Mikseris.LV [mūzikas portāls]

Mikseris.LV Forums
It is currently 25-Apr-2024 11:07:45

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 14 posts ] 
Author Message
PostPosted: 22-Nov-2007 14:54:44 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 10-Nov-2004 13:35:27
Posts: 166
Iesakiet luudzu kaadu programmu ar kuru var no minidiska failus caur USB dabuut WAV vai MP3 formaataa. Sonic Stage, kas naaca liidzi failus paartransfero labi, bet vinji nav peec tam nekur liekami un es vinjus pat nevaru atrast cietajaa diskaa atsevishkji vispaar... :?


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 22-Nov-2007 18:10:43 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 09-Jul-2006 13:12:10
Posts: 194
Location: Latvia
es nezinu kaa tur ir tajos MD bet atrac3plus failus konverteet atpakalj uz mp3 nav iepseejams! nu taads tas sony ir! :)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 22-Nov-2007 22:14:34 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 28-Aug-2005 22:57:42
Posts: 648
Location: Riga
Quote:
es nezinu kaa tur ir tajos MD bet atrac3plus failus konverteet atpakalj uz mp3 nav iepseejams! nu taads tas sony ir! :)
Atskaņot var, bet konvertēt nevar?


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 23-Nov-2007 0:01:20 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 10-Nov-2004 13:35:27
Posts: 166
Nu tajaa SONIC STAGE ir taa sadalja transfer - viss transferojaas un ir ok - ar Sonic Stage var klausiities, bet es gribu tos failus peec tam redigjeet, bet tie visi paartransferotie tracki kraajas kautkaadaa vienaa mistiskaa failaa, ko saprot tikai sonic stage un jo vairaak trackus paartransfero, jo fails paliek lielaaks :/ Es vnk domaaju, ka noteikti, ka ir kaada cita proga, kas paarvelk uzreiz kaadaa normaalaa formaataa :)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 23-Nov-2007 0:27:42 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 09-Jul-2006 13:12:10
Posts: 194
Location: Latvia
ar sonoc stage ir ta ka vinjsh failus var saspiest formaataa atrac3 un to darot vinjsh neatgriezeniski vinjus saboja lidz ar to vinjsh nespeej atgriezt vinjus ieprieksheejaa formaataa! nu nevar dabuur failu atpakalj lielaaku neka tas ir shobriid kaut arii pirms tam ir bijis normals! sony vnk to ir izdariijis ta lai shi formata failus vareetu klausiities tikai uz vinja atskanjotaajiem! man ariiagraak bij taada programma pleijeriitim un zinu skaidri ka atpakalj vinjus nevar dabuut mp3 formaataa! nu ja nu vieniigi kaad hakeris ir ko tadu izdomajis bet shaubos jo kvalitaate taapat zuud un tas vairs nav jauki!

atskanjot var bet konverteet nevar!


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 23-Nov-2007 14:32:48 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 05-Oct-2004 7:34:47
Posts: 1284
Location: Rīga
Ja var dabūt skaņu no izejas kartei ārā, tad to vajadzētu varēt dabūt arī atpakaļ. Pārraksti tos vienkārši uz cita softa norūtojot skaņas kartes izeju uz ieeju. Piemēram Steinberga Wavelab var record logā ielikt ķeksi attiecīgi ( "record playback" vai tamlīdzīgi tur bija) un aiziet. Noteikti ir vēl citiem softiem šāda funkcija. Ja tur šādi neļaus tad gan nāksies pakrāmēties ap vadiem, un jādomā vai skaņas karte ir pietiekama utt.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 23-Nov-2007 20:57:13 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 28-Aug-2005 22:57:42
Posts: 648
Location: Riga
Quote:
ar sonoc stage ir ta ka vinjsh failus var saspiest formaataa atrac3 un to darot vinjsh neatgriezeniski vinjus saboja lidz ar to vinjsh nespeej atgriezt vinjus ieprieksheejaa formaataa! nu nevar dabuur failu atpakalj lielaaku neka tas ir shobriid kaut arii pirms tam ir bijis normals! sony vnk to ir izdariijis ta lai shi formata failus vareetu klausiities tikai uz vinja atskanjotaajiem! man ariiagraak bij taada programma pleijeriitim un zinu skaidri ka atpakalj vinjus nevar dabuut mp3 formaataa! nu ja nu vieniigi kaad hakeris ir ko tadu izdomajis bet shaubos jo kvalitaate taapat zuud un tas vairs nav jauki!

atskanjot var bet konverteet nevar!
Tas pac arii ar mp3. Var dabuut araa, bet ar kvalitaates zaudeejumu (kursh jau ir noticis, kad kompreseeja). Atskanjoshana = dekompreseeshana. Vnk ta programma jums ir stulba. Atceros, man kadreiz bija A3plus abpusejs kodeks kaa Cool Edit pro file plugins, bet tas bija sen.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 23-Nov-2007 22:56:58 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 09-Jul-2006 13:12:10
Posts: 194
Location: Latvia
var vienkaarshi noripot bet shaubos ka kvalitaate buus laba!


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 26-Nov-2007 11:36:18 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 10-Nov-2004 13:35:27
Posts: 166
Quote:
Ja var dabūt skaņu no izejas kartei ārā, tad to vajadzētu varēt dabūt arī atpakaļ. Pārraksti tos vienkārši uz cita softa norūtojot skaņas kartes izeju uz ieeju. Piemēram Steinberga Wavelab var record logā ielikt ķeksi attiecīgi ( "record playback" vai tamlīdzīgi tur bija) un aiziet. Noteikti ir vēl citiem softiem šāda funkcija. Ja tur šādi neļaus tad gan nāksies pakrāmēties ap vadiem, un jādomā vai skaņas karte ir pietiekama utt.
Nē, nē, nē... Es laikam neskaidri izteicos... Šādā veidā problēmu nav nekādu - no izejas ieraxtīt datorā, bet tas ir attiecīgi ilgāks process, ja stundu gara reportāža arī stundu ir jādzen kompī.
Tam MD aparāram ir USB kabelis ar kuru viņu var savienot ar datoru un sonic stage diezgan aatri tad tos ieraxtiitos trackus savelk iekšā, bet problēma ir tāda, ka viņus nekur nevar rediģēt pēc tam, tikai klausīties ar sonic stage :)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 26-Nov-2007 14:09:28 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 05-Oct-2004 7:34:47
Posts: 1284
Location: Rīga
Nu jā. Es vienkārši pieņēmu, ka laiks iespējams nav problēma, jo rediģēt, iespējams krietni ilgāku laiku apstrādāt materiālu nekā to noklausīties, varētu tā 1 teiksim stunda nebūt uz kopējā fona liela sāpe, ja tas nav vajadzīgs pastāvīgai šāda procesa piekopšanai, bet tikai kā atsevišķs gadījums. Ja jau regulārai lietošanai tad gan citu softu, dzelzi vai vienalga vien jāizvēlas.
Nez, es dzenu tikai uz MD, no MD atpakaļ nedzenu, līdz ar to ?


Top
   
PostPosted: 02-Dec-2007 13:09:41 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 10-Sep-2004 14:13:42
Posts: 1247
Kas ir sliktaaks failu dziishanai ar parastu reaala laika atskanoshanu un pa optisko / koaksiaalo snjori savaakt uz kaadu audio interfeisu, izmantojot Sound Forge vai ko tamliidziigu?

ddff
Quote:
Iesakiet luudzu kaadu programmu ar kuru var no minidiska failus caur USB dabuut WAV vai MP3 formaataa. Sonic Stage, kas naaca liidzi failus paartransfero labi, bet vinji nav peec tam nekur liekami un es vinjus pat nevaru atrast cietajaa diskaa atsevishkji vispaar... :?


Top
   
PostPosted: 03-Dec-2007 16:44:46 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 10-Nov-2004 13:35:27
Posts: 166
Quote:
Kas ir sliktaaks failu dziishanai ar parastu reaala laika atskanoshanu un pa optisko / koaksiaalo snjori savaakt uz kaadu audio interfeisu, izmantojot Sound Forge vai ko tamliidziigu?

ddff
Quote:
Iesakiet luudzu kaadu programmu ar kuru var no minidiska failus caur USB dabuut WAV vai MP3 formaataa. Sonic Stage, kas naaca liidzi failus paartransfero labi, bet vinji nav peec tam nekur liekami un es vinjus pat nevaru atrast cietajaa diskaa atsevishkji vispaar... :?
Laiks - tikai laiks - nekas cits :)


Top
   
PostPosted: 04-Dec-2007 10:52:24 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 10-Sep-2004 14:13:42
Posts: 1247
Ja laiks ir veertiigaaks par kopeejamo materiaalu, tad nepiecieshams apsveert kopeeshanas nepiecieshamiibu kopumaa.

ddff
Quote:
Laiks - tikai laiks - nekas cits :)


Top
   
PostPosted: 04-Dec-2007 14:47:26 
Offline
Mikseris.LV power user

Joined: 07-Nov-2005 11:48:20
Posts: 680
Quote:
Ja laiks ir veertiigaaks par kopeejamo materiaalu, tad nepiecieshams apsveert kopeeshanas nepiecieshamiibu kopumaa.

ddff
Muahahaaa, zelta vārdi!

_________________
Million watts of music power, in a speed of light from Astra, ehh...


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 14 posts ] 

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 17 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited