Mikseris.LV [mūzikas portāls]

Mikseris.LV Forums
It is currently 24-Apr-2024 0:40:45

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 14 posts ] 
Author Message
 Post subject: MIDAS venice 240 pults
PostPosted: 06-Dec-2007 17:36:51 
Offline
1 līmenī - Mikseris.LV forumā
1 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 06-Dec-2007 17:29:00
Posts: 12
Varbuut kaadam ir bijusi dariishana ar MIDAS Venice 240 pulti?? Doma iepirkt bet nevienam nav no manpaziistamiem info par skanju un taas kvalitaati!!!


Top
   
PostPosted: 06-Dec-2007 21:38:15 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 10-Sep-2004 14:13:42
Posts: 1247
Man ir bijusi dariishana.
Snobi gan saka, ka Venice un Midas nav savienojami jeedzieni, es neesmu tik skarbs. Skan liidziigi kaa "lielie" Midas- forshs EQ, preamps jauks, bet topologija gan mazliet nepierasta peec Soundcraft vienkaarshiibas. Tomeer straadaat ar sho pulti var un par savu cenu taa ir krietni virs videejaa.

ddff

Quote:
Varbuut kaadam ir bijusi dariishana ar MIDAS Venice 240 pulti?? Doma iepirkt bet nevienam nav no manpaziistamiem info par skanju un taas kvalitaati!!!


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 10-Dec-2007 15:56:16 
Offline
1 līmenī - Mikseris.LV forumā
1 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 06-Dec-2007 17:29:00
Posts: 12
Mjaaa, es veel palasijos pa aarzemeem nedaudz, ir kas slavee un kas saka ka baigais suudinsh pa taadu naudu... :( negribaas izteereet videeji daudz naudas par suudu, bet kad saak skatiities uz ko labaaku tad nevienmeer tas daargaakais ir krietni labaaks :) Varbuut mekleet ko no allien&heat??!! un runaajot par soundcraft, kas nez no taa ir labs, peec pasha pagroziishanas liekas vareetu buut FX16II kautcik praatiigs???!!


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 10-Dec-2007 20:11:45 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 10-Sep-2004 14:13:42
Posts: 1247
FX16 nav apskates veerts. No A&H runaa, ka Wizard skanot sameeraa labi, paareejaas, tai skaitaa GL, esot beediigas. Pasham nav pieredze. Bet tas, ka mazais Midas ir labaaks par jebkuru mazo Soundcraft ir patiesiiba.

ddff

Quote:
Mjaaa, es veel palasijos pa aarzemeem nedaudz, ir kas slavee un kas saka ka baigais suudinsh pa taadu naudu... :( negribaas izteereet videeji daudz naudas par suudu, bet kad saak skatiities uz ko labaaku tad nevienmeer tas daargaakais ir krietni labaaks :) Varbuut mekleet ko no allien&heat??!! un runaajot par soundcraft, kas nez no taa ir labs, peec pasha pagroziishanas liekas vareetu buut FX16II kautcik praatiigs???!!


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 25-Dec-2007 20:30:50 
Offline
1 līmenī - Mikseris.LV forumā
1 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 06-Dec-2007 17:29:00
Posts: 12
Tiko dabuju apskatiit vienu no GL seerijas Allen heat pulti, proti GL2200, ir normaali palietota, kautgan nojaata nav, vot tagad nezinu ko dariit, nez ir veerts vispaar domaat par iegaadi vai nee??!!! Liekas veca, bet nespeeju saliidziniaat ar soundcraft leetajaam pultiim.....


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 25-Dec-2007 21:16:06 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 10-Sep-2004 14:13:42
Posts: 1247
GL nav taa veerts. Un ar leetajaam nesaliidzini - GL cena nav neko zema.

ddff
Quote:
Tiko dabuju apskatiit vienu no GL seerijas Allen heat pulti, proti GL2200, ir normaali palietota, kautgan nojaata nav, vot tagad nezinu ko dariit, nez ir veerts vispaar domaat par iegaadi vai nee??!!! Liekas veca, bet nespeeju saliidziniaat ar soundcraft leetajaam pultiim.....


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 26-Dec-2007 14:08:54 
Offline
1 līmenī - Mikseris.LV forumā
1 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 06-Dec-2007 17:29:00
Posts: 12
Nu man sanaak ka dabonu to AH leetaak kaa maxaa jauna FX 16 Soundcraft, zem 600Ls! Taads tupums jau sanaak, vieniigais pie kaa es tagad gauzhos ir nauda, gribaas kautko jeedziigu par sapraatiigu summu, un kaa jau vienmeer taa tas nenotiek! Varbuut kaads var ieteikt kautko, kas tieshaam nemaksaa miljonu?! Biezhi sanaak skanjot pasaacienus kur vajag ap 8-12 celinji, bet negribas iepirkt nekaadus shtruntus, lai veelaak nebuutu jaasaskaraas ar to ka noteereeta nauda, bet truukst piem 2 kanaali :) Man te dazhi teica ka esot kautkas no jamahas jeedziigs druscnj virs 1000Ls, bet neko konkreetu.... varbuut ir kaadas idejas??


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 27-Dec-2007 11:25:49 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 10-Sep-2004 14:13:42
Posts: 1247
Ja saakaam sarunu ar venice, tad kaa esam nonakushi liidz GL/FX?
Paaraak liela tolerance shajaa jomaa nes paliekoshas sekas.

ddff
Quote:
Nu man sanaak ka dabonu to AH leetaak kaa maxaa jauna FX 16 Soundcraft, zem 600Ls! Taads tupums jau sanaak, vieniigais pie kaa es tagad gauzhos ir nauda, gribaas kautko jeedziigu par sapraatiigu summu, un kaa jau vienmeer taa tas nenotiek! Varbuut kaads var ieteikt kautko, kas tieshaam nemaksaa miljonu?! Biezhi sanaak skanjot pasaacienus kur vajag ap 8-12 celinji, bet negribas iepirkt nekaadus shtruntus, lai veelaak nebuutu jaasaskaraas ar to ka noteereeta nauda, bet truukst piem 2 kanaali :) Man te dazhi teica ka esot kautkas no jamahas jeedziigs druscnj virs 1000Ls, bet neko konkreetu.... varbuut ir kaadas idejas??


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 27-Dec-2007 12:34:02 
Offline
1 līmenī - Mikseris.LV forumā
1 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 06-Dec-2007 17:29:00
Posts: 12
Jaa taa ir, saakaam sarunu par venice, bet dabuju palietot, izraadaas ka tai pultij kautkas momentiem iegljuko, saak mirgot lampinjas un skanja raustaas, visu cienju pret midas bet taadu negribaas pirkt, taa nu mekleeju ko citu! jaunu midas pa taadu cenu kautkaa negribaas pirkt, nekas tieshaam dizhi kruts tur nav...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 27-Dec-2007 12:57:23 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 10-Sep-2004 14:13:42
Posts: 1247
aaa, runa iet par sachakareetu venice?
Varbuut vari mani sakontakteet ar paardeveeju? Man patiik sachakareetas pultis.

ddff
Quote:
Jaa taa ir, saakaam sarunu par venice, bet dabuju palietot, izraadaas ka tai pultij kautkas momentiem iegljuko, saak mirgot lampinjas un skanja raustaas, visu cienju pret midas bet taadu negribaas pirkt, taa nu mekleeju ko citu! jaunu midas pa taadu cenu kautkaa negribaas pirkt, nekas tieshaam dizhi kruts tur nav...


Top
   
 Post subject: yamaha mg24
PostPosted: 19-Feb-2008 22:46:34 
Offline
1 līmenī - Mikseris.LV forumā
1 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 06-Dec-2007 17:29:00
Posts: 12
leenaa garaa mekleejot sev pulti esmu uzgaajis uz Yamaha MG24/32 pulti, nez jau kaads ir taadu grozijis??? varbuut var padaliities sajuutaas!


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 13-Mar-2008 14:46:00 
Offline
reģistrēts - Mikseris.LV forumā
reģistrēts - Mikseris.LV forumā

Joined: 12-Feb-2008 17:31:07
Posts: 3
Ja interesee tad Lomiks no HODILA records valmieraa straadaa ar sho puulti


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 13-Mar-2008 16:22:24 
Offline
1 līmenī - Mikseris.LV forumā
1 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 28-Jan-2006 0:00:55
Posts: 28
Location: Kurzeme
kas tieshi interesee - es ar' kaadus gadus 3 vai 4 darbojos ar shitaadu pulti.
Nav ne vainas - 2 SPX bloki ir pat TAP deelay, 6 AUX 8)

nu vieniigi troksnju liimeni vareetu biski mazaaku veeleeties, bet iisteniiba tas iipasi netraucee.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 13-Mar-2008 20:49:32 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 10-Sep-2004 14:13:42
Posts: 1247
Arii EQ dereetu kaut drusku jeedziigaaks.

ddff
Quote:
kas tieshi interesee - es ar' kaadus gadus 3 vai 4 darbojos ar shitaadu pulti.
Nav ne vainas - 2 SPX bloki ir pat TAP deelay, 6 AUX 8)

nu vieniigi troksnju liimeni vareetu biski mazaaku veeleeties, bet iisteniiba tas iipasi netraucee.


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 14 posts ] 

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited