Mikseris.LV [mūzikas portāls]

Mikseris.LV Forums
It is currently 24-Apr-2024 17:35:59

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 7 posts ] 
Author Message
PostPosted: 10-Mar-2008 0:38:40 
Offline
2 līmenī - Mikseris.LV forumā
2 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 19-Feb-2007 23:49:25
Posts: 73
Cik pareizi un loģiski būtu likt divas 16 Ohm akustikas paralēli pie QSC RMX 850 pastiprinātāja, ar domu, ka abas slēgt pie BRIDGE izejas?

Lieta tāda, ka liekot uz katru kanālu pa vienai kastei, skan salīdzinoši klusu, bet liekot paralēli (tiek iegūti 8Ohm vada galā) un pie bridge izejas skaņas spēriens ir stipri vien iespaidīgs. Ok, tas ka tiks zaudēts stereo, tas būtu vēl pieciešami, bet kā šādā slēgumā jutīsies pastiprinātājs? Šis aparāts izmaksāja salīdzinoši dārgi, tapēc negribu to lieki bojāt... Kā ar skaņu? Tas ka viena akustika ir tuvāk pastiprinātājam, bet otra tālāk (vadi ~10M), kā tas ietekmē skaņu? Kādi vēl komentāri šāda slēguma sakarībā?

Realitātē tas varētu būt šādi:
Image

edit: ar nepacietību gaidu arī DDFF komentāru šajā sakarībā.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 10-Mar-2008 10:07:03 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 21-Jun-2006 23:51:42
Posts: 398
sleedz tikai klaat. tas stuuzis tak tur arii 4 omus tiltaa, taa kaa 8 omi nebuus nekas baigi gruuts prieksh stuuzha, neko tur nevar nobojaat. kaa ietekmee skanju..nju...ko tur var ietekmeet, stereo nav, tad jau nav jeegas likt 10m attaalumaa manupraat. labaak novietot vienu pie otras, blakaam, un ja tur apakshaa subu nav, tad ieguusi papildus paaris dB uz basiem
PS- man gan likaas ka rmx 850 ir mazaakais un leetaakais no RMX seerijas....


Top
   
PostPosted: 10-Mar-2008 10:21:24 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 10-Sep-2004 14:13:42
Posts: 1247
Kas par jocigu akustiku?
Bet sleegums taads var darboties bez probleemaam, liidz pat 4 Ohm uz bridge konkreetajam RMX var likt.

ddff
Quote:
Cik pareizi un loģiski būtu likt divas 16 Ohm akustikas paralēli pie QSC RMX 850 pastiprinātāja, ar domu, ka abas slēgt pie BRIDGE izejas?

Lieta tāda, ka liekot uz katru kanālu pa vienai kastei, skan salīdzinoši klusu, bet liekot paralēli (tiek iegūti 8Ohm vada galā) un pie bridge izejas skaņas spēriens ir stipri vien iespaidīgs. Ok, tas ka tiks zaudēts stereo, tas būtu vēl pieciešami, bet kā šādā slēgumā jutīsies pastiprinātājs? Šis aparāts izmaksāja salīdzinoši dārgi, tapēc negribu to lieki bojāt... Kā ar skaņu? Tas ka viena akustika ir tuvāk pastiprinātājam, bet otra tālāk (vadi ~10M), kā tas ietekmē skaņu? Kādi vēl komentāri šāda slēguma sakarībā?

Realitātē tas varētu būt šādi:
Image

edit: ar nepacietību gaidu arī DDFF komentāru šajā sakarībā.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 10-Mar-2008 15:20:06 
Offline
2 līmenī - Mikseris.LV forumā
2 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 19-Feb-2007 23:49:25
Posts: 73
to DDFF:

Kastes nav no rūpnīcas nākušas, bet kopija no kāda oriģināla - precīzi nepateikšu. Idejiski k-kas līdzīgs, kā jau te viens no foruma bija pats uztaisījis pēc selenium rasējumiem ja nemaldos...

Noformējums no diviem virknē slēgtiem B&C 18PWB46 ar iemeslu - kastes tikušas izmantotas pie ampa, kuram min pretestība izejā bija 8Ohm.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 10-Mar-2008 18:01:20 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 21-Jun-2006 23:51:42
Posts: 398
tad jau taas ir 2 mega kastes ar 2x18'' onboardaa un piikstuli:? nav vienkaarshaak shamos samest paaraleeli, paartaisiit filtru uz 4 omu, un darbinaat kaa fully-stereo:? - es bi taa dariitu ja buutu maneejaas :)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 10-Mar-2008 18:15:01 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 14-Feb-2005 3:01:18
Posts: 815
Location: Latvija, Gulbene
kevin juus pats saprataat ko tiko pateicaat ?


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 10-Mar-2008 18:38:42 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 21-Jun-2006 23:51:42
Posts: 398
Igor, es ta sapratu. peec autora teksta- noformējums no diviem virknē slēgtiem B&C 18PWB46 ( es saprotu, ka noformeejums- ir viena kaste )
Es arii saprotu, ka vinjam ir 2 kastes, kuraas ir 2x18'' BC speakeri, katrs pa 8 omi sleegti virknee, taapeec arii kopeejaa 1 kastes pretestiiba 16 omi. Es piedaavaaju savaadaak- saspert tos skaljrunjus nevis virknee bet paraleeli( kas buutu tikai logjiski ) + paartaisiit filtru zemajam galam. Dabuus 2 kastes pa 4 omiem, un varees darbinaat stereo modee, nevis kaa tagad- tiltaa. kas tur buutu neskaidrs:???
man tikai pasham nav skaidra viena cita lieta. ja jau tajaas tumbaas ir 2 gab 18'' b&C, kas tikpat labi vareetu buut subu vietaa, tad kaapeec tumba ar kopeejo jaudu 1KW tiek darbinaata no 200-300W kanaala;? starp citu, kas par megapiikstuli tajaa tumbaa ir iekabinaats;?:))


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 7 posts ] 

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited