Mikseris.LV [mūzikas portāls]

Mikseris.LV Forums
It is currently 25-Apr-2024 3:09:40

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 13 posts ] 
Author Message
PostPosted: 28-Aug-2008 14:11:36 
Offline
reģistrēts - Mikseris.LV forumā
reģistrēts - Mikseris.LV forumā

Joined: 28-Aug-2008 14:03:54
Posts: 6
Labdien. Esmu jauniņais šajā forumā, tapēc lūdzams nekritizēt par kļūdām...

Es gribu sākt nodarboties ar dažādu pasākumu apskaņošanu. Pieredze ir saglabājusies vēl no krievu laikiem, kad tiku izpalīdzējis dažādos kultūras namos un mazos āra pasākumos ar aparatūras uzstādīšanu un pārraudzību. Tagad gribētos pašam to sākt darīt, tapēc ir daži jautājumi:

1) Vai vispār ir vērts mūsdienās izsisties ar šādām lietām, vai arī tas ir risks (ņemot vērā, ka kompānijas kar ar to nodarbojas ir visai daudz un cilvēki ir pieredzējušāki?
1.1) Būtībā, vienalga kādi pasākumi (diskotēkas, balles dzīvajai mūzikai, kāda maza āra skatuvīte)

2) Kādas ir aptuvenās izmaksas apskaņošanas aparatūrai, kas to spētu paveikt?

3) Vai tādām lietām var noderēt šāds komplekts?

Droši vien, ka man vēl ir jautājumu kalni, bet tie varētu sekot pēc jau dotajām atbildēm.

Ar cieņu: Karpelis


Top
   
PostPosted: 28-Aug-2008 14:24:06 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 21-Jun-2006 23:51:42
Posts: 398
mieriigi , tikai tos crown XTI gan nenjem.
ej pie Einaara peec QSC PLX :)
ddff@inbox.lv
:)
PS- iespeejams ka vinjsh tev pat salasiis labaaku komplektu :)


Top
   
PostPosted: 28-Aug-2008 15:20:57 
Offline
Mikseris.LV power user

Joined: 07-Nov-2005 11:48:20
Posts: 680
Es jau neesmu ļauns, bet izlasot topiku gribējās pateikt:

TIKAI TEVIS VĒL TE PIETRŪKA! :)

Ja nopietni, tad labāk kādu laiku pienes ūdeni nopietnākiem onkām, tad arī radīsies sava sapratne, kas, kur un kā. Vari gan mesties biznesā no nulles (kā es to izdarīju pirms daudziem gadiem), tikai tad gatavojies pāris gadus ēst ūdeni ar maizi bez sviesta, bez desas un brīžiem, bez pašas maizes...

_________________
Million watts of music power, in a speed of light from Astra, ehh...


Top
   
PostPosted: 28-Aug-2008 15:23:38 
Offline
reģistrēts - Mikseris.LV forumā
reģistrēts - Mikseris.LV forumā

Joined: 28-Aug-2008 14:03:54
Posts: 6
Paldies par uzbraucienu...

Kaa jau no pirmaa raksta vareeja saprast, tad es tagad negrasos nodarboties ar kodolfiziku, par kuru man saprashana ir visai maz, bet gan par lietaam, ar kuraam esmu saskaaries ne reizi vien...

Starpiiba taada, ka Tev nebija sponsora iesaakumam, bet man ir...


Top
   
PostPosted: 28-Aug-2008 15:34:16 
Offline
Mikseris.LV power user

Joined: 07-Nov-2005 11:48:20
Posts: 680
Quote:
Paldies par uzbraucienu...

Kaa jau no pirmaa raksta vareeja saprast, tad es tagad negrasos nodarboties ar kodolfiziku, par kuru man saprashana ir visai maz, bet gan par lietaam, ar kuraam esmu saskaaries ne reizi vien...

Starpiiba taada, ka Tev nebija sponsora iesaakumam, bet man ir...
Ņem par labu :)
Bet ja jau esi rociņu kaut kam pielicis, tad jau jābūt savam skatījumam, kas tev vajadzīgs, jo cik cilvēku, tik viedokļu. Šajā pat forumā ir vīri, kas gatavi lodāmuru iespraust jebkuram, kurš iebilst, ka ar pašu rokām vari salodēt brīnumu ar ko priecēt vecmāmiņu, nevis profesionāli strādāt. Un ir veči, kas apēduši pāris sauju sūdu ar pašdarinātiem verķiem, klusēdami bārdās iepērk dzelžus par kilotonnām latu, lai bārdas nesāk strauji sirmot.

Jā, sponsors - tas ir labi, ja tikai viņam nav lodāmurs ar garu vadu :)

_________________
Million watts of music power, in a speed of light from Astra, ehh...


Top
   
PostPosted: 28-Aug-2008 15:59:33 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 10-Sep-2004 14:13:42
Posts: 1247
Trakais!
Taadu kaudzi ar labaakiem parametriem var savaakt no citiem razhotaajiem un par paari palikusho naudu rosiities pa greznu krogu kaadu nedeelju veel.

ddff
Quote:
3) Vai tādām lietām var noderēt šāds komplekts?


Top
   
PostPosted: 29-Aug-2008 8:53:34 
Offline
reģistrēts - Mikseris.LV forumā
reģistrēts - Mikseris.LV forumā

Joined: 28-Aug-2008 14:03:54
Posts: 6
Fun Fan:

Ko lai es Tev atbildu? Laikam vienigi to, ka izlasi vēlreiz pirmo rakstu. Nesaproti kas tur bija? Ok.
Man vajadzēja viedokli par to, vai ir vērts vispār to darīt, vai man būs ko darīt utt. Lai nav tā ka visas vietas ir aizrunātas gadu uz priekšu un vienīgais kas paliek, tā ir diskotēka varakļānos kur apmeklējums ir divu cilvēku sastāvā. Pieredzi vajag no tiem, kas pēdējo gadu laikā paši ir sākuši ar to nodarboties un vai paš redz gaismu tuneļa galā - respektīvi, peļņu. Fun Fan tajā pašā laikā jau putraimus ar peļu sūdiem (es atvainojos).

DDFF:

Paldies par komentāru, domu uztvēru, bet pagaidām ir jātiek galā ar jautājumu vai vispār ir vērts to darīt.


Top
   
PostPosted: 29-Aug-2008 9:28:19 
Offline
2 līmenī - Mikseris.LV forumā
2 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 23-Jul-2008 14:26:24
Posts: 79
pateikshu godigi -
bus gruti pirmie paris gadi..
un ja kvalitativi labi strādāsi, dat iespējams dabūsi ari daudz klientu attiecīga lieluma pasākumiem.
Bet ja tu taisies kautka tur vienalga halturet tad labak nesac, jo tadu jau ir pidisrta pilna latvija.. :D
aparatiem nav nevainas, bet ka jau ddff teica, var pa sho naudinju dabot ko labaku.. ;)


Top
   
PostPosted: 29-Aug-2008 10:00:18 
Offline
Mikseris.LV power user

Joined: 07-Nov-2005 11:48:20
Posts: 680
Salikšu pa punktiem, lai tavi peļu sūdi ir atsevišķi no maniem putraimiem:
1) Vai vispār ir vērts mūsdienās izsisties ar šādām lietām, vai arī tas ir risks (ņemot vērā, ka kompānijas kar ar to nodarbojas ir visai daudz un cilvēki ir pieredzējušāki?
1.1) Būtībā, vienalga kādi pasākumi (diskotēkas, balles dzīvajai mūzikai, kāda maza āra skatuvīte)


Mana atbilde: Tikai tevis vēl te pietrūkst :) Ja tev rodas jautājums precēties vai neprecēties, tad neprecies, ibio.

2) Kādas ir aptuvenās izmaksas apskaņošanas aparatūrai, kas to spētu paveikt?

3) Vai tādām lietām var noderēt šāds komplekts?

Šeit jau rakstīju, ja tev rodas tādi jautājumi, tad ir jākačā pieredze pie kādiem sirdīgākiem večiem. Un ja tu šādos jautājumos fišku nerubī, tad ar visu sponsoru aiziesi pa burbuli. Nopirkt PA ir liela māksla un tev pašam jāzina, kur un ko tu liksi.
Kopumā pat neceri, ka forumos tev piespēlēs shēmas ko darīt, kā būt. Lai uzdotu pareizu jautājumu ir jāzina lielākā daļa atbildes, bet tu to nezini. Šeit daļa publikas (tādi tirliņi kā es) ierēc tikai par bēbju jautājumiem, nesāc saspringt. Ja tevi aizskar šādi uzbraucieni, tad neesi gatavs nekam, jo TUR ārā konkurenti tevi ar mēsliem jauks tā ka maz neliksies. Peace!

_________________
Million watts of music power, in a speed of light from Astra, ehh...


Top
   
PostPosted: 29-Aug-2008 10:28:48 
Offline
2 līmenī - Mikseris.LV forumā
2 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 23-Jul-2008 14:26:24
Posts: 79
sava zinja Fun Fan ir taisnība.. :D


Top
   
PostPosted: 29-Aug-2008 11:27:08 
Offline
reģistrēts - Mikseris.LV forumā
reģistrēts - Mikseris.LV forumā

Joined: 28-Aug-2008 14:03:54
Posts: 6
Fun Fan
Paldies par to, ka velti tērēji savu laiku uzskatot savu sarakstīto par putraimiem... speciālists gods godam... acīmredzot, Tu izmanto kādu wharfedale/phd monitoru kas nemitīgi stradā clipā, bojā dzirdi un tādā veidā ietekmē arī smadzeņu darbību kā arī uztveri :mrgreen:

kaspy003 piemēram atbildēja normāli. Ka var, bet būs gruti un ir jācenšas.
ddff runāja konkrēti par aparatūru, piezīmējot, ka ir arī labāks variants.

edit priekš tiem, kas tankā:
Man patīk rakstīt dokumentus. Krievu laikos to darīju ar veco labo Amiga. Tagad es atkal gribētu rakstīt dokumentus, bet šoreiz ar mūsdienīgu datoru. Vai man ir vērts pirkt datoru un rakstīt, tas atmaksāsies? Kāda būtu attiecigā datora cena? Vai x firmas piedāvātais y modelis būtu labs?

Kā redzams, man neinteresē kāds ICS kontrolieris ir uzmontēts uz mātesplates un cik pakāpju barošana ir centrālajam procesoram, tapēc es neprasu, pie kādiem datoristiem man iet, kādiem pienest ūdeni utt, lai iemācitos rakstīt dokumentus. Ir jautājums - ir atbilde. Ok, jautājums nebija korekts, bet ja būtība netika saprasta, tad arī atbildēt nevajag.


Top
   
PostPosted: 29-Aug-2008 12:03:31 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 14-Feb-2005 3:01:18
Posts: 815
Location: Latvija, Gulbene
2 karpelis , vareeji jau vienkaarshi uzrakstii , dzivoju Belevaa gribu nodarboties ar , un tev attieciigi kaa cilveekam arii atbildeetu ,

jo skaidrs ir tas ka ja tu kungs dziivo piemeeram galvaspilseetaa , nu tevi grauziis , eediis un t.t.
Quote:
1) Vai vispār ir vērts mūsdienās izsisties ar šādām lietām, vai arī tas ir risks (ņemot vērā, ka kompānijas kar ar to nodarbojas ir visai daudz un cilvēki ir pieredzējušāki?
1.1) Būtībā, vienalga kādi pasākumi (diskotēkas, balles dzīvajai mūzikai, kāda maza āra skatuvīte)

sameera dumja doma , ja nu vieniigi ka saki ir sponsors kas to kas ir vinjan neatdot tev lai uzreiz noeestu bulcinjaas , uz shodienu vairs neko daudz ar to nopelniit nevar , konkurence , dotais tirgus segments ir ierobezhots ar darba piedaavaajumiem , taas summas ko organizatori ir gatavi maksaat par pakalpojumu diemzheel ir neadekvaatas izdevumiem kas rodas veicot doto pakalpojumu . Bet nu kautkas jau laikam ir jaadara :)

Quote:
3) Vai tādām lietām var noderēt šāds komplekts?

Kas atiecas uzsho jautaajumu , zemee nomesta nauda pilniigi visaas poziicijaas .

Labs JBL ir nenopirkts JBL , o :)


Top
   
PostPosted: 01-Sep-2008 15:08:29 
Offline
1 līmenī - Mikseris.LV forumā
1 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 28-Jan-2006 0:00:55
Posts: 28
Location: Kurzeme
Te manas paardomas:
1) jebkursh bizness balstaas uz pieprasiijums / piedaavaajums. Ja redzi, kur pakalpojumus piedaavaat - uz priekšhu - pats savas laimes kaleejs. :)
Pieredze apskanoshanaa tas ir labi, bet saprotu, ka te ar to buus par maz - vajadzees kaadu uzneemeejdarbiibas talantu ar'
2) izmaksas nevar preciizi noteikt, jo ir milzums dazzadu aparaatu, tirgotaaju un cenu :)
vienu gan varu teikt, ka ar tumbaam un stiprekli ir stipri pa iisu ... vajadzees pulti, apstraades, multikoru..... un veel veselu leerumu visaadu siikumu
3) Jaa var! Sovasar daudzviet redzeeju visaadaas variaacijaas kraameetas JBL kastes :D Papilnam visaados parkos, skveeros, pilseetu sveetkos,
Nevajag jau uzreiz HLA ko krastmalaa kraameet ;)
Stipreklus gan vajag nominiit pret citiem (tagad tak ir daudz visaadu labu digitaalu aparaatu) un to Discomania 10 U kasti nomaini pret
nopietnaaku.


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 13 posts ] 

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 14 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited