Mikseris.LV [mūzikas portāls]

Mikseris.LV Forums
It is currently 28-Mar-2024 14:42:59

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 14 posts ] 
Author Message
 Post subject: Kur iegādāties?
PostPosted: 22-Jan-2009 12:27:08 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 13-Apr-2007 19:20:22
Posts: 107
Interesē, vai šos var iegrābt arī tepat latvijā:

1) VOID V-18 1000
2) P.Audio SD 18
3) P.Audio C18 650 EL

Baigi negribas šipot no ārzemēm... :/


Top
   
 Post subject: Re: Kur iegādāties?
PostPosted: 22-Jan-2009 15:14:33 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 21-Jun-2006 23:51:42
Posts: 398
P-audio latvijaa nav. Ir iespeeja graabt no proaudioparts.co.uk , shipings 45Eur.
Un tie modelji ko tu esi izveeleejies, ir ar gaajienu 5mm, es bi neteiktu, ka ir taas cenas veerti patiesiibaa balansee uz midbasu/basu robezhas :)


Top
   
 Post subject: Re: Kur iegādāties?
PostPosted: 22-Jan-2009 15:52:14 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 13-Apr-2007 19:20:22
Posts: 107
45 eur par vienu? :| Man vajag četrus iesākumā...

Katrā ziņā - es to kasti divreiz esmu dzirdējis tieši ar C18650EL un rezultāts mani pārliecināja. Es sev arī tādas gribu. Šis gan ir ar SD18, bet vairāk vai mazāk uz to tiecos:
Image

Mazs gājiens ir tas kas man vajadzīgs, pretējā gadījumā no tās kastes varēšu vilkt ārā lupatas tāpat kā mans paziņa. Piemērs:
Image

Price/performance šajā gadījumā būtu labākais tieši void skaļrunim... tam ir izturīga piekare, kā arī gājien ir 10.5 + maksā mazāk kā SD18.

Hm, varbūt ir kāda alternatīva manis noasuktajime skaļruņiem k var dabūt tepat latvijā?


Top
   
 Post subject: Re: Kur iegādāties?
PostPosted: 22-Jan-2009 16:33:08 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 07-Feb-2006 11:04:42
Posts: 285
par to naudu tak sanāk 18sound ,kas ir zināms ražotajs

http://www.eighteensound.it/index.aspx? ... ct&pid=197


Top
   
 Post subject: Re: Kur iegādāties?
PostPosted: 22-Jan-2009 17:51:30 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 21-Jun-2006 23:51:42
Posts: 398
---Mazs gājiens ir tas kas man vajadzīgs, pretējā gadījumā no tās kastes varēšu vilkt ārā lupatas tāpat kā mans paziņa. Piemērs:

Tavs nosauktais piemeers nav objektiivs raadiitaajs. Turklaat atceries ka vienu lietu.....( atpakalj pie graamataam ) --- jo mazaaks matemaatiskais gaajiens, jo lielaaks THD buus ( piemeeri ---reloop burbulji ) . Jo mazaaks matemaatiskais gaajiens, jo mazaaak zemaa basa rezultaaa...... tas, ka tam konkreetajam piemeeram ir atpliisis difuzors no piekares noziimee vai nu braakji, vai sliktu inzenieru darbu, vai arii nesameeriigi lielu slodzi ( virs Xmax ) , ilgstoshaa laika periodaa, kas arii ir novedis pie rezultaata bildee. Te jau nav runa tik daudz par piekari, te runa ir par difuzoru izturiibu kas ir nojaats liidz peedeejam....vnk neveiksmiigs piemeers.....
Jaa, eighteensound var njemt. Es bi teiktu, ka RCF var dabuut par baigi labaam naudaam, ir jauni modelji utt.....
par 45Eur no taa saita, man domaat, ka tas buus par mantaam liidz 5Kg, teiksim, tur 2 komrpesijas driveri.....Suutiishana no UK , ja runaa par lielaam mantaam, nav diezko leeta.....

Tobish---gaajiens ir taa lieta, kas nosaka, cik zemu uz noraadiitaas rms/aes/program/pofig kaadas jaudas, tu vareesi draivot savu skaljruni. Jo mazaaks gaajiens, jo augstaak naaksies kroseet. ar 5mm man domaat ka tev par skanju zem 50Hz ir jaaizmirst....Un arii kaste attieciiga jaataisa..... A tas skaljrunis droshi vien ir izbeidzies, jo cilveeks paaris lietas nav njeemis veeraa ----- jo skaljrunji jau ir jaalieto, lai pelna naudinju, vai ne ? Un kad kirdik, izmet miskastee, un nopeerc jaunu.....nevis reekjini jaudas / gaajienus, un domaa liidzi...

Labi Bedri, tas pirmais skaljrunis tieshaam ir leets, un cenai atbisltoshss, 120 maarcinjas, pie shodienas kursa, par 18'' ir gandriiz par briivu, vai ne ??:)) kaadus 4 panjem :) Tikai par kasteem un jaudaam un krosiem gan tur ir jaadomaa...Beigu beigaas vinjiem tak pat rezonanse ir 45Hz.....


Top
   
 Post subject: Re: Kur iegādāties?
PostPosted: 22-Jan-2009 18:50:36 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 13-Apr-2007 19:20:22
Posts: 107
kevins - tā ir 6th bandpass kaste kas spēlē to, kas ir manis augstākdotajā līknē (tapēc arī skaļrunis sevi iznīcina :D)... šitam pat 12" topu nevar bāzt virsū, jo izpaliek 60-160hz kick... jā - tikpat labi es arī kādu 600-800w eminenci varu paņemt, bet zinot to kvalitāti - man visu nāktos darbināt 500-700 labākajā gadījumā.

Katrā ziņā - vai nu es tikšu pie tā void vai arī grābšu tos pašus lētos p.audio...

tuvākajā laikā padalīšos ar to, ko daru... varu tikai pačukstēt - tas būs ls1200 radinieks, kurš ir dzirdēts un taustīts dzīvē... :)


Top
   
 Post subject: Re: Kur iegādāties?
PostPosted: 22-Jan-2009 19:06:57 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 21-Jun-2006 23:51:42
Posts: 398
ehhh.........tu skaties, uz meeriishanu rindaa staajies....paskatiisimies.....bandpasaa cietais gals, deelj augstaaka GD liekas ka ir skaljaaks, vnk uz ausiim vairaak speelee....hvz vai taads efekts ir labs...kautkaadaas disenees mosh, bet nu reaali taadiem lieliem kvalitatiiviem pasaacieniem es bi ar taadu neriskeetu . ( bet es jau arii neesu apskanjotaajs )
Un tas eminences jaudu saliidzinaajums tieshi ir arii speekaa tavam Paudio variantam...


Top
   
 Post subject: Re: Kur iegādāties?
PostPosted: 22-Jan-2009 21:37:31 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 13-Apr-2007 19:20:22
Posts: 107
bandpass nav kvalitatīvs tīri pēc fizikas likumiem... ;)


Top
   
 Post subject: Re: Kur iegādāties?
PostPosted: 23-Jan-2009 7:49:44 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 21-Jun-2006 23:51:42
Posts: 398
ja jau tu no taada viedoklja skaties, tad Fi arii nav kvalitatiivs. Jo bandpass taads pac Fi arii ir, tikai tavaa gadiijumaa ar 2 kameraam. Visu izshkjir porta Q, jo augstaaks, jo lielaaks rezulteejoshais SPL, bet arii jo tizlaaka skanja...tur neko nepadariisi ... Ja fi gadiijumaa porta labums primari nosaka pusoktaavas dB liimeni, tad 6th bandpasaa taa ir visa josla.....
Tu peec kaadiem raseejumiem taisies shito visu taisiit ????


Top
   
 Post subject: Re: Kur iegādāties?
PostPosted: 23-Jan-2009 16:08:13 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 13-Apr-2007 19:20:22
Posts: 107
Image


Top
   
 Post subject: Re: Kur iegādāties?
PostPosted: 09-Mar-2010 16:12:35 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 10-Jan-2007 21:31:38
Posts: 204
Location: Kuldīga
Kā tad galu beigās skanēja šis DIY? :)

_________________
also dj Rotodynamic


Top
   
 Post subject: Re: Kur iegādāties?
PostPosted: 09-Mar-2010 19:53:07 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 21-Jun-2006 23:51:42
Posts: 398
Paklau DJ Maari. Cik pa citiem postiem skatos, tevi itkaa kautkas interesee no skanjas jomas. Bet vienlaiciigi gribu atgaadinaat, ka , it iipashi PRO jomaa, nav taada jeedziena- labi, slikti, vai veel "skaljaaki" vaardi, kuros ir manaams subjektiviisms un nekaadu reaalu ieskatu par kastes skaneejumu nedod. Ka tu varbuut esi ieveerojis, tad 90% gadiijumu kvalitatiivo raadiitaaju shaadaam DIY kasteem arii nav. Ja reiz user nav pacenties taadus sheit iesuutiit, tad iisti arii nav jeegas prasiit, skan labi vai slikti.


Top
   
 Post subject: Re: Kur iegādāties?
PostPosted: 10-Mar-2010 8:51:14 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 10-Jan-2007 21:31:38
Posts: 204
Location: Kuldīga
Quote:
Paklau DJ Maari. Cik pa citiem postiem skatos, tevi itkaa kautkas interesee no skanjas jomas. Bet vienlaiciigi gribu atgaadinaat, ka , it iipashi PRO jomaa, nav taada jeedziena- labi, slikti, vai veel "skaljaaki" vaardi, kuros ir manaams subjektiviisms un nekaadu reaalu ieskatu par kastes skaneejumu nedod. Ka tu varbuut esi ieveerojis, tad 90% gadiijumu kvalitatiivo raadiitaaju shaadaam DIY kasteem arii nav. Ja reiz user nav pacenties taadus sheit iesuutiit, tad iisti arii nav jeegas prasiit, skan labi vai slikti.
nu jā - piekritīšu. diezgan vispārējs un nekonkrēts jautājums.

laikam jau neiebraucot ciparos korektāk būtu jautāt vai tika sasniegts tas pats rezultāts, kas orģinālajā produktā.?

_________________
also dj Rotodynamic


Top
   
 Post subject: Re: Kur iegādāties?
PostPosted: 11-Mar-2010 9:56:08 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 10-Sep-2004 14:13:42
Posts: 1247
Quote:
Mazs gājiens ir tas kas man vajadzīgs, pretējā gadījumā no tās kastes varēšu vilkt ārā lupatas tāpat kā mans paziņa. Piemērs:
Image
Pazinjam vajag ieteikt lietot band pass filtrus. Vai paaugstinaat freq. Tai ir jaabuut augstaakai par vilnja garumu, kas vienaads ar celju no skalruna priekshas liidz aizmugurei caur portiem. Otrs variants - vienu no tilpumiem izveeleeties sleegtu.

ddff


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 14 posts ] 

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 11 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited