Mikseris.LV [mūzikas portāls]

Mikseris.LV Forums
It is currently 28-Mar-2024 15:25:32

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 5 posts ] 
Author Message
 Post subject: SP404 vs ELECTRIBE ES
PostPosted: 01-Jun-2009 13:14:18 
Offline
reģistrēts - Mikseris.LV forumā
reģistrēts - Mikseris.LV forumā

Joined: 09-Mar-2009 15:43:10
Posts: 4
/// gribas sampleri , bet nevar iisti saprast vai nemt veco labo korg es -- - vai roland sp 404
- - itkaa rolands straadaa ar CF utt utt bet korgam baigi smuka un viegla editeeshana //

ko sakat ?


Top
   
PostPosted: 01-Jun-2009 23:24:46 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 28-Aug-2005 22:57:42
Posts: 648
Location: Riga
Diemžēl, redzēju abus tikai bildēs un video, bet es dotu priekšroku Electribe'am.


Top
   
PostPosted: 02-Jun-2009 10:00:45 
Offline
2 līmenī - Mikseris.LV forumā
2 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 16-Jul-2008 10:54:02
Posts: 79
.viss jau no taa ko tu ar vinju iesaaksi - man jau liekas ka tajaas shteliitees ko tu dari tev jaaizveelas korgs,bet es ar to savaas neko neieguutu...vispaar jau katrai mashiinai piemiit savas inchiigaas puses...tev korgaa vareetu patikt taa luupu skaldiishana atsevishkjos sitienos,kas man atkal neshkjiet aktuaala...savukaart sp samplerii tev no efektiem vareetu patik tas luupers taadai samplu cilpojoshai pachakareeshanai...sub soniks var uztaisiit dzilju bassa skanju no vienkaarsha sitiena...un ar kompakt flashiem e bejaa arii nav nekaadu probleemu - peerku lexar 512mb kartes un paldies dievinjam veel nav nekaadu probleemu,lai arii maksaa ap pieciem latiem.
.vispaar jau es biju aizsapnjojies liidz sp 555...ceru to naakotnee arii ieguut.kautkaa esmu iemiileejis to kaa ir uzbuuveeti sp sampleriishi - vienkaarshi...bet kaa jau teicu katrs iemiil savu...
.lai veicas!.


Top
   
PostPosted: 02-Jun-2009 14:27:07 
Offline
reģistrēts - Mikseris.LV forumā
reģistrēts - Mikseris.LV forumā

Joined: 09-Mar-2009 15:43:10
Posts: 4
nu vakar pabuuros veel taa kaartiigi un sapratu pats tad iisti ko man vajag un sp404 buus iistais ///
jeb vienkaarshi grieziishu trekus pa patterniem un peectam smuki var mashupot visas cilpas dziivajaa
- - - un kruta arii tas ka darbojas uz baterijaam so ja autinjaa nav ko dariit var pagruuveet un pat kautko iesampleet ar iebuuveeto miki un taa- - - -JAA JAANEM SP 404 // 555 arii smuks tikai man visu to nevajag :>

a korgam vecajam baigi limiteetaa atminja - 64 mb smart media // un jauno korgu ar negribas baigaiis klucis - --


Top
   
PostPosted: 02-Jun-2009 16:37:11 
Offline
2 līmenī - Mikseris.LV forumā
2 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 16-Jul-2008 10:54:02
Posts: 79
.nu prieks par tavu izveeli.
.es jau ar domaaju ka taa kaa juus esat taadi kaa laptopu dzheki tad ar editeeshanu jau probleemu nebuus...garaiziities jau var arii softos...tas tak viss vienkaarshi...pie tam ka sp ir jaunaaks..un ir viens no pamatliceejiem muusdienu sampleru industrijaa - taa laikam ir...
.labi...miers.


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 5 posts ] 

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited