Mikseris.LV [mūzikas portāls]

Mikseris.LV Forums
It is currently 25-Apr-2024 20:03:20

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 123 posts ]  Go to page Previous 1 2 3 4 5 69 Next
Author Message
 Post subject: Re: Vadi RCA
PostPosted: 22-Apr-2009 7:34:09 
Offline
Mikseris.LV power user

Joined: 07-Nov-2005 11:48:20
Posts: 680
Muahahaa, nu jau panesās atstarošanās no ekranējuma u.c. blēņas. Mēs tak runājām par ciparu signālu, vēlreiz pateikšu, ka vada pretestība var noteikt tikai to vai galā signāls ir vai nav. Tā kā 99% darbu man ir ar video, tad saimniecībā ir tikai 75 om vadi un ja kaut kur vajag savienot audio, tad ne pēc kāda cita vada nesperos, maucam to pašu iekšā. Arī Onkyo, Harman Kardon un līdzīgās sistēmās (tur gan ar RCA Audio nav ko darīt, tā pati nolādētā optika tiek jūzota). Pazeltītajiem RCA un lampu pastūžiem neesmu pat klāt stāvējis, laikam jau ticības trūkuma dēļ.

P.S. Ar to man argumentācija ir beigusies un esmu gatavs uzzināt daudz ko jaunu par vada ietekmi uz signālu. Faktus, kas nav saistīti ar prastu fiziku droši var paust dzejā.

_________________
Million watts of music power, in a speed of light from Astra, ehh...


Top
   
 Post subject: Re: Vadi RCA
PostPosted: 22-Apr-2009 7:37:24 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 08-Aug-2008 11:45:25
Posts: 388
Quote:
..."buzz ap DM jauno disku"- tiešām nesapratu, paskaidro,lūdzu ,par ko iet runa....
Jaa, vainigs - tas bija offtopiks ar domu par to, ka arvien biezak par galveno kriteriju tiek izvirzits, tas kaa ieraksts skan, nevis tas, kas tiesi skan - Nesen paris vietaas gadijaas lasit staastus, ka konkretais ieraksts saakumaa nepatika, bet tad, paklausoties uz loti kvalitativas aparaturas labaa skalumaa, cilveks beizot sadzirdeja vienu vibraciju, kas lika vinam atskarst, ka taa ir manta.
Quote:
...katrs vads ir filtrs un runa iet arī pār šā filtra ietekmi uz signāla pārvadi.
Te netiek kulstīti salmi- te veidojam " 3+ topiku miera ostā"
Lai Jums labs vakars
...
ddff, rit paturpinas
Nu re, pat lidz 4 lapam esam aizvilkusi 'miera ostaa' :lol:


Top
   
 Post subject: Re: Vadi RCA
PostPosted: 22-Apr-2009 9:51:51 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 26-Feb-2005 19:30:36
Posts: 171
Quote:
Jaa, vainigs - tas bija offtopiks ar domu par to, ka arvien biezak par galveno kriteriju tiek izvirzits, tas kaa ieraksts skan, nevis tas, kas tiesi skan - Nesen paris vietaas gadijaas lasit staastus, ka konkretais ieraksts saakumaa nepatika, bet tad, paklausoties uz loti kvalitativas aparaturas labaa skalumaa, cilveks beizot sadzirdeja vienu vibraciju, kas lika vinam atskarst, ka taa ir manta.
Bet, vai tad taa nav?

_________________
.......So fire a warning shot first. If that does not work..... Well that is what the rest of the clip is for.


Top
   
 Post subject: Re: Vadi RCA
PostPosted: 22-Apr-2009 12:36:02 
Offline
2 līmenī - Mikseris.LV forumā
2 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 07-Jun-2006 9:30:02
Posts: 61
Location: LATVIJA
Liels PLDIES par karsto diskusiju,bija intresanti uzinaat juusu domas par kabeliem ! Esmu nedaudz ar juusu paliidziibu sevi izgliitojis,un atradis sev piemeerotakos RCA kabelus !

_________________
Rulers Of The Deep


Top
   
 Post subject: Re: Vadi RCA
PostPosted: 22-Apr-2009 12:57:06 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 10-Sep-2004 14:13:42
Posts: 1247
Neturi sveci zem puura - kuri ir tie kabeli, kurus izvelejies?

ddff


Top
   
 Post subject: Re: Vadi RCA
PostPosted: 22-Apr-2009 13:44:52 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 25-Nov-2004 21:38:33
Posts: 280
Location: Rīga
Quote:
... Esmu nedaudz ar juusu paliidziibu sevi izgliitojis,un atradis sev piemeerotakos RCA kabelus !
Vai izvēlējies šos, kuri bildē redzami?

Image

_________________
P u b l i c C o n t r o l - http://www.myspace.com/publiccontrol

http://www.draugiem.lv domubiedru grupa sadaļā "Māksla & Kultūra" - 'Mikseris.lv foruma dalībniekiem'


Last edited by Indicative on 23-Apr-2009 11:22:30, edited 1 time in total.

Top
   
 Post subject: Re: Vadi RCA
PostPosted: 22-Apr-2009 13:55:09 
Offline
1 līmenī - Mikseris.LV forumā
1 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 18-Apr-2009 20:01:04
Posts: 25
Pēc 5+ lapas ceru uz portāla bonusu, ja jau 3+ bija sasniegum miera ostā.

G.G, man prieks, ka "salmu kulšana" Tev ir palīdzējusi izdarīt izvēli, pačuksti , pačuksti, ko ar šiem slēgsi opā.

gjgj, tas oftopiks par saturu un formu ir apspriešanas vērts.Lai tas cik savādi neliktos par aparatūras ietekmi uz satura izvēli,arī es esmu šo ceļu izgājis- mainoties sistēmas skanējumam paplašinājās klausāmās mūzikas klāsts, līdz beidzot nonācu līdz klasikai. Par to "buzz ap DM disku" tomēr paskaidro, es tiešām nesapratu.

ddff, paldies, ka apgaismoji, jo kā minēju pro audio joma man sveša. Tikai mani mulsina milzīgais jocīgo audio profu skaits ārpus LV, kas pērk tos specializēto kabeļu kilometrus. Arī tie kabeļu lielražotāji (piemēram eiropieši Pirelli, Draka, Nexan (Alcatel) ) ar savu šamanismu apmuļķo tos rietumniekus tā ka prieks, lai tik pērk.
Zini, kā lielākajai daļai šejieniešu mani teksti neizraisa vēlmi skriet un mainīt esošos pret "Gold Šmold Cannabis " vadiem, tā man atbildes un komentāri, par šo tēmu, no profu puses, neizraisa ne mazāko vēlmi apmeklēt vietējā ražojuma (lasīt-apskaņojuma) koncertus.
Tai pat laikā es pieļauju, ka kļūdos un pēdējais teikums ir, vairāk, atbilde uz uzbrēcieniem.

Ar nodomu biju izvēlējies tieši digitālā vada apspriešanu, jo izglītoti skeptiķi šajā gadījumā nevar izmantot savu argumentu analogo vadu apspriešanā- 20Khz ir nieka frekvence un zudumi vadā nevar ietekmēt skaņu. Ar digitālajiem vadiem viss it kā būtu skaidrs un tie analogie vadi lai paliek mierā.
Bet kāda attieksme profiem ir pret tīkla (230V) vada ietekmi uz skaņu?
Audiofilitiķi šamanē ar šiem 1.5m jau labu laiku. varbūt ir kāds viedoklis?


Top
   
 Post subject: Re: Vadi RCA
PostPosted: 22-Apr-2009 15:02:54 
Offline
Mikseris.LV power user

Joined: 07-Nov-2005 11:48:20
Posts: 680
Quote:
Bet kāda attieksme profiem ir pret tīkla (230V) vada ietekmi uz skaņu?
Audiofilitiķi šamanē ar šiem 1.5m jau labu laiku. varbūt ir kāds viedoklis?
Ver vaļā jaunu topiku un aiziet jūriņā :)

_________________
Million watts of music power, in a speed of light from Astra, ehh...


Top
   
 Post subject: Re: Vadi RCA
PostPosted: 22-Apr-2009 15:41:54 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 21-Jun-2006 23:51:42
Posts: 398
JaaniP, tu braadaa taa kaa pa uzpleestaam bruuceem. Liidz manai maajai pienaak leets strandarta latvenergo elektriibas kabelis kas stiepjas 500m liidz tuvaakajam trafam, saulee karst un ziemaa salst ragaa... Un tu gribi teikt, ka 1,5metra gabalu nomainot var ieguut buutisku uzlabojumu ?? Cik zinu no tava produktu klaasta, runa jau nav tikai par 1 pliku tiikla vadu ...


Top
   
 Post subject: Re: Vadi RCA
PostPosted: 23-Apr-2009 7:48:39 
Offline
2 līmenī - Mikseris.LV forumā
2 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 07-Jun-2006 9:30:02
Posts: 61
Location: LATVIJA
Quote:
Neturi sveci zem puura - kuri ir tie kabeli, kurus izvelejies?

ddff
Izveeleejos monster firmas kabelus ar gumijotiem $tekeriem ilgaakai noturiibai pret izneesaa$anos, jo man vajag daudz spraudeleet turpu $urpu un cena arii pienemama,pasuutiisu no ASV ,noteikti tagat nomeetaasiet mani ar dubliem priek$kam $itos,daargi,var tacu nopirkt tepat LV utt. Domaaju ka tie buus labi vienkaar$i RCA vadi PUNKTS
http://www.monstercable.com/productdisplay.asp?pin=2093

_________________
Rulers Of The Deep


Top
   
 Post subject: Re: Vadi RCA
PostPosted: 23-Apr-2009 7:52:40 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 25-Nov-2004 21:38:33
Posts: 280
Location: Rīga
Quote:
... noteikti tagat nomeetaasiet mani ar dubliem priek$kam $itos,daargi ...
Kurš ir bez vainas un grēka, tas lai pirmais met dubļus! :wink:

_________________
P u b l i c C o n t r o l - http://www.myspace.com/publiccontrol

http://www.draugiem.lv domubiedru grupa sadaļā "Māksla & Kultūra" - 'Mikseris.lv foruma dalībniekiem'


Last edited by Indicative on 23-Apr-2009 11:22:50, edited 1 time in total.

Top
   
 Post subject: Re: Vadi RCA
PostPosted: 23-Apr-2009 7:57:34 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 08-Aug-2008 11:45:25
Posts: 388
Quote:
Bet, vai tad taa nav?
Nu tas drosi vien ir individuali, man domaat, ja ieraksts skiet interesants uz standarta tehnikas, tad tas kvalificejas, lai es tajaa iedzilinaatos uz labaakas tehnikas, bet, ja nekas nepaker jau defaultaa, tad neticu, ka kopumaa tas klus labaaks, no taa, ka uz labas tehnikas tur vares sadzirdet kadu interesantu, smalku niansi.
Quote:
buzz ap DM disku
DM = depeche mode, buzz = duksana, sanesana (paarnestaa nozimee - rosities, nemties); cilveki apspriez un mekle graudus pelavaas - kaut ko jau ari atrod un varbut taas ari nemaz nav tik loti pelavas - taa kaa nav tik traki :) it seviski, ja veertee procesu nevis rezultaatu.
Quote:
Lai tas cik savādi neliktos par aparatūras ietekmi uz satura izvēli,arī es esmu šo ceļu izgājis- mainoties sistēmas skanējumam paplašinājās klausāmās mūzikas klāsts, līdz beidzot nonācu līdz klasikai.
Nu jaa, man atkal ir driizaak otraadi - lidz kaadam 1985. gadam (16 g.) es nemaz nezinaju, ka ir ari cita muzika, iznemot klasika un latviesu estrade :) Bail pat iedomaties, ka 60 gadu delirijaa es drosi vien klausisos hardcore :lol: - tpu, tpu, tpu... Patiesibaa, mans klausaamaas muzikas klasts tapat ir gana plass no klasikas un ambient lidz future pop un ebm, bet viss ir atkarigs tikai no kontenta. Kad radio klasika skan klavieru arpedzijas, baroka rifi vai vokala paraugdemonstrejumi, tad atri mekleju kaut ko citu, man ir pilnigi vienalga kaadaa kavalitatee vina izspieda no sevis to augsejo noti un cik izteiksmigs tur bija vibrato - ja tur neka cita nav, tad nav. Tapat ari, kad kaut kur grabina noise ebm, kur tikai noise ari ir, lai cik tas noise nebutu izteiksmigs - pass.

kaut kaa taa - pilnigs offtopiks, bet man nav entuziasma to turpinaat citaa, piemerotakaa sadalaa.
jauku omu visiem un baudiet muziku, protams, labaa kvalitatee gan tehniski, gan saturiski!


Top
   
 Post subject: Re: Vadi RCA
PostPosted: 23-Apr-2009 8:45:11 
Offline
Mikseris.LV power user

Joined: 07-Nov-2005 11:48:20
Posts: 680
Quote:
Izveeleejos monster firmas kabelus ar gumijotiem $tekeriem ilgaakai noturiibai pret izneesaa$anos, jo man vajag daudz spraudeleet turpu $urpu un cena arii pienemama,pasuutiisu no ASV ,noteikti tagat nomeetaasiet mani ar dubliem priek$kam $itos,daargi,var tacu nopirkt tepat LV utt. Domaaju ka tie buus labi vienkaar$i RCA vadi PUNKTS
http://www.monstercable.com/productdisplay.asp?pin=2093
Katram savs prāta/naudas balanss. Citādi vadi kā vadi, normaal, bet diez vai janisP atzīs par ciešamiem :)
Manī vairāk smīnu izauc cilvēka apņemšanās gaidīt nedēļu (whatever kaut 2 dienas) tādu prastu lietu kā RCA vadu. Tas pats kas MCdonaldā stundu gaidīt burgeri. Vai autors to uzskatītu par prātīgu rīcību?

_________________
Million watts of music power, in a speed of light from Astra, ehh...


Top
   
 Post subject: Re: Vadi RCA
PostPosted: 23-Apr-2009 8:51:58 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 10-Sep-2004 14:13:42
Posts: 1247
Quote:
Izveeleejos monster firmas kabelus ar gumijotiem $tekeriem
http://www.monstercable.com/productdisplay.asp?pin=2093
Negribu Tevi saapinaat, bet shie peec cenas un uzbuuves liekas stipri liidziigi Klotz gatavajiem kabeliem. Un tie bija nebaudaami, parasti luuza savienojums vietaa, kur beidzas konektora gumija. Savienotaji ir neizjaucami, liidz ar ko visu kabeli vareju izmest. Kaadus 2...3 izsviedu, laikam viens veel ir saglabajies.

ddff


Top
   
 Post subject: Re: Vadi RCA
PostPosted: 23-Apr-2009 10:07:45 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 10-Sep-2004 14:13:42
Posts: 1247
Quote:
ddff, paldies, ka apgaismoji, jo kā minēju pro audio joma man sveša. Tikai mani mulsina milzīgais jocīgo audio profu skaits ārpus LV, kas pērk tos specializēto kabeļu kilometrus. Arī tie kabeļu lielražotāji (piemēram eiropieši Pirelli, Draka, Nexan (Alcatel) ) ar savu šamanismu apmuļķo tos rietumniekus tā ka prieks, lai tik pērk.
Nav jau tik traki ar tiem arzemniekiem, vini vairaak vadaas peec priekshrakstiem, un buutiibaa pareizi dara. Muusu tauta sapraatiigaa vecumaa ir post sovjetico paaudze, liidz ar ko vairaak tendeeta uz praktiskiem eksperimentiem un speeju izgatavot jebko no jebkaa. Vairumaa gadiijumu tas attaisnojas. Protams, ka ja ir zinaams, ka buus jasavieno kaadas iekaartas caur AES, tad nav nekaadu iemeslu to nedariit, kabelis maksaa tik pat, lodejas taapat. Iipashi jau instalaacijaas.
Touring un PA kompaniju ikdiena ir drusku cita - nekad nevar zinaat kaadi kraami buus lidz grupai un kaadus tur vajadzees kabelus. Vadu kastee, protams, var atrast sho un to, gan jau arii kaadu AES kabeli, vai trafu no SPDIF uz AES un kaadu koaksialo kabeli, vai to pashu mikrofona kabeli. PRO iekaartas ir paredzeetas darbam ar jebkuru no shiem, un tur deretu pat neekraneets telefona dziislu paaris, tas dotu tieshi taadu pashu rezultatu. Liidz ar ko manaa riiciibaa nav iekaartu, kuru darbiibaa buutu noverojamas atskiriibas deelj kabelju ienestiem artifaktiem.
Quote:
Zini, kā lielākajai daļai šejieniešu mani teksti neizraisa vēlmi skriet un mainīt esošos pret "Gold Šmold Cannabis " vadiem, tā man atbildes un komentāri, par šo tēmu, no profu puses, neizraisa ne mazāko vēlmi apmeklēt vietējā ražojuma (lasīt-apskaņojuma) koncertus.
Tai pat laikā es pieļauju, ka kļūdos un pēdējais teikums ir, vairāk, atbilde uz uzbrēcieniem.
Nevaru piekrist - pasaulee valda uzskats, ka Latvijaa ir visnotalj labas apskanoshanas tradiicijas un nopietna attieksme pret darbu. Un ja paskataas ar kaadiem saliidzinoshi bezceriigiem tehnikas briinumiem ierodas vairums grupu, tad naakas piekrist. Mums nav kabelju, kas savienoti vismaz 3 vietaas, vai tiikla adapteru, kurus kopaa satur gaffa tape, vai behringer paliigiekaartu, kuru SNR ir dzirdams pat pie izsleegtas PA sistemas. Un reizeem veel tie kuriozie pazinojumi "wow, shitas verkis, lai gan ir muusu raiderii, nekad mums veel nebija piegadaats, es tagad taa pa iistam ieraugu kas tas ir, bet jaatziist, ka lietot nemaaceeshu gan". Taa, ka mums shajaa zinjaa ir savas prieksrociibas pret virkni aarzemju uznjeemumu. Un veel - aarzemju viiri nav spiesti pieiet lietaam radoshi, vinji panjem 5*10^6 $ un nopeerk visu peec graamatas. Muusu apstaaklos esam spiesti atrast verki, kursh saakotneeji varbuut nav pievilciigs, bet liekot lietaa fizikas un akustikas zinaashanas, drusku meeraparatuuras var panaakt rezultaatu, kas ir liidziigs vai pat labaaks par "firmas". Un smiekliigaakais, ka sho faktu atziist aarzemju rezhisori, kas straadaa sheit kaadus koncertus. Man vairaakas reizes peec koncerta ir jautajushi kas taa par smalku PA sistemu - parasti atbildu, ka tas ir garshs staasts un vinja valstii taapat neviens to nenjemsies dariit :]
Protams, arii Latvijaa ir klauni, kas domaa, ka klausiitaaji ir neapteesti, vai vienkaarshi nespeej saklausiit probleemu, liidz ar ko tiek sabojaats koncerts, tachu taadi ir katraa valstii. Esmu diezgan daudz celjojis shajaa sakaraa un mani gruuti paarsteigt ar kaadiem savdabiigiem risinajumiem vai izdariibaam.
Quote:
Bet kāda attieksme profiem ir pret tīkla (230V) vada ietekmi uz skaņu?
Audiofilitiķi šamanē ar šiem 1.5m jau labu laiku. varbūt ir kāds viedoklis?
Pirmaa un vieniigaa lieta, kas ir svariiga PRO jomaa ir shkeersgriezums. Iisaak sakot - jaanjem resnaakais iespeejamais kabelis, kuru var paarvietot sapraatiigs daudzums tautas. Un kabelja skeersgriezumam ir noziime pie lielaam straavaam, kas maajas apstaaklos, peec manas saprashanas, nav aktuaali it nemaz. Es maajaas muuziku klausos zem 1W, liidz ar ko jebkura tiikla shnore ir deriiga. Vairumaa iekartu muusdienaas ir switchmode psu, liidz ar ko spriegums driikst buut kaut kur no 100 ... 250V. Latvenergo apmeeram shajaa diapazonaa ieklaujas :]

ddff


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 123 posts ]  Go to page Previous 1 2 3 4 5 69 Next

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited