Mikseris.LV [mūzikas portāls]

Mikseris.LV Forums
It is currently 28-Mar-2024 16:54:06

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 123 posts ]  Go to page Previous 15 6 7 8 9 Next
Author Message
 Post subject: Re: Vadi RCA
PostPosted: 04-Feb-2010 12:21:55 
Offline
1 līmenī - Mikseris.LV forumā
1 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 30-Jul-2004 12:52:09
Posts: 54
Kad varētu būt precīzāki datumi un laiki, kā arī vieta :?:

_________________
sense of sound

www.levelUP4.lv


Top
   
 Post subject: Re: Vadi RCA
PostPosted: 05-Feb-2010 17:17:54 
Offline
1 līmenī - Mikseris.LV forumā
1 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 18-Apr-2009 20:01:04
Posts: 25
Šie jautājumi būtu adresējami ddff, jo man trešdien vai ceturtdien vakarā ir ok. varbūt ddff varētu noprecizēt vietu un laiku?
Man būs līdzi vismaz 4 sešmetrīgie ģitāras kabeļi un kādi pāris 2,5-3m. Var būt kāds varētu paņemt kādus savus, zināmus 6m kab., salīdzināšanai, derētu arī kāds jauns, nelietots no veikala plaukta.


Top
   
 Post subject: Re: Vadi RCA
PostPosted: 06-Feb-2010 20:43:42 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 10-Sep-2004 14:13:42
Posts: 1247
Man eertaak buutu 4dienas(11/02) peecpusdienaa (peec 15:00). Uz vietas buus Fender, VOX un ampeg gitaaras kombis un gitarists ar Fender Statocaster gitaaru. Visi interesenti laipni luugti. Atrast vietu var shajaa kartee.

Kaa papildus bonuss vareetu buut aatrais skatuves monitoru A/B/C/D tests. Uz vietas buus JBL SRX712M, Next LAm115, Outline HARD 212 SP. Ja veel kaadam ir kas ieveeriibas cieniigs - ar panjemt liidzi.

ddff


Top
   
 Post subject: Re: Vadi RCA
PostPosted: 07-Feb-2010 21:16:32 
Offline
1 līmenī - Mikseris.LV forumā
1 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 18-Apr-2009 20:01:04
Posts: 25
Tas der. tātad ceturtdien pavakarē tiekamies. Potenciālie interesenti varētu izteikt viedokli par viņiem ērtāko laiku, es varu pieskaņoties.


Top
   
 Post subject: Re: Vadi RCA
PostPosted: 10-Feb-2010 18:25:55 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 08-Aug-2008 11:45:25
Posts: 388
Vajadzetu noprecizet laiku - pie kada laika mes paliekam (lai nav gluzi ka arabiem - ritdien, kad saule bus kadu gabalu aiz mosejas tornja) - trijos diena es vel busu viss darbos, bet ja ir doma, ka 16-17 vel pasakums nebus beidzies, tad es labprat ari dotos un piedalitos.

Pagaidam izskatas, ka varetu but iespeja pakert lidzi no noliktavas beyerdynamic DT850 ausis un Headzone Pro komplektu, ja kadu audiofilu tas varetu intereset, bet, ka jau mineju, atrak par 16-17:00 es diez vai tiksu.

gj


Top
   
 Post subject: Re: Vadi RCA
PostPosted: 10-Feb-2010 18:28:59 
Offline
1 līmenī - Mikseris.LV forumā
1 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 18-Apr-2009 20:01:04
Posts: 25
Pieteicu ddff savu klātbūtni uz 17:30.


Top
   
 Post subject: Re: Vadi RCA
PostPosted: 10-Feb-2010 18:48:15 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 08-Aug-2008 11:45:25
Posts: 388
tas jau izklausas gluzi labi - tatad rit orientejos uz 17:30 +/- :)


Top
   
 Post subject: Re: Vadi RCA
PostPosted: 13-Feb-2010 11:23:15 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 08-Aug-2008 11:45:25
Posts: 388
:) izskatas, ka visi vadu testa pasakuma dalibnieki vel to pardoma un megina izdarit secinajumus - nu tad es pirmais na... :wink:
Isuma mani secinajumi varetu but sadi: Jaa, slegumaa gitara->kombis ir iespejams dzirdet, ka skanejums nedaudz mainas atkariba no ta, kurs vads ir iznantots sim slegumam (galu gala pat vienkarsakais vadu frekvencu merijumu tests uzrada atskiribas 0.1-0.5db (%?) robezas - ta laikam bija vismaz liknes galos). Tiesa vienu un to pasu vadu (no pieciem dazadiem) tris testesanas piegajienos nevienam neizdevas visa pilniba izsekot :D, kaut ari bija noverojamas sakritibas. Ka tika atzimets diskusijaas - jautajums ir par to cik ir tadu, kas sis atskiribas mana un otrs, ja tas atskiribas mana, vai tas ir pietiekami nozimigas, lai kaut ko mainitu. Katra kede ir tik stipra cik tas vajakais posms un ir vismaz ducis faktoru, kas skanejumu ietekme daudz vairak neka vads, tatad vads, lai kads tas ari nebutu, parasti nav kedes vajakais posms. Turklat, vadu nomesanas zeme tests (uz mikrofonesanu) paradijaa, ka ari dargs un labs vads var neizturet so parbaudi (viens no pieciem) - kaut ka ta isuma.
gj

Pielikuma ilustracijai neliela kolazina no pasakuma
Image
pievienot bildi postam man joprojam nekadi neizdodas - sis jpg nepatika, meginaju iebarot png - pateica,
ka nav pilniba uploudojies - joprojam nakas bildes izvietot uz cita servera un noradit tikai linku. :roll:


Top
   
 Post subject: Re: Vadi RCA
PostPosted: 13-Feb-2010 18:02:38 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 10-Sep-2004 14:13:42
Posts: 1247
Jaa, iisumaa apkopojot domas ir skaidrs, ka shie vadi ar savu izskatu vien iedvesh bijiibu un taapeec veelme kaut ko sadzirdeet ir pietiekosha, lai radiitu iluuziju, ka tieshaam kaut kas tiek sadzirdeets. Atkaartotaa testaa shiis pashas iipashiibas jau tika piedeeveetas citam vadam, liidz ar ko neviens no klaatesoshajiem neizgaaja 'blind testu'. Tas noziimee, ka speeles maniere ir daudzkaart atskiriigaaka par pasha vada parametriem (kuri visi iekljaavaas 0.2 dB un 2' robezhaas) ar siikaam HPF un LPF pashos diapazona galos (ap 0.3 oct). Mikrofonisma (d)efekts tika noveerots 2 vadiem, vienam speciaali paarlodeetam mikrofona kabelim, kur HOT dziisla bija pielodeta TRS konektoram pie Tip, bet Cold kopaa ar ekraanu abos galos pie Sleeve un vienam no Vovox kabeliem. Droshi vien risinama shii lieta buutu kaadu no 2 ekraaniem / drain vadiem lodeet tikai pie viena no konektoriem.

Es pienjemu, ja vadi tiktu prezenteeti taadaa veidaa, ka tiek njemts vads, izstaastiits viss par sho vadu (metala kristaliskaa rezga uzbuuve, dielektrika speciaalie izcelsmes apstaakli, meistara unikaalaa speeja samonteet sho kabeli vienaa konkreetaa veidaa, utt.) un piekodinaats klausiities naakoshajaa skanjdarbaa vienu konkreetu noiansi, kas liidz shim (deelj vecaa kabelja) bijusi apsleepta, tad vairums klaatesosho vai nu tieshaam "dzirdeetu" sho niansi, vai arii negribeetu izlikties par neapteestiem un apgalvotu, ka dzird.

Lai no shaadas situaacijas izvairiitos, vieniigais variants ir 'blind test' - ja ir cilveeks, kas tieshaam dzird kaadu atskiriibu, tad vinjam taa ir jaaspeej noteikt aizklaatajaa testaa, vinjsh varbuut nevarees vaardos raksturot taas nianses, kas piemiit konkreetam kabelim, bet starp vairaakiem citiem kabeljiem vinjam ir jaapaziist shis vieniigais. Un ir skaidrs, ka ir nepiecieshama iekaarta, kas katru reizi atskanjo vienu un to pashu signaalu vienaa un tajaa pashaa veidaa. CD, starp citu, nederees, jo nav garantijas, ka laazers katru reizi nolasa pilniigi visus bitus un kaadaa no momentiem netiek izmantota Solomona korekcija. Droshaaks sheit ir WAV fails, jo tam ir check summa un nav nekaada korekcijas algoritma.

Ar kabeliem, kas paredzeeti SPDIF ir veel vienkaarshaak - njemam Digirator un Digilyzer, ierakstam vairaakas sekvences un tad pa 1 bitam saliidzinam - taas vai nu sakriit, vai nee - nebuus variants, ka kaada "1" vietaa ir "0.8"

ddff


Top
   
 Post subject: Re: Vadi RCA
PostPosted: 13-Feb-2010 19:36:08 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 25-Feb-2005 12:53:43
Posts: 642
Mja, man nesanaaca pievienoties :(


Top
   
 Post subject: Re: Vadi RCA
PostPosted: 14-Feb-2010 5:16:47 
Offline
Moderators
Moderators
User avatar

Joined: 30-Dec-2004 16:49:53
Posts: 883
Location: Liepāja, Latvija
Quote:
Jaa, iisumaa apkopojot domas ir skaidrs, ka shie vadi ar savu izskatu vien iedvesh bijiibu un taapeec veelme kaut ko sadzirdeet ir pietiekosha, lai radiitu iluuziju, ka tieshaam kaut kas tiek sadzirdeets. Atkaartotaa testaa shiis pashas iipashiibas jau tika piedeeveetas citam vadam, liidz ar ko neviens no klaatesoshajiem neizgaaja 'blind testu'. Tas noziimee, ka speeles maniere ir daudzkaart atskiriigaaka par pasha vada parametriem (kuri visi iekljaavaas 0.2 dB un 2' robezhaas) ar siikaam HPF un LPF pashos diapazona galos (ap 0.3 oct). Mikrofonisma (d)efekts tika noveerots 2 vadiem, vienam speciaali paarlodeetam mikrofona kabelim, kur HOT dziisla bija pielodeta TRS konektoram pie Tip, bet Cold kopaa ar ekraanu abos galos pie Sleeve un vienam no Vovox kabeliem. Droshi vien risinama shii lieta buutu kaadu no 2 ekraaniem / drain vadiem lodeet tikai pie viena no konektoriem.

Es pienjemu, ja vadi tiktu prezenteeti taadaa veidaa, ka tiek njemts vads, izstaastiits viss par sho vadu (metala kristaliskaa rezga uzbuuve, dielektrika speciaalie izcelsmes apstaakli, meistara unikaalaa speeja samonteet sho kabeli vienaa konkreetaa veidaa, utt.) un piekodinaats klausiities naakoshajaa skanjdarbaa vienu konkreetu noiansi, kas liidz shim (deelj vecaa kabelja) bijusi apsleepta, tad vairums klaatesosho vai nu tieshaam "dzirdeetu" sho niansi, vai arii negribeetu izlikties par neapteestiem un apgalvotu, ka dzird.

Lai no shaadas situaacijas izvairiitos, vieniigais variants ir 'blind test' - ja ir cilveeks, kas tieshaam dzird kaadu atskiriibu, tad vinjam taa ir jaaspeej noteikt aizklaatajaa testaa, vinjsh varbuut nevarees vaardos raksturot taas nianses, kas piemiit konkreetam kabelim, bet starp vairaakiem citiem kabeljiem vinjam ir jaapaziist shis vieniigais. Un ir skaidrs, ka ir nepiecieshama iekaarta, kas katru reizi atskanjo vienu un to pashu signaalu vienaa un tajaa pashaa veidaa. CD, starp citu, nederees, jo nav garantijas, ka laazers katru reizi nolasa pilniigi visus bitus un kaadaa no momentiem netiek izmantota Solomona korekcija. Droshaaks sheit ir WAV fails, jo tam ir check summa un nav nekaada korekcijas algoritma.

Ar kabeliem, kas paredzeeti SPDIF ir veel vienkaarshaak - njemam Digirator un Digilyzer, ierakstam vairaakas sekvences un tad pa 1 bitam saliidzinam - taas vai nu sakriit, vai nee - nebuus variants, ka kaada "1" vietaa ir "0.8"

ddff
... tātad, secinājums divos vērdos = ...

_________________
http://www.draugiem.lv/wavefrontmotion/
http://www.rabar.lv/


Top
   
 Post subject: Re: Vadi RCA
PostPosted: 14-Feb-2010 17:04:43 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 14-Feb-2005 3:01:18
Posts: 815
Location: Latvija, Gulbene
Katram ir tas ko viņš var atļauties.
Un tieši tik dārda ir arī viņa māxla.


Top
   
 Post subject: Re: Vadi RCA
PostPosted: 28-Feb-2010 11:56:18 
Offline
1 līmenī - Mikseris.LV forumā
1 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 18-Apr-2009 20:01:04
Posts: 25
Par to testu- pirmir kucēni jāslīcina. Tā bija mana pirmā pieredze ar ģitāru kombjiem utt.

Fakts, ka katrs izdara savus secinājumus, arī es savus. Kādam var būt liekas, ka šet LV ar vienu salīdzināšanu mums izdevies pierādīt, ja ne pasaulei, tad sev, ka liela daļa slavenu muzikantu, studiju utt.. ir dīvainīši, kuriem nav kur naudu likt un viņi to tērē dažādu marketologu un spekulantu itekmē:)

Tas nu tā , liriska atkāpe.
Salīdzināšanai bija visai hifilitiska peeja. Parunājot ar Jurgu no VOVOX, saņēmu dažus ieteikumus, uz ko bija jāfokusē uzmanība:
- Don't focus too much just on the amount of treble and bass when you listen to an instrument cable. Our cables are more than just 'equalizers'. To me, it is important to listen to the following aspects:
- reactance of the instrument (e.g. transients when playing so called "chicken notes"). Our cables are often "faster" than regular cables. Especially the player himself can rather feel than hear this.
- separation of tone: play a chord and let it ring. Listen how the sound is changing during the sustain phase. And listen how easily you can hear the single notes of a chord even after some time
- definition of tones, especially deep ones
- stability of tones: when letting ring a chord, with our cable the tone is more stable, more straigt. With a regular cable it sounds as if there was a very small amount of distortion or chorus effect.

Atzīšos man nav tādas klausīšanās pieredzes, jo esmu hifilitiķis.

Par Frankfurti: iesaku apmeklēt A/B testu vOVOX stendā-
http://www.vovox.com/neu/content_e/04_02_16.html

, bet jāpiesakās iepriekš, aizpildot pieteikuma formu:
http://www.vovox.com/neu/content_e/04_03_3.html

Pats būšu tur piektdien no rīta.

Ķēde ir tik stipra cik stiprs tās vājākais posms:)


Top
   
 Post subject: Re: Vadi RCA
PostPosted: 10-Mar-2010 13:13:08 
Offline
1 līmenī - Mikseris.LV forumā
1 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 18-Apr-2009 20:01:04
Posts: 25
Ja kādu tomēr interesē vadu A/B tests tad,atbilde no VOVOX ir sekojoša
"I have reserved the room for you and your clients for 1 hour on Friday morning, 09:30 - 10:30"

26 martā minētajā laikā :
in our demo room#215 in Halle 4, level C (this is a small meeting room, not inside the big Halls), laipni lūgti.

Jānis
t.22071412


Top
   
 Post subject: Re: Vadi RCA
PostPosted: 10-Mar-2010 16:28:36 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 10-Sep-2004 14:13:42
Posts: 1247
Noteikti iegrieziishos.

ddff


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 123 posts ]  Go to page Previous 15 6 7 8 9 Next

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited