Mikseris.LV [mūzikas portāls]

Mikseris.LV Forums
It is currently 28-Mar-2024 11:42:36

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 40 posts ]  Go to page Previous 1 2 3
Author Message
PostPosted: 02-Mar-2010 20:32:43 
Offline
1 līmenī - Mikseris.LV forumā
1 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 28-Feb-2010 17:15:45
Posts: 12
Ok. Es sakuma nepiemineju, ka galds ir Gemini CDMP-6000.
Parunaju ar finansetaju un nolemam, ka janem labakais no sim variantiem
1)2X JBL JRX 115 + jbl subis( un velak piepirkt otru subi tadu)
2) divas JBL jrx 125.

Ka kevins mineja, ka labak ir pirmais variats, tad ari laikam tas bus janem. Vel pedejie divi jautajumi :) Diskomania uzdevu jautajumu, kas labak. Aktivais vai pasivais. Atbilde bija, ka labaku jaudu var dabut ara no pasiva, tad es domaju, ka labak nemt pasivo to jbl subi un klat labas jaudas pastiprinataju. Kevins ieminejas par akustikas novietojumu. Doma nemt subim stangu un virsu vienu topu, un otram topam stativu. Ta bus labi ?

Bus jaieperk ari tas croseveris.


Top
   
PostPosted: 02-Mar-2010 21:32:11 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 07-Feb-2006 11:04:42
Posts: 285
Quote:
Diskomania uzdevu jautajumu, kas labak. Aktivais vai pasivais. Atbilde bija, ka labaku jaudu var dabut ara no pasiva, tad es domaju, ka labak nemt pasivo to jbl subi un klat labas jaudas pastiprinataju

Bus jaieperk ari tas croseveris.
nav īsti taisnība ,lai pasīvais variants labi skanētu Tev ir vajadzīgs procesors un regulējums,un vēl neaizmirsti,ka bez limiteriem ātri vien izpirdināsi nabaga JBL.
Paskaties varbūt kāds tirgo veco JBL MPRO sēriju,skan normāli un nebūs ņemšanās ar krosēšanu u.t.t.


Top
   
PostPosted: 02-Mar-2010 22:05:56 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 21-Jun-2006 23:51:42
Posts: 398
aktiivajiem kaa likums, jauda ir uz skaljrunja RMS robezhas( vai tuvu tam ), virs taa- ideaalaa gadiijumaa ir CLIP limiter, parastaa gadiijumaa nemeeriigs kroplis, tb- rezerves- nekaadas. Arii reguleeshanas iespeejams aktiivam tomeer ir diezgan limiteetas, it iipashi shajaa cenu kategorijaa. jaa, kaads leetais procesors, ja taa padomaa, neskaadeetu, bet nu tur jaapaskaita naudinjas, cik kas kur sanaak .... jo procesori peec buutibas saakas no 180-200Ls uz augshu, NE leetaak ... es pat te nerunaaju atkal par kaadu dbx PA vai tamliidziigu verkji ......


Top
   
PostPosted: 03-Mar-2010 9:44:32 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 10-Sep-2004 14:13:42
Posts: 1247
Quote:
Discomania : Bet var ņemt ari JBL vienīgi pēc kāda laika iepejams nosvils pikstuļi un nāksies ielikt jaudīgākus pa 29,- katru.
Cik laba ideja Stalinam bija par Sibiriju! "Ielikt jaudiigaakus piikstulus" - tas ir kas, apmeeram kaa tualetee nomainiit 40W spuldzi pret 60W, lai labaak redzeetu pusdienu bremzeeshanas peedas?!??!?! Ielikt kaadu citu HF driveri noziimee ilgi un saapiigi mekleet atbilstoshu modeli, paarrekinaat filtrus, iespeejams, mainiit HF ruporu un beigaas to visu laboratorijaa reguleet. Ja man kaads ieteiktu kaut ko taadu, vinjsh uz vietas ietu bojaa un mani tiesa attaisnotu pat bez advokaata.

ddff


Top
   
PostPosted: 03-Mar-2010 10:10:18 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 25-Feb-2005 12:53:43
Posts: 642
Quote:
Quote:
Discomania : Bet var ņemt ari JBL vienīgi pēc kāda laika iepejams nosvils pikstuļi un nāksies ielikt jaudīgākus pa 29,- katru.
Cik laba ideja Stalinam bija par Sibiriju! "Ielikt jaudiigaakus piikstulus" - tas ir kas, apmeeram kaa tualetee nomainiit 40W spuldzi pret 60W, lai labaak redzeetu pusdienu bremzeeshanas peedas?!??!?! Ielikt kaadu citu HF driveri noziimee ilgi un saapiigi mekleet atbilstoshu modeli, paarrekinaat filtrus, iespeejams, mainiit HF ruporu un beigaas to visu laboratorijaa reguleet. Ja man kaads ieteiktu kaut ko taadu, vinjsh uz vietas ietu bojaa un mani tiesa attaisnotu pat bez advokaata.

ddff
:lol:


Top
   
PostPosted: 03-Mar-2010 17:01:44 
Offline
1 līmenī - Mikseris.LV forumā
1 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 04-Jan-2006 13:45:01
Posts: 26
Quote:
Quote:
Diskomania uzdevu jautajumu, kas labak. Aktivais vai pasivais. Atbilde bija, ka labaku jaudu var dabut ara no pasiva, tad es domaju, ka labak nemt pasivo to jbl subi un klat labas jaudas pastiprinataju

Bus jaieperk ari tas croseveris.
nav īsti taisnība ,lai pasīvais variants labi skanētu Tev ir vajadzīgs procesors un regulējums,un vēl neaizmirsti,ka bez limiteriem ātri vien izpirdināsi nabaga JBL.
Paskaties varbūt kāds tirgo veco JBL MPRO sēriju,skan normāli un nebūs ņemšanās ar krosēšanu u.t.t.
Vēl 2 gab. MP418S subi, jauni, ir pieejami :) Ja ir interese, -> PM.


Top
   
PostPosted: 04-Mar-2010 13:40:50 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 10-Sep-2004 14:13:42
Posts: 1247
Zinu, ka cilveeks no Decibel.lv tirgo arii 418SP (aktiivos subus), var darbinaat vienu aktiivo komplektaa ar 1 pasiivo, jeb no katra aktiivaa darbinaat platjoslas AS. Tiesa gan - tas vareetu nebuut baigi leeti , jauni tie maksaaja ap 1k +

ddff


Top
   
PostPosted: 05-Aug-2010 17:36:18 
Offline
reģistrēts - Mikseris.LV forumā
reģistrēts - Mikseris.LV forumā

Joined: 02-Mar-2009 17:30:53
Posts: 6
Ja vēl neesi iegādājies sev vēlamo kompklektu!
Iespējams tev ieinteresēs mans piedāvājums.
Pēc 10min izvietošu sadaļā PĀRDOD!
NOzīmīgi, ka arī brends ir Reloop!

EDITS: ŠEIT VARI APLŪKOT: viewtopic.php?f=14&t=5990


Top
   
PostPosted: 05-Aug-2010 18:15:09 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 10-Sep-2004 14:13:42
Posts: 1247
Quote:
NOzīmīgi, ka arī brends ir Reloop!
Juus, godaatais, esat cinikjis. Tieshaam, noziimiigi ir ka brends ir Reloop.

ddff


Top
   
PostPosted: 05-Aug-2010 19:15:24 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 25-Feb-2005 12:53:43
Posts: 642
Interesanti, kaadu apziimeetaaju vai metaforas autors lietotu, ja brends buutu ... nu nezinu, da kaut vai pionieris :)
Bet tikpat labi ka autors, rakstot "noziimiigi", veeleejaas teikt "esi modrs/uzmaniigs! brends ir reloop" :)


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 40 posts ]  Go to page Previous 1 2 3

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited