Mikseris.LV [mūzikas portāls]

Mikseris.LV Forums
It is currently 28-Mar-2024 12:59:56

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 26 posts ]  Go to page Previous 1 2
Author Message
PostPosted: 09-Dec-2010 13:26:16 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 10-Sep-2004 14:13:42
Posts: 1247
Quote:
Humora vakars piektdienas garā. Kultūras namu finansētāji diez vai sev mājās vienu dīvānu varētu apskaņot ar kaut ko sakarīgu par ciparu, ko atvēl skatuves!!! apskaņošanai. Par 1,5k Pro līmenī var nopirkt krēslu, mikrofonu un austiņas, apsēsties un dziedāt pat sev.
Hahahaa, man bija reiz shaada diskusija ar viena teaatra tehnisko (!) direktoru. Shis saka: "es maajaas nopirku forshu aparaatu par 3KLs!". Es saku - feini, cik cilveeki to klausaas?, shis - nu kaa, es un mana sieva! Saku: "aaa, nu tas sanaak 1500 par 1 seedvietu. Diezgan daarga lieta, es Tev teaatrii taisos piedaavaat 10x leetaaku variantu"

Pilsonis aizdomaajaas :)

ddff


Top
   
PostPosted: 09-Dec-2010 13:27:16 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 21-Jun-2006 23:51:42
Posts: 398
a varbuut labaak kaads no tehnikas ieteiks, nevis par ministriem un iereednjiem ?
autor-- tu PM arii cheko ???


Top
   
PostPosted: 09-Dec-2010 13:45:57 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 10-Sep-2004 14:13:42
Posts: 1247
Quote:
:/ mja, un ko jus cienitie domajat, ka rigas ministrijaas budzetus savadak plano?
Politiki-ieredni no praktiskam lietam maz ko saprot - toties viniem ir tada svariguma
apzinja dalot lidzekljus un lemjot par to ko plebejiem bus darit. Man domat, ka vai
nu noperk labu tehniku (kaut dalu), ko var lietot - jeb atdod to naudu viniem
atpakal un nakosa gada raksta pieprasijumu uz 10K tad varbut 5K iedos.
Esmu radikaals savos uzskatos un domaaju, ka vajadzeetu atjaunot jeedzienus "valsts mantas izshkeerdeeshana" un "dzimtenes nodeviiba". Par shiem abiem PSRS laikaa bija ekskursija aiz Uraaliem. Te es velku paraleeles ar zoliites speeleeshanu bez naudas - tu meetaa papiiriishus pat nedomaajot kas un kaa. Tikliidz spelee paraadaas kaut 50 santiimi par punktu, smadzenes atdziivojas, tiek paardomaatas kombinaacijas, utt. Ar vaardu sakot, saakas speele.
Politikaa jaariikojas ekvivalenti - par katru leemumu pilsonis atbild tieshi, vienpersoniski, nekaveejoties (krieviski saka "natuuraa"). Es reizeem domaaju, ka es gribeetu vadiit kaadu politisko diskusiju TV. Man buutu pieeja sekojosha - noklausamies politikja teiktajaa, paarjautaajam vai vinjsh tieshaam taa domaa un vai teiktais ir patiesiiba, noliekam uz galda pistoli un 1 patronu un pajautaajam vai, gadiijumaa, ja izraadiisies, ka teiktais nav patiesiiba, vai vinjsh no saviem vaardiem ir attieicies, vinjsh buus ar mieru naaksohajaa raidiijumaa publiski noshauties. Taa buutu patiesa atbildiiba. Tas kas ir tagad, ir vecu tirgus sievu ljerksteeshana - ne tur kaada jega, ne kaads par to atbild.

Un veel, ja tiek uzdots jautaajums uz kuru var atbildeet ar jaa/nee, bet atbilde saakas ar "redziet" vai "saprotiet", vinjsh tiek noshauts uz vietas. Domaajams, ka paareejie diskusijas daliibnieki sajustu azartu atbildeet tieshi un peec buutiibas.


ddff


Top
   
PostPosted: 09-Dec-2010 13:48:46 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 10-Sep-2004 14:13:42
Posts: 1247
Quote:
a varbuut labaak kaads no tehnikas ieteiks, nevis par ministriem un iereednjiem ?
autor-- tu PM arii cheko ???
Es tajaa ciparaa redzu 2 labas platjoslas akustiskaas sisteemas un vienu smagu, apkaart neneesaajamu pastiprinaataaju. Vai vienkaarshi 2 aktiivas, bet ne vairs tik labas akustiskaas sisteemas.

komplektu ar vairaakaam lietaam, statiiviem, vadiem - nekaadaa gadiijumaa!


ddff

P.S. vai kaads ir padomaajis, kaapeec veikaliem shobriid taa modee shie "Big Mac" komplekti par 1500 Ls?


Top
   
PostPosted: 09-Dec-2010 15:47:30 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 21-Nov-2007 20:12:43
Posts: 446
Ja es būtu šādas izvēles priekšā, noteikti paklausītos šīs:

http://www.discomania.lv/item.php?id=4001

Nav sanācis līdz šim. Vai kādam ir pieredze? Varētu izmantot i uz priekšu, i kad nams piešķir vairāk līdzekļu citai sistēmai - nomainīt pielietojumu un izmantot kā monitorus. Maksā 860 Ls x 2 = 1700, gan jau ka var dabūt par nedaudz zemāku cenu, vai arī pārpildīt budžeta plānu tai pašvaldībai.
Quote:

Es tajaa ciparaa redzu 2 labas platjoslas akustiskaas sisteemas un vienu smagu, apkaart neneesaajamu pastiprinaataaju. Vai vienkaarshi 2 aktiivas, bet ne vairs tik labas akustiskaas sisteemas.

komplektu ar vairaakaam lietaam, statiiviem, vadiem - nekaadaa gadiijumaa!


ddff

P.S. vai kaads ir padomaajis, kaapeec veikaliem shobriid taa modee shie "Big Mac" komplekti par 1500 Ls?


Top
   
PostPosted: 09-Dec-2010 15:51:08 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 21-Nov-2007 20:12:43
Posts: 446
Arī jaunais EON komplekts 2x10+1" ierakstās šajā budžeta plāna ciparā:

http://www.discomania.lv/item.php?id=3281


Top
   
PostPosted: 09-Dec-2010 16:00:51 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 21-Jun-2006 23:51:42
Posts: 398
par 864Ls noteikti var atrast jeedziigaaku aktiivo , arii uz 15'' .


Top
   
PostPosted: 09-Dec-2010 16:30:55 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 10-Sep-2004 14:13:42
Posts: 1247
Quote:
Arī jaunais EON komplekts 2x10+1" ierakstās šajā budžeta plāna ciparā:

http://www.discomania.lv/item.php?id=3281

Nu kaapeec uzreiz tik ljauni?
Cilveekam tak nevajag politiskajiem miitinjiem, bet muuziku speeleet.

ddff


Top
   
PostPosted: 09-Dec-2010 16:33:34 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 10-Sep-2004 14:13:42
Posts: 1247
Quote:
Ja es būtu šādas izvēles priekšā, noteikti paklausītos šīs:

http://www.discomania.lv/item.php?id=4001
Nav sanācis līdz šim. Vai kādam ir pieredze? Varētu izmantot i uz priekšu, i kad nams piešķir vairāk līdzekļu citai sistēmai - nomainīt pielietojumu un izmantot kā monitorus. Maksā 860 Ls x 2 = 1700, gan jau ka var dabūt par nedaudz zemāku cenu, vai arī pārpildīt budžeta plānu tai pašvaldībai.
Es noteikti ietu citu celju - 2 pasiivaas + amps. Jo k/n man nav jaaskrien ar to visu pa pasauli un no cenas/kvalitaates viedoklja neviena self powered nevar konkureet ar pasiivo sisteemu.

ddff


Top
   
PostPosted: 10-Dec-2010 18:18:36 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 10-Sep-2004 14:13:42
Posts: 1247
Shodien, kaa reizi, risinaaju probleemu cilveekam ar vokaalu un stiigu instrumentu apskanoshanu. Pilsonis nevareeja pacelt Meyer Sound UPA, arii d&b Q7 nee, bet shobriid meegina izshkirties starp Outline DVS 12SP un Qube Q112A

Abas maksaa ap Ls 1500 par gabalu. Qube gadiijumaa sanaaktu veel arii statiivs un kaads XLR vada gabals.


ddff


Top
   
PostPosted: 15-Dec-2010 0:23:52 
Offline
2 līmenī - Mikseris.LV forumā
2 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 11-Apr-2005 13:09:26
Posts: 84
Location: Brussels
Quote:
Humora vakars piektdienas garā. Kultūras namu finansētāji diez vai sev mājās vienu dīvānu varētu apskaņot ar kaut ko sakarīgu par ciparu, ko atvēl skatuves!!! apskaņošanai. Par 1,5k Pro līmenī var nopirkt krēslu, mikrofonu un austiņas, apsēsties un dziedāt pat sev.
No kā arī ir maza jēga, ja Pro preampam nepietiek :)

_________________
http://twitter.com/guncha


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 26 posts ]  Go to page Previous 1 2

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited