Mikseris.LV [mūzikas portāls]

Mikseris.LV Forums
It is currently 23-Apr-2024 11:27:55

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 58 posts ]  Go to page Previous 1 2 3 4 Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 13-Feb-2005 11:02:16 
patiesiibaa ja veelas leeti bet ar kaut kaadu kvalitaati tad es personiigi ieteiktu (esmu straadaajis) DAPaudio jo par tiesaam sapraatiigu cenu es varu dabuut augstas klases mikjus (30-35Ls) kas man skiet ir pat labaaki par leeto shure seeriju esmu straadaajis gan ar vokaalajiem siis firmas mikjiem gan veel sodien izmantoju skatuves mikjus (bungaam) nav no sliktaakajiem piedaavaajumiem vieniigi saka ka vinjiem esot iisaaks kalposanas laiks bet leetz un labs nemeedz buut:)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 13-Feb-2005 12:03:10 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 10-Sep-2004 14:13:42
Posts: 1247
un, atshkjiriibaa no Shure, peec pirmaas reizes, kad tas nokriit uz griidas (koncertos sameeraa regulaara paraadiiba) ir jaasauc apkopeeja ar birsti un laapstinju. Peec 2 sadauziitaa DAP secinaam, ka tikko esam pazaudeejushi vienu jauku SM58 (kursh arii Aafrikaa ir 58.)

ddff, diez ko nav sajuusmaa par DAP mantaam

Quote:
patiesiibaa ja veelas leeti bet ar kaut kaadu kvalitaati tad es personiigi ieteiktu (esmu straadaajis) DAPaudio jo par tiesaam sapraatiigu cenu es varu dabuut augstas klases mikjus (30-35Ls) kas man skiet ir pat labaaki par leeto shure seeriju esmu straadaajis gan ar vokaalajiem siis firmas mikjiem gan veel sodien izmantoju skatuves mikjus (bungaam) nav no sliktaakajiem piedaavaajumiem vieniigi saka ka vinjiem esot iisaaks kalposanas laiks bet leetz un labs nemeedz buut:)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 13-Feb-2005 13:39:59 
ir taa ka man paziistama skanjosanas grupa ar DAPaudio skatuves (nevis vokaalajiem) izbrauca Fomina un Kleina tuuri pa latviju bet ne jau taapeec ka nevareeja atlaities citus bet lai parbaudiitu un skaneeja oki es nezinu man pasam arii ir taads skatuves komplekts protams ka jaauzvedaas praatiigi bet vei tad jaameetaa vis pa zemi????


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 13-Feb-2005 15:12:33 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 10-Sep-2004 14:13:42
Posts: 1247
ja taa ir taa kompaanija, kuru domaaju, tad esmu dzirdeejis, ka domas attieciibaa uz OK dalaas. Arii Kleins reiz atzinaas, ka iisti nav pazinis savu skanju- nezinu vai tas bija domaats tieshi shiis tuures ietvaros, vai pabijushi kaadaa skarbaakaa klubaa, bet laikam jau ir iemesls shaadaam atzinjaam. Es pats neesmu meeginaajis eksperimenteet ar DAP, laiks maksaa vairaak. Tajaa pat laikaa esmu dzirdeejis, ka PG52 (kick drum) mikrofons skanot tikai nedaudz sliktaak par Beta52- shos testus veica Blue mic. autors Felikss un nav pamata neticeet. Citi PG grupas mici gan izraadiijaas deriigi skolas ansamblja meeginaajumiem. Arii tos nevar mest zemee, kaa izraadiijaas. Kaadaa HC koncertaa, kur vokaalists griezh mikrofonu vadaa, tas atkabinaajaas un sadaliijaas reizinaataajos pret jumta fermu :]

ddff
Quote:
ir taa ka man paziistama skanjosanas grupa ar DAPaudio skatuves (nevis vokaalajiem) izbrauca Fomina un Kleina tuuri pa latviju bet ne jau taapeec ka nevareeja atlaities citus bet lai parbaudiitu un skaneeja oki es nezinu man pasam arii ir taads skatuves komplekts protams ka jaauzvedaas praatiigi bet vei tad jaameetaa vis pa zemi????


Top
   
 Post subject: mikrofons
PostPosted: 13-Jun-2005 15:51:08 
es domaaju pirkt Shure PG48-XLR
savai ''maajas studijai'' :D
tas buutu labs prieksh hip hop taisiishanas?
mana skanjas karte dereetu?
skanjas kartei nosaukums VIA AC`97[laikam]


Top
   
 Post subject: Re: mikrofons
PostPosted: 13-Jun-2005 21:54:53 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 10-Sep-2004 14:13:42
Posts: 1247
seeriigs. Kaut SM48 meegini- runai labs diezgan.

ddff

Quote:
es domaaju pirkt Shure PG48-XLR
savai ''maajas studijai'' :D
tas buutu labs prieksh hip hop taisiishanas?
mana skanjas karte dereetu?
skanjas kartei nosaukums VIA AC`97[laikam]


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 13-Jun-2005 23:35:27 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 28-Feb-2005 1:05:24
Posts: 463
Location: Seda & Pitalova
Quote:
skanjas kartei nosaukums VIA AC`97[laikam]
Skaņas karti vajadzētu vismaz SoundBlaster Live (vai Audigy) nopirkt (ja reiz naudas maz), ar integrēto VIA labi rezultāti nav sagaidāmi.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 14-Jun-2005 0:03:40 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 05-Oct-2004 7:34:47
Posts: 1284
Location: Rīga
Ja finansiālie līdzekļi ir ierobežoti tuvā nākotnē un skaņas karte ne pārāk tad silti iesaku to miķi laizt nevis caur "mic" ieeju skaņas kartē bet sadabūt kādu priekšpastiprinātāju tam miķim un caur to laizt iekshaa pa parasto "audio in" vai kas viņš tur skaitās. Lieti var noderēt kāda maza veca pults ja iespējams dabūt tādu, kas zin, varbūt kaut kur mētājas netālu. Man vismaz bija kādreiz tāds saveidots. Daļai skaņas karšu tās "mic" ieejas tādas riebīgas ir.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 21-Jun-2005 8:15:22 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 20-Aug-2004 13:38:14
Posts: 132
Location: Ventspils
Quote:
Ja finansiālie līdzekļi ir ierobežoti tuvā nākotnē un skaņas karte ne pārāk tad silti iesaku to miķi laizt nevis caur "mic" ieeju skaņas kartē bet sadabūt kādu priekšpastiprinātāju tam miķim un caur to laizt iekshaa pa parasto "audio in" vai kas viņš tur skaitās. Lieti var noderēt kāda maza veca pults ja iespējams dabūt tādu, kas zin, varbūt kaut kur mētājas netālu. Man vismaz bija kādreiz tāds saveidots. Daļai skaņas karšu tās "mic" ieejas tādas riebīgas ir.
Šitais ir pareizi- DJ mixeri var dabūt pa ļoti nelielu naudiņu.
SM48 Shure microphons - tas man ir izcils darba zirgs.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 04-Jul-2005 10:58:12 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 10-Sep-2004 14:13:42
Posts: 1247
Apmeeram par taadu pashu naudinju kaa DJ mixer var dabuut arii nedaargu mic. preamp, kas noteikti buus labaaks par mic kanaalu DJ pultii.

ddff

P.S. kaa var spriest peec manas atgrieshanaas forumaa- dziesmu sveetki IR beigushies! :]

Quote:

Šitais ir pareizi- DJ mixeri var dabūt pa ļoti nelielu naudiņu.
SM48 Shure microphons - tas man ir izcils darba zirgs.


Top
   
 Post subject: beta 52
PostPosted: 20-Jul-2005 21:09:19 
shure beta 52 ir totali garam, neizdevies mikrofons, nesaprotu ka to var nemt par atskaites punktu...
Quote:
Tajaa pat laikaa esmu dzirdeejis, ka PG52 (kick drum) mikrofons skanot tikai nedaudz sliktaak par Beta52- shos testus veica Blue mic. autors Felikss un nav pamata neticeet.

ddff
quote]


Last edited by MZL on 20-Jul-2005 21:20:13, edited 3 times in total.

Top
   
 Post subject: sm48
PostPosted: 20-Jul-2005 21:12:58 
sm48 tikai izskatas ka sm58, ieksha tadi pat mesli ka citiem kiniesiem, sadauzit ari nav problemu...

Quote:
Quote:
Ja finansiālie līdzekļi ir ierobežoti tuvā nākotnē un skaņas karte ne pārāk tad silti iesaku to miķi laizt nevis caur "mic" ieeju skaņas kartē bet sadabūt kādu priekšpastiprinātāju tam miķim un caur to laizt iekshaa pa parasto "audio in" vai kas viņš tur skaitās. Lieti var noderēt kāda maza veca pults ja iespējams dabūt tādu, kas zin, varbūt kaut kur mētājas netālu. Man vismaz bija kādreiz tāds saveidots. Daļai skaņas karšu tās "mic" ieejas tādas riebīgas ir.
Šitais ir pareizi- DJ mixeri var dabūt pa ļoti nelielu naudiņu.
SM48 Shure microphons - tas man ir izcils darba zirgs.


Top
   
 Post subject: Re: beta 52
PostPosted: 20-Jul-2005 21:33:18 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 10-Sep-2004 14:13:42
Posts: 1247
shis izklausaas peec varen speeciiga apgalvojuma. Protams, ka uz pasaules viss ir relatiivs un par atskaites punktu gruuti pienjemams. Nevar saliidzinaat aabolus ar bumbieriem, taapeec saliidzinaajums tika veikts starp viena razhotaaja 2 modeljiem, kas paredzeeti vienaadam pielietojumam. Vai ir padomaa labaaka metodika? Vai sheit kaut kur netiek pamazaam vilkts uz vienu aarkaartiigi diivainu dinamisko mikrofonu, kam demonteets faazes rezhgis? :]
Starp citu- sho totaali neizdevushos mikrofonu, tieshi taapat kaa AKG D112 visbiezhaak uz skatuves veelas redzeet apmeeram 90% grupu, kas ir viesojushaas LV zemiitee. Aciimredzot taas ir tikpat neizdevushaas.

ddff

Quote:
shure beta 52 ir totali garam, neizdevies mikrofons, nesaprotu ka to var nemt par atskaites punktu...


Top
   
 Post subject: Re: sm48
PostPosted: 20-Jul-2005 21:38:16 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 10-Sep-2004 14:13:42
Posts: 1247
hmm, atvainojos- kuriem kjiinieshiem? TIEM vai TAJIEM? Starp citu, ir dazhas ruupniicas Kjiinaa, kas speej sarazhot mikrofonu kapsulas ar +/-1dB nevienmeeriibu caur visu spektru un bez atshkjiriibaam kaa vienas partijas ietvaros, taa arii starp vairaakaam partijaam (gan jau ka es nepateicu neko jaunu, vai ne?). Neumann laikam bija 0.1 dB labaakajiem modeljiem? Lai nu kaa tur buutu, diemzheel jaatziist, ka arii Kjiinieshi ir aizrakushies liidz tehnologijaam un arvien labaak saak taas pielietot. Lai kaa mums, eiropieshiem, tas nepatiktu. Kas attiecas uz SM48 sadauziishanu, tad man tas negrib izdotie jau no 1993. gada. Laikam nepareizi meeginu- uz laktas ar veseri gan jau izdotos.

ddff

Quote:
sm48 tikai izskatas ka sm58, ieksha tadi pat mesli ka citiem kiniesiem, sadauzit ari nav problemu...


Top
   
 Post subject: Re: beta 52
PostPosted: 21-Jul-2005 17:31:08 
Beta 52 skan apmēram tikpat lēti kā PG52. D112 vismaz ir dinamika, kaut arī nedaudz specifisks disko skanējums. Sennheiser un Beyer ir līdzenāki. Bet arī tie netur līdzi vecajam D12 un klasiskajam RE20.

Quote:
shis izklausaas peec varen speeciiga apgalvojuma. Protams, ka uz pasaules viss ir relatiivs un par atskaites punktu gruuti pienjemams. Nevar saliidzinaat aabolus ar bumbieriem, taapeec saliidzinaajums tika veikts starp viena razhotaaja 2 modeljiem, kas paredzeeti vienaadam pielietojumam. Vai ir padomaa labaaka metodika? Vai sheit kaut kur netiek pamazaam vilkts uz vienu aarkaartiigi diivainu dinamisko mikrofonu, kam demonteets faazes rezhgis? :]
Starp citu- sho totaali neizdevushos mikrofonu, tieshi taapat kaa AKG D112 visbiezhaak uz skatuves veelas redzeet apmeeram 90% grupu, kas ir viesojushaas LV zemiitee. Aciimredzot taas ir tikpat neizdevushaas.

ddff

Quote:
shure beta 52 ir totali garam, neizdevies mikrofons, nesaprotu ka to var nemt par atskaites punktu...


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 58 posts ]  Go to page Previous 1 2 3 4 Next

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited