Mikseris.LV [mūzikas portāls]

Mikseris.LV Forums
It is currently 19-Apr-2024 12:27:33

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 42 posts ]  Go to page Previous 1 2 3
Author Message
 Post subject: Re: Alesis monitori
PostPosted: 13-Feb-2006 10:53:18 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 10-Sep-2004 14:13:42
Posts: 1247
Es vispaar nevienam neieteiktu nekaadus monitorus- pasham ir jaapaklausaas un jaasaprot vai derees. Ir jaanjem veeraa, ka ljoti nedaudziem cilveekiem dzirde ir lineaara, taapeec skatiities uz RTA datiem ir, maigi izsakoties, nepareizi. Driizaak ir jaanjem kompoziicija, kas vairaakkaart dzirdeeta uz dazhaadaam sisteemaam, paziistamas visas nianses un tad to izmantot kaa meerauklu. Taapat ir jaaieveertee pasha indiviida audiometriskie dati, lai nesagaadaatu nebaudaamas cieshanas liidzcilveekiem. Sho te mineeto Alesis man diezgan biezhi jautaa un sameeraa daudzi arii nopeerk, lai gan man tie izklausaas peec parasta PC speakera. Iespeejams, ka taa arii taas lieto...

ddff

Quote:
Es arī neieteiktu Alesis (Monitor I MKII). Svariga ir videejo frekvenču linearitāte, bet Alesim tur ir nelidzenumi un rezultātā Snare un Drive gitāras skan "nepareizi".


Top
   
 Post subject: Re: Alesis monitori
PostPosted: 13-Feb-2006 12:36:38 
Offline
Moderators
Moderators
User avatar

Joined: 30-Dec-2004 16:49:53
Posts: 883
Location: Liepāja, Latvija
Quote:
Es vispaar nevienam neieteiktu nekaadus monitorus- pasham ir jaapaklausaas un jaasaprot vai derees.
Tā tas varētu būt, tāpēc arī piekrītu ddff-am! Tikai lūdzu pasakiet, kur Rīgā ir tā vieta ar ļoti plašu monitoru klāstu? Lai izvēlētos sev nepieciešamo, ir jānoklausās uz vietas kādus četrus modeļus '' neatejot no kases''!


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 12-Mar-2006 0:28:24 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 28-Feb-2005 1:05:24
Posts: 463
Location: Seda & Pitalova
Uzdūros interesantam viedoklim saistībā ar NS10 monitoriem, par kuriem bija neliela diskusija šajā topikā:

"A good monitor does not artificially exaggerate frequencies. You do not want a speaker that sounds like a "disco smile". That's where the bass and the treble are boosted and the mids are cut. They call it a "smile" because that's how it looks on a graphic equalizer. Lots of people really like that sound. If you like that sound, mix up a nice smile for your monitors. Then it might actually translate on other systems. But if you speakers make that automatically, you mix will be shown lacking in bass and high transients. Using that principle was the secret behind the Yamaha NS-10s, the most horrible sounding speaker ever made. On an NS10 there was no bass, no high end, just screeching awful sounding peaky mids. People who referenced on them had to boost the bass massively and cut the mids. The resultant mix? Yep, the disco smile. It made hit after hit and people thought they were magic. If you could make the shrill box sound passable, it would sound great everywhere else. "


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 03-May-2006 11:59:18 
Var jau gadiem skraidīt apkārt klausoties, bet pa īstam ir tikai divi - Dynaudio monitori... un pārējie monitori.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 10-May-2006 8:09:35 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 10-Sep-2004 14:13:42
Posts: 1247
Es teiktu pat savaadaak- "maneejie" un "citu". Tas kaa ar viskiju, sievieteem, muuziku un automashiinaam. Man patiik Dynaudio, bet tas nav "maneejais".

ddff
Quote:
Var jau gadiem skraidīt apkārt klausoties, bet pa īstam ir tikai divi - Dynaudio monitori... un pārējie monitori.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 15-May-2006 12:44:56 
[quote="Alesis"]уже тысячу раз говорилось - NS-10 - звучат хреново, но везде _одинаково хреново_, это стандарт, их ставят чтобы было по чему ориентироваться гостям.

Genelec - красят звук, хороши для демонстрации супер-мегамикса заказчику

Abi šie izteikumi ir pretrunā: NS-10 sliktas, bet liek uzkā klausīties viesiem. Genelec izmanto tam pašam nolūkam. Pilnīgas muļķibas!
Lai gan par Genelec skaņu piekrītu- nedaudz izskaistina, kas vēlāk klausoties uz prastākas akustikas liek vilties.
Un vispār katram inženierim ir savi iecienītākie monitori.[/quote]

Laikam kaut ko nesaprotu: Genelec izskaistina??? a kā tas i- izskaistina??? Cik saprotu, Genelec raksturīgs detalizēts skanējums, līdzīgi kā Beyerdynamic 880 ausīm un tieši tas arī vajadzīgs materiāla apstrādes procesā. Tas ļauj saklausīt smalkākās nianses un- jā, arī kļūdas, kas pieļautas ierakstā. Ja tas nav, skanējums varbūt būs komfortablāks, "maigāks" u.c., kā tas parasti ir ar lētāku skaņu aparatūru, bet ja nu to klausīsies kāds ar labām akustikām un citām komponentēm un dzirdēs tās kļūdas, ko skaņu inženieris pieļāvis, vienkārši nedzirdot, jo viņam, lūk, nav par ko nopirkt labus monitorus... rezultātā rodas tādi ieraksti, kā Dons&Lily albūms, kur augšas ir tā sagrieztas, ka ausīs "cērt". Tā ka man grūti iebraukt- ko var "izskaistināt" teiksim, Genelec!
Lai veicas!


Top
   
 Post subject: dynaudio BM 5A
PostPosted: 19-Jul-2006 10:07:25 
jautaajums ir shaaads. vai Latvijaa var iegaadaaties par sapraatiigu cenu dynaudio BM 5A monitorus. biju iegaajis ''tava skanja'' un tur shie monitori maxaasja kautkaadi 4xx ls par vienu. turpretii internetaa pasuutot var dabuut pa 999 $ par abiem.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 19-Jul-2006 23:40:42 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 28-Feb-2005 1:05:24
Posts: 463
Location: Seda & Pitalova
Quote:
vai Latvijaa var iegaadaaties par sapraatiigu cenu dynaudio BM 5A monitorus. ''tava skanja'' shie monitori maxaasja kautkaadi 4xx ls par vienu
Iespējams, ka nekur ... visai tipiska situācija LV attiecībā uz specifiskiem muzikas produktiem.

piemēram, Yamahā ir nopērkami ADAM, Yamaha, Behringer, M-Audio, Samson monitori, X music - KRK, ESI, Alto, mūzikas centrā - Tannoy (bet tikai Reveal), AT Trade - laikam Alesis un Mackie, Tavā skaņā - Dynaudio, JBL, Edirol .uc. - var teikt, ka konkurences šādā ziņā starp veikaliem nav, tika starp brendiem.
Ja kādā no šiem veikaliem kādam no monitoriem tev cena nepatīk (citiem vārdiem sakot, ir dārgāka, kā Eiropā), praktiski variantu nopirkt tādus pašus citur nav, var tikai pirkt citu brendu (vai varbūt es kļūdos, un eksistē kādas maz zināmas vai slepenas pirkšanas vietas :?).


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 20-Jul-2006 10:05:51 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 25-Feb-2005 12:53:43
Posts: 642
Quote:
Quote:
vai Latvijaa var iegaadaaties par sapraatiigu cenu dynaudio BM 5A monitorus. ''tava skanja'' shie monitori maxaasja kautkaadi 4xx ls par vienu
Iespējams, ka nekur ... visai tipiska situācija LV attiecībā uz specifiskiem muzikas produktiem.

piemēram, Yamahā ir nopērkami ADAM, Yamaha, Behringer, M-Audio, Samson monitori, X music - KRK, ESI, Alto, mūzikas centrā - Tannoy (bet tikai Reveal), AT Trade - laikam Alesis un Mackie, Tavā skaņā - Dynaudio, JBL, Edirol .uc. - var teikt, ka konkurences šādā ziņā starp veikaliem nav, tika starp brendiem.
Ja kādā no šiem veikaliem kādam no monitoriem tev cena nepatīk (citiem vārdiem sakot, ir dārgāka, kā Eiropā), praktiski variantu nopirkt tādus pašus citur nav, var tikai pirkt citu brendu (vai varbūt es kļūdos, un eksistē kādas maz zināmas vai slepenas pirkšanas vietas :?).
Ja atmiņa neviļ, tad BM5A arī tā maksā. Nu varbūt ne 4 simti, bet ap 350 lvl toč. Plus ja vēl pats ved (piegāde), tad tie paši 4 simti vien sanāks.


Top
   
 Post subject: Dynaudio MB 5A
PostPosted: 28-Aug-2006 13:06:44 
Dynaudio MB 5A.
Beidzot tiku klaat pie shiem monitoriem, pasuutiiju no www.skyshopping24.de sanaaca kautkaadi 700 ls par abiem ar visu shipingu.
Taaa ka nu.. manupraat nav veerts paarmaxaat un pirkt tepaat latvijaa.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 28-Aug-2006 13:07:46 
Hehh. mazliet gjukaini uzraxtiiju. Gribeeju teikt ka nav veerc pirkt tepat latvijaa. :D


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 06-Sep-2006 9:51:31 
Quote:
Es teiktu pat savaadaak- "maneejie" un "citu". Tas kaa ar viskiju, sievieteem, muuziku un automashiinaam. Man patiik Dynaudio, bet tas nav "maneejais".

ddff
Quote:
Var jau gadiem skraidīt apkārt klausoties, bet pa īstam ir tikai divi - Dynaudio monitori... un pārējie monitori.
Varu pateikt vēl precīzāk: ir Dynaudio, savējie un pārējie.
Uz savējiem strādā, uz Dynaudio pārbaudi ko esi sastrādājis un uz pārējiem pārbaudi kā skan uz pārējiem.
Labam ierakstam būtu jābūt tādam kas skan kā vienmēr uz savējiem, pareizi uz Dynaudio, un pieņemami/adekvāti uz gandrīz visiem pārējiem.
Monitorus tāpat kā mikrofonus, ģitāras, utt. vajag vairumā.


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 42 posts ]  Go to page Previous 1 2 3

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: Bing [Bot] and 16 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited