Mikseris.LV [mūzikas portāls]

Mikseris.LV Forums
It is currently 23-Apr-2024 8:42:05

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 58 posts ]  Go to page 1 2 3 4 Next
Author Message
 Post subject: mikrofons
PostPosted: 06-Jul-2004 21:40:31 
man ir diletantiska interese par mikrofoniem - kam japieveersh uzmaniiba to peerkot, ar ko tie savaa starpaa atskiras, kaadi ir tos raksturojoshie raadiitaaji (ir dziordeets par juutiigumu)..?

vajadziigs taads amatieriem domaats, ko slegt pie datora analogaas ieejas - leets, bez pretenzijaam uz kautkadu extra kvalitaati - bet gribas izteereet naudu sapraatiigi, t.i., piemekleet visatbilstoshaako aparaatu shaadam "lauku maajas ministudijas" ampluaa.

pateicos jau ieprieksh, un ludzu atvainot savu nezionaashanu, ja esmu izteicis kadu muljkjiibu :)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 06-Jul-2004 22:04:41 
aizmirsu piebilst, ka apluukojamaa cenu kategorija ir saliidzinoshi smiekliigie LS20-, jo - tiiri izklaideem nav jeegas teereet vairaak.


Top
   
 Post subject: Re: mikrofons
PostPosted: 07-Jul-2004 9:11:40 
ja pie datora "analogaas" ieejas, tad tikai dinamisko. Patiesiibaa ir sagadiijies taa, ka mikrofons arii shajaa laikmetaa ir saglabaajies kaa anaalogs signaala uztveereejs, taapeec skanjas digitalizaacija notiek aiz mic preampa, kursh arii ir analogs visos gadiijumos. Par shaadu naudinju pirmais, kas naak praataa ir Shure PG seerijas. PG48 buus ap Ls 20, PG58 ap Ls 30. Savas lauku studijas kaiminjiem vareesi lepni teikt, ka tev ir 58. mikrofons :) Vai arii ar labiem panaakumiem iznomaat blakus maaju muzikantiem.

ddff


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 09-Jul-2004 22:47:08 
paldies! ir tieshi tas, kas man bija vajadziigs - konkreets modelis.. ;)

mic preamp - tas ir jaapeerk atsevishki, jeb taa iekaarta ir jau mirofonaa iebuuveeta?

un.. kas ir 58. seerija?

shie jautaajumi buutibaa ir lieki, jo galvenais ko man vajadzeja zinaat jau ir atbildeets :)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 11-Jul-2004 21:02:32 
MIC preamp ir iekaarta, kas no -40 dBu taisa -10/+4 dBu, respektiivi aktiiva iekaarta, kas veic elementaadu signaala pastiprinaashanu, reizeem arii Phantom Power nodroshinaajumu (Condenser mic), kaadu dinamikas kontroli (compressor/gate), arii PEQ, De-Esser (patiesiibaa lieta, kas dara to visu pilnaa vaardaa saucas Front End, skati kaut vai MX60 no www.drawmer.com). Vienkaarshaakaa variantaa lieto to MIC preampu, kas ir iebuuveets visaas skanju kartees, atkariibaa no kartes modelja (cenas) shis preamps ir labaaks/sliktaaks/nebaudaams.

58. seerija ir klasiskais Shure SM58 mikrofons, kuru razho jau kaadus 30 gadus un tas jau ir Rock'n'Roll standarts. Shim te ir vairaakas modifikaacijas- PG58 (atvieglotaa versija maajas/neprof. lietoshanai) un Beta58 ar uzlabotu direktivitaati (polar pattern) un mazliet pielabotu spektru (daargaaks).

ddff


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 12-Jul-2004 22:18:27 
pateicos velreiz - visu nesapratu, bet sapratu galveno - pat taada leeta, pamatliimenjja mikrafona iespeejas nav izmantojamas ar sliktu skanjas karti :)

liekas, ka tas ir ieberziens, jo man ir soundblaster64 - iebuuveeta.. nomainiit var tikai kopaa ar maatesplati..


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 12-Jul-2004 22:43:51 
no informaacijas shai lapaa: http://www.hut.fi/Misc/Electronics/circ ... icamp.html sapratu, ka mana skanjas karte galiigi nav piemeerota citaadam mikrafonam, kaa vien tiem kas naak kopaa ar austinjaam :(

bet tur taalaak ir sheema, kaa izgatavot ieriici, kura ljautu izmantot mikrofonu arii uz manas kartes - par to, ka es pats vinju lodeshu nevar buut ne runas, bet varbuut kautkas taads ir nopeerkams jau gatavs?

jeb labaak uzreiz saspringt uz citu skanjas karti?! esmu nedaudz apjucis - tas, kam manupraat bija jaabuut vienkaarsham kaa divi pirksti.., ir izraadiijies esam sarezgiits :)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 22-Aug-2004 15:40:54 
Tad jau es savu Philips mikrefonu pa 10 LS varu izmest misenee,ko? :oops:


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 23-Aug-2004 22:18:36 
jaa, protams! Vai tad uz iepakojuma nebija tas rakstiits?

ddff

Quote:
Tad jau es savu Philips mikrefonu pa 10 LS varu izmest misenee,ko? :oops:


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 27-Aug-2004 16:57:07 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 08-May-2004 22:56:34
Posts: 1218
Location: Latvia, Riga-Jūrmala
un mans Sony F-V620 ? laikam ari vajadzetu vinju izmest ... :)

_________________
DA WHITE | DENNIS BALTFIRE | HARDSYNTHERZ official website: http://www.synthesiscrew.com


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 27-Aug-2004 21:54:04 
nu ja spolei un korpusa ekraneeshanai izmantojas dazhaadi vadi- kopaa 3, tad nee. Reizeem pietiek nogriezt to idiotisko microjack galu, pielodeet XLR un sanaak taads entry-level dinamiskais mic.

ddff, negrib peetiit visus "karaoke" mic tipus

Quote:
un mans Sony F-V620 ? laikam ari vajadzetu vinju izmest ... :)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 28-Aug-2004 0:19:36 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 08-May-2004 22:56:34
Posts: 1218
Location: Latvia, Riga-Jūrmala
Ja, bet veikala atskruvet un apskatit neljaus. tur sanak tas UNBALANCED kabelis.
-
Vajag laikam tikt valja no ta Sony un nopirkt Shure.

_________________
DA WHITE | DENNIS BALTFIRE | HARDSYNTHERZ official website: http://www.synthesiscrew.com


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 30-Aug-2004 15:44:50 
nu Shure jau nav "the one and only" - ir liela izveele atkariibaa no maka un vajadziibaam. Ja gribas \m/, tad vari njemt Neumann, Schoeps, Blue, ja $ ir maz, tad AudioTechnica, AKG, Sennheiser leeto galu. Shure ir labs dauziishanai pa skatuvi, taa audio parametri ir viduveeji, bet mehaaniskaa izturiiba fenomenaala. Nerunaaju par KSM klases studijas miciem.

ddff

Quote:
Ja, bet veikala atskruvet un apskatit neljaus. tur sanak tas UNBALANCED kabelis.
-
Vajag laikam tikt valja no ta Sony un nopirkt Shure.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 31-Aug-2004 12:20:01 
to ddff
Cik saprotu - Tu diezgan rubī pa šo tēmu.
Man te piedāvā studijas mic. APEX 420. Cik tas ir nopietns un ko no taa var sagaidīt???


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 31-Aug-2004 19:32:45 
nekad neesmu taadu redzeejis, ne dzirdeejis. Cik redzu www resursos, tad izskataas kaas proletariaata variants- $300 jauns. Laikam atkariigs no pielietojuma un prasiitaas cenas...

ddff

Quote:
to ddff
Cik saprotu - Tu diezgan rubī pa šo tēmu.
Man te piedāvā studijas mic. APEX 420. Cik tas ir nopietns un ko no taa var sagaidīt???


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 58 posts ]  Go to page 1 2 3 4 Next

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited