Mikseris.LV [mūzikas portāls]
http://www.mikseris.lv/forum/

Geni Mojo Scan 1
http://www.mikseris.lv/forum/viewtopic.php?f=39&t=5131
Page 1 of 1

Author:  Melnais_ch [ 02-Oct-2008 11:57:41 ]
Post subject:  Geni Mojo Scan 1

Sveiki,
Ir nobrucis temat pieminētais skaneris (divi). Meisters teica, ka kaut kas ir noticis ar programmu. Programmas vairs nav uz mikrenes.
Varbūt kādam mētajas šāds aparāts noplīsis un varētu iegādaties?
Vēl mēģināšu atrast kontaktus ar ražotāju-varbūt var dabūt no viņiem šo programmu, lai gan šaubos. Varbūt varēs pasūtīt tās mikrenes (nu ja saprātīgs cipars prieks tiem vecajiem skaneriem).
Varbūt ir kādi ieteikumi kā rikoties vai kur varētu mēģināt atrast rezerves daļas/ mikreni ar programmu šiem skaneriem?

Jau iepriekš pateicos.

Author:  GTC Studio [ 02-Oct-2008 21:13:19 ]
Post subject:  Re: Geni Mojo Scan 1

Neiedziļinoties lācītim vēdērā, man domāt, tā ir kāda standarta flešmikrene. Pieļauju, ka pasērfojot pa netu, varētu atrast šā verķa programmas .hex vai .txt failus, un tad attiecīgi ar speciālu programmatoru pāršūt flešenei softu, tad sprauž to atpaksļ devaisā, un tad visam būtu jāstrādā.
P.S. Esmu elektroniķis - hobiists, šī manis aprakstīta lieta ir sastopama starp D.I.Y. frīkiem, bet pats ar to nēesmu nodarbojies, un programmatora man arī nav. Vienīgi varu Tev ieteikt iegriezties šajā forumā, un izteikt cilvjiem savu sāpi, varbūt ka kāds ņemas Tav palīgā.
http://www.elfa.lv/forum/
Veiksmi,

G.

Author:  ddff [ 02-Oct-2008 21:21:09 ]
Post subject:  Re: Geni Mojo Scan 1

Ja ir kaads ejoshs skaneris, tad var nolasiit no taa EPROM.

ddff

Author:  GTC Studio [ 02-Oct-2008 23:43:04 ]
Post subject:  Re: Geni Mojo Scan 1

Jā, pastāv arī tāds variants, kad izņem no strādājošā verķa fleša mikreni, un ar programmatora palīdzību nolasa softu (EEPROM), bet psatāv arī gadījumi, kad tās ir aizsargātas pret nolasīšanu, un tad ir jāpieprot īpaša hakošana, kas arī nevienmēr dod pozitīvus rezultātus. Bet katrā ziņā var mēģināt, iespējams ka viss izdodas, un ja izdodas, tad jau vairs nav nekādu problēmu pāršūt mikreni, un ja tā nav darbspējīga, tad ieraksta jaunā, ko arī nebūtu problēmas dabūt.
P.S. Ja jāiegādājas jaunas mikrenes, neiesaku to darīt ''Latgalītē'', jo tur iegādāto mikreņu darbspēja varētu būt 1/10. Kādreiz tā biju iegrābies ar PICiem. Viena no populārākām vietām, kur var pasūtīt ir
http://www.elfa.lv/cgi-bin/index.cgi

G.

Author:  Melnais_ch [ 03-Oct-2008 0:05:27 ]
Post subject:  Re: Geni Mojo Scan 1

GTC-man ir vēt tādi paši ejoši skaneri. Vai šo nolasīšanu no ejošās mikrenes varēs noorganizēt iespējams tikai kāds no elfa večiem vai arī šeit var meklēt palīdzību?

Author:  GTC Studio [ 03-Oct-2008 0:37:14 ]
Post subject:  Re: Geni Mojo Scan 1

Es domāju ka drīzāk elfā. ... kaut gan kas zin, varbūt arī starp mikseriešiem ir kāds nopietns elektroniķis.
Visticamāk, nāksies Tev jautāt pēc palīdzības elfas forumā. Tur ir diezgan daudz lietpratēju, un sevišķi kāda saujiņa īpašu fanātiķu, kur priekšgalā ir tāds frīks Epis. Tev jāiet sadaļā ''Mikrokontrolleri un loģikas'', jo pareizi tās mikrenes sauc par mikrokontrolieriem. Tie ir dažāda tipa, tāpēc vispiemērotāk būtu iepostēt apakšsadaļā ''Cits ...'':
http://www.elfa.lv/forum/viewforum.php?f=31
Lai Tev veicas! :wink:

G.

Author:  kevins [ 03-Oct-2008 6:56:31 ]
Post subject:  Re: Geni Mojo Scan 1

ja tas ir kaads PIC , tad vnk Elfaa jaasameklee, kuram ir PIC procesoru/chipu lasiitaajs/rakstiitaajs, tur jau konkreeti atkariibaa no chipa jaaskataas. Vislabaak, ja atrodas cilveeks, kuram jau ir sagatave, uz kuras shamo varees uzspraust ( buus saderiiba ar konkreeto lasiitaaju ) un vienkaarshi tos datus paardziit. Savaadaakaa gadiijumaa, ja jaataisa speciaala sheema, lai to chipu piedarbinaatu, tad diezin vai tas ir rentabls pasaakums, ja vien tas skaneris nemaksaa shtuku un vairaak...A visaadi shitaadi programmatori / lasiitaaji domaaju ka Elfaa seedoshajiem elektronikjiem ir nemazums, jautaajums vai tas tikai derees tavaa gadiijumaa.
Mikrenes pirkt var arii Argusaa, ja vien tur ir vajadziigaas :)

Page 1 of 1 All times are UTC+02:00
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
https://www.phpbb.com/