Mikseris.LV [mūzikas portāls]

Mikseris.LV Forums
It is currently 16-Apr-2024 17:48:45

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 23 posts ]  Go to page 1 2 Next
Author Message
PostPosted: 12-Nov-2004 10:25:22 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 10-Nov-2004 13:35:27
Posts: 166
Ar Vocalremover ljoti viegli var dabuut tikai melodiju, bet vai ir arii kaads "Melodyremover", ja nee, vai ir arii kaads cits veids??? :D


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 12-Nov-2004 12:45:26 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 27-Aug-2004 15:45:18
Posts: 233
atmet sho domu.... nav!!!!!!!!!!!!! :evil:


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 12-Nov-2004 14:56:06 
Quote:
atmet sho domu.... nav!!!!!!!!!!!!! :evil:
A tas tak ir vienkaarshi(teoreetiski) buutu tikai jaapgriez otraadi vocal remover????


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 12-Nov-2004 19:04:20 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 27-Aug-2004 15:45:18
Posts: 233
laba anekdote jeb izcils domu grauds - pasmeejos ne pa jokam..... :twisted:


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 13-Nov-2004 11:04:21 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 10-Sep-2004 14:13:42
Posts: 1247
jaaaaaa!!!! "Fraaze 2004" ir dzimusi. Es jau steidzos sho uzrakstiit uz sienas. Cik daudz cilveekam ir jaazin par audio pamatiem, lai paustu shaadu viedokli?

ddff



Quote:
Quote:
atmet sho domu.... nav!!!!!!!!!!!!! :evil:
A tas tak ir vienkaarshi(teoreetiski) buutu tikai jaapgriez otraadi vocal remover????


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 16-Nov-2004 19:54:30 
audio pamati?!?!!?
izklausaas peec lekciju kursa? bet smiekliigi tikuntaa.

bet vareetu izveidot jaunu topiku.
cik daudzi ir veersushies pie pashiem maaksliniekiem peec vocaalaa samplja un to arii dabuujushi.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 17-Nov-2004 11:28:25 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 10-Nov-2004 13:35:27
Posts: 166
Quote:
jaaaaaa!!!! "Fraaze 2004" ir dzimusi. Es jau steidzos sho uzrakstiit uz sienas. Cik daudz cilveekam ir jaazin par audio pamatiem, lai paustu shaadu viedokli?

ddff



Quote:
Quote:
atmet sho domu.... nav!!!!!!!!!!!!! :evil:
A tas tak ir vienkaarshi(teoreetiski) buutu tikai jaapgriez otraadi vocal remover????
Cik gan cilveekam maz ir jaazin par programmeeshanas pamatiem, lai par shito manu fraazi smietos????????!!!!!!!!!!!!! :evil:


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 17-Nov-2004 11:43:38 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 27-Aug-2004 15:45:18
Posts: 233
Quote:
[
Cik gan cilveekam maz ir jaazin par programmeeshanas pamatiem, lai par shito manu fraazi smietos????????!!!!!!!!!!!!! :evil:
atbildeeshu veel "logjiskaak" :lol: - Cik gan cilveekam maz ir jaazin par cuuku audzeeshanas pamatiem.... :twisted:

kaads tam sakars ar programeeshanu???? :wink:


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 17-Nov-2004 13:41:56 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 10-Nov-2004 13:35:27
Posts: 166
Quote:

kaads tam sakars ar programeeshanu???? :wink:
Nu sory, negribeeju nevienu aizvainot :wink: , bet biskin biju dusmiigs, bet nu kaads tam sakars ar programmeeshanu - Nu taads, ka lielaakaa dala plugini ir dll faili (Vismaz sound forge) vocalremover arii, kaa jau zinaams visus dll failus kaads ir uzprogrammeejis, ja es vinju(sho dll) vareetu atdebugot(redzeet programmeetaaja tekstu), tad man vaarda vis tieshaakajaa noziimee buutu jaanomaina 2 ziimees(= ar <>).Nu ceru, ka tu ko saprati, bet velreiz sory par to programeeshanas nezinaashanu, nebiju domaajis tevi apvainot :D Ja zini, kaa taadu dll debugeri var dabuut, tad luudzu dod zinju!


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 19-Nov-2004 17:17:06 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 10-Sep-2004 14:13:42
Posts: 1247
khm... nu man laikam ir maz sajeegas par dll debugoshanu, jo savos darbinjos pietiek ar ASM (agraak vel Cobol, bet nu jau vairs ne). Mazliet arii C++ (atmel picu programmeeshanai). Bet lai jelko programmeetu ir jaazin algoritms- resp. ko vajag panaakt. Savukaart algoritmu var uzziimeet uz ruutinju lapas bez jelkaadas programmeeshanas. Peec tam programmeetaajs jebkuraa sevis izveeleetaa valodaa realizee algoritmu. Un tagad meegini izteeloties kaadus parametrus buutu jaapraksta algoritmam, kas no samikseeta audisignaala izskaitljotu vokaalu un to summeetu ar sevi pretfaazee, vai kaa nu Tu tur to izteelojies? Sheit kaa reizi ir vajadziigi audio pamati. Kaut vai taapeec, ka tie pavisam neapgaazhami pieraada, ka shaads algoritms nevar eksisteet. Nu taada bija mana doma iisumaa...

ddff

Quote:
Quote:

kaads tam sakars ar programeeshanu???? :wink:
Nu sory, negribeeju nevienu aizvainot :wink: , bet biskin biju dusmiigs, bet nu kaads tam sakars ar programmeeshanu - Nu taads, ka lielaakaa dala plugini ir dll faili (Vismaz sound forge) vocalremover arii, kaa jau zinaams visus dll failus kaads ir uzprogrammeejis, ja es vinju(sho dll) vareetu atdebugot(redzeet programmeetaaja tekstu), tad man vaarda vis tieshaakajaa noziimee buutu jaanomaina 2 ziimees(= ar <>).Nu ceru, ka tu ko saprati, bet velreiz sory par to programeeshanas nezinaashanu, nebiju domaajis tevi apvainot :D Ja zini, kaa taadu dll debugeri var dabuut, tad luudzu dod zinju!


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 23-Nov-2004 11:25:36 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 10-Nov-2004 13:35:27
Posts: 166
Nu es sho algoritmu izteelojos apmeeram taa(Protams visi mainiigie un kontantes ir nereaals)
if mp3.freq = 20-180 then izlaistfrekvenci(mp3);un tad es vienkaarshi paartaisiitu
par:
if mp3.freq <> 20-180 then izlaist frekvenci(mp3);
Nu nezinu var jau buut, ka nevar neko taadu dabuut, bet kur tad var griezties peec vokaala latvijas studijaas, un cik tas maksaa???


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 23-Nov-2004 18:09:32 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 08-May-2004 22:56:34
Posts: 1218
Location: Latvia, Riga-Jūrmala
Mekle ACAPELLAS !

_________________
DA WHITE | DENNIS BALTFIRE | HARDSYNTHERZ official website: http://www.synthesiscrew.com


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 24-Nov-2004 16:11:37 
Es atvainojos, bet man liekas, kas tas ir bezceriigi. Jauki ja protams macesi to visu izdariit reali, bet vai tas iespejams. Mees runajam pa produceshanu un producentam nava jazin C++ ( pa piemeru, jo nezinu kada tur valoda ).... visu cienu ja speesi realizeet *.dll debugera iespejas un visbeidzot atrast iespeju atstaat tikai vocal :)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 25-Nov-2004 20:56:19 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 27-Aug-2004 15:45:18
Posts: 233
DJ VOKER - krogs no manis, ja tev izdosies..... :twisted:

lai veicas :wink:


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 25-Nov-2004 23:38:57 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 10-Sep-2004 14:13:42
Posts: 1247
un tas nekas, ka shajaa frekvenchu joslaa ir visi paareejie instrumenti, to 2. vai 3. harmonikas? Vokaals peec telefonijas standarta ir 300 ... 3 kHz, bet dziivee tas ir no 200 Hz vai zemaak liidz 6 kHz. Shajaa diapazonaa ir pilniigi visu instrumentu/backvokaalu, efektu sastaavdaljas. Taapeec sho atmetam kaa darboties nespeejiigu.

ddff


Quote:
Nu es sho algoritmu izteelojos apmeeram taa(Protams visi mainiigie un kontantes ir nereaals)
if mp3.freq = 20-180 then izlaistfrekvenci(mp3);un tad es vienkaarshi paartaisiitu
par:
if mp3.freq <> 20-180 then izlaist frekvenci(mp3);
Nu nezinu var jau buut, ka nevar neko taadu dabuut, bet kur tad var griezties peec vokaala latvijas studijaas, un cik tas maksaa???


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 23 posts ]  Go to page 1 2 Next

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited