Mikseris.LV [mūzikas portāls]

Mikseris.LV Forums
It is currently 25-Apr-2024 6:02:01

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 23 posts ]  Go to page 1 2 Next
Author Message
 Post subject: Reason 3
PostPosted: 29-Nov-2004 23:12:32 
Propellerheads zinjo ka drizuma naaks klajaa Reason 3.
Pa agru veel spriest, bet nogaidijies un vilies esmu gan, jo cereju ka propellerhead viiri dos priekshroku vst vai dxi.
Kas jauns:
The Combinator ( jauka lieta, jo visu [synth, samplers un fx] varam save viena patcha )
The MClassMastering:
The MClass Equalizer
The MClass Stereo Imager
The MClass Compressor
The MClass Maximizer
( ljoti vajadziga lieta, it seviskji Reason )
New Remote ( live iespejas buus chikinieka )
3.0 browser
3.0 soundbank

Spriezhiet, skataties un lasiet pashi:
http://www.propellerheads.se/


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 30-Nov-2004 9:48:54 
Ceru, ka sanjesmhu uzaicinaajumu patesteet beta versiju... iisteniibaa biju cereejis, ka Subtractor buus uzlabots sounds. Ja veel taa OSCi ir ok, tad filtrs ir galiigi nemuzikaals, statisks, nedziivs etc...

o.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 30-Nov-2004 10:01:33 
Pricipaa jau nesaprotu props fishku. Biju gaidiijis vairaak, kaa galveno truukumu uzskatu subtractor soundu (kaa jau mineeju iepr. postaa). Ok. Atpakalj pie fishkas...Propi saka, ka shii update ir ar domu, lai sintinju lietotu live...u.t.t., tachu realitaate ir taada, ka visi profi live lieto dzelzi, - Virus, NordLead, Nova, etc....Kaada nozziime ir izgudrot divriteni otrreiz? Turklaat lai speeleetu live, taapat ir nepieciesham midi klaviere, nemaz nerunaajot par pashu kompi. Man saakt maakt aizdomas, ka vinji vienklaarshi oriienteejas uz amatieriem. Combinator ir super, bet ....ja tas ir viss, ko propi var izdariit vairaak nekaa gada laikaa??? Mastering divaisi - hmm...nav jaabuut gjeenijam, lai saprastu, ka shos divaisus var uzkodeet meenesha laikaa. Es nerunaaju par VST, vai Audio In. To es saprotu, Reasons nav hosts, tas vairaak ir instruments, taapeec stulbi prasiit to, kas peec definiicijas tur neiederas. Un kaa ar sekvencera uzlabojumu? Nafff.... ieziimeeju nepareizi noti, maini tooli, gribu izdzeest noti....maini tooli....gribi mainiit nots garumu....maini tooli. Ja veel shie toolji buutu pieejami via right click, tad cita lieta, bet taa kaa tas ir tagad ir garaam. Subtractor soundu jau mineeju...Koroche jaapgreido vien buus, neko jau aupgreids iipashi nemaksaas, bet nu ir vilshanaas. Gaidiiju ko bishkji vairaak, njemot veeraa cik ilgi propi straadaa pie shiis versijas.

o.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 30-Nov-2004 10:04:58 
list goes on...aizmirsu par 'ghost clips". Situaacija - uztaisu bungas ar redrum. Sakopeeju sho klipu 16 reizes. Peekshnji man vajag mazliet pielabot. Ko ers daru...? Pielaboju vienu klipu, tad visus paareejos 15 izdzeeshu un kopeeju pa jaunu 15 reizes. Ar ghost clips elementaari. Saakotneejaa klipaa izmaini, visi paareejie mainaas automaatiski....veee...

o.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 30-Nov-2004 12:50:13 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 27-Aug-2004 15:45:18
Posts: 233
lasot sho topiku paarnjem taada kaa zheeluma sajuuta pret jums, cieniijamie Reason fani, tas, par ko juus sheit priecaajaties, jau sen es pielietoju Nuendo un probleemas, kaadas juus sheit miniet, man ir vienkaarshi nesaprotamas.....kaa vispaar var straadaat ar taada liimenja programmmaam?! :roll:


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 30-Nov-2004 13:09:49 
Veci, ar tevi ir skaidrs :) - tu jau mineeji, ka lieto tikai romplerus, tipa spectrasonics, ubershcall etc...es, savukaart, romplerus vispaar nelietoju. Principaa. Katrs saunds ir my own. Un kaa sintinsh Reason ir labs. Ne teicams, bet labs. Es vispaar lietoju tikai ierobezhotu skaitu sintinju (kas man praktiski visi ir licenzeeeti) - Reason, rgc sintinii, un veel kaads paariitis. To es daru taapeec, ka ierobezhota izveele piespiezh tooli izskost liidz kaulam. Arii manaa vst folderii gadi 3 atpakalj bija 50 sintinji, kaa rezultaataa es visu dienu seedeeju un shajos 50 sintinjos mekleeju vajadziigo presetu. Tad veel iepirku vienu graamatu tieshi prieksh "advanced" reason juuzoshanas, kas paveera jaunu redzeejumu uz reason...iisaak, Tu push esi vairaak kaa komponists, cik saprotu - straadaa ar jau gataviem instrumentiem, man vairaak velk uz sound designer pusi. Te Reason ir kaa sviests uz maizes.


o.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 30-Nov-2004 13:49:28 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 27-Aug-2004 15:45:18
Posts: 233
es tevi sapratu....vieniigi, vai tad tagad pie shiis sinthu paarbagaatiibas veel var uztaisiit kaadu savu skanju kurai tu vareetu apakshaa parakstiities ka taada ir tikai tev un nekur citur pasaulee taada nav izmantota....shaubos.....kaut gan noteikti atbalstu shaadu veeleeshanos taa straadaat.... :)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 30-Nov-2004 15:01:03 
Nav jau tik traki, IMO daudzu sintinju presetiem ir viena probleema - tos nevar "iekljaut" miksaa, liidz ar to tie it kaa atstaaj uz tevi iespaidu, bet pratkiski tie ir nederiigi. Piemeeri,
1. Lai iespaidotu potenciaalo pirceeju, sintinja preseti ir ljoti paarbagaati, tipa multilayered un saeefekteeti ar reverb, delay, chorus etc... Vieni pashi tie skan super, bet miksaa ljoti suudiigi, jo teiksim, preseta "Jupiter Pad" audio spektrs dominee no 150hz-10khz, kaa rezultaataa tas paarklaajas daljeeji ar basu, vokaalu, sintinju partijaam un paaris perkusijaam. Piemeera peec var paklausiities DepecheMode vai Kraftwerk. Mees to klausaamies un mums shkjiet ka ir baigi advanceets mix. Tagad patinam dziesmu atpakalj un saakam analizeet - buutiibaa LJOTI vienkaarshas skanjas, kas pashas par sevi vispaar neskaneetu. Luuk shii punkta deelj liela dalja presetu atkriit.

2.Daudzi preseti ir taisiiti njemot talkaa Pitch Modulation un citus modulation celjus, tipa LFO->Filter, LFO->Pitch, ENV->Pitch etc...Atkal - pashi pa sevi skan super, Pitch laikaa nedaudz mainaas, tas dod sava veida burviibu, ja taa var saciit...Gribi ielikt to songaa - garaam. Teiksim tajaa briidii tev skan bassline La minoraa, sintinja solo La minoraa, savukaart pada pitch mainaas no C uz C#, finaalaa griezhas ausiis.

3.Tad veel ir visaadi modulation fishkas, kam modulaacija nesakriit ar tava songa tempu u.t.t.

Visi manis nosauktie piemeeri ir reaali, njemam kaut vai Absynth, Reaktor, Pro53 etc...Ko es gribu teikt, ka sintinjiem taadas "bread and butter" skanjas ir sameeraa maz, daudz naakas taisiit pasham. Protams, ja songs ir prosto songas, tad neko advanceetu nevajag, tachu ja gribas kaadu paarsteigt ar kaadu elektronisku fiichu, tad naakas padomaat...

o.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 01-Dec-2004 12:27:43 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 27-Aug-2004 15:45:18
Posts: 233
es saprotu, bet ja man retu reizi vajag kaadu sintinja skanju, tad uzrakstu midi partiju, samekleeju presetu kursh aptuveni man der peec fiilinga, peec tam klausos miksu un realtaimaa straadaaju ar sho presetu (gan Absynth gan Pro 53 gan EVE u.t.t.,), kameer tas man organiski iekljaujas skaneejumaa, kur vajag uztaisu automatizaaciju un taa kaadu laiku klausoties un knibinoties presets tiek paartaisiits taa, kaa man to vajag un viss skan. Katraa zinjaa prieksh manis tas ir aatraak nekaa buuvet jaunu skanju, kura veel nezin vai nepazudiis miksaa, vai nebuus banaala.... :wink:


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 21-Jan-2005 15:53:18 
Gluzji negribu piekrist, ka Reason ir tikai sintinsh! Manupraat taa ir kapitaala Drum mashiina! Ko labpraat iejuugt ieksh Cubase vai Acid Pro 4 vai veel kaut kur caur ReWire! Un manupraat Propi nedaudz ir pieviilushi. Bet redzees kas tajaa Kombinaatoraa buus. Jo Beetu Reasonaa labi pieregulee ar EQ un Compressor, bet visu kopaa momaasteree ieksh host progas galvenajaa Mixerii. Vieniigais, ka tas prasa jaudiigu kompi! :)))


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 21-Jan-2005 20:59:49 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 10-Nov-2004 13:35:27
Posts: 166
Quote:
...taa ir kapitaala Drum mashiina...
... Vieniigais, ka tas prasa jaudiigu kompi...
Nu labi Dr Rex Drum machine nav slikts, aatri vari dabuut ritmu, bez iipashas piepuules, bet no syntinjiem Reasonaa neko labu dabuut aaraa es nemaaku, visi preseti(Iznjemot reaalos instrumentus: Vijoles, gichas un taures) skan kaa nezinkas visaadi piikstulji, bassi ar ne kaadi, var jau gadiities, ka es vienkaarshi to nemaaku, jo ilgi ar vinju nespeeleejos, bet tad jau labaak Fruity Loops 5.01, tas vismaz saprot vsti un dxi pluginus, bet nu Cubase un Nuendo jau ir profu progas, pashlaik meegjinu apguut...

Reason prasa jaudiigu kompi??? :D :D :D
Reason 2.5 minimaalaas sisteemas prasiibas ir Pentium 233 ar 64 operatiivo(Pats gan uz taadu neesmu laidis), bet ja tas ir jaudiigs kompis, tad es nezinu....


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 21-Jan-2005 22:45:28 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 05-Oct-2004 7:34:47
Posts: 1284
Location: Rīga
Quote:
Nu labi Dr Rex Drum machine nav slikts, aatri vari dabuut ritmu, bez iipashas piepuules, bet no syntinjiem Reasonaa neko labu dabuut aaraa es nemaaku, visi preseti(Iznjemot reaalos instrumentus: Vijoles, gichas un taures) skan kaa nezinkas visaadi piikstulji, bassi ar ne kaadi, var jau gadiities, ka es vienkaarshi to nemaaku, jo ilgi ar vinju nespeeleejos, bet tad jau labaak Fruity Loops 5.01, tas vismaz saprot vsti un dxi pluginus, bet nu Cubase un Nuendo jau ir profu progas, pashlaik meegjinu apguut...

Reason prasa jaudiigu kompi??? :D :D :D
Reason 2.5 minimaalaas sisteemas prasiibas ir Pentium 233 ar 64 operatiivo(Pats gan uz taadu neesmu laidis), bet ja tas ir jaudiigs kompis, tad es nezinu....
Par kompi - Bija man kaadreiz Pentium 2 procis ar 64 Mb RAM, uz taa arii saaku njemties ar Reason un vispaar skanju. Pateikshu konkreeti - tas ka Reason pietiek ar taadu shitainu sisteemu nenoziimee ka uz taas var straadaat - paaris reizhu bija par mata tiesu no taa lai to kompi ar duuri painstaleetu. Kameer tev ir Empty Project gan viss ir labi - taa arii taas minimaalaas prasiibas apmeeram izpauzhas - ja kompis ir speejiigs vispaar palaist softu bez uzrakstiem "Virtual Memory Minimum too Low", veelaak tie taa pat buus shiem ierasta desktopa sastaavdalja. Un tas bija ar 1. Reason. 2.5 var arii 3. Pentium nokarinaat taa ka prieks, vieniigi uz Reason taa lieta vienkaarshi aarsteejas - 2x stop un atkal play.

Nu bet ja pieskaraas pie Dr. Rex - taa nav Drum Machine, tas ir Loop pleijeris. Redrum Drum Computer - shis ir Drum machine.

Un sintinji nu neteiksim ka Reasonam buutu tik shvaki kaa teici. Ja nesanaak labs bass - taa nav progas vaina. Reasonaa ir taada lieta, ka vari pamatiigi eksperimenteet ar shiim skanjaam - Basu var dabuut no: Subtractor, Malstrom, arii NN19, NNXT, pat Redrum, un kameer visi klokji nav paargroziiti 3x nesaki ka nevar basu izvilkt - ar basu nu toch neesu saskaaries ne ar kaadaam probleemaam - bish kreatiivi tai lietai jaapieiet un viss.
Ja nu vieniigi gribi rakstiit simfonijas un dragaat augshaa tur veselu orkjestri - tad gan varbuut tevi konservatori ar tonjdakshaam nomeetaas, lai gan dazhs labs pat ko taadu ir dariijis.
Pie tam nesaki VISI INSTRUMENTI - Pieejamo refillu klaasts ir pietiekoshi liels, lai liidz vecumdienaam tos ievaaktu, jaa "Factory Sound Bank" ir truukumi, bet kameer nav pameegjinaati VISI taa nu nav gluzhi korekti teikt. Ieraksti to savu basu hotj Wave formaataa un izceert caur kaut NN19, NNXT - redzeesi ka proga tos atskanjos labi, taatad vien pasha vaina.
Katrai progai ir savas iipatniibas - nesaku ka Reason ir perfekts, bet nu par shvaku progu to arii nenosauksi - Katra proga domaataa noteiktam pielietojumam, pilniigi visaas jomaas ideaalu progu nav.

Nu tas taa, mans viedoklis par sho teemu.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 21-Jan-2005 22:54:18 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 05-Oct-2004 7:34:47
Posts: 1284
Location: Rīga
Vieniigi atgriezhoties pie Reason 3
Manupraat tur vairaak nodereetu jauni efekti, kaads sintinjsh, un vareetu uzriikot kaut ko uz Matrix Pattern Sequencer pusi, tikai nevis ar kvadraatinjiem, bet ar grafisku liikni utt.
No tiem master verkjiem personiigi man liela tolka uz Reason domaaju jau tagad nebuus. Bet nu ja kaads lieto tikai Reason un uz Rewire nee, tad jau tie master verkji droshi vien buus kaa debesu daavana


Top
   
 Post subject: Reason
PostPosted: 22-Jan-2005 13:48:43 
Par to jaudiigo kompi domaaju tad , kad sajuudz Reason caur ReWire ieksh host progas. Un no synth var dabuut aaraa labas skanjas. Vajag tikai maaceet un zinaat ko katrs klokjis dod. Un vadus sasprauzjot var dabuut veel lielaaku efektu. Propi vareeja ieksh Reason 3 NN-XT samplerim uztaisiit apaksheejo klokju automatizaaciju.
Un runaajot par VST. Reasonam ir pieejamas ljoti labas bankas. Daudz labas sintinju skanjas veido prieksh NN-XT. Es pat zinu , ka speciaali skanjas no Absynth ir ievietotas Reason Reffilaa. Vieniigais ka taas var paarveidot tik daudz cik dod NN-XT sampleris.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 16-Jun-2005 12:18:39 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 25-Nov-2004 21:38:33
Posts: 280
Location: Rīga
Kā Reason(ā) jebkurai skaņai var uztaisīt reversu? Bija dzirdēts ka ar NN-XT kaut kā varot, bet vai tajā var ielādēt jebkuru Reason skaņas failu? Nevar taču. Vispār es te vairāk domāju par bungu skaņām (crash u.tml.).

FL Studio ar šo lietu viss ir skaidrs un saprotams ...


Last edited by Indicative on 19-Jul-2005 10:31:53, edited 1 time in total.

Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 23 posts ]  Go to page 1 2 Next

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 25 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited