Mikseris.LV [mūzikas portāls]

Mikseris.LV Forums
It is currently 28-Mar-2024 18:43:19

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 27 posts ]  Go to page Previous 1 2
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 25-Dec-2004 23:14:01 
nujaa. sakuma man bija tapat. sakuma nekas, tad pamazam kautko saku darit. bet sanaca tikai suds, pat bez ritma. un tas viss turpinajas lidz pie drauga uzspeleju sinti...
tagat pasam majas yamaha dgx-305 stav, uzlieku kadu gatavu ritmu(bungas) no sinca, vai ari uz datora kadu pastaisitu ritmu un tik ilgi spiezu pa klavam kamer sanak kautcik normals minuss..tad savedu kartiba melodiju, pierakstu un rakstu uz kompja. samera driz rezultatiem jabut tikla. negatavu neliksu.
parasti saku ar klavierem, pec tam izskatos visu skanu biblioteku, ja vajg ari uz kompja, piemekleju instrumentus, salieku un gatavs.
taka iesaku ar ritmu un pec tam taisit melodiju. bet ko labu uztaisisi tikai ja labi pazisi katru skanu nosu tikla. lai domu uztaisit par skanu, vajg zinat insntrumentu uz kura strada. citadi vien halava un shets sanak.
taka macies skanu izvietojumu uz klavas (digirtalas, tas kas floops, vai cita digit. sinti).


Top
   
PostPosted: 08-Jan-2005 20:57:57 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 25-Nov-2004 21:38:33
Posts: 280
Location: Rīga
Divus manus skaņdarbus "Welcome" un "Force Attempt" var lejupielādēt šeit: http://www.clublife.ru/tracks.php?person=1603.
Informācija par tiem ir arī sadaļā "Mana mūzika".

Abus šos skaņdarbus veidoju līdzīgi, izmantojot Reason 2.5 ar Factory Sound Bank skaņām:

1. Sāku ar basa līniju
2. Pievienoju ritmu
3. Piemeklēju piemērotu skaņu melodijai un tad to izveidoju
4. Pieliku klāt papildus skaņas, lai izklausītos pilnīgāk
5. Nedaudz izmainīju arī pašas Factory Sound Bank skaņas
6. Tad rediģēju un nedaudz izmainīju gan basu, gan ritmu, gan melodiju, lai viss kopā saskanētu
7. Ar mikseri noregulēju skaļumu un effektus katram celiņam, lai skaņa būtu labāka
8. Ieseivoju .WAV failā un izlaidu caur Wave Lab 5.1 ...

Nekas jau jauns tas protams nav.


Indicative http://www.clublife.ru/person.php?id=1603


Last edited by Indicative on 15-Jan-2005 23:24:02, edited 4 times in total.

Top
   
PostPosted: 11-Jan-2005 17:37:08 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 05-Oct-2004 7:34:47
Posts: 1284
Location: Rīga
Quote:
Divus manus skaņdarbus "Welcome" un "Force Attempt" var nolādēt šeit: http://www.clublife.ru/tracks.php?person=1603
Nesaki lai cilveeki nolaadee tavus gabalus (man negribeetos lai kaads manus nolaadee, neesmu maanjticiigs, bet vienalga nepatiikami), labaak lai nokachaa vai lejupielaadee.......
Labi, joks.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 12-Jan-2005 0:16:07 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 25-Nov-2004 21:38:33
Posts: 280
Location: Rīga
Paldies par piezīmi! Es izlaboju savu gramatikas kļūdu :oops:


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 28-Jan-2005 23:55:33 
Man ir taada mode vispirms izveidot fonu, uzbaazt tam efektus, lai rodas iespaids, ka tas tev skan visapkaart (it kaa tu atrastos hallee), tad seko melodija un bass, un tikai tad veidoju ritmu, veelams, lai mazaas augsto hertzu skajas (hiti, hat utt) skan vairaak stereo veidaa, bet ritma galvenaa dalja nav aplikta ar kaut kaadiem entajiem efektiem, tikai ar vaaju echo un ar atskanju (kick)... Tad taa, tiiri normaali sanaak...

Nevajag aizmirst arii visaadas papildus melodijas, agraak taisiiju visu ko un briiniijos - melodija briiniskjiiga, bass arii labs, fons skan, ritms arii skan, bet vienalga gabals skan baigi tukshi...

Der atcereeties...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 06-Feb-2005 16:27:54 
na etu temu mozhno govoritj dolgo, osobenno kogda nachinaesh hotetj delatj chto-to svoe, chto-to genialjnoe i perspektivnoe. tut estj 2 varianta.
pervij variant:
u cheloveka situacija - "ja svjazan s muzikoj na urovne "poslushatj kompakt disk" ili "skachatj mp3", no mne zahotelosj poprobovatj delatj muziku potomu, chto ja uvidel kak drug eto delaet ili ja prosto stolknulsja s temoj napisanija muziki v domashnih uslovijah i reshil poprobovatj." i konechno hochetsja sdelatj bistro i kachestvenno. v takom sluchae chelovek stavit sebe FruityLoops, Cubase, Reason, Sonar, Logic, itd po spisku, neskoljko desjatkov VSTi i VSTfx, Kontakt, Reaktor, Absynth,.......... koroche vsjo to, chto smog prochitatj na saitah iz serii "ZamutiRealjnijTrekDomaIPorviVseh.COM". Voobsche podhod logichnij, glavnoe chtobi vibor bil. Posle etogo, cherez neskoljko dnej, a mozhet i nedelj smotrenija v monitor na desjatki slaiderov, ruchek i knopochek chelovek zadaet vopros... "a s chego nachinatj?" - snachala sebe, a potom tem, kto vrode-bi tozhe inogda upotrebljaet znakomie slova, inogda popadajutsja i te, kto znaet bolshe. Voprosi iz serii "U menja na kompe vse samie krutie programmi, proc P6, 4Gb Ram, blah blah blah... a vot pochemu krutogo muzona ne pishetsja???" kazhutsja absolutno normaljnimi. Cherez kakoe-to vremja takaja zhertva snosit nahren vsjo krome WinAmp'a i stavit "Music Maker", "E-Jay", "Dance Machine" i prochie igrushki. Naigralsja. Takih konechno bolshinstvo.

variant vtoroj:
Muzikant ne budet sprashivatj "s chego nachinatj", on uzhe nachal, kogda rodilsja. Postojannie nastukivanie ritmov na parte/stole/kolenjah/zubami/itd, michanie melodij, penie effektov, sravnenie zvuka urchaschego zheludka s glubokim sweepom:) Mozhet bitj obmen opitom (na samom dele tam vse egoisti), obsuzhdenie osobennostej zvuchanija instrumentov, spori po povodu otlichija starih filtrov Moog i filtrov na Moog Voyager itd... eto ne boleznj, a stilj zhizni. I pofig chem ti zarabativaesh, v banke sidish ili rabotaesh avtoslesarem. Polovina minimum vse ravno budet uhoditj na ocherednoj sint:)
Ne vazhno skoljko u vas plaginov ustanovleno, ne vazhno kakaja versija u vashego Cubase SX ili eto starij Cubase VST ili vi pishite po notam v kakom-nibudj "Midisoft Studio". Vazhno toljko odno - udobstvo. Esli mezhdu tem, chto zvuchit u vas v golove i tem, chto vi slishite iz dinamikov bolshoj raznici netu, znachit vi pochti dobilisj masterstva vladenija instrumentom. Nastojaschij muzikant i kompozitor vsegda naidet sebe muzikaljnij instrument. Vedj genialjnuju muziku mozhno sotvoritj i na vedre, a Mocarta igrajut na pianino, gde voobsche 1 "patch":)

kogda ja sam nachinal - let 6 nazad, to u menja nebilo nichego krome P166mmx, 16 Ram, 1.2Gb HDD i progi Scream Tracker. Vse delal tam, kazhdij denj, znal ee s zakritimi glazami. Potom bil Impulse Tracker, a potom... Rebirth, i FruityLoops odna iz pervih versij. Potom nashel starie plastinki i bral chto-to ottuda. Potom pojavilasj nehvatka vremeni:) Sejchas vozvraschajusj k muzike, pokupaju zhelezki, chemu diko rad.
Esli hochetsja pogovoritj, posprashivatj, posporitj - budu rad.

vot odin moj trek 2002 goda. Esli interesuet - napisan polnostju vo FruityLoops, odin sample so staroj plastinki, vsje ostaljnie sinterzatornie zvuki na vstroennih vo FruityLoops sintah (TS-404 i WASP) - programmiroval zvuki sam. Perkussija - kakie-to biblioteki. Effekti i filtri tozhe rodnie, psevdo mastering - kompressor TC na master kanale:

2loop - Kiss Of Dust:
http://home.balticom.lv/drug_eye/kod_192.mp3


Top
   
 Post subject: for unsistered
PostPosted: 04-Apr-2005 15:29:33 
ljoti pratigas pieziimes ! vai nu taa lieta ir, vai nu nav, lai gan dziive raada, ka shis tas bez iipasha talanta panaak labu tehniku arii ar pacietiigu treninju, tikai man nav liidz galam skaidra taa motivaacija, kas liek shaadiem cilvekiem taa rauties.. vispar nedaudz nostaljgiju uzdzina tas piemineetais Scream Tracker, savulaik Aizkrauklee shito verkji darbinaaja uz vecajiem 386tajiem un iemonteetu pashlodeetu covox'u, un tad vel paradijas Fasttracker (jo vismaz ImpulseTracker kaut kaa neiepeera tolaik), tas vispar likaas kaa briinums :) enivei, galvenais ir gribeet un vismaz just, ko iisti gribi panaakt, nu taa lai "iekshaa skan" + pacietiiba n-tajiem eksperimentiem, un rezultaats buus!


Top
   
PostPosted: 05-Apr-2005 22:32:38 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 25-Nov-2004 21:38:33
Posts: 280
Location: Rīga
Quote:
No kura gala un ar ko ir jāsāk?
Vai izveidot ritmu un tad domāt tālāk, kādu skaņu pievienot? Vai arī jāsāk ar melodiju un pārējās skaņas jāpievieno pēc tam? Pie šiem un līdzīgiem jautājumiem tā arī esmu apstājies un iestrēdzis. Ko darīt? :?
Kā jūs to darāt un ko varat ieteikt? :?:
Laika gaitā atbildes pašas rodās.
Piemēram, man galvā rodas melodija, ritms utt., bet kā man to domu izlikt reālā skaņā? Pa rokai vienkārši nejauši pagadās kāda kruta programma (Reason, utt.), jo dzirdēts ka tā ir atzīta par labu esam, bet ja no tās neko nerubī. Vo! Un tāpēc arī neko uzreiz nevar dabūt gatavu un noved pie jautājuma, kādu es uzdevu, bet tas absolūti nenozīmē, ka cilvēks nezin ko grib, vai nav radīts mūzikas veidošanai. Varbūt, piemēram, es neesmu tam radīts, bet varbūt esmu. Kas to lai zin? Laiks rādīs ...
Vienkārši labi un līdz smalkākajām detaļām jāpārzin instruments, ar kuru domājam kaut ko darīt un tad ar "aizsietām" acīm būs iespējams veikt brīnumus un mūsu idejas materializēsies.
P.S. Tā bija mana tāda kā taisnošanās sev pašam :wink:


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 05-Apr-2005 22:57:07 
Quote:
sho treku, shkjiet jau agraak biji devis. tieshaam ljoti jauks, kosmisks lidojums! Toreiz skaneeja man vinsh uz repeat labu laiku (arii tagad :) un pat nepamaniiju ka tas atkaartotos... jauks moods skanjdarbaa, lielisks taads "long-player".
Labpraat paklausiitos arii citus Tavus darbus! Ja nav space, kur uzlikt, varam sarunaat privaatu treku exchange. ... (P.M.)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 05-Apr-2005 23:36:48 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 25-Nov-2004 21:38:33
Posts: 280
Location: Rīga
unsistered:



2loop - Kiss Of Dust:
http://home.balticom.lv/drug_eye/kod_192.mp3

Man patika šis gabals, kā tautā sacītu: "ar savu fišku"

---------------------------------------------------------------------

unsistered man pateica ļoti labas un, ja tā var teikt, plaša mēroga vispārīgas lietas, kuras noder gan man, gan varbūt arī kādam citam.

P.S. Un, protams, tas nenozīmē ka citi nav teikuši līdzīgi. Un arī es pats šad tad kaut ko neesmu sapratis no teiktā, bet tas taču nav nekas traģisks :)


Last edited by Indicative on 06-Apr-2005 0:59:08, edited 1 time in total.

Top
   
 Post subject:
PostPosted: 06-Apr-2005 0:16:30 
Quote:
unsistered man pateica ļoti labas un, ja tā var teikt, plaša mēroga vispārīgas lietas, kuras noder gan man, gan varbūt arī kādam citam.
Varbūt mums abiem kādreiz sanāks dzīvē parunāties :)
vispaar jau (ja tu domaa sho unsistered peedeejo postu) te arii ir ieprieksh bijushi itin daudzi komenti (piemeeram no ddff vai iMedia) ar tamliidziigu messidzhu, kuri, cik var noprast, nepaaraak ir tikushi uzklausiiti un pats galvenais - saprasti.
Protams, nothing personal, Indicative. Es domaaju - par vispaariigo situaaciju sheit forumaa...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 06-Apr-2005 0:39:44 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 25-Nov-2004 21:38:33
Posts: 280
Location: Rīga
Quote:

vispaar jau (ja tu domaa sho unsistered peedeejo postu) te arii ir ieprieksh bijushi itin daudzi komenti (piemeeram no ddff vai iMedia) ar tamliidziigu messidzhu, kuri, cik var noprast, nepaaraak ir tikushi uzklausiiti un pats galvenais - saprasti.
Protams, nothing personal, Indicative. Es domaaju - par vispaariigo situaaciju sheit forumaa...
Ah! Ne tā ... Vienkārši ilgu laiku nesanāca dot kādu atbildi, tāpēc tā atbildēju konkrēti uz šo postu. Mēs viens no otra mācamies un tas mums nāk tikai par labu ... :)


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 27 posts ]  Go to page Previous 1 2

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited