Mikseris.LV [mūzikas portāls]

Mikseris.LV Forums
It is currently 25-Apr-2024 18:55:58

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 16 posts ]  Go to page Previous 1 2
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 16-Dec-2004 19:51:29 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 05-Oct-2004 7:34:47
Posts: 1284
Location: Rīga
Push, noklausiijos tavu gabalu un atziistu, ka shim es konkurenci sastaadiit nevaru, vismaz veel ne. Gabals ir izstraadaats un izklausaas ljoti reaali (faktiski kaa studijaa rakstiits instrumentaali atskanjots skanjdarbs). Bet es jau pirmiit teicu "Ir taadi komponisti, kam ar noutbuka iespeejaam nepietiek, bet liidz taadam liimenim ir jaaug". Shis gabals skaidri un gaishi paraada kuraa pusee tu esi.....Respekteeju. Zinu, ka tev tur ir tikushi izmantoti vesela kaudze speciaali rakstiiti sampli utt. Atziistu - to ar noutbuku nepaveiksi.

Bet ja ir vajadziiba peec speciaaliem instrumentiem vai ko citu, neviens jau neliedz ierakstiit tos kaut kur citur, un tad sapumpeet noutbukaa. Un diezgan labus gabalus var sataisiit arii no viegli pieejamiem soundbankiem. Pie tam muusu gadiijumaa (diskusijas saakums) cece's rakstiitajaa var noprast ka cilveeks tikai grasaas saakt veidot muuziku. Un saakumaa taa pat uzreiz neuzraus vinjsh maajaas Pro liimenja studiju un nesapirks tur visaadas extras. Un seerijveida PC, taads kaadus visur tirgo par iipashajiem piedaavaajumiem, nav ne ar ko labaaks par normaalu noutbuku (shito teikumu luudzu nenjemat veeraa tie, kas aizraujas ar datorspeeleem, citaadi man tuuliit kaads bljaus par videokarteem) Pie tam pie muusdienu datortehnikas attiistiibas apgriezieniem reaali lietojams kompis ir kaadus gadus 3 apm. Peec tam tas buus moraali un fiziski novecojis. Un kad cilveekam buus gana iemanju lai teiktu: "Man tas kompis ir par shvaku", tad taa pat jau vajadzees pirkt jaunu. Probleemu nav. Peec tam jau liimenis buus advanceetaaks un pieredze ar.

Vispaar interesanti tas viss izveertaas. Pateicu savu domu, sanjeemu atbildi no Push, kas nemaz necentaas tik izmisiigi noniecinaat portatiivos kompjus kaa dazhi citi, kas tomeer nevienu savu gabalu kaa pieraadiijumu teiktajam neparaadiija.
_____________________________________________________________
Anyway - Action speaks louder than words.


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 16 posts ]  Go to page Previous 1 2

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 32 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited