Mikseris.LV [mūzikas portāls]

Mikseris.LV Forums
It is currently 29-Mar-2024 1:31:16

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 36 posts ]  Go to page Previous 1 2 3
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 28-Apr-2005 8:14:17 
cirks ne foorums :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Top
   
PostPosted: 28-Apr-2005 8:28:20 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 08-May-2004 22:56:34
Posts: 1218
Location: Latvia, Riga-Jūrmala
Quote:
Today, electronic musicians--especially the bad ones--seem to be mostly lazy, uncreative morons who don't know a damn thing about music because they let the sequencer and preset banks do all the work. It's no wonder that the music 20 years ago still sounds way more interesting than it does today.

(c) http://www.di.fm/edmguide/edmguide.html /lielisks saits starpcitu/

+ lielaako dalju mikseris elvee aktuaalo gabalu vareetu iespraust "stupid house" zhanraa.. kapish?

:)
-
+ tagad jauna v2.5 - daudz uzlabota un papildinata (starp iepriekshejam izmainjas bija nelielas)
---
P.S. un dazhiem individiem pieradijums ka ir hardstyle, jo vinji jau apstideja ari Juno viedokli... ka tada stila nav... :) :)

_________________
DA WHITE | DENNIS BALTFIRE | HARDSYNTHERZ official website: http://www.synthesiscrew.com


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 28-Apr-2005 9:25:12 
Quote:
cirks ne foorums :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vai vari ieteikt kādu labāku forumu ? 8)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 28-Apr-2005 9:38:13 
DaWhite, cienja Tev

Negribi atbraukt uz Riigu paspeeleet Pulse?

Labpraat aizietu pamaaciities


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 28-Apr-2005 22:20:29 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 08-May-2004 22:56:34
Posts: 1218
Location: Latvia, Riga-Jūrmala
Quote:
DaWhite, cienja Tev

Negribi atbraukt uz Riigu paspeeleet Pulse?

Labpraat aizietu pamaaciities
-
dzirdeju par organizeshanas prikoliem taja kluba ... - kaut ka ne man un ne savai komandai negribas ieteikt sho vietu pagaidam...
- ceru ka nevienu neapvainoju.
---
----
--
un macities no manim man liekas nav ko ... esmu vairak ka amatieris :) --- nu te vel dazhi nosauca nez kapec par expertu :) :)
--
Vienigais ko varu iemacit: ja ir savs niks, tad visas savas domas vajag rakstit no ta, nevis labo no sava nika, bet slikto no visadiem guest'iem un zem citiem nickiem.
-
---------------

_________________
DA WHITE | DENNIS BALTFIRE | HARDSYNTHERZ official website: http://www.synthesiscrew.com


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 29-Apr-2005 10:15:46 
organizeeshanas prikoli attiecas uz tiem, kuri tur riiko paartijas. shinii gadiijumaa, ja tas esi tu - uz tevi un tavu komandu.
cik noprotu, probleema vairaak ir tajaa, ka uz turieni ir gruuti atvilkt normaalu cilveeku daudzumu, lai pasaakums atmaksaatos. lielaakaa dalja orgu ir paaraak slinki, lai nodrukaatu uz katru savu pasaakumu flyerus/plakaatus un pietiekoshi agri pirms pasaakuma noreklameetu to. klubaa tikai notiek shie pasaakumi. attieciigi, ja pasaakums ir tuksh, ''organizeeshanas prikoli'' ir pashu zinjaa, nevis kluba.

Quote:
Quote:
DaWhite, cienja Tev

Negribi atbraukt uz Riigu paspeeleet Pulse?

Labpraat aizietu pamaaciities
-
dzirdeju par organizeshanas prikoliem taja kluba ... - kaut ka ne man un ne savai komandai negribas ieteikt sho vietu pagaidam...
- ceru ka nevienu neapvainoju.
---
----
--
un macities no manim man liekas nav ko ... esmu vairak ka amatieris :) --- nu te vel dazhi nosauca nez kapec par expertu :) :)
--
Vienigais ko varu iemacit: ja ir savs niks, tad visas savas domas vajag rakstit no ta, nevis labo no sava nika, bet slikto no visadiem guest'iem un zem citiem nickiem.
-
---------------


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 36 posts ]  Go to page Previous 1 2 3

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited