Mikseris.LV [mūzikas portāls]

Mikseris.LV Forums
It is currently 28-Mar-2024 18:13:59

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 57 posts ]  Go to page Previous 1 2 3 4 Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 24-Feb-2005 21:37:08 
varbuut pabeidz pamatskolu un tad saac produceet muuziku?!?

nozheelojams topics.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 24-Feb-2005 22:31:06 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 08-May-2004 22:56:34
Posts: 1218
Location: Latvia, Riga-Jūrmala
Quote:
varbuut pabeidz pamatskolu un tad saac produceet muuziku?!?

nozheelojams topics.
-
Cien. GUEST. Uzbraukumus uz citiem ludzu nevajag, ja esi pietiekami izglitots shaja joma, tad labak paskaido mums.
-

_________________
DA WHITE | DENNIS BALTFIRE | HARDSYNTHERZ official website: http://www.synthesiscrew.com


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 25-Feb-2005 7:33:38 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 10-Nov-2004 13:35:27
Posts: 166
Quote:
varbuut pabeidz pamatskolu un tad saac produceet muuziku?!?
Tavai zinaashanai pamatskolu esmu pabeidzis...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 26-Feb-2005 1:18:53 
Taatad:
pirmkaart.
Jautaat "iemaaciet man taisiit ritmu?" ir pilniigi nelogjisks ja skatamies no muuzikas "kaa fundamentaala zinaatne" puse. to nevar iemaaciit tas vienkaarshi ir jaajuut, kad tev ritms skan peec kakas vai kad tas ir tiiri sakariigs. tas ir radosh darbs kas naak no tevis pasha. tu vispirms noskaidro ko gribi un tad arii to taisi.
otrkaart.
ja runaajam par paterniem un noshu izvietojuma, tad tas kaa tu taas saliec ir tava dariizhana un taa ir tava izpratne par harmonisku ritmu. jautaajums ir tikai taads, vai veel kaadam ir taada pati izpratne par harmonisku ritmu.
treshkaart.
muuzikas zhanri ir tikai taadi nosaukumi, indikaatori, kuram katram ir speciaali noteiktas iipashiibas piemeeram par breaku vai brasu vai nezin ko veel. un ja dziesmu piedeevee kaadam stilam tas noziimee ka vinjai piemiit shiis specifikaacijas (kuras dazhiem indiviidiem arii meedz atshkjirties) . Un galvenais, ka nevienmeer tas ir ritms. taadeelj tavs jautaajums ir veel absurdaaks.
ceturtkaart.
tu saki ka nezini kaadi veel ir muuzikas stilu ritmi. tas vien liecina ka tu vispaar neesi klausiijies vienu/otru muuziku stilu un pat tev tas nav intereseejis. tad kaapeec tu vispaar gribi zinaat? tu gribi produceet kaut ko ko pats neesi dzirdeejis? tu straadaa varbuut peec kaut kaada pasuutiijuma? parasti taisot muuziku tachu nedomaa par to pie kura stila taa piederees. klausiitaajs tai pieshkjirs stilu. maaksliniekam par to nav jaadomaa. taapeec nesaspringsti. taisi to ko esi dzirdeejis un kas tev patiik.
piektkaart.
jaa es esmu dzirdeejis ka dazhi izmanto loopus un ieprieksh defineetus midi paternus, bet maakslinieks kas taisa muuzikas deelj (ne naudas), muuzikaa (deju muuzikaa ( muuzikaa pie kuras dejo)) taisa pats ritma dalju jo tas sagaadaa vienu no lielaakiem priekiem vispaar muuzikas produceeshanas procesaa.
tas ir tikai mans viedoklis. vari to nenjemt veeraa.
sestkaart.
ja muuziku taisi tikai taapeec ka esi dzirdeejis vienu cool gabalu , pienjemsim trance, un tagad gribi uztaisiit taadu pashu, ar taadu pashu ritmu. tad vienkaarshi tev ir ideologjija kuru es personiigi nicinu.
septiitkaart.
ja tomeer esi dzirdeejis visos tos muuzikas zhanru paarstaavju dziesmas un vienkaarshi nezini kad un peec kaada intervaala tiek izmantotas attieciigo semplu notis (kad kicks kad snare) tad tev nav muzikaalaa dzirde un labaak muuziku netaisi. vai arii to treneet. bet cik es esmu dzirdeejis tad tas ir iedzimts.
astotkaart.
vieniigais ko ir veerts maaciit ir tiiri tehniskas lietas kas arii dazhreiz ir atkariigas tikai no taa vai tu speej sadzirdeet nesakariibas un nesaderiibas semplos. ja taadus izmanto.
taatad ritms nebalstaas tikai uz nots izvietojumu bet arii uz izveeleetajiem sampljiem un to saderiibas (tas arii var buut gaumes jautaajums).
deviitkaart.
cik saprotu no taviem hieroglifiem tad tu ritmu taisi no diviem sampiem. taa arii vareetu buut tava probleema :), kaapeec tavs ritms neskan pilniigi. protams var uztaisiit muuziku arii no diviem sempliem bet cik es saprotu tu runaa par kaut kaadu trance dziesmu kuraa saklausi daudz labaaku skaneejumu.
vienkaarshi ir taadas lietas kaa:
rimi, open hat, close hat, hit hat,cymbal hat, visdazhaadaakaas snares, tamburiini, claps, drobi, tomi, gongi utt. un protams arii pats kicks
taas ir lietas kuras kombineejot tad arii ieguust sho taa deeveeto pilniiguma skaneejumu.
ir arii lietas kuras vienkaarshi klausiitaajs nedzird jo taas maakslinieks ir sapludinaajis kopaa, kas iedarbojas tikai zemapzinjaa (mistika :)).
desmitkaart.
maakslinieki kuru dziesmas tu klausiijies, noteikti arii apstraadaa ritmu ar taa saucamajiem maastereeshanas tuuljiem un dazhi pat savas dziesmas nes uz muuzikas studijaam kuraas apstraadaa katru samplu vai arii samaksaa kaadam zinoshaakam lai tas to izdara, tas arii padara dziesmu taadu skaniigaaku, taadu kaa vienu pluudumu. protams parastie mirstiigie neiet uz studijaam bet dara to maajaas uz datorinja. cik nu kursh maak. ja buusi dzirdeejis taadus compresorus (dazhi vinjus apziimee: com vai c) tad tie ir vieni no maasteringa tooljiem. pats peroniigi vienmeer uzmetu breakam compresoru. man pilniigi pietiek. bet tas neeliidz ja buusi izmantojis piliniigi kakainus samplus (protams).
vienpadsmitkaart.
ja tev galiigi nav skaidrs par ko es te runaaju tad iesaku vispirms palasiit literatuuru un vairaak klausiities muuziku tas atiista muzikaalo dzirdi un paliidz arii atrisinaat visaadas citas probleemas. un ja tev kaut kas nesanaak tad neskrien uzreiz te bet pacenties stipraak jo noteikti produceet muuziku nav viegli (es domaaju skiastu muuziku). neviens te tev gleznot neiemaaciis. tas ir radosh process.
divpadsmitkaart.
viena no labaakajaam VSTi drummachineem ko esmu redzeejis ir NI baterija. otrajaa versijaa pat compresors naak liidzi. taa ka njem un bliez.
triispadsmitkaart.
cilveeks kursh nezina kas ir taktsmeers, peec manaam domaam noteikti vareetu nebuut beidzis pamatskolu jo to maaca kaut kaadaa 6. klasee. iisti neatceros. pasham man nav muzikaalaas izgliitiibas bet nu tas ka 3/4 (triis ceturdaljas) taktsmeeru dziesmas ir taas kuras parasti cilveekam asocieejas ar valsi, buutu jaazin jebkuram muuzikas producentam. protams ir dzirdeeti 3/4 drumandbass dziesmaas arii, bet nu taadas var saskaitiit uz vienas rokas pirkstiem un noteikti tas nav tas kas raksturo hip hopu. ja runaajam par deju muuziku (muuziku pie kuras dejo) tad parasti tur ir 4/4 taktsmeers un 3/4 ir taads neordinaars panjeemiens kuru pielieto reti jo tas tieshaam tomeer asocieejas ar VALSI. aa un veel jaapiemitina ka ne jau vienmeer tektsmeeru nosaka peec ritma.
chetrpadsmitkaart.
te var palasiit nedaudz vairaak par muuzikas pamatiem.
http://library.thinkquest.org/15413/theory/theory.htm

cerams ka neesmu neko aizmirsis.
OFF


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 26-Feb-2005 4:14:00 
Žēl, ka man ir pacietība... Bieži būtu ko līdzīgu uzrakstījis...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 26-Feb-2005 12:01:21 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 10-Sep-2004 14:13:42
Posts: 1247
hmm, shis gan vairaak taa kaa uz valsi :)
biju domaajis ritmu ar dazhaadu akcentaaciju: KICK-kick-kick, KICK-kick-kick, Hati veido atsevishkju liiniju peec nepaartraukta signaala ar mainiigu dinamiku principa. Kopumaa bija ljoti labi sanaacis.

ddff
Quote:
3/4 ritms jau vairaak Hip Hopaa(man vismaz taa liekas)
kik kik hat | kik kik hat|
:)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 26-Feb-2005 12:43:27 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 10-Nov-2004 13:35:27
Posts: 166
iMedia, kas tev liek domaat, ka nezinu, kas ir taktsmeers????? :evil:
To kas ir taktsmeers man jau iemaacija 1. klasee :evil:
tev varbuut to maacija 6. klasee, tikai tad nezinu, kur tu esi gaajis skolaa ?

Es vienkaarshi ieliekot sho topiku gribeeju uzzinaat kaadi ir trance ritma veidi? Es vienkaarshi to gribeeju zinaat, a te visaadi gesti man brauc virsuu, ka maacos 1. klasee!!!! :(

Un nemeegjini man iMedia iestaastiit, ka kaads muuziku taisa uz dullo, tad beigaas paklausaas, kas iznaacis, un izdomaa pie kaada stila ta tas piederees!!! :x

Luuk taa! :D


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 26-Feb-2005 17:51:16 
iMedia, kas tev liek domaat, ka nezinu, kas ir taktsmeers?????

tas ka tu saki ka 3/4 taktsmeeru izmanto ieksh hip hop. nu tas nav sastopams katraa otrajaa hip hip dziesmaa.
lai nebuutu garas runas izdaraam taa. tu noraadi uz ..nu teiksim vismaz 3 dziesmaam (hip hop), kuraas taktsmeers ir 3/4. ja tu to izdarisi njemshu savus vaardus atpakalj. kaut gan es domaaju ka vareetu samekleet 3.

To kas ir taktsmeers man jau iemaacija 1. klasee tev varbuut to maacija 6. klasee, tikai tad nezinu, kur tu esi gaajis skolaa ?

cik atceros man muuzikas stundas saaka pasniegt 5. klasee. 1. es veel par taadaam lietaam nedomaaju . tad man intereseeja tikai konfektes.

Es vienkaarshi ieliekot sho topiku gribeeju uzzinaat kaadi ir trance ritma veidi? Es vienkaarshi to gribeeju zinaat, a te visaadi gesti man brauc virsuu, ka maacos 1. klasee!!!!

par to ka cilveeks prasa otram , kaadi ir ritmu veidi, es jau izteicos (es domaaju ka diezgan plashi).
neeesmu rakstiijis to ar taadu nodomu ka tik kaadam uzbraukt. vienkaarshi censhos vest tevi un tev liidziigos pie praata.
un vispaar, vai tad guestiem sheit nav nekaadu balstiesiibu. un ja negribam vinjus dzirdeeet tad vienkaarshi likvideejam shaadu iespeeju.

Un nemeegjini man iMedia iestaastiit, ka kaads muuziku taisa uz dullo, tad beigaas paklausaas, kas iznaacis, un izdomaa pie kaada stila ta tas piederees!!!

nee nu vispaar ir taa ka, (no savas pieredzes un cik esmu klausiijies un lasiijis dazhaadu maakslinieku intervijas) tad parasti maakslinieks kaut ko taisot (pienjemsim muuziku) ir lietas kursaa par to ko vinjsh grib. ja vinjsh ir kaadu stila aartists tad noteikti vinjam ir savs priekshtats par taa izskatu, kas radies gan klausoties attiesiigo zhanra muuziku gan arii produceejot. vinjam ir noteikts viedoklis kaa izskatiisies bass, breaks, brass (ja protams taadi vispaar buus) utt. taadad savu prekshtatu par muuzikas izskatu mees veidojam klausoties muuziku. un ilgi klausoties. un arii to radam to peec shii priekshtata. par kaadu tur dullo tu runaa.

un ja jau ir taa kaa tu saki tad kur un kaapeec vareeja rasties jauni muuzikas stili vai muuzikas stilu novirzieni. tas ir iespeejams tiekai eksperimenteejot un izejot no attieciigo stilu noteiktajiem raamjiem.

piecpatsmitkaart.
tavs teikums par Absynth sintizaatoru kas nav trance sintizaators. nezinaaju ka tie arii iedalaas pa stiliem. tas ka tu vinju neizmanto (vai nemaaki izmantot) ir tava probleema. sintizaatoru radija lai sintizeet reaalu skanju (tas bija taa piemais uzdevums). ja tev nebija vijole tad sintizaatoram bija jaarada taa saknja peec iespeejas liidziigaaku. protams muudienaas to izmanto daudz plashaak. un ja vien tajaa trance tiek izmantota kaada skanja kuras tev nav tad tu to vari sintizeet ar sintizaatoru, kuram ir paradzeeta shaada iespeeja. pat pashu kicku var sintizeet. bet nu pateikt ka Absynth (kas ir viens no universaalaakajiem synthiem) nav domaats prieksh trance bet kaut kaada tur zeta ir, man liek domaat vai cilveeks vispaar saprot kas ir sintizaators.

palasi tachu literatuuru.

love and peace.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 26-Feb-2005 20:10:44 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 10-Nov-2004 13:35:27
Posts: 166
Atkal tikai nemeegjini man iestaastiit, ka viens no pasaulee izplatiitaakajiem hiphopa ritmiem nav
+ + - | + + -
Protams dazaadaas apdarees...

Absynth ir labs, es to izmantoju. Absynth 3 ir pat ljoti labs, tikai kaajau teicu tas nav prieksh Trance, ar lielu piepuuli protams no taa varbuut var dabuut arii Trance lead, bet daudz vieglaak to izdariit ar z3ta, tad kaadeelj man jaamocaas uz Absynth???

Tad jau gitaara paliek gitaara un es uz akustisko raushu valjaa Havy metal :D


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 26-Feb-2005 21:23:36 
Tad jau gitaara paliek gitaara un es uz akustisko raushu valjaa Havy metal

nu gan tu jauc divas dazhaadas lietas. ar akustiskajiem muuzikas instrumentiem mees nemeegjinam atdarinaat sintizeetu skanju bet gan otraadi. ar sintizaatoru atdarina akustiskos instrumentus. piem, rock gjitaaras tie pashi sintizaatori vien ir. un ja labi grib tad no laba syntha var uztaisiit sinfoniju.
tur jau taa lieta beerns, ka taadi synth kaa Absynth sintizaators speej radiit gan akustisko gjitaaru skanju gan rock gjitaaru skanju gan mirtoshas zhirafes skanju.
par to ka Absynth sagaadaa piepuuli vareeji uz reiz pateikt un tad visiem buutu skaidrs ka vienkaarshi nespeej apguut jaunas tehnologjijas nevis ka no vinja nav iespeejams dabuut aaraa leadus. un tev noteikti nav jaamokaas ar Absynth jo prieksh taadiem kaa tu vinjsh nav domaats.

par to hip hop ritmu:
un atkal tu esi novirziijies no celja. taktsmeers nosaka takshu skaitu nevis bungu piesitiena daudzumu. tas ka dzirdi triis bungas piesitienus nenoziime ka taktsmeers ir 3/4. tev tieshaam vajadzeeja uzmaniigaak paklausiities ko saka skolotaaja. ir taada lieta kaa pauze kuru arii skaitaas. taatad populaaraakais hip hop ritms (kas arii taa vareetu buut) ir:
+ + - _ | + + - _| utt.
kur _ ir pauze. taatad taktsmeers 4/4 jo tur ir 4 elementi.

es shaubos vai tev pieleca bet nu cereesim uz to labaako.
ja nee tad aizej pie privaatkolotaajas.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 26-Feb-2005 22:07:28 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 10-Nov-2004 13:35:27
Posts: 166
Quote:
...taktsmeers nosaka takshu skaitu nevis bungu piesitiena daudzumu...
Nu luuk ko es izvilku no muuzikas enciklopeedijas:
Taktsmērs ir apzīmējums, kurš norāda takts ilgumu.Taktsmērs norāda uz cik jāskaita taktī.
Taatad izraadaas, ka pats iisti nezini, kas ir taktsmeers...

P.S.
Ja rakstiitu tavaa stilaa(piesienoties pie katra vaarda), tad buutu pierakstiijis, ka takshi ir sunji ar iisaam kaajaam.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 26-Feb-2005 22:46:26 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 08-May-2004 22:56:34
Posts: 1218
Location: Latvia, Riga-Jūrmala
Hmm, jus labak vairak par lietu, nevis par sunjiem utt.
-
Diskusija ok .

_________________
DA WHITE | DENNIS BALTFIRE | HARDSYNTHERZ official website: http://www.synthesiscrew.com


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 26-Feb-2005 22:54:45 
kaa jau teicu muzikaalaas izgliitiibas man nav un definiicijas no galvas nezinu un iipashi mani taas neinteresee, bet nu tu biji pilniigi apmaldiijies mezhaa.
taatad uz cik jaaskaita vienaa hip hop taktii?

ps. nevaru ciest cilveekus kuri negrib atziit to ka ir kljuudiijushies.
pps. pie kura vaarda es tev pieseejos? kaa jau teicu saakumaa viss topics ir nozheelojams.
ppps.redzi. es tachu teicu ka literatuura tev noderees :). vareesi tagad pamaaciit citus.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 26-Feb-2005 23:05:59 
Quote:
Hmm, jus labak vairak par lietu, nevis par sunjiem utt.
-
Diskusija ok .
dawhite, par kaadu "lietu" tu runaa.
tu domaa "iemaaciet man taisiit ritmu"?


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 26-Feb-2005 23:28:38 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 08-May-2004 22:56:34
Posts: 1218
Location: Latvia, Riga-Jūrmala
Quote:
dawhite, par kaadu "lietu" tu runaa.
tu domaa "iemaaciet man taisiit ritmu"?
-
:)
-
vienkarshi nevajag visadus uzbraukumus, - tikai pa temu, muzikas temu.
(uzbraukumus varat paMeiloties) :)
-
Paldies.

_________________
DA WHITE | DENNIS BALTFIRE | HARDSYNTHERZ official website: http://www.synthesiscrew.com


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 57 posts ]  Go to page Previous 1 2 3 4 Next

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited