Mikseris.LV [mūzikas portāls]

Mikseris.LV Forums
It is currently 29-Mar-2024 0:49:55

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 57 posts ]  Go to page Previous 1 2 3 4
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 07-Mar-2005 23:06:56 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 27-Aug-2004 15:45:18
Posts: 233
nejaushi iebridu ne savā forumā un paklausiijos.....tos divus variantus....

kas tas ir?...sevishkji izsmalcināts un man nesaprotams joks?
un par to maasteringu....

ko jūs dariet muzikanti.... :cry:

shito plastmasas grabonju saukt par skanju?...droshi vien ka joks.......


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 08-Mar-2005 18:46:21 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 10-Nov-2004 13:35:27
Posts: 166
Ar aizveertaam aciim(bez nosaukuma) noklausiijos, un tur jau kuram katram muljkim skaidrs, ka floop.mp3 bija 100 reiz labaak, nekaa tas ... Reason.mp3
Fruity loops ir daudz labaaks par Reason!!! :o
Protams FL nav THE Best, bet par Reason labaaks ir!!!


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 08-Mar-2005 23:31:47 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 08-May-2004 22:56:34
Posts: 1218
Location: Latvia, Riga-Jūrmala
tas kas tur ir dots - pilniga fignja.
----
-------
salidzinajumam jabut tadam:
-
uztaisit ar abam progam pec skanejuma vianadus gabalus, ar daudz skanjam un tad gala rezultatu analizet.... spektru, frekvences utt...

_________________
DA WHITE | DENNIS BALTFIRE | HARDSYNTHERZ official website: http://www.synthesiscrew.com


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 13-Mar-2005 2:08:14 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 28-Feb-2005 1:05:24
Posts: 463
Location: Seda & Pitalova
FL un Reason salīdzinājums ir visai bezjēdzīgs, tādā nozīmē, ka: ne vienmēr ir tik būtiski, kādu softu lietot konkrēta mērķa sasniegšanai. Vēlamo rezultātu iespējams panākt arī ar ne tik "krutiem" līdzekļiem. It īpaši tas attiecas uz iesācējiem - ne vienmēr ir nepieciešamas pašas "krutākās" programmas, ko lieto superprofesionāļi, jo ar to nekādā mērā netiek nodrošināts kvalitatīvāks gala rezultāts. Jebkura veida mūzikā galvenais ir muzikālā ideja, nevis softa kvalitāte un izpildītāja (komponista) iemaņas programmas lietošanā.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 13-Mar-2005 11:47:19 
Quote:
FL un Reason salīdzinājums ir visai bezjēdzīgs, tādā nozīmē, ka: ne vienmēr ir tik būtiski, kādu softu lietot konkrēta mērķa sasniegšanai. Vēlamo rezultātu iespējams panākt arī ar ne tik "krutiem" līdzekļiem. It īpaši tas attiecas uz iesācējiem - ne vienmēr ir nepieciešamas pašas "krutākās" programmas, ko lieto superprofesionāļi, jo ar to nekādā mērā netiek nodrošināts kvalitatīvāks gala rezultāts. Jebkura veida mūzikā galvenais ir muzikālā ideja, nevis softa kvalitāte un izpildītāja (komponista) iemaņas programmas lietošanā.
Par saliidzinaashu tev piekriitu, bet nepiekriitu par peedeejo teikumu tavaa textaa. Iemanjas ir svariigas...un kaa veel. Tev var buut pats pats labaakais sequencers un dziesmas ideja, bet, ja nebuus prasmes, tad craps vien tur sanaaks.[/b]


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 13-Mar-2005 11:50:53 
Quote:
Ar aizveertaam aciim(bez nosaukuma) noklausiijos, un tur jau kuram katram muljkim skaidrs, ka floop.mp3 bija 100 reiz labaak, nekaa tas ... Reason.mp3
Fruity loops ir daudz labaaks par Reason!!! :o
Protams FL nav THE Best, bet par Reason labaaks ir!!!
Bl**, tu jau saac kret***** laukaa ar saviem textiem :evil: Kaa tu vari apgalvot kurs ir labaaks, ja neesi lietas kursaa par nevienu no abiem sequenceriem. To, ko var izdariit ar Fruity, var izdariit arii ar Reason un otraadi :twisted: Un nav taada The Best sequencera :roll: Var veel pastriideeties, kurai progai ir labaaks pats programmas kodols (engine), kas nosaka audio kvalitaati kaa taadu.....


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 21-Mar-2005 15:06:03 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 10-Nov-2004 13:35:27
Posts: 166
Quote:
Kaa tu vari apgalvot kurs ir labaaks, ja neesi lietas kursaa par nevienu no abiem sequenceriem. To, ko var izdariit ar Fruity, var izdariit arii ar Reason un otraadi :twisted: Un nav taada The Best sequencera :roll: Var veel pastriideeties, kurai progai ir labaaks pats programmas kodols (engine), kas nosaka audio kvalitaati kaa taadu.....
Nu dzekinj, tu kluudies diezgan smagi:
+Esmu lietas kursaa gan par FL Studio, gan par Reason(Esmu lietojis abus)
+Ar Reason nevar izdariit visu to, ko var ar FL(piem. Reasonam nevienu VST vai DX pluginu nepiesleegsi, "time strech" vokaalam neuztaisiisi...)
+Nu par engine arii tev droshi teikshu(kaa programmeetaajs), ka FL Engine ir profesionaalaak buuveeta, nekaa Reason(vari man ticeet)
+The Best Angliski noziimee vislabaakais, mans teikums noziimeeja to, ka FL studio ir laba, bet nav pati labaakaa programma, luuk taa.
Un tas arii viss, kas man sakaams :)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 22-Mar-2005 5:03:28 
te var palasiit viena cilveeka domas par THE BEST:

http://www.tweakheadz.com/Sequencer2.html

cilveeks ir diezgan kompetents shajaa jautaajumaa taa ka viedoklis ir diezgan objectiivs (cik nu objektiivs tas var buut)
un vispaar ja par sho lietu striidaas (profesonaali muuzikji un citi labu skanju pazineeji) tad shajaa striidaa vienmeer ir iesaistiiti tikai shie triis Sequenceru monstri:
Emagic Logic
Steinberg Cubase
Cakewalk Sonar

---
fly fly fly.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 22-Mar-2005 6:30:57 
Quote:
te var palasiit viena cilveeka domas par THE BEST:
http://www.tweakheadz.com/Sequencer2.html
cilveeks ir diezgan kompatents shajaa jautaajumaa taa ka viedoklis ir diezgan objectiivs (cik nu objektiivs tas var buut)
un vispaar ja par sho lietu striidaas (profesonaali muuzikji un citi labu skanju pazineeji) tad shajaa striidaa vienmeer ir iesaistiiti tikai shie triis Sequenceru monstri:
Emagic Logic
Steinberg Cubase
Cakewalk Sonar

---
fly fly fly.
Nu ja kaads vel iztulkotu sho lapu latviski un ieliktu internetaa, tad tam vareetu uzcelt piemenekli par ieguldijumu Latvijas muzikaa! :D


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 22-Mar-2005 11:59:19 
Quote:
Nu dzekinj, tu kluudies diezgan smagi:
+Esmu lietas kursaa gan par FL Studio, gan par Reason(Esmu lietojis abus)
+Ar Reason nevar izdariit visu to, ko var ar FL(piem. Reasonam nevienu VST vai DX pluginu nepiesleegsi, "time strech" vokaalam neuztaisiisi...)
+Nu par engine arii tev droshi teikshu(kaa programmeetaajs), ka FL Engine ir profesionaalaak buuveeta, nekaa Reason(vari man ticeet)
+The Best Angliski noziimee vislabaakais, mans teikums noziimeeja to, ka FL studio ir laba, bet nav pati labaakaa programma, luuk taa.
Un tas arii viss, kas man sakaams :)
Tas, ka tu esi "lietojis" Reason, nenoziimee, ka apzinies visas vinja iespeejas :wink:
To, ko tu panaaksi ar VST ieksh fruity, var panaakt ar Reason iebuvveetajiem synth
Engine nav the best ne fruity ne Reason
:wink:
Ja iet runa par audio quality, viennoziimiigi PRO TOOLS, tikai, lai vinju lietotu, nepiecieshma spec. hardware....$$$$$ :shock:
Un plz nevajag gausties, ka Reason neatbalsta VST, ...taada ir Reason pamatideja.... BUILD THE RACK :twisted:

Peace 8)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 22-Mar-2005 14:50:22 
"+Nu par engine arii tev droshi teikshu(kaa programmeetaajs), ka FL Engine ir profesionaalaak buuveeta, nekaa Reason(vari man ticeet)"

HAH! esi redzeejis source code?

\m/ programmers


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 04-Apr-2005 11:54:42 
nu iisteniibaa gan FL gan Reason ir suuds.
[removed by Admin - klaji apvainojumi bez pamatojuma]


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 57 posts ]  Go to page Previous 1 2 3 4

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited