Mikseris.LV [mūzikas portāls]

Mikseris.LV Forums
It is currently 18-Apr-2024 6:58:04

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 13 posts ] 
Author Message
 Post subject: Rupjas bals efekts
PostPosted: 08-Mar-2005 10:28:11 
ar kaadaam progaam vai pluginiem var dabuut tik dzidru un rupju balsi kaa Warp Brothers dziesmaas We will survive un Fat Base? Kautkaa neticas ka tam neegerim taa ir dabiiga bals. Es meginaaju gan savu gan citu balsis toni pazeminaat, bet iznaaca galiigi pretiigi. man liekas tur ir pavisam cits knifs. kads zin?


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 15-Mar-2005 12:24:07 
Taax, atpumpeeju, paklausiijos, secinaaju - taa balss ir iista, "We will survive" gabalaa ir uzlikts tikai delay/echo un reverb... Bet "Fat Base" ir uzlikts stiprs Phaser effekts (tas arii rada mazliet iespaidu, ka balss ir dziljaaka) ar jūtamu chorus...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 15-Mar-2005 12:33:38 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 08-May-2004 22:56:34
Posts: 1218
Location: Latvia, Riga-Jūrmala
...
-
varbut kads var pateikt KA man uztaisit no savas balss tadu ka Hardcore (gabba) trekos, vai Hardstyle .. ?
-
thanxx

_________________
DA WHITE | DENNIS BALTFIRE | HARDSYNTHERZ official website: http://www.synthesiscrew.com


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 15-Mar-2005 17:58:17 
Ir jau veel viena metode, ja pasham balss nav pietiekoshi rupja - aatri ierunaa mikrofonaa, un tad krietni paleelina...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 15-Mar-2005 18:45:29 
Ne ar kādiem pluginiem nedabūsi tādu balsi, ja vien tev nav high quality mikrofons. Pēc tam var apstrādāt ar EQ +Commpressor.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 15-Mar-2005 19:33:45 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 14-Feb-2005 3:01:18
Posts: 815
Location: Latvija, Gulbene
Sakksam tieshaam ar to kad vajag noskaidrot cik tad tev latus tas mikrofons maksaa , man taa izlausiijaas peec 1,50 Ls vai tik man nav taisniiba .


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 15-Mar-2005 22:28:59 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 27-Aug-2004 15:45:18
Posts: 233
plagins saucas Celemony Melodyne - izmantojams gan atsevishkji, gan kaa VSTi, gan DXi....jaapamaacaas gan buus krietni, bet ja vajag tad uz priekshu...mekleejiet....

And here are the chapters:
0. Some Basic Operations
1. Global Pitch and Tempo Changes
2. Drumloop: Tempo Adaptation
3. Rhythm Guitar: Transpose and Quantize
4. Vocals: Pitch Correction and Voicings
5. Vocals: Single Note Timing Changes
6. Vocals: Voice Characteristics Changes
7. Trumpet: Tempo and Tonality Changes
8. Percussion: Transfer Melody from Vocals

protams veel ir Yamaha Vocal Rack, Voxengo Voxformer un veel dazhi, bet to ko juus veelaties sasniegt....Melodyne.....


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 15-Mar-2005 23:17:31 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 08-May-2004 22:56:34
Posts: 1218
Location: Latvia, Riga-Jūrmala
Push.
-- thanxx - vajadzes pameginat ...

_________________
DA WHITE | DENNIS BALTFIRE | HARDSYNTHERZ official website: http://www.synthesiscrew.com


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 17-Mar-2005 9:19:10 
Eh, softi softi... ir tāds patīkams sintezatoriņš MicroKorg, pietiekami mazs, pietiekami lēts, un iebūvēts tajā mazajā sapņu pilī ir pat tāds verķis kā vokoders, pat speciāls mikrofons komplektā nāk līdzi, ja nav vēlmes apgrūtināt citas sintiņa audio in ligzdas.
Kompī lielāks čakars, kamēr izņurcies ar katru plaginu un galu galā noskaidro, ka 98% no visa saisnstelētā softa var vieglu sirdi aizsūtīt uz RecycleBeen...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 17-Mar-2005 11:09:34 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 27-Aug-2004 15:45:18
Posts: 233
dbj - paziistu augshmineeto aparaatu - diemzheel man tevi jaasaruugtina - shis nav risinaajums shaa topika jautaajuma kontekstaa...jo tavs piemineetais vokoderis labaakajaa gadiijumaa der dazhaadu balss efektu veidoshanai "dziivajaa", pat ne ierakstaa.....:(

arii shis vokoderis ir moraali novecojis....diemzheel jaaatziist, ka dzelzhu razhotaaji netiek liidz softa vokoderu un citu plaginu straujajai attiistiibai.....

lai veicas...... :!:

saruna par vokoderiem shajaa topikaa protams ir "offtopiks", ceru ka shii foruma moderatori man piedos......


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 17-Mar-2005 14:54:42 
push: Tendence strauji novecot jau ir raksturīgha jebkurai tehnikai mūsdienās, to pat nevarētu uzskatiīt par trūkumu. Konkrēto piemēru piesviedu kā sev labāk zināmo, jo ar citiem vokoderiem vispār nekādās attiecībās neesmu bijis:)
Vairāk runa bija par to, ka darbs ar dzelžiem, lai cik ļoti tiem ar laiku arī neiekabinātu softi, ir emocionāli piesātinātāks. Radīšanās brīdī tā pārdzīvojuma klātbūtne ir izjūtamāka, kad no visas sirds var pagriezt rupju kloķi, nevis izmisīgi jāmēģina ar peli trāpīt vienā no 150 attēla elementiem:))


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 17-Mar-2005 16:14:12 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 27-Aug-2004 15:45:18
Posts: 233
labi labi...es jau saprotu.... :)

starp citu es peli gandriiz nelietoju...viena roka uz datora klavas , otra uz midi klavas...un ar tresho reizeem pakasu aiz auss........ :D

tas saucas - midi automatizaacija...klokjiishi griezhas pashi tur un tad kaa tu vinjiem esi izstaastiijis.......(shis ir nopietni domaats)

......labi gan, ka reizeem atrodas minuute vienkaarshi papljaapaat.......


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 19-Mar-2005 1:00:10 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 28-Feb-2005 1:05:24
Posts: 463
Location: Seda & Pitalova
Turpinot "offtopika tēmu" - morāli novecojis pēc kāda mēneša (iespējams ātrāk) ir dators ar vislabākajiem uz doto brīdi piejamajiem tehniskajiem parametriem; tāpat arī mobilais telefons utml. Tajā pašā laikā, teiksim, 80to gadu sintezators (hardware) var arī būt morāli nenovecojis, tikai funkcionāli nepilnīgāks, taču noteikta veida tembriem lieliski izmantojams (uz sampleriem gan tas, protams, neattiecas). Taču visas tās kastes maksā naudu un aizņem vietu, bet visādus vst, dxi var sagrābties kautkur interneta dzīlēs un lietot uz nebēdu. Tomēr pilnīgā piekrītu dbj - dzelži tomēr sniedz pavisam citu radošo gandarījumu, nekā midi automatizācija+softi.


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 13 posts ] 

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited