Mikseris.LV [mūzikas portāls]

Mikseris.LV Forums
It is currently 19-Apr-2024 23:00:04

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 45 posts ]  Go to page 1 2 3 Next
Author Message
 Post subject: Profesionaali!!!
PostPosted: 25-May-2005 12:15:41 
Sveiki, veeleetos uzzinaat vai ir iespeejams kaut kur iziet kursu vai sarunaat privaatstundas darbam ar softiem muuzikas veidoshanai, remixu veidoshanai... Vai kaads vareetu ieteikt kaadu softu man izveeleeties!!!???


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 25-May-2005 15:30:11 
ja nav kjeeriena uz to tad stundas neliidzees...bat tas taa :idea:


Top
   
 Post subject: Re: Profesionaali!!!
PostPosted: 25-May-2005 18:45:00 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 05-Oct-2004 7:34:47
Posts: 1284
Location: Rīga
Vienkaarshi njem, ver valjaa progas, lasi pdf failus vai veel ko kas liidzi naak, un meegjini kaut ko likt kopaa. Palasi forumu. Pajautaa te pat. Paanalizee kaadus labus skanjdarbus. Nav labaakas skolas kaa pamatiiga apnjeemiiba. Ja iemaaciisies tad iemaaciisies pats, ja izraadiisies ka tas nav prieksh tevis tad arii profa pasniegtas privaatstundas neliidzees. Pieejas shai lietai ir daudz. Un iemaaciities progas pamat darbiibas nav vajadziigs ilgs laiks, lai radiitu baudaamu muuziku gan vajadzees tam veltiit daudz. Te jau nav taa kaa maaciities braukt ar velosipeedu - iemaaciisies un braukaas pa pirmo, daudzi ir atkritushi pamatos, daudzi ir atkritushi bet to pashi nezin, daudzi rada labu muuziku. Pie kuras kategorijas tev izdosies pievienoties raadiis laiks. Taa pat viss no pasha atkariigs.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 25-May-2005 22:53:14 
to kodek:
veciit man ir ljoti laba dj karjera jau izveidota, daudz kas ir sasniegts, daudz kas veel ir padomaa, taapeec par kjeerienu ne tev manaa sakaraa ko teikt...

to necka:
man tieshaam ir ljoti ierobezhots laiks, bet ir patiesa veeleeshanaas kaut ko lietas labaa dariit... man vajag profesionaali kursh pamataa man paskaidrotu kas ir kas, kaada ir seciiba visiem tiem tuuljiem un kas kam kur ir jaasprauzh...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 26-May-2005 0:24:28 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 14-Feb-2005 3:01:18
Posts: 815
Location: Latvija, Gulbene
2 dj... taatad tavi vaardi : man tieshaam ir ljoti ierobezhots laiks buus tomeer ar kaut ko jaaziedojas jo taa muuzikas taisiishana paprasa daudz neguleetas naktis .
:arrow: un ja kas tad te forumaa pie Mūzikas veidotājiem sadaļā principaa visas galvenaas programmas ir aprakstiita , bet nu buus tomeer drusku laiks daargais jaaziedo lai to visu izlasiitu , piedod veci tas nav uzbrauciens un nenjem ljauna , tu prasiiji tev atbild .
:arrow: Jaa un par taam privaatstundaam , labs jautaajums varjau gadiities kad kaads arii grib sev radiit probleemas un veseliigu konkurenci . Taatad kontakteejies ar viiriem Mūzikas veidotāju sadaļa
:arrow: Un veel kas tomeer vieglaak ir kontakteetie ar cilveeku ja zini vinja vaardu dj....


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 26-May-2005 0:33:19 
:arrow: veciit man ir ljoti laba dj karjera jau izveidota

hhh ...nu jau jau tev ir ljoti maz laika un tu gribi lai tev visu aatri iemaaca taa lai ir KRUTA...vismaz taa es noprotu..nu nez.
muuzikaa , preciizaak taas radiishanaa ir jaaiegulda ljoti daudz laika un puulju ja tieshaam veelies ko panaakt.

a iespeejams tev der variants kaadam samaksaat kas muuziku "razhos " tavaa vietaa ? un tu tikai shtanceesi virsuu dj... ...un pat nebuus jaavelta laiks " un kas kam kur ir jaasprauzh..."

tas taa^ varbuut paarpratu 8)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 26-May-2005 0:46:36 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 05-Oct-2004 7:34:47
Posts: 1284
Location: Rīga
Probleemas jau sho iemaaciit nekaadas teoreetiski nebuutu. Redz jautaajums ir kaadu softu gribi lietot. Varu jau ieteikt piemeeram kaadu softu ko pats lietoju, bet shajaa jomaa viedoklji speeciigi dalaas. Citi piemeeram uzreiz teiks ka redz tas softs ir shvaks bet tas ko pashi lieto ir super. Katram ir savs softs uz kaa straadaa, uz kaa ir pieshaavies un kas pasha veidotaas muuzikas paveidam un maakslinieka rokaam vispiemeerotaakais. Vieniigi paiet zinaams laiks kameer atrod kursh tad vis labaakais liekas.

Bet ja agraak neesi darbojies shajaa laucinjaa tad aatri panaakt rezultaatu nekaadi nesanaaks. Nieks ir iemaaciities programmas pamatfunkcijas. Es nesen 1 cilveekam apmainjaa pret cita veida informaaciju iemaaciiju 2 ar pus stundu laikaa dabuut no "Reason" skanju aaraa, pamata fiichas un uztaisiit kaut primitiivu meldinju, iemaaciiju ar chata paliidziibu nemaz neredzot sho cilveeku. Bet lai izveidotu jau baudaamu skanjdarbu taa lieta buus pamatiigi jaasliipee. Es pats pirms saaku uz kompja radiit muuziku biju darbojies paaris gadus rokgrupaa. Teikshu toch, ar to vien nepietiek. Ar vienu vaardu sakot ja gribi panaakt no nulles labu remiksu vai savu origjinaalu skanjdarbu pus gada laikaa, taas ir veltas ceriibas. Ja ir nolemts maaciities sho un izkopt neskatoties cik daudz laika tas prasiis tad gan viss ir iespeejams. To kaa programma pati straadaa tev cits iemaaciit varees, bet taalaak saakas individuaalaa darba puse. Un taas izkopshanai paies daudz laika. Ir nepiecieshama pieredze, zinaashanas un radoshaa doma, protams arii muzikaalaa dzirde un ar to saistiitas lietas pamataa, ja kaut viens no shiem nav pietiekoshs tad rezultaats vienkaarshi neiznaak.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 26-May-2005 7:51:09 
To Igors un Kodak: nu nebij tas taa jaasaprot, nee kaut kaada sajeega man visaa tajaa ir, arii ja pieseestos pie kaada no softiem(ko esu darijis), tad dalju jau saprotu, bet man vajag speciaalistu, kas man izskaidrotu kaa darbojas tas, kaa tas un kaa shitais... gribu redzeet kaa tas viss straadaa dziivee, kaa tiek sanjemts gala produkts... neveelos cita darbus parakstiit ar savu vaardu, jo man ir veeleeshanaas un tos veidot pasham un ielikt trekaa to ko es veelos lai cilveeki manos setos sadzird! man nav nemaz i praataa bijis radiit kaadam konkurenci, jo pagaidaam LV klubu muuzikaa ir tikai paaris dzeku, kas tieshaam 'rubii' fishku (Rudd, Uppfaide, Electricano un Oriola) un liidz vinjiem veel taalu!!!

to necka: es nezinu kas ir piemeerotaakais softs progressive house un breaks (luudzu nejaukt ar La Rocca`s tipa muuziku) radiishanai!!! Lai rastos priekshtats varbuut ir iespeeja paklausiities Steve May, Cris Micali, Ozgur Can, John Digweed, Sasha, Benz & MD setus un trekus!!!


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 26-May-2005 11:34:08 
dj....

es domaaju tev vienkaarshi var paliidzeet dazhaadu softu video manuaalji, kur priekshaa paraada, kas tajaa softaa notiekas. Tas man liekas shajaa situaacijaa ir pats jeedziigaakais.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 26-May-2005 12:43:53 
ok, tos es dabuushu, bet tad man ir jaazin vismaz kuru softu man vislabaak ir saakt apguut...
tomeer me ir paarliecinaats, ka neviens manuaalis un neviens video rulliitis nepaliidzees man visam tik labi izburties cauri taam lietaam kaa dziivs profesionaalis... manuaalim tieshu jautaajumu neuzdosi:))


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 26-May-2005 14:59:17 
a kaada stila muziku tu gribi taisit ? vai ari tu gribi kost tikai audio efektus
jaa tu es ists dj tad ir ok


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 26-May-2005 15:08:36 
shajaa forumaa nesesh neviens pro muzikis :( :lol: :lol: :lol:


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 26-May-2005 15:16:32 
kautkaads stulbums ar tiem video manuaaljiem, dazas music softu firmas tos pardod pat par 500$ un vairaak. Kapeec nav par velti? ja reiz es esmu nopircis no vinjiem softu, kapec man vel par tik lielu naudu butu japerk no vinjiem tas video? Logiski butu, ja vinji video dotu par velti. Vai tad tas nav vinju interesees, lai es apguutu labaak vinju produkciju? Kaa juus to visu izskaidrotu???


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 26-May-2005 15:36:33 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 25-Feb-2005 12:53:43
Posts: 642
Quote:
Ja reiz es esmu nopircis no vinjiem softu, kapec man vel par tik lielu naudu butu japerk no vinjiem tas video? Logiski butu, ja vinji video dotu par velti. Vai tad tas nav vinju interesees, lai es apguutu labaak vinju produkciju? Kaa juus to visu izskaidrotu???
Bet vai Tu esi nopircis? :D Ja jā, tad reģistrēta jūzera burvība ir tāda, ka Tu mierīgi developerim vari pateikt visu ko domā :) Nezinu, varbūt kaut ko izrauju no konteksta, bet cik zinu, tad neviens developeris par manuāļiem (audio/video) naudu neprasa. Tu droši vien jauc - ir daudzas 3rd party firmas (Muska&Lipman, piemēram), kas raksta grāmatas un taisa video tutoriāļus tirgū eksistējošiem pro softiem.

garāmejot,
o.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 26-May-2005 15:58:56 
to gaajeejs: tu ljoti maldies, te ieskataas reizi pa reizei pat ljoti profesionaali dj un muuzikji... tikai ljoti reti kaads kaut ko uzraksta!

nee runa neiet par softiem ar efektiem, jo principaa tad manam setam jaabuut vairaak vai mazaak balstiitam uz prikoliem ar filtreeshanu un citu efektu pielietoshanu lai tur kaut ko panaaktu... man patiik tiirs mix, apmeeram 1-2 min garsh mix trekiem, lielu akcentu es lieku uz muuzikas izveeli, setus gatavoju jau iepriekshu un vismaz nedeelju pie vinjiem piestraadaaju... sheit izmantoju softus, lai normalizeetu, bik kautko paredakteeju, sho to nevajadziigo apgriezhu, bet tas tikai ir materiaalam ieksh cd... paarsvaraa jau plastmasa:)

jau rakstiju ka veeleetos radiit atmosferisku, melodisku muuziku - progressive house, breaks!! (ja kaadam ir savs priekshtats par progressive house, tad ziniet tas ir tikai priekshtats un nevis korekts elektroniskaas muuzikas iedalijums)... luudzu priekshtatam kaads vareetu downloadot OSLO NIGHTS seerijas mixu un paklausoties kaadam varbuut radiisies idejas ko es vareetu par softu iegaadaaties... aa un kur es varu iegaadaaties to licenzeetu un ar maximaali daudz, dazhaadaa paaliigfishkaam, intrumentiem, pluginiem u.t.t....


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 45 posts ]  Go to page 1 2 3 Next

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 21 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited