Mikseris.LV [mūzikas portāls]

Mikseris.LV Forums
It is currently 23-Apr-2024 10:30:07

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 45 posts ]  Go to page Previous 1 2 3
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 01-Jun-2005 13:35:01 
Quote:
:arrow: Ieksh DC++ , [ FLStudio.v.5.0.1_Install ]+ [zaaliites] un viss rullee , iesaakumam ,
diezgan labs resursinjsh [removed by Admin]

ne tikai FL bet arii viskautkas cits atrodams 8)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 01-Jun-2005 14:56:39 
Offline
2 līmenī - Mikseris.LV forumā
2 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 11-Apr-2005 13:09:26
Posts: 84
Location: Brussels
Quote:
to Guncha: nee, taads es neesu un arii taads, kursh izsitaas uz citu reekjina parodista kaartaa arii neesu ;p (visa pamataa smags darbs)
Mans meerkjis jau nebija izsisties, bet vienkaarshi veseliigi pasmieties... ;) Un nevaru teikt, ka sho savu meerkji nesasniedzu... :)

_________________
http://twitter.com/guncha


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 01-Jun-2005 16:03:56 
paldies kungi meegjinaashu novilkt piraatisko... uzinstaleeshu un tad jautaashu lietprateejus!!!

to Guncha:
es veciit nerunaaju par tevi personiigi, bet tu pats saprati:)) es ilgi un dikti straadaaju, maacijos, trenneejos, centos pieraadiit savas speejas dj`ingaa un tas man aiznjeema vairaak nekaa 10 gadus, lai bez dir...aa liishanas un pikjoshanas panaaktu ieveerojamus rezultaatus, taapeec arii tavs izteiciens par karotiiti u.t.t. bija aizskaroshs!!!


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 02-Jun-2005 8:16:28 
es jau apmeeram sapratu:)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 02-Jun-2005 8:25:06 
pie taa pierod :lol: :lol: :lol:


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 06-Jun-2005 12:11:11 
Offline
2 līmenī - Mikseris.LV forumā
2 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 11-Apr-2005 13:09:26
Posts: 84
Location: Brussels
dj...
Par 10 gadiem Dj respect.
Bet par muuzikas softu jau tieshaam konkreetu atbildi nedabuusi...
Es, piemeeram, pavilkos no horizontaala muuzikas veidoshanas stila (taa sauktajiem trackeriem), kur shobriid labaakais ir Renoise - www.renoise.com
VSTi ir, VST plugini ir, viss, kas nepiecieshams, lai izveidotu to, kas ienaak praataa... Eerti keyboard shortcuti, konfigureejami...
Vari ietesteet, saitaa demo ir pilniibaa funkcionaals, iznjemot ASIO supportu un exportu uz wav.

_________________
http://twitter.com/guncha


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 06-Jun-2005 14:49:11 
nu par to ka renoise ir labaakais par to veel var pastriideeties - ir taads labs trakeriits kaa skale..pilniigi bez maksas arii ar VST atbalstu utt utt. bet iesaakumam labaaks...jo renoise jau man skiet ir prieksh tiem kas zin kas ir trackers :O
bet nu taste differs :) cik cilveeku tik viedoklju \/ 8)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 07-Jun-2005 10:52:01 
Offline
2 līmenī - Mikseris.LV forumā
2 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 11-Apr-2005 13:09:26
Posts: 84
Location: Brussels
kodek:
Es, kaa paarliecinaats Fasttracker fans, pirmo kaa reiz izmeegjinaaju SKale tracker, tachu saskaaros ar probleemu, ka VST instrumenti gljuko. Renoise nekad nekas taads nenotiek... Taapeec izveeleejos sho... Skale atstaaj kaut kaadu nekvalitatiivu, nenostraadaatu iespaidu... Visticamaak taapeec, ka dzheki raujas uz savu roku, freeware...

_________________
http://twitter.com/guncha


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 09-Jun-2005 8:32:03 
es gan savaa laikaa iefanoju vairaak par impulse tracker...tikai uz win nevaru atrast kko liidziigu.,...ir jau visaadi - tikai kkaa liidz galam nedataisiiti. ;o
renoise vst hosts ir tik tieshaam labs...patiik ariii iebuuveetie efekti uz katra treka ;o


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 09-Jun-2005 10:48:15 
Offline
2 līmenī - Mikseris.LV forumā
2 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 09-Mar-2005 23:23:43
Posts: 84
Impulse Tracker iekš DOS.. :)))
Es savā laikā sāku ar MadTracker II, tāda diezgan prasta programma....


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 09-Jun-2005 15:25:31 
jaa jaa ieksh DOS...man bij speciaali viens pc P1 166 mhz tikai lai straadaatu impulse trackerii :o mad tracker esmu skatiijies ...kkaa nepatika..paaraak jokains hh :D labs ir modplug..kas tagad ir OS


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 10-Jun-2005 13:30:51 
Offline
2 līmenī - Mikseris.LV forumā
2 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 09-Mar-2005 23:23:43
Posts: 84
Jep, modplugs vairākkārtīgi iekabina MadTRacker, bet žēl, ka to secināju par vēlu..


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 10-Jun-2005 19:16:29 
un kaa veel iekabina...visvairaak iekabina tas ka modplugs ir friivaare :DD vieniig tas vst fx hosts taads..bija kaa bija..kas man liekas ir arii MT ;o


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 12-Jun-2005 2:29:52 
Offline
2 līmenī - Mikseris.LV forumā
2 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 11-Apr-2005 13:09:26
Posts: 84
Location: Brussels
Atceros, Fasttrackeru palaidu pirmo reizi uz pirmaa kompja muuzhaa, 486, laikam 66Mhz, kaadaa 1995 gadaa, ja nemaldos... Tad bija Windows 3.1, lai dokumentus rakstiitu ;)

Eh, nostaljgjija paarnjem...

_________________
http://twitter.com/guncha


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 20-Jul-2005 13:34:08 
Quote:
kautkaads stulbums ar tiem video manuaaljiem, dazas music softu firmas tos pardod pat par 500$ un vairaak. Kapeec nav par velti? ja reiz es esmu nopircis no vinjiem softu, kapec man vel par tik lielu naudu butu japerk no vinjiem tas video? Logiski butu, ja vinji video dotu par velti. Vai tad tas nav vinju interesees, lai es apguutu labaak vinju produkciju? Kaa juus to visu izskaidrotu???
Ja nopērk oriģinālo Reason, var piereģistrēties viņu saitā un tikt klāt vērtīgajam forumam. Man ir daži raksti no tā foruma, dabūti caur DC, spēcīga lieta!


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 45 posts ]  Go to page Previous 1 2 3

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited