Mikseris.LV [mūzikas portāls]

Mikseris.LV Forums
It is currently 19-Apr-2024 20:04:00

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 17 posts ]  Go to page 1 2 Next
Author Message
PostPosted: 21-Jun-2005 12:36:20 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 25-Nov-2004 21:38:33
Posts: 280
Location: Rīga
Tātad: ko mēs saprotam ar vārdu "profesionāls"? Cik no mums te ir profesionāļu?
Kas ir profesionālis? Vai tas, kuram ir attiecīgais papīrs, attiecīgajā nozarē? Vai tas, kurš kaut kur pagrīdē veido savu mūziku uz profesionāliem software, bet neviens par viņu neko nezin?
Iedomājieties, pie mums te Latvijā būtu kursi, līdzīgi kā autovadītāju kursi, kur mēs apgūtu, piem. Reason 3.0 un tad saņemtu sertifikātu un formāli skaitītos profesionāļi ... un vēl FL Studio, tad mums būtu jau cita kategorija (piem. "R3, FL5" kat.).

Kāpēc radās šis topiks? Lai noskaidrotu jēdzienu - PROFESIONĀLIS (attiecībā par mūzikas veidošanu uz datora)(Latviešu valodas vārdnīcā [650 lpp] vārds profesionālis ir izskaidrots šādi: Tas, kam kāda nodarbošanās ir profesija (atšķirībā no amatiera))


Last edited by Indicative on 19-Jul-2005 22:38:16, edited 10 times in total.

Top
   
 Post subject:
PostPosted: 21-Jun-2005 16:20:09 
..un tas kursh labi paarzin to un pelna ar to moneju $$$ :D


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 21-Jun-2005 16:29:51 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 14-Feb-2005 3:01:18
Posts: 815
Location: Latvija, Gulbene
:arrow: Kas ir PROFSIOAALS ?
:arrow: CREDO -> PROFESIONAALJI.
:arrow: LIIVI -> PROFESIONAALJI.
:arrow: Raimonds Pauls -> PROFESIONAALIS.
:arrow: Es -> PROFESIONAALIS .
:arrow: Man deels Dj Jancis (11. klase) -> arii ir PROFESIONAALIS .

kaapeec ???

:arrow: pirmie divi profesionaali muuzikanti .
:arrow: R.Pauls profesionaals muuzikas makareetaajs
:arrow: Es profsionaals Dj
:arrow: Dj Jaancis profesionaals skolnieks
shie ir tikai dazhi piemeeri , shaadu cilveeku Latvijaa ir gana daudz , ir protams dziives jomas kur shamie ir vajadziigi bet ir arii taa kad tas profesionaalis var iet uz mezhu seenes lasiit , jo tai profesionaalju lietai ir miimusi , vinji ir pienaaciigi jaaatalgo . Ar viesiem izrietoshajiem secinaajumiem . Bet taada ir taa dziive , retais profesionaalis ir bagaats , protams ir iznjeemumi , chuguna leejeeji , piepiseeji , prfesionaali zaglji (shamo vaardus parasti nezin) katrs saprot kad profesionaalji ir dazhaadi .

kaa redzatvaards PROFESIONAALIS rodas ar laiku un manupraat shim pasaakumam ij jaavelta vismaz 10 gadi no sava muuzha , un tad veel tas ir striidiigs jautaajums , protams kaadam var rasties doma , bet kaa tad izgliitiiba , jaa vajag obligaati un jo tas papiirs ir stipraaks jo labaak , bet ne nopirkts .

Ja kas labojat , taapeec jau sheit ir taads forums .


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 21-Jun-2005 18:23:09 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 05-Oct-2004 7:34:47
Posts: 1284
Location: Rīga
To Dj Igors: Labs koments. Respect.

To Indicative: Tu jau pac pateici kas tas ir caur vārdnīcu. Tas kam kāda nozare ir profesija. Joma kas pietiekami (ne obligāti to jāapliecina diplomam) apgūta, ko var izvirzīt par visnotaļsvarīgu un regulāru dzīves nodarbi, pelnīt līdz ar to naudu, da vienalga ko.
Tā baigi filozofējot.
Profesionālis būs tāds cilvēks kas pietiekami kaut ko apguvis lai spētu šajā jomā dot kādu nopietnu ieguldījumu, vai vismaz pilnvērtīgi kruķītos tajā. Profesionālis jau nav pats tops. Arī profi ir dažādu līmeņu.

Par to papīru ir tā ka viņš ne vienmēr vajadzīgs un ne vienmēr objektīvi apliecina ko zin cilvēks kas viņu ieguvis. Paskat uz Microsoft galvu Bilu Geitsu. Normāli savā laikā pat pametis mācību iestādi esot uz neatgriešanos. Paveicis šo to diezgan iespaidīgu, visi te lietojam.

Katram pa profa ordenim un uz priekshu, ha ha.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 22-Jun-2005 8:56:13 
Profesionāls tu esi tajā nodarbē ar kuras palīdzību pelni naudu. Tas ir vienīgais būtiskais profesionalitātes rādītājs. Papīri vai izglītība ir fufelis, teiksim man ir profesionāla izglītība kas saistīta ar auto remontu (pasarg mani dievs šobrīd jaukties kādas modernas mašīnas iekšās), bet vienīgais, kas mani atšķir no amatiera autobraucēja ir "profesionālās" tiesības. Bet par auto profiņu es sevi nenosauktu pat "sarunas karstumā" :)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 22-Jun-2005 13:57:48 
MAns Deels DJ Jancis hh iet DJ Igora peedaas.
vai tieshaam sheit ir tikai Dj Janchi ? :O


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 22-Jun-2005 16:54:25 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 05-Oct-2004 7:34:47
Posts: 1284
Location: Rīga
Quote:
vai tieshaam sheit ir tikai Dj Janchi ? :O
Kas ta tas par apzīmējumu? Varbūt precīzāk?


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 22-Jun-2005 17:40:13 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 28-Feb-2005 1:05:24
Posts: 463
Location: Seda & Pitalova
Quote:
Profesionāls tu esi tajā nodarbē ar kuras palīdzību pelni naudu. Tas ir vienīgais būtiskais profesionalitātes rādītājs.
Tieši tā; citu kritēriju nav.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 22-Jun-2005 18:52:18 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 05-Oct-2004 7:34:47
Posts: 1284
Location: Rīga
Quote:
Quote:
Profesionāls tu esi tajā nodarbē ar kuras palīdzību pelni naudu. Tas ir vienīgais būtiskais profesionalitātes rādītājs.
Tieši tā; citu kritēriju nav.
Nebūs gan īsti precīzi manuprāt. Profesionālis arī var būt kādā pilnīgi bezpeļņas organizācijā, piemēram ar labdarbību saistītās jomās.

Nauda ir blakusefekts kas rodas profesionālās darbības rezultātā. Protams ne vienmēr.

Piemēram mūzikā tas ka kāds pelna naudu nenozīmē ka viņš ir profesionālis. Uzmet aci piemēram eirovīzijas atlasei. Tur puse ir tādi profesionāli mūziķi ka smiekli nāk.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 30-Jun-2005 10:18:26 
hehe, tad es procesu ko es veicu varētu saukt par amatierismu.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 17-Jul-2005 20:59:44 
Palasiju ko raksta un teiktu, ka man ir tomer nedaudz cits viedoklis par jedzienu PROFESIONALIS.
Iedomasimies situaciju ar arstu. Lai klutu par arstu ir ilgi jamacas, tad vel laikam kads laicins japastrada par arstu un tad var teikt, ka tas ir PROFESIONALS arsts. Tatad arstam vina darbs ir maize, pie tam vins ir ari PROFESIONALIS un par tadu kluvis, jo macijies par arstu SKOLA. Arsti protams var but zemaka vai augstaka limena profi, bet tomer tie ir profi.
Ja tagad shis arsts parstaj stradat sava nozare un sak, teiksim, tirgot masinas, kas varbut ari vinam labi padodas un nes naudu, tad tas nenozime, ka vins ir pofesionals auto tirgotajs, sho darbu var darit ari bijushais policists vai jebkuras citas nozares parstavis.
Ar muziku ir LIDZIGI - ja makslinieks ir ar muzikalo izglitibu tad vins ir PROFESIONALS MUZIKIS, bet ja kads pats ir apguvis notis, instrumentus, softus, tad vins ir vienkarsi muzikis un var pat but slavenaks un atpazistamaks par profu, BET ATSKIRIBA no ARSTA, muziku taisit var iemacities ari majas apstaklos, bet par KIRURGU klut var tikai SKOLA.
Nu te es parakstiju savas domas par temu, pats piederu pie PROFESIONALIEM un teiksu, ka nemaz tas cels lidz tadam nav viegls, tapec ljoti nepatik, ka apkart nu peksni tik daudz to "PROFESIONALU" sarodas. Vajag saukt lietas savos vardos un nelist tur, kur maz vai neko nezini.


Top
   
 Post subject: waaaaahahahaha
PostPosted: 18-Jul-2005 12:19:07 
cik izdzeeraat, profesionaalji?

besii aaraa, vajag taisiit skaistas lietas, nevis alkt peec sabiedriskaa "STATUSA"....

cik dziljaa merkantiilismaa gan Juus speejat iebraukt...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 18-Jul-2005 12:54:25 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 25-Nov-2004 21:38:33
Posts: 280
Location: Rīga
Quote:
cik izdzeeraat, profesionaalji?

besii aaraa, vajag taisiit skaistas lietas, nevis alkt peec sabiedriskaa "STATUSA"....

cik dziljaa merkantiilismaa gan Juus speejat iebraukt...
Ak, vai! Kurš tad te alkst pēc tā sabiedriskā statusa? Es personīgi absolūti nealkstu. Es pat nevienam nesaku, ka mājās ņemos ar visiem šiem "music creation and editing software". Ja nu vienīgi kāds draugs nejauši to ir pamanījis un kādam izpļāpājies ... Par citiem gan neko nezinu.

P.S. Vispār šo topiku moderatoriem vajadzētu pārvietot uz sadaļu "Viss par visu", jo šeit tas kaut kā neiederās.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 18-Jul-2005 13:24:01 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 08-May-2004 22:56:34
Posts: 1218
Location: Latvia, Riga-Jūrmala
it ka ok .. bet ka vienmer aiziet uz offtop'u galigo....

_________________
DA WHITE | DENNIS BALTFIRE | HARDSYNTHERZ official website: http://www.synthesiscrew.com


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 18-Jul-2005 15:19:10 
Kads offtops? un kads sabiedriskais statuss?? Tema tak ir, kas ir profesionals muzikas veidotajs, nu tad diskutejam kungi!
Es savas domas augstak izliku un manuprat skaidri un konkreti vai kads var ko par to piebilst, papildinat?


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 17 posts ]  Go to page 1 2 Next

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 16 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited