Mikseris.LV [mūzikas portāls]

Mikseris.LV Forums
It is currently 28-Mar-2024 18:56:43

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 37 posts ]  Go to page Previous 1 2 3
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 05-Oct-2006 8:30:23 
Offline
Mikseris.LV power user

Joined: 07-Nov-2005 11:48:20
Posts: 680
Man šitas EMU 1820m nostājās uz 900 MHz celerona, 2000 Win ar 4 paku, 256 Ram. Viss ir skaisti līdz asarām, tikai divu darbdienas vakaru laikā nav izdevies piejūgt 5 Sonāru. Ar līdzi nākošo Cubase viss griežas uz urrā. Gan jau atrisināšu arī Sonāra problēmu, jo negribās pāriet uz citu progu tikai dēļ tā ka nevaru atrisināt kādu teh sīkumu. Es to papildus karti nemaz pagaidām neizmantoju, jo pilnīgi pietiek ar doka iespējām. Manuālis zobos un uz priekšu. Man dzīvi sarežģi tikai ineta neesamība mājās... gan jau kaut kā.
Ir doma uzlikt 4 Sonāru, jo līdzi nāca atbilstošais patchmix modulis un tad upgreidot uz 5. Koroče aizgāju filozofijās, kas tikai sabiedēs jauno censoni :)
Sorry par offtopiku.

P.S. Un cena protams bija krietni zem 500, vajag tikai tvert mirkli, kad tas pienāk. Sveiciens Overflow!


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 05-Oct-2006 9:18:08 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 25-Feb-2005 12:53:43
Posts: 642
yo,

Sveiciens Fun Fan :)

Uhh... Zveeru pie sava jaunaa Access Virus B sintinja, ka ar 5o Sonaaru esmu pat sameeraa daudz rakstiijies, un bija NULL probleemas. Jociigi tieshaam...ko noziimee "nav izdevies piejuugt"?

Softs palaizhaas?
Skanja ir? Charkstosha?
Audio propertijos ir ielikts E-MU Asio?

Uzrakti tieshaam...man ir LIELAS aizdomas, ka tas ir W2000. Man pat shkjiet, ka versija 5.0 oficiaali suportee tikai XP. 6ais Sonaars imo pat neinstaleejas uz W2K.

o.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 05-Oct-2006 9:30:38 
Offline
Moderators
Moderators
User avatar

Joined: 30-Dec-2004 16:49:53
Posts: 883
Location: Liepāja, Latvija
Nu re, liekas vairums Latvijas underground producenti, un tml. lietotāji ir iecienījuši šo E-MU 1820M (1212M bez doka). Tas nozīmē ka atbilst visām prasībām - cena/kvalitāte/spējas, kas arī ir pierādījies praksē! Mjā, es labprāt piepirktu sev to doku, tik Latvijā neviens atsevišķi nepiedāvā. Redzēju kaut kur pasaules internetveikalā, maksāja nepajokam! Sarēķinot naudiņas kopā, neatmaksājas ņemt atsevišķi, kaut ko ekonomējot, ar domu - piepirkšu pēc tam. Tā kā, ja izvēlas E-MU produktus, tad labāk saspringt un paņemt uzreiz 1820M.
:wink:


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 05-Oct-2006 16:11:32 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 28-Feb-2005 1:05:24
Posts: 463
Location: Seda & Pitalova
Quote:
Viss ir skaisti līdz asarām, tikai divu darbdienas vakaru laikā nav izdevies piejūgt 5 Sonāru
Vari nepūlēties, pat ja izdotos palaist, noteikti ka darbība būtu nebaudāmi bremzējoša, jo:

Sonar 5 Minimum System Requirements
Windows XP
Intel Pentium 4 1.3 GHz / AMD Athlon XP 1500+

Sonar 4 gan vajadzētu iet arī uz Celeron 900, bet ja obligāti gribi piekto izmantot, tad nekas cits neatliks, kā pirkt jaunu PC.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 05-Oct-2006 16:25:39 
Offline
Mikseris.LV power user

Joined: 07-Nov-2005 11:48:20
Posts: 680
Quote:
Vari nepūlēties, pat ja izdotos palaist, noteikti ka darbība būtu nebaudāmi bremzējoša, jo:

Sonar 5 Minimum System Requirements
Windows XP
Intel Pentium 4 1.3 GHz / AMD Athlon XP 1500+

Sonar 4 gan vajadzētu iet arī uz Celeron 900, bet ja obligāti gribi piekto izmantot, tad nekas cits neatliks, kā pirkt jaunu PC.
To jau zinu :(, tikai nagi niezēja paprovēt. Wavs uz 5 sonara spelejas, tikai rīstās, gribēju midi palaist, bet vēl nav izdevies. Tieši taisos overflow ieteikto audio settingu pagrozīt, tad jau redzēs. Reāls dzelzis tuvojas....


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 05-Oct-2006 22:28:33 
Latvijas veikalos tādu var atrast? vai labāk pasūtīt no kādas adreses?


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 06-Oct-2006 0:03:01 
Offline
Moderators
Moderators
User avatar

Joined: 30-Dec-2004 16:49:53
Posts: 883
Location: Liepāja, Latvija
Quote:
Latvijas veikalos tādu var atrast? vai labāk pasūtīt no kādas adreses?
Par veikaliem nezinu, nav nācies redzēt, bet pasūtīt nopietnajos datorsalonos var!


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 37 posts ]  Go to page Previous 1 2 3

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited