Mikseris.LV [mūzikas portāls]

Mikseris.LV Forums
It is currently 19-Apr-2024 22:35:38

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 17 posts ]  Go to page 1 2 Next
Author Message
 Post subject: Par Cubase
PostPosted: 01-Dec-2005 17:26:08 
Jau n-taas reizes esmu meegjinaajis iebraukt Cubase, bet peec kaarteejaam paaris stundaam(protams es neuzskatu ka paar paaris stundaam ir jaaizkozj softs) chakareeshanaas neko iipashi neesmu uz priekshu ticis.

jautaajums sekojossh: vai ir veerts veltiit laiku lai izkostu sho softu?
jo chetrus gadus straadaajot ar fl3 un tagad jau fl5 tomeer liekas ka nav veerts to pamest un kjerties klaat kaukam citam, bet ir veeleeshanaas sasniegt kvlitatiivaaku skaneejumu. tomeer visi citi softi liekas neerti un vispaar klaat kjerties negribas, jo zinu ka apguut progu prasa laiku.

Taatad juusu padomi un viedoklji


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 01-Dec-2005 17:31:08 
kaut kaadu skanju izspiedi? :D


Top
   
 Post subject: Vai ir vērts
PostPosted: 08-Dec-2005 18:26:40 
Cubase paredzēta darboties ar MIDI. T.i, ja tev ir čupa ar visādiem sintiņiem, sempleriem un drummachinām (es domāju 3D pasaulē nevis softā), tad ir jēga apgūt Cubase, Logic, Cakewalk utml. MIDI softus. Ja taisot mūziku domā visu izveikt kompī, neko no āras nepērkot, tad visi tie midi softi ir pilnīgs sviests. Tur ar audio sintēzi ir pēcpusē. Bremzē visos stūros, nav ērti, nav saprotami un galvenais, ka tas viss kopā neskan. Ja nu vienīgi var patiranizēt kādu VSTi (spraužamie instrumenti). Tomēr, ja ņemies ar daudzceliņu ierakstīšanu, miksēšanu, masterēšanu, tad Cubasē ir viss čikiniekā. Lai gan tad arī Cooleditā viss ir vēl lielākā čikiniekā :)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 08-Dec-2005 18:36:22 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 20-Sep-2005 9:52:44
Posts: 1006
cools ir kuuls :D

_________________
MANA MUZIKA

http://www.draugiem.lv/music/musician.php?mid=365

http://www.soundclick.com/bands/default ... dID=599940


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 08-Dec-2005 19:42:25 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 02-Nov-2005 4:28:33
Posts: 1107
Location: Latvija
nezinu , kaa ar paareejiem un ar chikiniekiem, es kad pirku kompi (gadus 10 atpakalj) es zinaaju ko no vinja gribu un kam man vinsh vajadziigs, par to bushanu ar midi , hmmm, man liekas ka tad tev dave_anders ir biki svaks priekshtats par muuzikas veidoshanu, ja tu taisi muuziku midi formaataa, tu jebkad , jebkuraa vietaa vareesi vinju paarskanjot apstraadaat pie jebkura synthinja, un vienkaarshi tas ir formaats , kaa tu vari pieraadiit, ka tas ir tavs darbs nevis mans, jo no vinja izprintee notis un nes uz autortiesiibaam ja gribi, bet tas vis peec manaam domaam ir aarpus teemas!

Par Cubase runaajot kaa jau saaku pirku kompi pirku cubase 2 un pirku graam,atu par 25 Ls , izlasiiju mieriigi graamatu, un aizgaaju uz uteni un pirku jau cubase VST un nekaadu chakaru nebij . vienkaarshi saaku straadaat un viss, tas ka laiks neatliek vienmeer prieksh hobija tas ir cits staasts, bet man liekas ka tev lai vieglaak buutu apguut jaunu softu vajag vienkaarshi kaadu nelielu rokasgraamatu, jo pamatus jau tu zini straadaajot ar fruitloops.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 03-Jan-2006 16:22:44 
cubase sx video pamaaciiba 4GB, vo tas ir monstrs. ja angleni rubii, ta 10x atraak var iebraukt un saprast nekaa lasot manualjus.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 03-Jan-2006 22:37:16 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 02-Nov-2005 4:28:33
Posts: 1107
Location: Latvija
starpcitu Cubase SX origjinaali naak liidzi video pamaaciiba, tamdeelj jau vinsh ir uz DVD


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 05-Jan-2006 12:43:44 
Nu ko lai tur saka, ja nau veelmes tad ar nestraadaa ar Cubase vai Sonar vai kadu citu multi/midi celinju seq. , tad spied araa savu soundu no taas progas kuru esi izkodis. :) :) ;)
Par skanjas kvalitaati un viens iemineejas pa notiim autortiesibas jomaa ir cita dziesma... ;)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 05-Jan-2006 22:56:39 
Hehe, apziistama situaacija :). Lai gan straadaaju ar Cubase rakstot dziivo muuziku, tomeer ar midi darbojos uz FL. Vairaakas reizes meegjinaaju tieshi taapat, kaa Tu, paariet uz Cubase arii darbojoties ar midi, tach ukatru reizi piedziivoju fiasko. Tad vienkaarshi sakodu zobus un atkodu....
Nesen naacaas pastraadaat atkal ar Fruity - secinaajums viens - NEKAD VAIRS TO NEDARIISHU (protams, ja vien buus izvee:). Iisumaa varu Tev pateikt tikai to, ka FL ir viseertaakais hosts prieksh iepaziishanaas ar ar liidziiga veida programmu darbiibu. Tikko meegjinaasi veikt kaadas sarezhgjiitaakas manipulaacijas, Fruity buus jaaveic 5 darbiibas, kameer Cubase tikai 1. Ja kraameesi tiaki biitu un notis - par Fl nekaa labaaka nav, tachu diez vai cilveeks, kursh tendeets uz attiistiibu izveeleesies rakt ar laapstu (pat ar izcili labu laapstu), ja blakus ir ekskavators... Protams, ja roc mazu bedriiti staadaamam kocinjam, tad laapsta ir labaaka izveele... laikam saaku jau atkaartoties :).


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 06-Jan-2006 1:37:05 
Offline
2 līmenī - Mikseris.LV forumā
2 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 11-Apr-2005 13:09:26
Posts: 84
Location: Brussels
Te jau mēs atkal atgriežamies pie vecās tēmas ;)
Svarīgs ir nevis instruments, bet rezultāts...
Ja taisi mūziku citiem, tad arī uz sakaltušas arfas un sarūsējušas trompetes kaut - būs labs, cilvēkiem patiks...
Apkrauties ar dzelžiem, kasīt bārdu, gudri runāt un ražot nevienam neko nesaprotamu - jēgas nekādas...

Ja taisi mūziku sev - mācies vai vienkārši izliec emocijas - vienalga, lai tikai pašam patīk;)

_________________
http://twitter.com/guncha


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 06-Jan-2006 1:53:18 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 28-Feb-2005 1:05:24
Posts: 463
Location: Seda & Pitalova
Quote:
Svarīgs ir nevis instruments, bet rezultāts...
Filozofisks jautājums ... Nav ne tā, ka daudz dzelžu/programmu labi maz/slikti, ne arī otrādi. Viss atkarīgs no mūzikas veida, izpildītāja, talanta. Var jau arī parkā spēlēt vecu ģitāru ar sarūsējušu naglu, un iespējams, kādam tas arī labi un skaisti sanāk, tā ka arī citiem prieks. Un tur varbūt būs pat nevis rezultāts svarīgs, bet pats process.
Kādam citam toties vislabākā mūzika sanāk izmantojot 17 sintezatorus, bet vēl citam izmantojot 35 sinteztorus un 5 ģitāras sanāk tāda mūzika, ko neviens negrib dzirdēt.
Nekāda gatava un pareiza mūzikas taisīšanas formula jau (par laimi) neeksistē.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 06-Jan-2006 9:06:36 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 02-Nov-2005 4:28:33
Posts: 1107
Location: Latvija
laikam piekritiishu kabinetam.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 08-Jan-2006 1:28:45 
Mhmmmm...kabinets pareizi runaa un tas viss jau sen ir miljoniem reizhu apspriests :). Tachu, ja meegjinaasi parcinjaa no no akustenes dabuut aaraa draivu, naaksies krietni pasviist. Bet, ja buus gjiicha ar kombiiti zaagjeleesi uz nebeedu. Par cik jaunietis, kas ierosinaaja sho tofiku (:) likaas nonaacis preciizi taadas pashas dilemmas priekshaa, kaa es, uzskatu par savu pilsonja pienaakumu padaliities pieredzee un izjuutaas :D. Bet ja godiigi... labaakais, ko esmu radiijis pats (nu, tas taa, tiiri emocionaali), tapa pat laagaa nejeedzot ar ko darbojos, kas lieku reizi pieraada, ka vieniigais noteicoshais ir MUUZIKA. Tajaa pashaa laikaa uzreiz pasaku, ka ar verkjiem, aks nesniedz man to, ko veelos, es vienkaarshi nevaru vairs neko radiitm kaa arii pusliidz jeedziigi straadaat un tas 100% taa ir visiem. Starp citu, lai kaa man nepatiktu FL, esmu absoluuts shiis programmas fans, jo tik daudzi tieshi ar sho softu rada nepaarspeejamas lietas, ka nav jeegas pat meegjinaat bubinaat par 'iesaaceeju instrumentu'. Starp citu... ne viens vien 'Billboard Top No1' gabals ir tapis vai vismaz saacies uz Fruity Loops. Manupraat tas par kaut ko liecina.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 08-Jan-2006 13:30:08 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 02-Nov-2005 4:28:33
Posts: 1107
Location: Latvija
nu nezinu nezinu, vai tas par kautko liecina, jo sacies vinsh varbuut, ka ir, bet diezvai vinsh ir tapis uz FL. Iedosi piemeeru noticeeshu, kaameer nav neticu.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 09-Jan-2006 15:47:42 
Taaaaatad... Paaraak neerti njemties??? Tas jau vien noziimee, ka te viens slinkjis ir paraadiijies - skaneejums jau nemainiisies ja tu prosta pakjersi citu programmu...

Ja runa iet par FL, tad tam ir vajadziiga kaudze ar sampliem un pluginiem (VST synth, efekti), jo bez tiem pilniigi neko nevar iesaakt, skanees tikai kaa 80to gadu elektronika, pieejamie plugini ir kapitaali braakji (iznjemot Sytrus, kur pats var veidot normaalu skaņas dizainu)... Plus veel tas, ka jaapiestraadaa pie pasha skaneejuma (maasterings ir visgruutaakais), savaadaak visu laiku varees mociities ar to, ka jaabriinaas "kaapeec nekaa neskan?", briesmiigi paliek klausiities taadus gabalus, kur skaidri dzird, ka cilveeks pa skalju uzgriezis melodiju un ritmu nedzird, fona nekaada, un taadi murgi paraadaas...


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 17 posts ]  Go to page 1 2 Next

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 30 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited