Mikseris.LV [mūzikas portāls]

Mikseris.LV Forums
It is currently 29-Mar-2024 2:40:51

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 11 posts ] 

Ko Juus varat pateikt par manu muuziku ?
Poll ended at 04-Jan-2006 21:33:13
Melodiska un patiikami uztaisiita. 78%  78%  [ 7 ]
Bez domas un slikti uztaisiita. 11%  11%  [ 1 ]
Es labaak maaku. 11%  11%  [ 1 ]
Total votes: 9
Author Message
PostPosted: 15-Dec-2005 21:33:13 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 02-Nov-2005 4:28:33
Posts: 1107
Location: Latvija
Nu es taa nelielas aptaujas labad, Buushu prieciigs ja katrs kursh ir klausiijies manu muuziku, pateiks savu viedokli kopumaa iisi un skaidri, vai vismaz pateiks, ka ir klausiijies :wink:
Jo ir dazhas niansiites, ko es savaa muuzikaa esmu piekjeeris, bet neviens taa iisti nav pateicis vinjas. vienas no taam ir tas , ka es ljoti maz izmantoju hit hatus , pareizaak buutu teikts skops uz vinjiem un veel daudzas siikas niansiites,.
Vienkaarshi ja neviens nav vinjas pamaniijis, tad viss ir OK mani priecee, bet ja esat ko pamaniijushi (lai vai cik tas slikts buutu) sakiet.

P.S. Tie kas nav klausiijushies manu muuziku, parskirstiet Forumu sadaljaa ->Mana muuzika<-


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 15-Dec-2005 21:50:24 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 28-Oct-2005 9:14:15
Posts: 265
Location: Latvia, Ogre, Lēdmane
Jā, es esmu klausījies, un tavs muzons šajā forumā liekas visnormālākais, it īpaši -Sound speech-...un par tiem hithatiem - viss ok, nemanīju, ka taviem darbiem kaut kā trūktu!!! Tā turpināt :!:


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 16-Dec-2005 16:55:32 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 20-Sep-2005 9:52:44
Posts: 1006
laikam visus klausijies.. patik ir savs stilinjsh .. par tiem hatiem nesmu ieverojis

_________________
MANA MUZIKA

http://www.draugiem.lv/music/musician.php?mid=365

http://www.soundclick.com/bands/default ... dID=599940


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 16-Dec-2005 17:02:24 
neņem ļaunā, bet man neviens tavs gabals nepatīk! Es vispār neizprotu šāda veida mūziku!!!!! Doma kaut kaada jau ir tavā mūzikā to var just, bet....


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 16-Dec-2005 23:36:11 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 02-Nov-2005 4:28:33
Posts: 1107
Location: Latvija
paldies par atsauciibu :wink: zheel tikai , ka mikseris.lv sastav no 6 lietotajiem :(


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 17-Dec-2005 13:34:01 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 28-Aug-2005 22:57:42
Posts: 648
Location: Riga
Kaa tad 6? Un es?! Klubiem tava muuzika protams gandriiz neder, bet tomeer ir ljoti patikaami klausiities, jo taa ir muuzika, nevis kaut-kas...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 17-Dec-2005 14:57:19 
he he.. nu ja - ar to jārēķinās, ka nebūs kritikas/slavas postu kalni mikseris.lv forumā.
vēl nenoklausījos, jo pie šī pc nav nevienas skaņu izvadošas ierīces. varbūt vēlāk :) ja nepatiks, tad neko nerakstīšu! :)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 17-Dec-2005 15:46:44 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 02-Nov-2005 4:28:33
Posts: 1107
Location: Latvija
Quote:
:) ja nepatiks, tad neko nerakstīšu! :)
bet atzime vismaz, ka nepatika ;)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 17-Dec-2005 16:39:32 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 19-Oct-2005 20:45:34
Posts: 407
Location: Latvia, Cesis
Gabali tieshaam ljoti labi! Vieniigi varbuut ceru sagaidiit kaadu gabalu piemeeram breakbeat stilaa, vai kaadu esoshu gabalu kaadaas variaacijaas, bet kopumaa ir okee..

_________________
Image


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 03-Jan-2006 16:40:47 
kautgan nav mans stils, bet sava fishka tajos gabalos ir :wink:


Top
   
 Post subject: Kam tagad viegli.
PostPosted: 22-Jan-2006 20:20:31 
Žitj horošo, no horošo žitj ješķo lučše.
Mūziku jau var taisīt katrs kam nav slinkums, bet jautajums paliek par to kas šo mūziku grib klausīties. Ja tu viens pats sēdi mājās un kaifo no savas mūzikas, tas ir labi, bet nebūt ne sasniegums. Tā ir tikai atpūta , hobijs un izklaide. Ja tava mūzika aiziet uz urrā tusiņos un citās vietās, tad tas jau ir kaut kāds rādītajs. Viss nāk ar laiku, neviens nav piedzimis ģēnijs. Vienmēr rezultāts ir atbilstošs ieguldītajam laikam. Jo vairāk laika ieguldi sevis izglītošanai, jo lielaka atdeve. Galvenais nemalties vienam pašam savā sulā, jo tad tu tikai sašaurini savu redzesloku. Klausies ne tikai tā stila mūziku , kas tev patīk, bet arī tādu kas tev arī nepatīk, jo jebkurā gadījumā tā ir informācija. Pat ja tu raksti tikai elektronisko mūziku, arī tad tev pat ļoti noderēs gan klasika, gan pops, gan simfonija, gan metāls. Tas vairos tavu radošo fantāziju un mazinās vienveidību , kas ir dzirdama tavās dziesmās. Palasi mācību grāmatas par skaņdarbu uzbūves principiem, stilu īpatnībam, izteiksmes līdzekļiem. Neprasi atsauksmes šeit mixerī, jo šeit ir ļoti daudz diletantu, kā jebkurā vieta un lietā , un tie tev tiktiešām neko sakarīgu nepateiks. Vai arī ja kaut ko pateiks, tad tas būs tikai viņa subjektīvais viedoklis , nevis realitate. Vienīgā patiesā vērtēšana var būt tikai dzīvajos koncertos, kur tu pats redzi un jūti kā publika uztver tavu mūziku. Un pats galvenais mācies galvenokārt no labas mūzikas un pie profesionāliem pasniedzējiem, jo tikai tā gūsi maksimālu rezultātu. Labas lietas nav lētas , tā tas ir šajā pasaulītē iekārtots. Lai veicas!


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 11 posts ] 

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited