Mikseris.LV [mūzikas portāls]

Mikseris.LV Forums
It is currently 18-Apr-2024 19:01:29

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 6 posts ] 
Author Message
PostPosted: 09-Jan-2006 16:01:33 
Gribu zinaat kaada ir skjirba starp aareejaam un ieksheejaam skanju karteem???


Top
   
PostPosted: 09-Jan-2006 17:10:44 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 05-Oct-2004 7:34:47
Posts: 1284
Location: Rīga
Quote:
Gribu zinaat kaada ir skjirba starp aareejaam un ieksheejaam skanju karteem???
No manas lietošanas:
Mīnuss - iekārta vairāk noslogo PC procesoru, īpaši uz 24 bit režīma. Un tas viss.

Plusi - vesela čupa, nekāda sakara ar PC barošanas sistēmu līdz ar to nekādu lieku trokšņu. Ērtība lietošanā. Nu tad arī daudzi tīri arī no modeļa atkarīgi plusi. Tur jāskata katra karte individuāli. Katrā ziņā savu pret iebūvēto nu nekādi nemainītu.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 09-Jan-2006 18:48:46 
nu plusi/miinusi apmeeram kaa Nekas rakstija.
bet ja pieslegums ir caur firewire, tad iipashi lielai "bremzei" deelj taa nevajadzeetu buut (vismaz es praktiski nejuutu). iisi sakot, puslidz nopietnam ar muziku/taas apstraadi saistiitaam lietaam aareejaa tomer ir labaak. (kautvai tas ka panjem mierigi "norauj", aiznes piesledz pie cita pc/aizdod kaadam/lieto live ar laptopu/etc)

bet nu siikumi ar visadi ir , atkarigs no konkreta modelja un/vai draiveriem. piemeram, manam firewire edirol-am, ja skanot skanjai, ie-inicializee veel kaadu direct-x appu, tad skanja noraustaas. iespejams to varetu labot draiveros, bet nu fakts paliek.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 11-Jan-2006 10:25:43 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 05-Oct-2004 7:34:47
Posts: 1284
Location: Rīga
Bremzes man nav arī caur USB. Visi latency rādītāji patiesi skaisti. Karte pilnīgi ideāli tiek galā ar skaņu pat tad kad kompis jau tā noslogots ka uz monitora vairs nekas faktiski nekustas un viss cits bremzē. Arī tad ierakstītais signāls ne ar ko neatšķiras un nav nekādu klikšķu vai citu lažu tajā. Nekad vēl neesmu uzkarinājis to karti darbības laikā (izņemot dēļ nestabila barošanas tīkla iepriekšējā dzīves vietā, bet tas cits stāsts). Tas gan toč būs atkarīgs no paša produkta, ir man citas USB iekārtas kas gan spēj novest OS līdz kraham ja pēkšņi tiek atslēgtas darba vidū. Tur der pirms produkta izvēles palasīt citu lietotāju atsauksmes par stabilitāti teiksim iekš zzounds.com-a vai līdzīgi. Edirol ir kompānija kas pēc šī produkta lietošanas ir no manis sapelnījuši visnotaļ labas atsauksmes.

Vienīgi nesen paprovēju uz Traktora izmantot abas skaņas kartes vienlaicīgi, gan USB gan integrēto, un fakts ir tāds ka nav iespējams nokonfigurēt to sistēmu kopā, pie pašiem švakākajiem uzstādījumiem uz ārējo karti integrētā nespēj sev normālu bufferi savilkt un pēc pus minūtes sāk raustīties un mocīties. Tādi uzstatījumi lai ietu integrētā ir par smieklīgu tai USB kartei un netiek vispār pieļauta tāda konfigurācija. Noveltīju pus vakaru šai lietai un secinājums - integrētā vispār ir nelietojams krāms salīdzinājumā.

Vēl piebilde - ja ņem ārēju karti tad silti iesaku skatīt nopietnu iekārtu ar 48 V phantom iespēju mikrofonu ieejām, cik manīju tad kreatīvajiem produktiem dažiem šī iespēja izpaliek. Bet nu Creatīvs paliek kreatīvs.[/b]


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 11-Jan-2006 11:32:04 
kas vispar ir "kreatiivs"? ;}}

lab, ja nopietni, tad es nesaku ka usb risinajumam nevajadzeetu normali straadat. nopietni produkti parasti arii nopietni performee. bet mana doma bij taada, ka usb, kaa tads ir "ljenganaaks" datu buss. usb2 itka nominali ir aatraaks par fw1, bet paraak neiedziljinoties tehniskajas detaljaas, lielaakais miinuss ka tam ir ka nav droshi garanteets bandwith. ja taa var teikt, starp usb iekartu un sistemu ir vairak "starpliku" nekaa lidziga fw variantaa. toties tas ir vairaak izplatiits etc

usb2 hdd + usb2 dvdrw ir vispar killer kombinaacija. ne nu es neko nesaku, varbuut kautkaada varianta tas kaadam arii strada. tad jau jauki.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 11-Jan-2006 14:32:00 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 05-Oct-2004 7:34:47
Posts: 1284
Location: Rīga
Quote:
kas vispar ir "kreatiivs"?
Visizplatītās kompānijas Creative produkti.


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 6 posts ] 

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited