Mikseris.LV [mūzikas portāls]

Mikseris.LV Forums
It is currently 29-Mar-2024 11:56:05

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 21 posts ]  Go to page Previous 1 2
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 16-Jan-2006 1:30:57 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 02-Nov-2005 4:28:33
Posts: 1107
Location: Latvija
piekriitu, tamdeelj vien ir izdeviigaak njemt ar garantiju jaunu . kuru tu veel vari samainiit, bet lietotu ?


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 16-Jan-2006 1:37:06 
ne nu pilniigi pareizi. vienkarshi meegjinaju noradit uz to ka "jauns" nebuut vienmer = ar "kvalitatiivaks". vai kautkaa taa ;)

un veel viena lieta. redzi, tomer daudzi ne jau labas gribas peec seezh uz vecajaam mashiinaam. bet jaunekljiem ta darboties gribas. ta ka viss kartiibaa. kaa jau n reizes tika runaats, katrs izvelas to kas vinjam liekas optimaalaakais.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 16-Jan-2006 1:41:55 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 05-Oct-2004 7:34:47
Posts: 1284
Location: Rīga
Da tā garantija tik un tā neko nedod. Nu dažam labam mok arī jā bet pieredze rāda ka informācijas vērtība uz tā cietā pārsniedz paša dzelža vērtību desmitos reizes. Bet ne jau par to te runa. Vienkārši man šķiet ka 3 Gb ir ārkārtīgi maz un šo personīgi es droši ka paķertu cik ātri vien var neskatoties uz to cik naudas tajā mirklī uz rokas. Protams ja var uzreiz nopirkt kārtīgu tad cita lieta.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 16-Jan-2006 1:48:28 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 02-Nov-2005 4:28:33
Posts: 1107
Location: Latvija
man piemeeram kompii staav vecs drausmiigi vecs 20 Gb, plauktaa staav veel vecaaks 1,2 Gb hdd uz mazaakaa man staav Win ME tas ja nu kas tad lai vareetu visu infu no nochakareetaa apskatiit a uz 20 staav kaa teikt vajadziigaa infa bet nekatru dienu izmantojamaa .


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 16-Jan-2006 2:07:34 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 28-Feb-2005 1:05:24
Posts: 463
Location: Seda & Pitalova
Quote:
kur nu veel "slavenie" IBM dtla seerijas
Mja, man personiigi divi peec kaartas faktiski jauni gaaja bojaa, pirmais laikam kaadas divas nedeeljas peec nopirksjanas, otrais veel peec kaada meenesha peec pirmaa nomainjas (par laimi abas reizes visi dati bija nolasaami, bet IBM (tagad gan laikam IBM HD razjoshanas dalja pieder Hitachi) cietos diskus nepirkshu vairs nekad.

Bet kopumaa peec personiskaas pieredzes vadoties, cietais disks var kljuut nenolasaams nedeelju vai paaris meeneshus peec pirkshanas, un var arii veiksmiigi darboties 10 gadus. Rezultaataa sanaak loterija ...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 16-Jan-2006 2:14:17 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 05-Oct-2004 7:34:47
Posts: 1284
Location: Rīga
Uz šitām lietām es personīgi esmu kā magnēts. Un kad jābrauc kaut kur komandējumā vai citādi tālāk no biroja un darbs jāņem līdz uz noutbuka tad ekipējos ar vienmēr esošām CD-RW matricām. 2 gadi atpakaļ bija moments - šausmu nakts kad stroikas vagonā tika pārlikts Windows 2000, apmēram 240 km no maniem instalāciju diskiem. Kas var būt labāks par to.

Bet ir vēl laiku pa laikam pāris gudrinieki kas man mēdz atsūtīt pa kādam failam floppy diskos, un nesaprot kāpēc es tad lamājos.


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 21 posts ]  Go to page Previous 1 2

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited