Mikseris.LV [mūzikas portāls]

Mikseris.LV Forums
It is currently 19-Apr-2024 12:27:24

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 9 posts ] 
Author Message
 Post subject: hohma
PostPosted: 10-Feb-2006 14:40:26 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 02-Nov-2005 4:28:33
Posts: 1107
Location: Latvija
Visi runaa par visaadaam akustiskajaam sisteemaam, un tad visaadaam austinjaam un skanjaam kas ausiis griezhas un tt. Nu tad man radaas priekshtats, nokaa? Tulinj pastaastiishu. Savaacu otru kompi Sievai internetam, nu kaa jau vienmeer Skype vis to sjo, nu vajag ausis micrefonu aizgaaju nopirku pa 2,65 nu pashas leetaakaas kas bij kmmmm tad paklausiijos kaa skan :D ne taa ka slikti bet vienkaarshi ........ :x klausies ko gribi visur tembri vienaadi, pat tur kur ir dazhaadi instrumenti vinji izklausaas kaa viens. vienkaarshi hohma. Nu tad jautaajums ausiis griezeejiem (tiem kam dazhaadas trance skanjas ausiis griezhas) varbuut Juus arii uz ko tamliidziigu klausaties? papriekshu skype plapa tad muzonu paklausaas.

P.S. Shito topiku laikam vajadzeeja likt viss par vissu bet nu gribeejaas tieshi sheit vinju ielikt :) , jo intresanta teema tomeer, jo cik saprotu, tad neejau visi te tusee no vietaam, kur patiesham ir normaali vis ar akustiku un austinjaam, jo daudzi no darba piemeeram!?! nu kaada darbaa var buut laba akustika, ja stradaa datortehnikas veikalaa, es nerunaaju par tiem , kas straadaa muuzikas tehnikas veikalaa, kautgan kas zin kas zin. :) tas taa viela garlaiciibas nosishanai un vienkaarshai paplaapaashanai :)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 10-Feb-2006 15:29:58 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 20-Sep-2005 9:52:44
Posts: 1006
nu man ir tieshi tadas austinjas un uz vinjam taisu muzonu dazhreiz :D

_________________
MANA MUZIKA

http://www.draugiem.lv/music/musician.php?mid=365

http://www.soundclick.com/bands/default ... dID=599940


Top
   
 Post subject: Re: hohma
PostPosted: 10-Feb-2006 15:59:00 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 05-Oct-2004 7:34:47
Posts: 1284
Location: Rīga
Patiesībā ja runa iet par šādas cenas austiņām tad nu uz tām vajadzētu izvairīties gan no mūzikas taisīšanas gan vērtēšanas. Ārprāts tas ir kas tur viņām nāk ārā salīdzinot ar normālu sistēmu. Pat krietni dārgākas ausis bieži ļoti krasi atšķiras. Un kad liek tur iekšā visus tos trance piesātinātos sintezatora zāģus tad tiešām uz normālas sistēmas var gadīties ka rodas tāda sajūta ka paurī zāģē jau fiziski.

Otrs fakts ir tas ka šad tad uzrodas pa kādam kas klubā to tauri un bungu saklausīja un tagad nu nejauši uzgājis tādu presetu softā realizē to 101 variantā ar principu jo skaļāk jo labāk. Grūti jau nav, kompis ir katram, softs kas māk atrast, 3 2 1 Aiziet.

2,50 Ls ir drūms cipars, vienu normālu audio kabeli tur nevar salikt kopā. Es nesaprotu gan kā ir iespējams izturēt pāris stundas ar tādām austiņām uz galvas, vakarā pēc tam galva nesāp un ausīs nesīc?


Top
   
 Post subject: Re: hohma
PostPosted: 10-Feb-2006 16:13:04 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 27-Jul-2005 12:33:41
Posts: 405
Location: underground
vot pro ushi i golovu ja soglasen...afigena balat..


Top
   
 Post subject: Re: hohma
PostPosted: 10-Feb-2006 17:05:16 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 02-Nov-2005 4:28:33
Posts: 1107
Location: Latvija
Quote:
vot pro ushi i golovu ja soglasen...afigena balat..
nadp normaljnije ushi priobretatj :)

nu par ausiim , man pasham nav nekaadas krutaas, bet par latinjiem 45 . uz ausiim gulj normaali skan labi, ja kvalitaate ko dabuunu aaraa tiek liidz LR2 tad mani apmierina, protams ka gribaas labaakas, bet tas viss ar laiku ;)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 10-Feb-2006 18:20:07 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 20-Sep-2005 9:52:44
Posts: 1006
es jau ietrenejies .. pat druscinj na haljavu pieregulet basus .. pectam majas nochekot uz tumbam.. un nakamajaaq dienaa pieregulet atkal :D

_________________
MANA MUZIKA

http://www.draugiem.lv/music/musician.php?mid=365

http://www.soundclick.com/bands/default ... dID=599940


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 10-Feb-2006 20:48:16 
Offline
Moderators
Moderators
User avatar

Joined: 30-Dec-2004 16:49:53
Posts: 883
Location: Liepāja, Latvija
Quote:
es jau ietrenejies .. pat druscinj na haljavu pieregulet basus .. pectam majas nochekot uz tumbam.. un nakamajaaq dienaa pieregulet atkal :D
... tā teikt ''metodom nauchnogo tika'' ! :lol: Nēē, tas nav nopietni, visu laiku čakarēties - ta darbā, ta mājās, tad atkal kaut ko pārtaisīt ... :? Cik laiks tā neaiziet pa tukšo! Man īpaši laika nav, arī ausis man nav no labākajām - vienas pa ~ 40Ls, otras pa 10Ls! Abas (pārmaiņus, kā sanāk) izmantoju tikai naktīs, kad apkārtējiem pa galvu sapņi grozās, man retā ''mūza'' :lol: , tātad, lai uzrakstītu melodiju, skaņdarba shēmu, utt. Bet, kad runa ir par māsterēšanu, tad tikai uz monitoriem, vai ko tml., tas ir, tikai dzīvajā, dažādos skaļumos, dažādos telpas stāvokļos! ... nu apmēram tā!


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 11-Feb-2006 23:48:06 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 20-Sep-2005 9:52:44
Posts: 1006
darbaa kompiks jaudiigs .. grafiskais worksteishans .. a maajaas kompiks spragoneits karaas no vien juno vst :( vot i sanak chakareties :D

_________________
MANA MUZIKA

http://www.draugiem.lv/music/musician.php?mid=365

http://www.soundclick.com/bands/default ... dID=599940


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 13-Feb-2006 14:44:12 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 05-Oct-2004 7:34:47
Posts: 1284
Location: Rīga
Nu tad neliels spoku stāsts no manas pieredzes pa šo tēmu.

Kādu laiku atpakaļ man paziņa atsūtīja vienu savu garadarbu saveidoto, uz šādas ļoti piemērotas aparatūras. Fails bija ar krietnu piejaukumu zemu frekvenču ap 20 Hz un zemāk ar zvērīgu amplitūdu. Protams ka pats autors nelaimīgā kārtā nebija neko manījis tur, jo viņam vienkārši tām austiņām frekvenču diapozons neietvēra šo lielumu. Neprasīju gan kā panāca šādu defektu. Atskaņojis šo failu sajutu zināmu trokšņu piejaukumu, kas radās no pārmērīgajām skaļruņa svārstībām un difuzora dauzīšanās galā pret pilnīgi izstieptajiem 'tinsel wire' mīkstajiem pievadiem un nenormālo gaisa svilpošanu caur fāzu invertoriem. Laimīgā kārtā pirmā klusīšanās bija uz skandām ko lietoju mūzikas klausīšanai nevis darbam, bet ar tām pāris minūtēm pietika lai nomainītu abus ZF skaļruņus tām kastēm. Nepatīkams pārsteigums un tādēļ tagad katru šitādu brīnumu ieskaitot daļu te izliktos mākslas darbus pie pirmās atskaņošanas skatos ko tad saka skaļruņi un atskaņoju klusām kamēr top skaidrs ka tur viss ir normāls.

Takā sabojāt skaļruņus arī var ar šādiem brīnumiem, kur te vēl runa par masteringu.


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 9 posts ] 

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited