Mikseris.LV [mūzikas portāls]

Mikseris.LV Forums
It is currently 29-Mar-2024 17:30:04

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 2 posts ] 
Author Message
 Post subject: mans princips
PostPosted: 15-Feb-2006 11:22:37 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 20-Sep-2005 9:52:44
Posts: 1006
nu isteniibaa ir divi principi



1. sezhu darbaa gruzons straadaat ...
burvigaa podzinja FL xx bet jastrjomijas manu ekranu visi redz nevar
aizrauties ... nu taaa pa starpai darbam atlieku sekvencerii kautkadas notinjas...
zinu ka vajag scenariju tur piedziedajumu uttt .. roziniti protams .. bet nu sore nav laika ... ja sanak uzreiz ir ok ja ne tad citreiz bet parasti citreiz nenotiek jo ir jau kiautkas jauns jakimeree ...

problema numur viens ir taa ka rodaas fraze shito jau esmu kautkur dzirdejis ... a labs traks ir tads kur ir kaurkas jauns kas pakjer ... takaa vislaik nestradaja defaultie fla plagi sedeju uz vst nu i pofig ka absints ir slapsh .. druscinj paakstoties ar efekiem .. labs prikols ir midi kanalaa ierakstiit galveno temu (melodiju) un shad tad pieslekties ar plagiem tam kanalam ... superiga izvirtiba ir laist ritmus caur vokoderu ... parasts klaps salikts pareizajas gruuva vietas paliek burviigs pumpis ... nu ja tas vis tapec ka kad man miljons gadu atpakalj nobira pirmais cietnis neesmu vairs kachajis samplus un visulaiku bijis sektants kas visu generee pats...
bet pateicoties diskusijai forumaa kautkaa atkal padevos tam kardinajumam un piekachaju nnn GB ar visadiem sampliem tai skaitaa pretigajiem rfl failiem (rezonu es neinstaleshu man alergjija) zato akai sintu disk images ir vienkarshi zelts ... atradu vienaa tieshi tadfus samplus kuru radishanai vismaz japavadfa divas stundas (kuru man nav protams) .... bla bla bla protams tagad ir visadi dazhadi kicki snares hati realie un nereaalie drumkiti .. kas ljoti labi noder lai tiktu valjaa no defaultaa fla ritma skanjas...

nu vo taa kur es paliku

aa nu piemeramir ierakstiitaa mainaa teema talak seko gruuteaa tipo piedziedaajuma izdomaashana .. kas citreiz taa pati vien tema ir tikai upgreidota ar paris jaunam noteem..

tad tiek izdomaats cik garsh paskums buus ... ja radio standarts tad 3:25 (gudri producenti man teica kaa taa jabut) ja kaa man patik lai nebutu par iisu un varetu garo ievadu taisiit (kur lenam pieliekaaqs vis klaat.. citiem besii un vinji nedakalausas) kadas 5:10 vimaz ..

nu taa pecak salieku skeletu nu tip scenariju kaa notiks trea akshans
vienmer domaju pec principa ja vinju dziedatu klaat jo visiem trekiem nakotnee paredzu vokalu (man ir viena meitene kas piekrita nakt paligaa :) kautkad fabrikaa ja nemaldos zimeejaas ) tad taa arii ir

1.ievads
2.temaa galvenaa
3.piedz.
4.atslabums
5. kautkas rozinite (parasti neuztaisu)
6. kapinajums
7. piedz afigenaaks
8. bik kritums
9. uberkruts piedz
10. beigas .. (lai rodaas nepietiekamibas sajuta kas liek treku slegt no sakuma)


protams visam vajag apakshaa foninju kadu lai nav mums te raksturigaa
tukshuma sajuta..

plus der padomat par hi tek fiicham tip raustitiem sampliem filtru perversijaam un izvirtibam ar galveno taimu (kas flaa diemzhel gandriiz nav iespejams.. jaizmanto sitas progas kautvai jagruzii dotais trakas uz beetslaiseri kas ir nezheligs chakars protams.. bet zato jut ka nesi 91 gadaa ve aizkjeeries)...

protams dieviba ir tad kad tiek likts latvieshu meelee vokaals .. nu bet to es visu vel tikai apgustu.. jo nemaz nav tik vienkarshi ierakstit to mikrafonu.. parastaaistabaa un bez limitera (nakoshais ko pirkshu)

vot kautkaa taa


2. princips

ir tada dievigaa shtele kaa multitrackrecording


nu tad arii sanak tadi gabali kaa zane un drauzmaz
kad parasti liela dzerumaa vai pec taa tiek ierubiits reaktors pielegta gicha
un mikrafons ... ralaa laikaa vis iespeleets (maksimums ar vinu piegajienu) atzits par labu un norendereets ... vot to es saucu par maksimali kreativu procesu .. pac recu ka drauzmaz texts netika domats .. nomuldeju uzreiz tapec pirmie teikumi tadi nedzirdami .. zani savkart zashkals sakumaa un pectam nefiga dzirdet nevar .. bet nejau tur taa saals










aaaaa .... garakais texts manaa muzhaa :D

_________________
MANA MUZIKA

http://www.draugiem.lv/music/musician.php?mid=365

http://www.soundclick.com/bands/default ... dID=599940


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 15-Feb-2006 12:29:02 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 02-Nov-2005 4:28:33
Posts: 1107
Location: Latvija
bet centies tomer ;)


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 2 posts ] 

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited