Mikseris.LV [mūzikas portāls]

Mikseris.LV Forums
It is currently 28-Mar-2024 17:48:52

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 96 posts ]  Go to page Previous 1 2 3 4 57 Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 12-Nov-2004 16:50:47 
Dj Wokers - respekt!
Fruti loops nav nemazs tik sudigs! Prieksrociba: vins pats pa sevi ir ka muzikas instruments - ideja kas prata pec mirkla jau skan ara, nevajag nekadus insert chanel/load vst synth tad cakare to un pec ta visa aizmirsti ko gribeji! Un Frutika ir tik daudz iespejas cik var piedavat vst plug in resursi. Protams pie visa var piesauties, bet iesacejos sarezgitas progas vienkarsi var atstumt no makslas :!:
Un salikt tur nemazs nav tik vienkarsi ja protams nenemies ar old school progresive house!
Bet nopietnam gala rezultatam frutiks ir pavaju :(
Iesaku Reason 2.5


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 16-Mar-2005 1:59:44 
ko te njemaas, shaadas progas, taadas progas, ja ausis neklausa nepaliidzees neviena! :P


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 24-Mar-2005 12:40:30 
tā nu gan ir... bet es arī ar FLS 4.1. un soundforge 5... un vairāk neko.. vnk nevajag.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 24-Mar-2005 13:44:12 
Quote:
tā nu gan ir... bet es arī ar FLS 4.1. un soundforge 5... un vairāk neko.. vnk nevajag.
He! he! taa pati luuposana vien ir!


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 26-Mar-2005 13:56:02 
toties savi loopi! :)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 26-Mar-2005 16:37:30 
Ei! taks beidz dusmoties, es tikai piedalos diskusijaa!


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 11-Apr-2005 16:18:06 
Offline
2 līmenī - Mikseris.LV forumā
2 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 11-Apr-2005 13:09:26
Posts: 84
Location: Brussels
Renoise.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 11-Apr-2005 19:58:57 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 25-Nov-2004 21:38:33
Posts: 280
Location: Rīga
Quote:
Renoise.

Par tādu es pirmoreiz vispār kaut ko dzirdu. Redz kur te tas ir http://www.renoise.com
Izskatās tāds interesants. Velk uz Jeskola Buzz pusi, bet tas nav īpaši ērts.
Vajadzēs izpētīt ... :arrow:

Guncha, vai Tu visus savus gabalus esi taisījis ar Renoise? Un arī slaveno "Spritzmachine"?


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 12-Apr-2005 0:06:41 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 10-Sep-2004 14:13:42
Posts: 1247
nu kaut vai ReFart... kaada tam ir noziime? Vai tas ir kaut kaadaa sakaraa ar rezultaatu? Vai zinaat cik neerti jutaas Stradivari, kad pirmo reizi naacaas atziities, ka speelee uz pashtaisiitas pagales, laikaa kad vinja koleegji dizhojaas ar varenaako amata meistaru veikumiem? Un to, kaa tas staasts pagriezaas peec gadiem?

ddff, domaa, ka arii variants ar kraanu pret izlietni ir deriigs

Quote:
Par tādu es pirmoreiz vispār kaut ko dzirdu. Redz kur te tas ir http://www.renoise.com
Izskatās tāds interesants. Velk uz Jeskola Buzz pusi, bet tas nav īpaši ērts.
Vajadzēs izpētīt ...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 12-Apr-2005 2:05:13 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 25-Nov-2004 21:38:33
Posts: 280
Location: Rīga
Quote:
nu kaut vai ReFart... kaada tam ir noziime? Vai tas ir kaut kaadaa sakaraa ar rezultaatu? Vai zinaat cik neerti jutaas Stradivari, kad pirmo reizi naacaas atziities, ka speelee uz pashtaisiitas pagales, laikaa kad vinja koleegji dizhojaas ar varenaako amata meistaru veikumiem? Un to, kaa tas staasts pagriezaas peec gadiem?

ddff, domaa, ka arii variants ar kraanu pret izlietni ir deriigs

Quote:
Par tādu es pirmoreiz vispār kaut ko dzirdu. Redz kur te tas ir http://www.renoise.com
Izskatās tāds interesants. Velk uz Jeskola Buzz pusi, bet tas nav īpaši ērts.
Vajadzēs izpētīt ...
Vai manis rakstītajā par Renoise bija kaut kas slikts minēts? Kur Tu to izrāvi? Vai pats to esi redzējis un izmēģinājis? Iesaku. Pamēģini. Izpēti ...

Mēs taču šeit esam sapulcējušies, lai runātu par software. Tāpēc nevajag novirzīties no tēmas. Tev kā moderatoram vajadzētu to zināt :?


Last edited by Indicative on 12-Apr-2005 2:15:31, edited 1 time in total.

Top
   
 Post subject:
PostPosted: 12-Apr-2005 2:11:40 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 25-Nov-2004 21:38:33
Posts: 280
Location: Rīga
Quote:
Renoise.
Tikko es to uzinstalēju uz datora un nedaudz izpētīju. Diezgan laba un sakarīga.
Tagad jāsāk salīdzināt, kura labāka, vai Renoise 1.5 vai Jeskola Buzz 1.2 :)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 12-Apr-2005 2:45:38 
Offline
2 līmenī - Mikseris.LV forumā
2 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 11-Apr-2005 13:09:26
Posts: 84
Location: Brussels
Liidziigi kaa 13 gadu vecumaa es pazaudeeju praatu un realitaates sajuutu deelj Fasttrackera, tagad, 10 gadus veelaak tas notika deelj Renoise...

VST un visas fiichas...
Bet tik ilgi kaveejos paariet taadeelj, ka principaa man patika Ft2, un esmu cilveeks, kam gruuti mainiit ieradumus...:)

Laikam tomeer man patiik buuveet muuziku vertikaali... Neglaabjams trackeris...

Par Spritzmachine: muzikaalaa zinjaa absoluuta 0, taisiits Acid, aatri pagraabjot dazhus instrumentus, kas meetaajas uz kompja...
(Spritzmachine starp citu ir tipisks piemeers tiem dirseejiem, kas sacenshas savaa starpaa, kuram vairaak pluginu uz kompja sainstaleetu, un vairaak programmu sazagts - ka ir pie dirsas, KUR tu kaut ko uztaisi, svariigi ir, vai kaadu tas veel, iznjemot tevi, interesee:))

(Vaards "dirsa" ir cenzeets un izmantoju to biezhi, ja kaadu tas uztrauc:))

Principaa, bija briidis, kad bija jau XP, un man kaut kaa naacaas iztikt bez Ft2, tad Acidaa njeemos izveikt to pashu, ko Ft2, graiziiju, pitchoju pa instrumentinjam aiz neko dariit... Bet tagad beidzot ir Renoise...

Redzees, ko tas man atnesiis... :)

_________________
http://twitter.com/guncha


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 12-Apr-2005 9:35:32 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 10-Sep-2004 14:13:42
Posts: 1247
Es neteicu, ka bija kas slikts mineets, vienkaarshi apmeram pret sho laiku diskusija saak ieiet sliedees "kuram garaaks". Es gribu teikt, ka iespaidiigi saraksti ar visas pasaules softiem un to pluginiem nekaadaa meeraa negarantee rezultaatu. Par novirziishanos no teemas- man ir neskaidra konkreetaa topica buutiiba, jo shai informaacijai nav pat statistiskas veertiibas.

ddff

Quote:

Vai manis rakstītajā par Renoise bija kaut kas slikts minēts? Kur Tu to izrāvi? Vai pats to esi redzējis un izmēģinājis? Iesaku. Pamēģini. Izpēti ...

Mēs taču šeit esam sapulcējušies, lai runātu par software. Tāpēc nevajag novirzīties no tēmas. Tev kā moderatoram vajadzētu to zināt :?


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 12-Apr-2005 14:10:44 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 25-Nov-2004 21:38:33
Posts: 280
Location: Rīga
Quote:
Es neteicu, ka bija kas slikts mineets, vienkaarshi apmeram pret sho laiku diskusija saak ieiet sliedees "kuram garaaks". Es gribu teikt, ka iespaidiigi saraksti ar visas pasaules softiem un to pluginiem nekaadaa meeraa negarantee rezultaatu. Par novirziishanos no teemas- man ir neskaidra konkreetaa topica buutiiba, jo shai informaacijai nav pat statistiskas veertiibas.

ddff

Nevis "kuram garāks", bet "kurš ar kādu software", lai varētu dalīties pieredzē un paņemt no tā sev to, kas liekas labāks un piemērotāks. Tā jau arī veidojas gan stils, gan principi :)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 22-Apr-2005 10:55:54 
Steinberg Nuendo 2.0.x.x
Sony Sound Forge 8.0

Waves Diamond, Transform, Musicians bundles, IR 5.1
TC Works Native Bundle 3.1
Elementar Audio Systems (laikam) - Inspector
iZotope - Ozone
iZotope - Spectron (nav vēl izmantots)
NI - Guitar rig 1.2


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 96 posts ]  Go to page Previous 1 2 3 4 57 Next

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited