Mikseris.LV [mūzikas portāls]

Mikseris.LV Forums
It is currently 25-Apr-2024 9:47:30

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 14 posts ] 
Author Message
 Post subject: Jautajums par Reason!
PostPosted: 24-Apr-2004 14:27:36 
Es gribu apgut riktigi vienu programu.Bet ja Reason ir labs,ko tad isti man vajag nokachat?DC++ ir visadas versijas,apgreidi,skanju kolekcijas.Ko man sakumam vajadzetu?Nupat nokachaju Reason 2.5(37,7MB),bet vinjam prasa cd2-orkester sound bank,kuru nevaru atrast.
Ko man darit?


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 25-Apr-2004 19:47:47 
Ja tev ir DC++ tad orkester un soundbank arii atradiisi un nokachaasi, viss atkariigs kaadaa hubaa seedi. Vari jau arii saakt kachaat samplu pakas prieks reasona sauktas Refill, taas tev lieti noderees, jo Reason redz nav VST pluginu atbalsts.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 28-Apr-2004 22:04:48 
Jaa Reasonaa nav Vst atbalsts. Par to arii baigi runaa Reasona saitaa-www.propellerheads.se. Bet var jau sajuugt Reason ar Cubase Vst caur Rewire(tipa MIDI)
Jaa iesaku apguut Reason, jo pats to lietoju :) Baigi labaa lieta arii ir Recycle.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 29-Apr-2004 16:39:01 
Veelamais Reason 3.0 :
- VST atbalsts; (domaaju, ka taads nekad nebuus, jo taapeec jau Reason ir Reason)
- reverss funkcija Redrum verkjim;
- multiband compressor + iebuuveeti algoritmi prieks dazaadaam vajadziibaam (kaut gan multiband compresoru var uztaisiit izmantojot Vocoderus, comp un merger/spliter);
- preciizaaku EQ;
- nodereetu arii multiband delay, var jau taapat arii uzciniit, bet paaraak liels sleegums sanaak :roll:
- bitdepth converter :)
- 2 way rewire (piem. Logic piejuugt pie Reason, nevis otraadi. Tad VST nevaidzeetu) :lol:
- stereo spreader;
- labaaka skanjas qvalitaate
- kompresoora threshold pogai raadiit decibelus, nevis no 1 -127 mistiskas vieniibas, attack pogai raadiit milisekundes,tas pac ar citiem FX moduljiem, piem EQ raadiit hercus;
- hmm pagaidaam viss :wink:


Top
   
 Post subject: riizan
PostPosted: 20-Aug-2004 8:56:02 
njaa respect acai! es arii njemos ar Reason un varu pateikt ka daudz no tavaam uzskaitiitajaam paarmainjaaam kas nepiecieshamas reason buutu baigi labaas! man jau liekas ka visvajadziigaakie ir tieshaam tie vst plugini jo deelj shitiem iebuuveetajiem pluginiem visiem kas njemaas uz reason tie gabali skan apmeeeram liidziigi...man nepatiik arii kompresora kvalitaate.

bet nu gaidam tad 3.0 un cerams ka viss buus okei!


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 20-Aug-2004 12:02:34 
Offline
2 līmenī - Mikseris.LV forumā
2 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 04-Aug-2004 11:28:39
Posts: 75
Hei!
Es saku, ka vst mierigi var dabut caur Sonar3, ko laist sinhroni ar Reason. Piemeram, es Sonaraa sakraameeju virtuaalo gitaaristu, a paareejais pavadijums iet Reasonaa. Nevainojami!!! :P


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 23-Aug-2004 13:13:48 
:D


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 24-Aug-2004 1:51:49 
kaapeec pavadiijumu neliec sonaraa. neesmu redzeejis reason. bet cik zinu (jo pats lietoju) tad sonar3 + shtrumenti pilniigi pietiek un paliek paari. un vispaar nejau tas kuram lielaaks kompis un vairaak softu ir labaakais muuzikas taisiitaajs. jo labu skanju vari dabuut arii sitot karoti pret katla vaaku.
tipa gribu teikt ka nejau katrs ir dzimis muuzikjis un ne jau katram taa lieta sanaaks. un ja domaa ka softi tev atvieglos darbu labas dziesmas radiishanaa tad tu baigi maldies.
un vispaar kaada starpiiba kuru sekvenceri lietot ja esi saacis ar cubase tad arii njemies ar cubase utt. muusdienaas jau tikuntaa neko funkcionaali jaunu neizdomaasi. un ja izdomaas tad arii kaads no kaada nozags un beigaas tas buus visiem.
bet ja ir taa kaa staasta ka reason nav VST atbalsta tad neredzu tam naakotni. speeks tachu ir instrumentos.


Top
   
 Post subject: to intermedia
PostPosted: 24-Aug-2004 13:42:01 
Offline
2 līmenī - Mikseris.LV forumā
2 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 04-Aug-2004 11:28:39
Posts: 75
Ne jau mans merkjis ir tagad meeriities ar comjiem.
Un par mūzikju dzimshanu, negribu lieliities, bet shis gan buus tas gadījums. :wink:
Tracina ārā tie tipa "mūzīķi", kas taisa foņas ar nepareiziem akordiem un drasmīgu aranžējumu.
Par Reason vienigo slikto varu pateikt, ka nav tas VST atbalsts, bet ir visi parejie iespejamie formati, wav, rex, sf2 utt. Un pasha bankās ari ir GANA daudz un labi instrumenti. Zinu, kā tie visi studijās ir semplēti, un ir OK. Un soundfotu bankas ari var dabūt grēdām, kurus bez problēmām var izmantot kā jebkuru instrumentu.
Bungu cilpas rex formata vispar DIEVĪGAS var dabut.
Ja ir interese, iedod e-pastu, varu aizsuutit kadu mazu demo, kā izklausās Reason+soundfonti+sonar.
Jautājums kādu stilu vēlies taisīt. Kaut gan esmu pārliecinājies, ka Reasonā labi sanāk gan pops, gan RnB, kad šlāgers :lol:


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 24-Aug-2004 16:01:55 
nu ir jau taa ka saakumaa uzinstalee sonar3 tad tas ir diezgan patuksh un laikam tas daudziem nepatiik. bet ja tu zini ka ir taads sampleris kaa kontakts (kursh ir dabuujis awardus) un absynth (arii abolvots kaa labaakais syntizaators) tad nezinu kas reasonaa vareetu shitos monstrus paarspeet. un tie viegi pieplugojami sonaram. sonaaru jau izmanto tikai kaa platformu uz kaa zabaazh instrumentus un bliezh valjaa taa nav e-studia vai kaut kas tam liidziigs (piem Fruityjs :)). taapeec nepatiik man taadas pilnas darba stacijas kuras. noteikti jau ka uz taam var dabuut labu skanju. neshaubos. uz fruity loops arii dzheki taisa hiitus. bet sheit runa vairaak iet par iespeejaam.
piemeeram. ja tu tagad esi izdomaajis iespeeleet stabuli un tev nav stabules tad vari ****** biksees bet sonaaraa pieplugo uz speelee uz nebeedu. tur jau ir tas pritons ka sonaraa tu savu home studio vari buuveet un buuveet.
lai dziivo cakewalk.
dzilveeks@inbox.lv cerams tev tas demo nav lielaaks par 100mb


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 25-Aug-2004 7:52:15 
Intermedia: Nesen atkaaru zhokli, izlasot, ka Fruity izmanto, piemeeram SKINNY PUPPY un FRONT 242.
Tachu nekaa sevishkji paarsteidzosha arii nav, jo Fruity taapat var sakabinaat savus VST plaginus, samplus. un visu citu nepiecieshamo, taa ka ljoti labi va Fruity izmantot, pat nepieskaroties tur jau esoshajiem popsigajiem sintinjiem. Piemeeram es Fruitam piejuudzu pat savu dziivo dzelzi un nekas - spreegaa uz nebeedu. Kaa darba galds Fruity ir pat eertaaka par smalko Cubase, vieniigi ar kontrolju utomatizeeshanu tur reizeem kaut kas pilniigi shjkersaam saiet.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 25-Aug-2004 14:55:13 
nezinu taadus.
fruity loops ir pilniigi pretiiga MIDI editēšana.
un vispaar kas tas par nosaukumu - suliigie luupi :)
kaa var buut nopietnai mashiinai shitaats nosaukums.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 25-Aug-2004 14:58:30 
dbj
ko noziimee: sakabinaat samplus?


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 26-Aug-2004 7:21:44 
Precizeeju: Ar samplu sakabinaashanu domaaju, ka tur eerts brouzeris, kur acu priekshaa var sakaartot visu darbam nepiecieshamo un viegli piekljuut. Arii sempliem.
Tiesa, semplus neizmantoju, taadeelj pat esmu bijis par slinku peetiit, kaadus formaatus tur vispaar njem pretii.
Bet par MIDI editeeshanu tev pilniigi piekriitu. Taa ir sviestaina, ja grib saziimeet kontrolju liiknes veselam gabalam. Bet pietiekami eerti darba procesaa, lai katru fragmentu atstraadaatu.


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 14 posts ] 

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 46 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited