Mikseris.LV [mūzikas portāls]

Mikseris.LV Forums
It is currently 29-Mar-2024 3:57:36

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 30 posts ]  Go to page Previous 1 2
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 18-Aug-2004 15:12:00 
seq ?
Man interesee tas REX formaats. Taa programma ReCycle man ir. Tikai mans Cubase pec tam tos REX failus neredz. taa prasa formaatu REX 2. utt. takaa Varbuut, ka tas ReCycle ir paarak vecs?


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 18-Aug-2004 15:13:36 
seq ?
Man interesee tas REX formaats. Taa programma ReCycle man ir. Tikai mans Cubase pec tam tos REX failus neredz. taa prasa formaatu REX 2. utt. takaa Varbuut, ka tas ReCycle ir paarak vecs?


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 18-Aug-2004 15:38:27 
Offline
2 līmenī - Mikseris.LV forumā
2 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 04-Aug-2004 11:28:39
Posts: 75
:idea: Rex formatu lasa Reason speciali tam formatam paredzets "rex loop pleyer". Ja tu tik loti gribi Cubase, vari laist sinhroni ar Reason kopaa.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 18-Aug-2004 17:21:20 
Jaa gan ja tev nenjem preti to REX tad tapee domaats taads samplers kaa Halion 3 un citi vst kuraa var ieladeet Rex 1 un 2 ......
BET laikam tu tur kaut ko ne taa dari, jo REX 1 ( rex1 ) un REX 2 ( Rx2 ) Import audio ....

Ar rewire sanaak baigaa kjeepa un pc noslogots ...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 18-Aug-2004 17:41:21 
tur kauko ne taa nevar izdariit. Tas Cubase logaa import ReCycle file piedaava faila tipu vienkaarshi REX un viss.
Man tas Cubase baigi patiik. Nekas dabuushu kaadu jaunaaku versiju un meegjinaasim veelreiz.
Ja vienlaiciigi jadarbina tie en-tie viertuaalie dzelzji - tas man neder.
Paldies, kas paliidz!


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 20-Aug-2004 17:20:26 
Cubase SX 2


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 20-Aug-2004 17:37:59 
Jaunaka versija

Steinberg.Cubase.SX.v2.2.0.35


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 28-Aug-2004 19:05:09 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 27-Aug-2004 15:45:18
Posts: 233
skat zemaak...


Last edited by push on 28-Aug-2004 19:10:55, edited 1 time in total.

Top
   
 Post subject:
PostPosted: 28-Aug-2004 19:10:24 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 27-Aug-2004 15:45:18
Posts: 233
Quote:
Pameginaju tās augstāk minētās programmeles. Tjaa... Ja grib mājās taisīt ģimenes karaoke konkursu, varbut tam pietiek, bet diezgan liets sviesc...
Ja man vajag kādu foņu, es to taisu no nulles. Noklausos gabalu, izpīpēju harmonijas, piemeklēju tembrus un...
Pamatā strādāju ar Reason 2.5 un ja vajag ģitāras, tad sasinhronizēju Reason ar Sonar3, kurā ieklimperēju Virtual Guitarit'ā gichas kādas vajag. Pārējo praktiski baxtu dzīvajā pa ceļiem, pēc tam izrediģējot. Bišķin apfrizēju SoundForge, mazliet uzkompresēju, lai liekās biezāk un dziesma gatava. Reason plis ir tas, ka tas ņem pretim VISA veida skaņas (žēl neņem VST) Galvenais ka arī SF2 (soundfontus). Var piemeklēt tādas skaņas, ka piemēram bungas gandrīz neatšķirt no dzīvām. Karoče, ja ir laiks un pacietība, un mazliet fiška - visu var izdarīt!!!!
www.mk-leja.lv
nu varbuut kautkaadas demoshkas jau taa var saklimpereet. No visa augshmineetaa vieniigi Steinber Virtual Guitarist arii es reizeem izmantoju bet ne jau nu komplektaa ar Sonar...

straadaaju ar Nuendo un visu Vsti instrumentu spektru (apmeeram 420 gigu skanjas biblioteekas). pamataa Spectrasonics, Edirol, Native Instruments, IK Multimedia, East West, Quantum Leap u.t.t.


Last edited by push on 07-Mar-2005 22:48:33, edited 1 time in total.

Top
   
 Post subject: to push
PostPosted: 30-Aug-2004 10:52:03 
Offline
2 līmenī - Mikseris.LV forumā
2 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 04-Aug-2004 11:28:39
Posts: 75
Noklausījos tās dziesmiņas.
Skaņa ir ok, bet nekas neizdarāms arī Reasonā. Dažas bungas gan izklausās kā no vecas Yamahas. Ja jau tev ir 420 gigi skaņas varēja jau atrast ko "garšīgāku" :wink:
Un par to Virtual Guitarist, kapēc gan ne komplektaa ar Sonar???


Top
   
 Post subject: Re: to push
PostPosted: 30-Aug-2004 12:40:38 
Quote:
Noklausījos tās dziesmiņas.
Skaņa ir ok, bet nekas neizdarāms arī Reasonā. Dažas bungas gan izklausās kā no vecas Yamahas. Ja jau tev ir 420 gigi skaņas varēja jau atrast ko "garšīgāku" :wink:
Un par to Virtual Guitarist, kapēc gan ne komplektaa ar Sonar???
vienkaarshi taapeec, ka Sonar ar VST joprojam nestraadaa korekti (VST automatizaacija, ieksheejaa 64 bitu apstraade, freeze aatrums un veel un veel)...

Palasi topikaa par softwari - es tur iemetu peedeejos TEC rezultaatus par skanjas softwareem....Sonaru tur pat nepiemin...

Par taam bungaam...varbuut esmu kautko nolaidis greizi, vienkaarshi visu daru viens pats pamataa pa naktiim, un reizeem aizbrauc jumts...

Par Reason...- paraadi kaut ko liidziigu - kaut vai gitaaru skanjas, tad diskuteesim taalaak...


Top
   
 Post subject: push
PostPosted: 30-Aug-2004 13:57:45 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 27-Aug-2004 15:45:18
Posts: 233
laikam nebiju ielogojies....

skat vienu uz augshu..... :roll:


Top
   
 Post subject: Re: to push
PostPosted: 18-Sep-2004 13:46:25 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 20-Aug-2004 13:38:14
Posts: 132
Location: Ventspils
Par Reason...- paraadi kaut ko liidziigu - kaut vai gitaaru skanjas, tad diskuteesim taalaak...[/quote]
Un kas tad taas ir par gitaaru skanjaam?
Jaaaaaa gjitaaru skanjas tur ir izcilas. Es arii taadas gribu!
Ja tas ir tas ir tas virtual guitarist, vai nevar bishki apstaastiit kas un kaa?


Top
   
 Post subject: Re: to push
PostPosted: 20-Sep-2004 9:44:55 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 27-Aug-2004 15:45:18
Posts: 233
Quote:
Par Reason...- paraadi kaut ko liidziigu - kaut vai gitaaru skanjas, tad diskuteesim taalaak...
[/quote]Un kas tad taas ir par gitaaru skanjaam?
Jaaaaaa gjitaaru skanjas tur ir izcilas. Es arii taadas gribu!
Ja tas ir tas ir tas virtual guitarist, vai nevar bishki apstaastiit kas un kaa?
Quote:

ja tu domaa ritma gitaaras - tas ir Virtual Guitarist Electric Edition un Virtual Guitarist.
solo iespeeles - midi ar rocinjaam+ Native instruments Guitar Rig+vesela virkne Waves plugini gala apastraadei, kaa arii Ueberschall PLP120...

......liekas, ka shis topiks saucas savaadaak..varbuut uztaisi jaunu...


Last edited by push on 07-Mar-2005 22:52:30, edited 1 time in total.

Top
   
 Post subject:
PostPosted: 05-Mar-2005 12:09:49 
:cry: :cry: :evil: :lol: :cry: :cry: :wink: :wink: :arrow: :arrow: :!: :!: :evil: :evil: :o


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 30 posts ]  Go to page Previous 1 2

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited