Mikseris.LV [mūzikas portāls]

Mikseris.LV Forums
It is currently 24-Apr-2024 13:52:58

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 10 posts ] 
Author Message
 Post subject: Robota balss
PostPosted: 25-Jul-2004 1:39:18 
Ar kadiem softem var dabut perfektu robotisku balsi bez izkropljojumiem?
Vienigais ko zinu ir NI Vokator, bet es neatradu tur iespeju dabut to balsi uz WAV.Kaa to izdarit un vai ir ari citas progas speciali shim nolukam? :?:


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 25-Jul-2004 17:12:31 
Robotisku balsi var izdabuut ar vokoderu. Es lietoju Orange Vocoderu 2 un esmu apmierinats. Protams tur ir daudz un dazhadu presetu, bet lai izdabutu araa tadu soundu kadu tu gribi naaksies vien pasham krukjiit pogas ...


Top
   
 Post subject: Re: Robota balss
PostPosted: 25-Jul-2004 23:26:49 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 02-Jun-2003 13:13:32
Posts: 310
Location: LV, Riga
Quote:
Ar kadiem softem var dabut perfektu robotisku balsi bez izkropljojumiem?
Vienigais ko zinu ir NI Vokator, bet es neatradu tur iespeju dabut to balsi uz WAV.Kaa to izdarit un vai ir ari citas progas speciali shim nolukam? :?:
SOUND FORGE (ar attieciigiem pl_iniem)

_________________
-------------------------------
dj GOLdbERG

http://www.tranceatlanticflight.com
http://www.myspace.com/goldberg_official


Top
   
 Post subject: Re: Robota balss
PostPosted: 30-Aug-2004 9:22:51 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 27-Aug-2004 15:45:18
Posts: 233
Quote:
Ar kadiem softem var dabut perfektu robotisku balsi bez izkropljojumiem?
Vienigais ko zinu ir NI Vokator, bet es neatradu tur iespeju dabut to balsi uz WAV.Kaa to izdarit un vai ir ari citas progas speciali shim nolukam? :?:
Prosoniq Morph...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 14-Sep-2004 11:38:13 
Njem, piemeeram, standarta vokoderi, kas ir Cubase sx

1. uztaisi audio traku. ieinsertee trakaa savu balsi. ieinsertee trakaa Cubase vokoderi.
2.uztaisi otru traku - midi. shii traka midi pitput noraadi sho vokoderi. trakaa iebaksti paaris notis, kas atbilst visa audio traka garumam.
3.kad esi skrukjiijis skanju kaada patiik norenderee visu uz wav, mp3 etc...

Taapat arii var shanceet ar Logic vokoderi. Cool Edit arii, ja nemaldos ir. Galvebnais ir atcereeties, ka visi vokoderi ir ar midi vadiibu, t.i. vinkaarshi ieinserteejot pluginu uz traka, nekas neskanees. Varbuut ar orange ir citaadi, jo tam iekshaa ir arii sintinsh, tachu ja tev ir dziesma, kas ir bagaata ar harmonijaam, tad vienalga tev ir jaadara taa, lai vokodera traks satur taas pashas harmonijas, respektiivi, ja tu dziedi la minoraa, tad buus garaam orange vokodera sintinjaa spiest D#...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 14-Sep-2004 11:39:16 
nevis "pitput", bet "output" logjiski


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 14-Sep-2004 16:31:37 
Un ko darit, ja man nav midi klaviaturas?vai bez tās ari var kautko izveidot? :?:


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 14-Sep-2004 16:47:57 
Klau,...negribu nevienu aizvainot, bet izraadaas tavas zinaashanas ir stipri vaajas... :shock: , gruuti buus apskaidrot...saakumam jaasaka, ka Cubase matrix editoraa notis var ziimeet ar tooli "pencil", nevajag nemaz midi klavieri.

d.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 28-Sep-2004 11:12:32 
Quote:
Klau,...negribu nevienu aizvainot, bet izraadaas tavas zinaashanas ir stipri vaajas... :shock: , gruuti buus apskaidrot...saakumam jaasaka, ka Cubase matrix editoraa notis var ziimeet ar tooli "pencil", nevajag nemaz midi klavieri.

d.
Daļēja taisniba vien tev ir par tam manām zinašanām.Tomer tiši šajā forumā esmu daududz ko uzzinājis par lietām kas man pirmstam bija pilnigi svešas :)
Grūti jau atrast informaciju par muzikas radishanu kur viss butu izklāstits no pašiem pamatiem pakapeniski uz augshu :(
Es tik shovasar reāli sāku interesēties par visām šitām lietām, tā ka man vel tāls ceļš ejams :wink:
Daudz ari var iemacities, ja pats experimentē,groza pogas,maina visadas fishkas utt,vismaz man tas palidz,jo man liekas no plikas informacijas vien apgūt visu nevar.
Ari robot balsi izdevās izveidot uz cubase :D


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 02-Oct-2004 19:53:26 
Klau Rongy ja gribi pamatus apguut tad vajag literatuuru! Var dabuut labu literatuuru anglju val.Un to var atrast kaa Computer music , Music makeing tutorials! Var dabuut no pamatiem liidz lietaam kas ir profu liiimenii! Peace out!


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 10 posts ] 

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 14 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited