Mikseris.LV [mūzikas portāls]

Mikseris.LV Forums
It is currently 19-Apr-2024 15:21:43

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 42 posts ]  Go to page Previous 1 2 3 Next
Author Message
 Post subject: Re: ADOBE AUDITION
PostPosted: 08-Sep-2004 14:23:56 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 02-Jun-2003 13:13:32
Posts: 310
Location: LV, Riga
Quote:
nu es esmu darbojies ar acid pro...ja aceros pareizi tad tur tikai war straadaat ar wav failiem nav vst atbalsta...kas tewi tur taa saista??????
dzex intereseejaas par audo kopaa liimeeshanu, so arii ieteicu. un nezinu ar kaadu kreiso versiju esi straadaajis, ja tev acid ir atbalstiijis .wav importu, jo man ACID 4.0 Pro njem pretii ne tikai .wav

_________________
-------------------------------
dj GOLdbERG

http://www.tranceatlanticflight.com
http://www.myspace.com/goldberg_official


Top
   
 Post subject: Re: ADOBE AUDITION
PostPosted: 10-Sep-2004 18:50:23 
Quote:
Quote:
nu es esmu darbojies ar acid pro...ja aceros pareizi tad tur tikai war straadaat ar wav failiem nav vst atbalsta...kas tewi tur taa saista??????
dzex intereseejaas par audo kopaa liimeeshanu, so arii ieteicu. un nezinu ar kaadu kreiso versiju esi straadaajis, ja tev acid ir atbalstiijis .wav importu, jo man ACID 4.0 Pro njem pretii ne tikai .wav

liekas, ka tev Jaani veel daudz jaamaacaas, jo tu pat nesaproti jautaajumu ,kas tev uzdots.

P.S. ...un pietiek tachu reklameet beernu programmas, ljauj vismaz paareejiem augt.....


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 11-Sep-2004 12:24:45 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 08-May-2004 22:56:34
Posts: 1218
Location: Latvia, Riga-Jūrmala
Guest.
-
Un kadas programmas tu iesaki lietot.?
Uzraksti un paskaidro savu viedokli.
.
.
.
P.S. Taa, topik saucas Adobe Audition (ex-CoolEditPro). Nu man piemeram patik shi programma, ja man vajag taisit kaut kadu redigeshanu, tad es vinju izmantoju u na man pietiek. Es pat uz tas 1 treku ta "sabojaju" :) - ka maz neliekas :) ( http://www.mp3.com.au/track.asp?id=31331# ) :)

_________________
DA WHITE | DENNIS BALTFIRE | HARDSYNTHERZ official website: http://www.synthesiscrew.com


Top
   
 Post subject: Re: ADOBE AUDITION
PostPosted: 11-Sep-2004 14:10:32 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 02-Jun-2003 13:13:32
Posts: 310
Location: LV, Riga
Quote:
Quote:
Quote:
nu es esmu darbojies ar acid pro...ja aceros pareizi tad tur tikai war straadaat ar wav failiem nav vst atbalsta...kas tewi tur taa saista??????
dzex intereseejaas par audo kopaa liimeeshanu, so arii ieteicu. un nezinu ar kaadu kreiso versiju esi straadaajis, ja tev acid ir atbalstiijis .wav importu, jo man ACID 4.0 Pro njem pretii ne tikai .wav

liekas, ka tev Jaani veel daudz jaamaacaas, jo tu pat nesaproti jautaajumu ,kas tev uzdots.

P.S. ...un pietiek tachu reklameet beernu programmas, ljauj vismaz paareejiem augt.....
mja, labi ka arii nopietnaas kompaanijaas nestraadaa ar "beernu programmu" ACID :P bet nu kas tad man - man jau jaaaug...

peace

_________________
-------------------------------
dj GOLdbERG

http://www.tranceatlanticflight.com
http://www.myspace.com/goldberg_official


Top
   
 Post subject: Re: ADOBE AUDITION
PostPosted: 11-Sep-2004 16:07:06 
uja, acid atbalsta gan mp3 failus un VST UN VEEL UN VEEL...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 11-Sep-2004 21:44:28 
palasiet augst'ak, ko raksta "push" un lieciet aiz auss...

paklausijos vina gabalus, tur viss ir kaartiibaa....


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 13-Sep-2004 19:28:43 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 27-Aug-2004 15:45:18
Posts: 233
Quote:
palasiet augst'ak, ko raksta "push" un lieciet aiz auss...

paklausijos vina gabalus, tur viss ir kaartiibaa....

paldies, paldies, bet no pieredzes zinu, ka katram uz sava graabeklja jaauzkaapj - apskaidriiba naak peec tam...

meegjiniet, eksperimenteejiet - no katra softa naak liidz sava pieredze... :wink:


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 14-Sep-2004 10:00:40 
Masteringam:

Steinberg WaveLab 5.0
BBE Sonic Maximizer
iZotope Ozone
WaveArts MasterVerb
Waves L2-Ultramaximizer
-------------------

vo shitas man patiik :D ...
Ja mees zinaam, kas ir masterings (rupji - ekvalaizers, kompresors, limiters), tad kaada starpiiba kuraa hostaa to mastereet. Wavelaba nenoliedzamais pluss ir realtime FFT meteri, nenoliedzami.

BBE sonic maximizer. Galiigi nav piemeerots masteringam, respektiivi samikseetam gatavam trekam. Tas ir domaats vairaak individuaaliem trekiem. Vokaalam, piemeeram. Vai gichai.

Ozone. T.s. - quick mastering. Lielaakais miinus ir taa limiters. Kaa tikt "try to push it hard" un paskaties kas notiek.

Masterverb!!! Kur ir kaads redzeejis, ka masteringaa uz samikseeta traka liek reverb!!! Labaak to dariit individuaaliem trekiem.

L2. Ir ok, bet ne tik ok, kaa freeware TLS audio maximizer. Ar L2 bez kropliem var dabuut RMS ap -15db. Saliidzinaajumam, visiem jaunaakajiem irakstiem RMS ir ap 8-9 db. Pameegjini ar L2 to izdariit un paskaties kas notiek. Pateikshu mazliet priekshaa, sajuuta taada, ka gabalu laizh caur distortion pedaali.

Un vispaar - tas TEC ir utter krapp, ja nemaldos, tad visi softi tur netiek apskatiiti, jo savaadaak nekaadi nevar izskaidrot kaapeec shai sarakstaa nav Samplitude, Tracktion, Orion Platinum, kaa arii nenormaalaa plejaade ar VST instrumentiem, no kuriem dazhi ir reaali masterpiece. Saliidzinaajumam, Arturia produkcija nav slikta, bet Arturia, taapat kaa NI ir marketinga kompaanijas un to produktus daudzi produkti paarspeej pat kaartaam. Un ne tikai fiichaas, bet arii kvalitaatee. Jautaajusm - kursh no nomineetajiem VST instrumentie uztur "2x oversampling". Atbilde - neviens, bet ir kas atbalsta un tas jau ir objektiivs lielims kaa meera VST sintinja skanjas kvalitaati.

piece,


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 14-Sep-2004 21:53:28 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 27-Aug-2004 15:45:18
Posts: 233
Quote:
Masteringam:

Steinberg WaveLab 5.0
BBE Sonic Maximizer
iZotope Ozone
WaveArts MasterVerb
Waves L2-Ultramaximizer
-------------------

vo shitas man patiik :D ...
Ja mees zinaam, kas ir masterings (rupji - ekvalaizers, kompresors, limiters), tad kaada starpiiba kuraa hostaa to mastereet. Wavelaba nenoliedzamais pluss ir realtime FFT meteri, nenoliedzami.

BBE sonic maximizer. Galiigi nav piemeerots masteringam, respektiivi samikseetam gatavam trekam. Tas ir domaats vairaak individuaaliem trekiem. Vokaalam, piemeeram. Vai gichai.

Ozone. T.s. - quick mastering. Lielaakais miinus ir taa limiters. Kaa tikt "try to push it hard" un paskaties kas notiek.

Masterverb!!! Kur ir kaads redzeejis, ka masteringaa uz samikseeta traka liek reverb!!! Labaak to dariit individuaaliem trekiem.

L2. Ir ok, bet ne tik ok, kaa freeware TLS audio maximizer. Ar L2 bez kropliem var dabuut RMS ap -15db. Saliidzinaajumam, visiem jaunaakajiem irakstiem RMS ir ap 8-9 db. Pameegjini ar L2 to izdariit un paskaties kas notiek. Pateikshu mazliet priekshaa, sajuuta taada, ka gabalu laizh caur distortion pedaali.

Un vispaar - tas TEC ir utter krapp, ja nemaldos, tad visi softi tur netiek apskatiiti, jo savaadaak nekaadi nevar izskaidrot kaapeec shai sarakstaa nav Samplitude, Tracktion, Orion Platinum, kaa arii nenormaalaa plejaade ar VST instrumentiem, no kuriem dazhi ir reaali masterpiece. Saliidzinaajumam, Arturia produkcija nav slikta, bet Arturia, taapat kaa NI ir marketinga kompaanijas un to produktus daudzi produkti paarspeej pat kaartaam. Un ne tikai fiichaas, bet arii kvalitaatee. Jautaajusm - kursh no nomineetajiem VST instrumentie uztur "2x oversampling". Atbilde - neviens, bet ir kas atbalsta un tas jau ir objektiivs lielims kaa meera VST sintinja skanjas kvalitaati.

piece,
taa tik ir masteringa definiicija :lol:

pa punktiem:
1.tas nav ne viena trekam ne miksam pielietojams, bet pemeeram lai vairaakas kompoziicijas novestu liidz vienam veelamam skaneejumam u.t.t.
2.BBe sonic max. ir domaats tieshi daudzu gabalu sakaartoshanai.vienaa intensitaatee un skaljumaa (rupji izsakoties)

3.Ozone ir tik elastiigs, ka to var pielietot ga trekam, gan miksam, gan masteringam, gan kaa DXi, gan VST(viss atkariigs no lietotaaja)

4.Masterverb kalpotam lai visus gabalus pie masteringa dabuutu vienotaa telpaa (nevis viens gabals skan kaa istabaa, bet cits kaa sporta zaalee)

5. Nesaprotu kas par vainu ar L2, varbuut ne tajaa vietaa iesprausts?

taa kaa saac ar to, ka noskaidro prieksh sevis, kas tas taads - masterings
jo ironija tavaa pirmajaa teikumaa man uzdzina taadu kaa neveikliibas sajuutu un no turienes arii tavi visai diivainie komentaari...

ja tu buutu regjistreejies - sho komentaaru tu sanjemtu privaati, bet tagad atvaino to lasa visi un tieshi taapeec atbildeeju - lai neciestu paareejie...

nekaa personiiga un bez apvainojumiem.... :)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 15-Sep-2004 9:59:14 
Veciit... :D ...nee...nu labi...paliksim katrs pie sava..."visus gabalus dabuutu vienotaa telpaa" - kaadaa telpaa tu vinjus gribi dabuut??? Ja Tu uz gala mixa uzliec presetu, small room, piemeeram. Iedomaajies kaa tas gabals skanees disenee un kaa maajaas, nerunaajot par radio. Nee nu labi, tieshaam. Nu neliek reverb uz gala mixa. To pielieto *trekiem*. Situaacija no dziives. Tu iedziedi "balaadi", tb leenu songu. Leeniem songiem parasti reverb neliek PreDelay settingu, liidz ar to reverb atskan tikliidz dziedaataajs paver muti. Tiktaal viss chiki. Tu esi atradis forshu presetu un taa...samiksee visu, un te peekshnji bac - masteringa stadijaa Tu uzlaid veel visam reverp pa virsu :shock: . Vai arii "snare drum", esi uzlicis reverb ar predelay settingu ap 60ms un beigaas veel visam pa virsu reverb...nu nevajag man uz miksa likt beigaas reverb, jo ja es klausos to gabalu shkjuunii - es gribu izjust taa shkjuuna dabiigo akustiku, nevis tevis uzgruusto pa virsu plus pasha shkjuunja, ja es klausos gabalu klubaa...tas pats...Par L2. Tu nevari no taa dabuut aaraa "karstu" ierakstu. Kaa jau rakstiiju - RMS -15db maksimums. OLabs ir - neiekarsiishu. Happy mastering.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 15-Sep-2004 10:03:42 
Un starp citu, Prosoniq Morph nav vokoders.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 15-Sep-2004 10:12:23 
Nevaru nociesties...nevajag jaukt Mixing ar Mastering. Peec buutiibas, kaa iesaka visi masteringa inzhenieri, tad vinji (shie inzhenieri) pastaav tikai taapeec, lai noveerstu mikseeshanas stadijaa radushaas kljuudas. Respektiivi visu vajadzeetu izdariit mikseeshanas stadijaa. Ja nemaakulji samiksee taa, ka visi stereo lauki ir pakaljaa, vai basa partija konfliktee ar kick drum u.t.t., tad iejaucas mastering enginieri, bet buutiibaa taa tam nevajadzeetu buut. Masteringam vajadzeetu buut, ka finaala miksu mees izlaizham cauri ezoteeriskiem divaisiem (kaa Fairchild FA770, piemeeram), dabuutu vajadziigo RMS liimeni un izlaistu caur procesu, sauktu par dithering (ja meerkjis ir cdmedia, bet projekts ir ne 16bit, bet gan 24 vai 32 float).
Labs ir. Esmu runaajis.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 15-Sep-2004 17:31:18 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 27-Aug-2004 15:45:18
Posts: 233
dunk.... :lol:

ja nav probleemu ar english - palasies shite - http://www.northernsounds.com/forum/index.php?,

ja normaali ar russian - http://www.ruforum.net/index.php?s=f5a4 ... ec320c7df1&,

tur tu atradiisi arii manus domu graudus....

savaadaak liekas, ka tu nesaproti par ko es vispaar runaaju un izklaasti kaut kur lasiitus pamatpostulaatus...

lai veicas....tad arii padiskuteesim... :wink:

P.S. nekad neesu teicis, ka prosoniq Morph ir vokoderis, palasi uzmaniigaak...

Guestam taisniiba - nevajag jaukt mixing ar mastering...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 17-Sep-2004 8:25:48 
Tas *guest* es biju pats :D . Un tas rakstiitais bija domaats Tev. Pamatpostulaatus saki...nu kaadreiz varbuut uzrakstiishu kas un kaa, bet principaa masteringa pieredze man ir ap 8 gadi. Veel...ja Tavaa Talsu lapaa tie mp3 fragmenti skaitaas nomastereeti, tad nu man nav ko striideeties. Vieniigais kas tur ir ok, tas ir RMS - ap -10, bet kas attiecas uz saundu...no comments. Patiesiibaa ir kommenti. Varbuut saac ar to, ka ap 9-10 khz pagriez nost paaris decibelus, savaadaak taa ultraskanja jeibogu griezhas ausiis. Bezmaz vai izskataas, ka ir izmanots standarta Steinberg multiband compresora presets "FM radio", vai kas tamliidziigs :) Lbs ir - lai veicas.

p.s. english man ir kaa dzimtaa, tas taa, starp citu.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 17-Sep-2004 13:35:23 
Jā, ko lai es te vel piebilstu ar savu dažu mēnešu pieredzi :roll:

Bet mani ieinteresēja, tas ko rakstija Dunk: "Ja nemaakulji samiksee taa, ka visi stereo lauki ir pakaljaa, vai basa partija konfliktee ar kick drum u.t.t., tad iejaucas mastering enginieri"

Es pats esmu sācis kautko mixēt un tam nepieversu sevišķu uzmanibu.Noteikti,ka profs uzreiz pateiktu,kas par vainu.Varbut vari īsi pastastit kā tie stereo lauki un viss parejais ir pareizi jāsaliek,vai ari iedot kadu adresiti,kur par to var palasit :P


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 42 posts ]  Go to page Previous 1 2 3 Next

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 19 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited