Mikseris.LV [mūzikas portāls]

Mikseris.LV Forums
It is currently 29-Mar-2024 7:19:31

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 22 posts ]  Go to page 1 2 Next
Author Message
PostPosted: 02-Oct-2004 11:13:03 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 20-Aug-2004 13:38:14
Posts: 132
Location: Ventspils
Kaa uzprogrammeet sakariigu gjitaaras partiju?
Sveiciens "push"!
Taa krievu lapa, liekas buus OK!
Laikam jameklee kaadi VST plugini, semplu pakas utt.
Varbuut padebateejam par tiem VST? Man piemeram PC ar 1,7 Ghz celeronu tos VST moduljus baigi bremzee. Varbuut ,ka taa bremze ir Windows 98?
Esmu gatavs uzklausiit padomus!


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 02-Oct-2004 19:44:52 
Ja gribi gitaaru dabuut ieksh VST tad pameegini Guitar maker 4 tas cik atceros bija dabuujams prieksh VST. Var jau arii Reasonaa gitaaras dabuut un gitaaru bankas arii!

Un jaa VST ir laba lieta Tikai vjag aatru kompi. Piemeeram nesen izdevaas sajuugt Cubase VST ar Reason-baigi noslogo kompi bet izmantojot VST skanjas un Reason var sameikot labus variantus!!!


Top
   
PostPosted: 03-Oct-2004 20:18:44 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 27-Aug-2004 15:45:18
Posts: 233
Quote:
Kaa uzprogrammeet sakariigu gjitaaras partiju?
Sveiciens "push"!
Taa krievu lapa, liekas buus OK!
Laikam jameklee kaadi VST plugini, semplu pakas utt.
Varbuut padebateejam par tiem VST? Man piemeram PC ar 1,7 Ghz celeronu tos VST moduljus baigi bremzee. Varbuut ,ka taa bremze ir Windows 98?
Esmu gatavs uzklausiit padomus!
taa...apmeeram...
tavs Celerons ir mazliet par vaaju, vismaz vajadzeetu Pentium 4 1.8, atminju 512 Mb, skanjas karti saakumam Sound Blaster Live + Kx Asio draiverus pie taas...nu un protams Windu XP Professional. kura ir speciaali jaaoptimizee darbam ar Cubase vai Nuendo.
Kad buusi tik taalu ticis, aizsuutiishu tev speciaali uztaisiitus regjistra failus , lai nav vesela diena jaanjemaas optimizeejot..
Ja esi noleemis darboties nopietni, paliidzeeshu kaa vareeshu, ja atradiishu kaadu minuuti... :wink:


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 07-Oct-2004 19:05:40 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 20-Aug-2004 13:38:14
Posts: 132
Location: Ventspils
XP professional uzliku.
Isteniibaa, push, skjiet, ka esam kaiminji.
Tas labi, ka cilveekiem interesee PC un muzichka.
Man veel jasameklee kaads Cubase prieksh XP, jo vecais no 98-taa atteicaas darboties, tad arii parunaasim par VST.
Senos laikos pie VST piesleedzu PRO-52 moduli. Jeegas nebija un taas skanjas arii nekur nedereeja, MIDI tastatuura bremzee utt.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 07-Oct-2004 19:09:33 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 20-Aug-2004 13:38:14
Posts: 132
Location: Ventspils
Piemeeram nesen izdevaas sajuugt Cubase VST ar Reason-baigi noslogo kompi bet izmantojot VST skanjas un Reason var sameikot labus variantus!!!

Kaads Tev ir tas PC?
Savienoji ar Re-Wire jaa?
Noslogoo ta nekas, ka tikai netaisa kropliiti? Vai arii taisa ko?


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 08-Oct-2004 19:47:22 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 27-Aug-2004 15:45:18
Posts: 233
Quote:
Piemeeram nesen izdevaas sajuugt Cubase VST ar Reason-baigi noslogo kompi bet izmantojot VST skanjas un Reason var sameikot labus variantus!!!

Kaads Tev ir tas PC?
Savienoji ar Re-Wire jaa?
Noslogoo ta nekas, ka tikai netaisa kropliiti? Vai arii taisa ko?
nelietoju Reason, atteicos smagneejaas darbiibas deelj, kaa arii neredzu tur nekaa taada super- puper...

ja uzliki Xp, tad liec uzreiz Nuendo - atkritiis daudzas probleemas ar Vst 2...
ja tev tik vienkaarshss sytnh modulis straadaa midi ar aizturi, tad jaanokonfiguree skanjas kartes Asio draiveri..

atvaino, tas viss garaam skrienot..


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 25-Oct-2004 9:45:05 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 20-Aug-2004 13:38:14
Posts: 132
Location: Ventspils
Vai tie -Kx Asio draiveri - ir internetaa dabuujami?


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 25-Oct-2004 19:06:10 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 27-Aug-2004 15:45:18
Posts: 233
http://kxproject.lugosoft.com/index.php?skip=1

viss par velti - tur ir arii helps angliski un krieviski...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 16-Jan-2006 19:54:11 
Gribi lab ugjitaaras partiju - sarunaa labu gjitaaristu un lai vinsh tev iespeelee. Nezinu nevienu synth kas speej gjitaaru reaalaa liimenii taisiit, un ja ir tad tie ir wave table. :D Saku no pieredzes.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 16-Jan-2006 22:09:46 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 05-Oct-2004 7:34:47
Posts: 1284
Location: Rīga
Sens gan topiks bet nu kaut ko arī es pamuldēšu.

Ierakstīt ģitāru nemaz tik elementāri ar nav. Jābūt ir kārtīgai ģitārai, kārtīgam kombim, kārtīgam mikrofonam, kārtīgai PC skaņas iekārtai un kārtīgam softam lai to izdarītu. Un aizmirsu par kārtīgi iekārtotu telpu kurā to darīt. Laikam ka tie ģitāristi kas piekritīs iedzīt pāris taktis prieka pēc diez vai ar visu šo būs ekipēti un piedevām ar mieru daļu no tā stiept līdzi priekš tā ieraksta. Esmu nedaudz darbojies ar ģitāras rakstīšanu, pats nespēlēju, rakstīju.

Uz Reason var šo to saveidot. Nu ja protams ir padomā arī kārtīgu zoli iespēlēt tad varētu būt komplicēta tā lieta pa nopietno. Pats esmu paprovējis arī radīt kaut cik ticamu ģitāras spēli digitāli, pateikšu ka tur ir jāzin kā skan tā ģitāra dzīvē un kā to spēlē lai kaut ko saveidotu. Tur vispār ir interesanta tā lieta, pie tam pats ar neesmu nekāds lietpratējs. Ko tā uz ātru roku var ieteikt, paklausīt čupiņu ar gīčas ierakstiem ja nav bijusi nopietna saskare ar reālām gīčām un normāliem ģitāristiem. Lielākais mīnuss pēc manām domām ir pārāk sterili perfektā skaņa ja gīču rada uz PC, un ir čupele ar metodēm kā to mazināt. Var paeksperimentēt ar itkā liekajām skaņām kas rodas novelkot pirkstu pa stīgu un visādiem sprakšķiem, tāteikt pielikt tos klāt lai rodas iespaids ka ģitārists bik lažo, nu protams cik daudz ko likt jāzin gan lai nesaveidotu konkrētu kakafoniju, bet panāktu sajūtu ka tur tiek spēlēts nevis ģenerēts, mūziķis ir cilvēks un kļūdīties nedaudz ir cilvēka dabā. Tas gan droši vien attiecas uz visiem dzīvajiem instrumentiem. Un ar vienu sintiņu un vienu refillu vismaz Reasonam tur nu toč nepietiks. Vēl man domāt ka bez kompim piejūgtas klavieres (klaviatūras) tur neiztikt ja labi nezin ko darīt.

Esmu mēģinājis ieklopēt smuku ģitāras partiju kompī, un dodu stabilu priekšroku ierakstītai, bet šad un tad intreses pēc pacenšos radīt kādu klonu kas izskatītos pēc dzīvotāja. Ar tiem instrumentiem kam cilvēki zin kā jāskan un kam nav klaviertipa taustiņi ir vienmēr bijušas galvaslauzīšanas un vienmēr būs.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 19-Jan-2006 14:00:17 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 27-Aug-2004 15:45:18
Posts: 233
visu var, ja grib, un tam pieveershas nopietni....
piemeers no viena mana gabala, kur viss ir rakstiits midi, veerteejiet pashi kaa tur skan vai neskan gitaaras - http://push.talsi.info/guitars.mp3

Nuendo - Motu MachFive, Colossus, Hardcore bass, Artist Grooves...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 19-Jan-2006 16:01:59 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 20-Sep-2005 9:52:44
Posts: 1006
man liekas tomer gichu labak un vieglak ir iespelet realu.. nu ja protams grib but baigais nazis var programet :)

_________________
MANA MUZIKA

http://www.draugiem.lv/music/musician.php?mid=365

http://www.soundclick.com/bands/default ... dID=599940


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 19-Jan-2006 17:04:47 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 05-Oct-2004 7:34:47
Posts: 1284
Location: Rīga
Quote:
man liekas tomer gichu labak un vieglak ir iespelet realu.. nu ja protams grib but baigais nazis var programet :)
Tas ir atkarīgs no dažādiem faktoriem. Ja ir sakarīga aparatūra ierakstam, un ģitārists kas rubī spēlēt tad jau var rakstīt. Tā es daros pa laikam. Bet ja iztrūkst kāds no šiem tad nu nekas prātīgs nebūs. Un tie normālie ģitāristi tā pat apkārt pa kaktiem neaug un aparatūra arī no LV pensijas nesanāks. Ja nav tur viss tip top tad ģenerēt tomēr ir labāk. Ja rakstīs prosta uz miķa pa 10 Ls un skaņas kartes pa 15 Ls tad rezultātu nekur vairs normāli iemixēt nevarēs. Tur kā jebkurā lietā ir sava čupiņa ar īpatnībām kas jāizkož. Dēļ tā arī programmēju šo to, tā teikt lai iebrauktu kā to visu normāli dabūt gatavu, citādi kaut kādu uberģenerētu sintezatora kviecienu nav problēmu izlaist, bet patiesi apstrādāt un radīt kaut ko zinot kā tam galā jāsanāk ir pavisam cita lieta.

p.s. jāpāriet mājās un jānoklausa Push gabals, iepriekšējie prezentētie ir bijuši visnotaļ pārliecinoši.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 19-Jan-2006 18:04:18 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 20-Sep-2005 9:52:44
Posts: 1006
tas gabals labs .. vienkarshi ja es iedomajos cik miljons dazhados veidos to stiigu var nostrinkshkjinat tad vaaa arprac....

njaa man pagaidam taa istrukstoshaa vieniba ir gjitarists jo pats neko advancetu nomaukt nemaku uz sitiena ..


a vot kaa es piemeram varetu shito uzprogramet nemaz nezinu

http://www.dance-industries.com/view_track.php?ID=11891

mikjis 3ls sounblastrers laivs :D

_________________
MANA MUZIKA

http://www.draugiem.lv/music/musician.php?mid=365

http://www.soundclick.com/bands/default ... dID=599940


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 19-Jan-2006 20:01:57 
Offline
2 līmenī - Mikseris.LV forumā
2 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 24-Aug-2005 16:25:49
Posts: 61
Quote:
tas gabals labs .. vienkarshi ja es iedomajos cik miljons
http://www.dance-industries.com/view_track.php?ID=11891

mikjis 3ls sounblastrers laivs :D
heh, kaalab shim ir rakstiits Genre: Techno nesaprotu :P


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 22 posts ]  Go to page 1 2 Next

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 11 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited