Mikseris.LV [mūzikas portāls]

Mikseris.LV Forums
It is currently 28-Mar-2024 17:00:06

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 23 posts ]  Go to page Previous 1 2
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 25-Oct-2007 9:15:14 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 05-Oct-2004 7:34:47
Posts: 1284
Location: Rīga
Katrs Propellerheadu pārstāvis strādājot pie šī projekta noteikti cerēja ka viņa darbs tiks fiksi uzkrackots, aizies uz kādu jaunattīstības valsti par kuras eksistenci šie pat iespējams nezin un tur kāds vietējais nacionālais viņiem uzbrauks par šo darbu. Vispār jau komiski tas viss no malas izskatās, tiktāl par to dzeršanas tēmu...

Es būtu grandiozi laimīgs, ja par kādu manu darbu teiksim Āfrikā Bušmeņi psihotu...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 25-Oct-2007 9:17:54 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 20-Mar-2007 21:34:23
Posts: 212
Quote:
Katrs Propellerheadu pārstāvis strādājot pie šī projekta noteikti cerēja ka viņa darbs tiks fiksi uzkrackots, aizies uz kādu jaunattīstības valsti par kuras eksistenci šie pat iespējams nezin un tur kāds vietējais nacionālais viņiem uzbrauks par šo darbu. Vispār jau komiski tas viss no malas izskatās, tiktāl par to dzeršanas tēmu...

kaa es zinaaju ka shaads teksts buus. paldies tev. taadu cilveeku deelj ir veerts dziivot, asara pat nobira. labi, eju skatiities spiegu beernus

_________________
http://myspace.com/milkmagic


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 25-Oct-2007 9:26:39 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 25-Nov-2004 21:38:33
Posts: 280
Location: Rīga
Quote:
.... Vispār jau komiski tas viss no malas izskatās, ...
Kas tieši komiski no malas izskatās?


-------------------
I n d i c a t i v e


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 25-Oct-2007 10:42:43 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 05-Oct-2004 7:34:47
Posts: 1284
Location: Rīga
Quote:
Quote:
.... Vispār jau komiski tas viss no malas izskatās, ...
Kas tieši komiski no malas izskatās?
Tas, ka LV interneta forumu resursos parādās ziņas par to, ka teiksim šoreiz Propellerheads darbinieki kož un taisa programmas pēdējā mirklī.
Ehh, nu galu galā, ko mēs te vispār cilājam vairs šo tēmu, es tik nedaudz piedūros pie diskusijas. Tā laika nosišanas pēc. Ne man tas viss baigi krata ne kas cits. Ko tur daudz iedziļināties.

Pats šo versiju neesmu mēģinājis, redzēs kas būs vēlāk. Tīri sekoju līdz tam kas notiek, pēc visas viņu saitā pieejamās infas proga izskatās labi, strādājis neesmu, tātad ne nolikšu ne slavināšu.

Un miers uz zemes un es eju saskrūvēt kafiju.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 25-Oct-2007 10:53:11 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 25-Nov-2004 21:38:33
Posts: 280
Location: Rīga
Quote:
Un miers uz zemes ...
Āmen!:wink:


Tiešām, nav vērts cilāt šo tēmu ...


--------------------
I n d i c a t i v e


Top
   
 Post subject: Re: R4
PostPosted: 08-Jun-2008 8:55:35 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 25-Nov-2004 21:38:33
Posts: 280
Location: Rīga
Jamējie nomainījuši WEB lapas izskatu - www.propellerheads.se

_________________
P u b l i c C o n t r o l - http://www.myspace.com/publiccontrol

http://www.draugiem.lv domubiedru grupa sadaļā "Māksla & Kultūra" - 'Mikseris.lv foruma dalībniekiem'


Top
   
 Post subject: Re: R4
PostPosted: 02-Nov-2008 11:25:44 
Offline
2 līmenī - Mikseris.LV forumā
2 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 25-Mar-2006 16:42:37
Posts: 71
esmu upgreidojies no R3 uz R4... nekas Taaads jau nav mainījies (tas arī labi), negribētu no jauna mācīties progu. Thors ir JAUDĪGA manta... ir dažas fīčiņas kas padara vieglāku apstrādi un dažas pie kurām vēl jāpierod... neko sliktu teikt nevaru! :)

_________________
============================
c. u. @ THE DISCO...
============================


Top
   
 Post subject: Re: R4
PostPosted: 30-Jan-2009 13:38:57 
Offline
1 līmenī - Mikseris.LV forumā
1 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 07-Jun-2006 12:02:50
Posts: 56
Izdomāju pamēģināt Reason 4. Iepriekš uz FL studio sēdēju, biju pamēģinājis pa SONAR un Ableton, bet pēc Reason 4 pamēģinājuma varu teikt, ka tas ir labs. Un vēl, ja apvieno ar bezmaksas Reaper caur reWire - tad i VST var, i audio ierakstu pievienot. Bet arī bez VST pietiek R4 ko darīt 8) . Un par to, ka Reason skaitās iesācējiem grūts, bet FL viegls - nez, man sākumā likās, ka FL ir baigi neparocīgs - tā visa treku pārslēgšana starp pattern/piano roll, tad galīgi nestandarta peles labās pogas darbība; it kā pierast var, bet kad pastrādā kādā citā Windows standarta progā un tad uz FL pārslēdzoties sākumā bišķi samisējas vadība. Un tas negatīvu krāsu skins man nepatīk :) Reason varbūt nobaida ar verķu un regulatoru daudzumu un vadu savienošanu, bet workflow ir daudz loģiskāks un vadīšana arī ikdienas Windows lietotājam ierastāka. Vienīgais - sekvenceri varēja bišķi ērtāku - lai var ar peli sašaurināt ierīču zonu (kaut gan derētu man ekrāna izšķirtspēju laikam palielināt, bet tad ierīču regulatoru uzraksti kļūtu supersīki :lol: ). Un derētu iespēja, ar peli zīmējot/valkājot noti, dzirdēt, kā tā skan, un derētu pārslēgšanās starp nošu rediģēšanu/zīmēšanu/dzēšanu, pieturot kādu taustiņu (Ctrl, Alt, Shift), bišķi nepatīk man eqw spaidīt, bet nu labi, es jau piekasos pie sīkumiem. Galvenais - skaņa ir laba manām ne īpaši trenētajām ausīm. Ar visiem tiem VST tikai izjuktu Reason kopējā ideoloģija, jo VST bieži vien ir diezgan atšķirīgi, un tad vēl savienošana un taimings... brrr. Kamēr propellergalvas liks Reasonā jaunus instrumentus, tikmēr arī bez VST ir OK.

Lai dzīvo Reason.


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 23 posts ]  Go to page Previous 1 2

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited