Mikseris.LV [mūzikas portāls]

Mikseris.LV Forums
It is currently 28-Mar-2024 11:15:43

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 18 posts ]  Go to page 1 2 Next
Author Message
 Post subject: Rep, Hip-Hop style
PostPosted: 25-Nov-2006 18:43:40 
Luudzu pasakiet ar kuru no visasam progaam vareetu vieglaak veidot hip-hop, rep muuziku? Kurai ir vissvairaak pieejamie semplinji utt? Kura ir taada vienkaarshaaka utt? Megjinaaju uz fruity loops bet nekas dizsh nesanaaca (vareetu teikt ka nekas nesanaaca) :!:


Top
   
 Post subject: Re: Rep, Hip-Hop style
PostPosted: 25-Nov-2006 23:51:49 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 01-Feb-2006 18:47:37
Posts: 273
Quote:
Luudzu pasakiet ar kuru no visasam progaam vareetu vieglaak veidot hip-hop, rep muuziku? Kurai ir vissvairaak pieejamie semplinji utt? Kura ir taada vienkaarshaaka utt? Megjinaaju uz fruity loops bet nekas dizsh nesanaaca (vareetu teikt ka nekas nesanaaca) :!:
Kas tas ir, ka visi grib lai šiem kādu sajēgu no softiem pasniedz uz paplātes...

Ja gribi prosta ritmus taisīt tad sameklē internetā HammerHead Rhythm station... :evil:

_________________
http://www.findsounds.com - ja vajadzīgi sempli - kliedzieni, sirēnas utt... ;) http://www.moviesoundscentral.com/ - vienmēr noderīga tēlu muldēšana no filmām...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 26-Nov-2006 14:48:49 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 31-Jan-2006 23:41:01
Posts: 594
Location: Latvia,Bauska
man ar par sito smiekls sanaca..
rokas neklausija atbildet..
bet CeeeeKay izrava man vardu no mutes..paldies :wink:
nebija pasam jaizlade dusmas,spiezot pa klaviaturas taustinjiem..


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 26-Nov-2006 15:05:43 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 05-Oct-2004 7:34:47
Posts: 1284
Location: Rīga
Mācīties vienkārši vajag.

Nez kur rodas tās domas par viegli izveidojamu muzonu. Tev vēl cilvēk daudziem ablomiem jāiziet būs cauri, ja vispār izdosies tikt līdz tiem.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 26-Nov-2006 21:08:18 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 20-Sep-2005 9:52:44
Posts: 1006
blja pa seju par shitadiem textiem jadod uzreiz...]

ko mosh vel pamperiiti pamainnit ... lai semplinji loopojas labaak :D

_________________
MANA MUZIKA

http://www.draugiem.lv/music/musician.php?mid=365

http://www.soundclick.com/bands/default ... dID=599940


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 26-Nov-2006 22:11:40 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 10-Aug-2006 10:12:03
Posts: 335
Location: Ventspils
Hmm. Interesanti zināt, kapēc bija nepieciešama sadaļa ar nosaukumu "Mūzikas veidotāju sadaļa iesācējiem", ja tāpat visi noliek jaunos zināt gribētājus :roll:

_________________
http://djframe.draugiem.lv


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 26-Nov-2006 23:10:22 
njaa nu ierunaajaas super PRO! itkaa pashi kad bijaat iesaaceeji neprasiijaat shaadus jautaajumus?? kaa es vareetu zinaaat? jaa ziniet es piiedzimu ar daotoru rokaas un uzreiz jau biju pasaules zvaigzne un visu maaceeeju... pirmais un ceru vieniigais forums kur ir tik neizpaliidziiga tauta :( laikam juus neko citu nemaakiet kaa tikai NODIRST!

Un vovo nafig tas ir sadalja iesaaceejiem? Tad varbuut vareejaat rakstiit ''Mūzikas veidotāju forums iesācējiem, kur viņus nodirst''

Un nedzēsiet šo postu, jo tā ir taisnība, vienmēr cik esmu prasījis - kāds atbildēs ar rupjiem vārdiem utt! Lielie pa seju deveeji :x
Šo varat slēgt, dzēst un darīt ko gribat!


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 26-Nov-2006 23:59:54 
Offline
2 līmenī - Mikseris.LV forumā
2 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 24-Aug-2005 16:25:49
Posts: 61
Nu bet uz kaadu responsi tu veel cereeji?
Tavs jautaajums izklausaas apmeeram: "Ar kaadaam bumbinjaam man vislabaak iemaaciities zhongleet? pameegjinaaju ar aaboliem - nesanaaca.."

pie tam tepataas maniiju arii topiku "ar kaadu softu vislabaak saakt?".
vai tas nav tas pats?


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 27-Nov-2006 0:16:34 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 20-Sep-2005 9:52:44
Posts: 1006
aktu dievs atvainojos iesacejam par aizskarshanu ... bet tavs jautajums ir zem kadas kritikas ... tiesham esi pieradis ka tev visu iebaros ar karotiti ??
tad sore aizmirsti par muzikas produceshanu , tas nav prieksh tevis !!! aizej uz kadu klugu pishanas klubinju labak ..


man liekas te jau ir kads tavs topiks


`````````````````````````````````````````
girtinsh2
1 līmenī - Mikseris.LV forumā
1 līmenī - Mikseris.LV forumā


Joined: 15 Jun 2006
Posts: 15


PostPosted: 28-Jun-2006 15:21:33 Post subject: Ar kuru progu labāk sākt? Reply with quote
Lūdzu pasakiet ar kuru programmu labāk sākt veidot mūziku? Esmu pilnīgs noobs šajā leitā (iesācējs), nekad neesmu redzējis kā to dara, un kas jādara, un ko kas nozīmē! Iesakiet man labāko programmu mūzikas izveidošanai (pilnīgam iesācējam). Būtu labi ja šai progai būtu daudz tutoriāļi!

Veidošu DNB, Trance, Dance, un citus šāda tipa muzonus!

Jau iepriekš Paldies par palīdzību!

````````````````````````````````````````



labi ok ieteikshu ... iemacies spelet klavieres sakumaa !!! pectam atbildes radisies pashas uz tevi nomokoshiem jautajumiem



p.s kad es biju noobs ... nebija interneta .. un kompjutoru salodejam pashi .. un to kas interseja izfishkoja pashi jo redzi bija tada ficha kaa rieva smadzenee

_________________
MANA MUZIKA

http://www.draugiem.lv/music/musician.php?mid=365

http://www.soundclick.com/bands/default ... dID=599940


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 27-Nov-2006 0:20:47 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 02-Nov-2005 4:28:33
Posts: 1107
Location: Latvija
Tiko izlasiiju sho topiku un atcereejos ka pats reiz atbildeeju taadaa stilaa :) vieniigais ka tur bij jautaajums attieciibaa uz softiem, bet shajaa gadiijumaa ir biki savaadaak, jo dzeks grib pieveersties vienam stilam un vareejaat jau laika gaitaa izteikt domu par drummashine iegaadi kura bus leetaaka nekaa dators un daudz vienkaarshaak ar vinju buus apieties nekaa ar softiem.

tad luuk iegaadaajies kaadu ritmamashiinu, liidz 200 Ls tu atradiisi daudzos latvijas veikalos (prieksh iesaakuma) un uz taam tu vareesi salikt visaadus ritmus un bass partijas prieksh hip hopa ts buus vienkaarshaak nekaa lasiit helpus dazhaadiem softiem kur veel bez softa ir vajadziigi arii chupa semplu un tt.

ja tu gribeetu muuziku taisiit tad vareetu domaat savaadaak


ceru ka saprati par ko runaaju

Lai veicas.


P.S. un runaajot par vaicaaju vai nee, atbildeeshu protams ka vaicaaju bet jau konkreetas lietas niansiites un tt. bet pashus darbiibas principus un tt. iemaaciijos iegaadaajoties attieciigajam softam ar kuru es gribeeju (un straadaaju) straadaat graamatu. (es jau biju reiz mineejis to un taa tas arii bija)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 27-Nov-2006 1:10:29 
Offline
Moderators
Moderators
User avatar

Joined: 30-Dec-2004 16:49:53
Posts: 883
Location: Liepāja, Latvija
Quote:
njaa nu ierunaajaas super PRO! itkaa pashi kad bijaat iesaaceeji neprasiijaat shaadus jautaajumus?? kaa es vareetu zinaaat? jaa ziniet es piiedzimu ar daotoru rokaas un uzreiz jau biju pasaules zvaigzne un visu maaceeeju... pirmais un ceru vieniigais forums kur ir tik neizpaliidziiga tauta :( laikam juus neko citu nemaakiet kaa tikai NODIRST!

Un vovo nafig tas ir sadalja iesaaceejiem? Tad varbuut vareejaat rakstiit ''Mūzikas veidotāju forums iesācējiem, kur viņus nodirst''

Un nedzēsiet šo postu, jo tā ir taisnība, vienmēr cik esmu prasījis - kāds atbildēs ar rupjiem vārdiem utt! Lielie pa seju deveeji :x
Šo varat slēgt, dzēst un darīt ko gribat!
Pareizi AxeadX raksta, ja jautā, tad ko konkrētu, tad arī sagaidīsi adekvātas atbildes!
Starp citu, kā Tu domā, Tev pāris atbildēs visu to izklāstīs? Producēt mūziku, tas ir nebeidzams stāsts! Sākums ir bērnu mūzikas skola, tad ir mūzikas vidusskola, vai koledža, tad seko konzervatorija. Kopumā kādi 15 - 17 mācību gadi, un tad arī vēl īsti nav skaidrs, kurš dzīvē būs populārs mūziķis/komponists, un kurš nē!
Tavā gad. ir citādāk - producēšana ar datoru, bet doma tāda paša kuru minēju iepriekšējās rindās. IR JĀMĀCĀS, JĀMEKLĒ INFORMĀCIJA, JĀLASA PAŠAM - grēda literatūras ir jāpārcilā.
Šāda forumiešu reakcija uz Tavu jautājumu ir adekvāti izskaidrojama - Tu nēesi pirmais, un par nelaimi arī pēdējais. Vienkārši ir apnicis visu laiku malt vienu un to pašu! Forumi kaudzēm ir jau aprakstīti ar šādiem topiem! Tādēļ tas tā.
Mans ieteikums, pirms ko jautā vissaptverošu, palasi forumus, neslinko, lieto meklētājus, utt., un Tu atradīsi daudz atbildes uz saviem jautājumiem, neko nevienam neprasot. ;)
Redz, es nepiederu pie tiem, kas uzreiz ņems un uzliks kluci, bet par cik šādi topi atkārtojas jau n-to reizi, pesonīgi man ir apnicis iedziļināties tajos, bet šoreiz ko ieteikšu - pamēģini ko no eJay. Tīri nūbiska programma, bet ļoti laba Tavā gad., var ko daudz iegūt un saprast kas ir kas, kā veidot mūziku no jau gataviem sempliem, kas viss no tā sanāk, utt, Kad jau apgūsi šo lietu, principiālu darbu ar sempliem, rīkoties ar mixeri, utt, tad jau varēsi pāriet uz ko nopietnāku, bet ne profesionālu. ... bet par to tad, kad ...
Lai veicas, šajā, ne vieglajā sfērā!


Top
   
 Post subject: Re: Rep, Hip-Hop style
PostPosted: 27-Nov-2006 16:54:05 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 27-Jul-2005 12:33:41
Posts: 405
Location: underground
taa nu sagribeeejaas nokomenteet...hm savaadi ka tev nekas nesanaaca ar Fl? shii prograamma ir piemeerota hip hop un taada veida muuzikas produceeshanai...un vispaar uz Fl var uzcept da jebko....varbuut tev nav talanta? tas nav tik viegli kaa tev liekas...

_________________
braindance


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 27-Nov-2006 17:45:37 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 31-Jan-2006 23:41:01
Posts: 594
Location: Latvia,Bauska
nav gan:D


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 27-Nov-2006 17:50:29 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 27-Jul-2005 12:33:41
Posts: 405
Location: underground
Quote:
nav gan:D
ir gan :D

_________________
braindance


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 27-Nov-2006 20:52:01 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 05-Oct-2004 7:34:47
Posts: 1284
Location: Rīga
Ģirtiņ nestreso, ņem un tikai trennējies, mācies, palasi grāmatas un progai tutoriāļus un vienalga un cīnies uz priekšu. Es savu mūžu nespēju nekādi iedomāties kā var būt pārāk laba un sarežģīta proga priekš kaut kā (izņemot tad ja PC ir ateja), ziepes ir tad kad tā ir pārāk švaka un vienkārša lai uztaisītu to ko vajag, so kamēr tāds stāvoklis nav ieņemts jābūt apmierinātam pēc vella, jo zini ka varēsi labāk ja vēl patrennēsies. Loģiski ka uzreiz nekas nesanāks. Es tikai personīgi uzskatu ka apzināti līst zemāk par minēto FL ir ceļš uz pusmuzīkļa taisīšanu, un pusmuzīklis nevienam parasti neinteresē. E-Jay tipa softi derēs tikai tad, ja nedomā to ārprātu kādam pēc tam rādīt, manuprāt tur neko nevar iemācīties izdarīt, jo tur neko pats nevar radīt, tā ir tikai klucīšu likšana, kuras pēctecis pēc tam HipHop mūzikā būs uberprimitīvas samplēšanai līdzīgas darbības ar vienkārši izgrieztu audio gabalu no kāda 70to muzona ievada un pitch korekcija 2x, bīts virsū un pirksti gaisā, tipa laža.

Ir tāda bēda ka LV tauta bieži forumos nekontrolē ko runā, bet nu internets nav iela, te to var atļauties darīt jo maza iespēja norauties momentā, tak ignorē vienkārši un miers. Protams ar puķu pušķi, torti un salūtu arī nevienu nekur nesagaidīs, ja nu vienīgi kādā pedofilu klubiņā.


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 18 posts ]  Go to page 1 2 Next

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited