Mikseris.LV [mūzikas portāls]

Mikseris.LV Forums
It is currently 28-Mar-2024 10:13:53

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 8 posts ] 
Author Message
 Post subject: Mans pirmais gabals :)
PostPosted: 21-Dec-2006 1:44:54 
Offline
reģistrēts - Mikseris.LV forumā
reģistrēts - Mikseris.LV forumā

Joined: 20-Dec-2006 23:03:58
Posts: 2
mans pirmais gabals ko esmu uztaisiijis


http://draugiem.lv/music/musician.php?mid=14867


Top
   
PostPosted: 21-Dec-2006 1:58:47 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 05-Oct-2004 7:34:47
Posts: 1284
Location: Rīga
Vecīt, šīs ir šausmas.
paklausies vienalga kādu mūziku, papēti kas tur ir iekšā. Tādas lietas kā bass, melodija utt. Kad būsi ticis ar to lietu kaut cik centrā, paskaties kāda ir konstrukcija, sakarā ar ievadu, tēmu, piedziedājumiem vai kādām kulminācijām & shit, nobeigumu.
Uzmeklē ieteicami kādu grāmatu par mūzikas teoriju ja nav slinkums lasīt.
konkrēti var dzirdēt ka tas ir tavs pirmais gabals, es domāju ka mans pirmais toč nebija sevišķi labāks, tikai ir jālec tālu lai pirmo liktu netā, un vēl pie tam te.
tev vēl megadaudz ir jāstrādā, tas nekas ka draugos jau ir komentārs "labais", to komentu labāk ignorē.
oh my god.

p.s. tagad iekrampējies kārtīgi beņķī, uzliec drošības jostu, tūdaļ nedaudz šūpos un kratīs, muzikanti nāk, būs pāris balles pēc rihtera skalas...


Top
   
PostPosted: 21-Dec-2006 4:01:48 
Offline
Moderators
Moderators
User avatar

Joined: 30-Dec-2004 16:49:53
Posts: 883
Location: Liepāja, Latvija
Quote:
Vecīt, šīs ir šausmas.
paklausies vienalga kādu mūziku, papēti kas tur ir iekšā. Tādas lietas kā bass, melodija utt. Kad būsi ticis ar to lietu kaut cik centrā, paskaties kāda ir konstrukcija, sakarā ar ievadu, tēmu, piedziedājumiem vai kādām kulminācijām & shit, nobeigumu.
Uzmeklē ieteicami kādu grāmatu par mūzikas teoriju ja nav slinkums lasīt.
konkrēti var dzirdēt ka tas ir tavs pirmais gabals, es domāju ka mans pirmais toč nebija sevišķi labāks, tikai ir jālec tālu lai pirmo liktu netā, un vēl pie tam te.
tev vēl megadaudz ir jāstrādā, tas nekas ka draugos jau ir komentārs "labais", to komentu labāk ignorē.
oh my god.

p.s. tagad iekrampējies kārtīgi beņķī, uzliec drošības jostu, tūdaļ nedaudz šūpos un kratīs, muzikanti nāk, būs pāris balles pēc rihtera skalas...
Pievienojos, neba labāk jau par NeckaSypah, izteikties nebūs manos spēkos! ... jau agrs rīts, ar ubermega ballem, pēc rihtera !


Top
   
PostPosted: 21-Dec-2006 10:32:44 
Offline
Mikseris.LV power user

Joined: 07-Nov-2005 11:48:20
Posts: 680
Quote:
p.s. tagad iekrampējies kārtīgi beņķī, uzliec drošības jostu, tūdaļ nedaudz šūpos un kratīs, muzikanti nāk, būs pāris balles pēc rihtera skalas...
Muahahaa, labs koments. No sevis varu piebilst, ka laikam jau autoram ir tikai 8 gadi (spriežot pēc nika :) ). Ap to laiku mans sīkais arī kaut ko tādu plinkšķināja, bet, lai nosauktu TO par pirmo darbu ir jābūt lielai nekaunībai...


Top
   
PostPosted: 21-Dec-2006 16:45:11 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 19-Oct-2005 20:45:34
Posts: 407
Location: Latvia, Cesis
Quote:
Vecīt, šīs ir šausmas.
Oooo jaaa, ko taadu sen nebiju dzirdeejis :)
Pats gan ar muuzikas taisiishanu nenodarbojos, bet varbuut pameegini katru savu uzmeistaroto gabalu paaris desmit reizu paklausiities un paspriest, vai pasham patiik, vai veel kaadam vareetu patikt,pirms raadi vinju citeiem. Varu dereet, ka klausoties vinju vairaakas reizes, tu daudz ko vareetu secinaat (cerams) :wink:

_________________
Image


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 21-Dec-2006 16:55:31 
Offline
reģistrēts - Mikseris.LV forumā
reģistrēts - Mikseris.LV forumā

Joined: 20-Dec-2006 23:03:58
Posts: 2
njaa esmu tikai iesaaceejs un NeckaSypash nevari pateikt ar kādu progu tu taisi vai mixee


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 21-Dec-2006 17:26:22 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 05-Oct-2004 7:34:47
Posts: 1284
Location: Rīga
Es taisu, atļaušos teikt šo to komponēju, uz Reason. Tālāk ir vēl programmas ar ko tiek veikts ieraksts vokālam vai instrumentiem un apstrādāts uzrakstītais materiāls, bet tas ir vēl tev priekšā, tur vajag daudz laika lai to visu saprastu, visu uzreiz rosolā pielaist dziesmā neizdosies. Ar tām lietām vērts sākt krāmēties un jaukt galvu tikai tad, kad jau būsi sakomponējis kaut ko daudz maz amatiera līmenī un gribēsi tikt pie nopietnāka skanējuma. Tas viss nāk ar laiku un darbu, šo lietu gadiem mācās, ja pietiks pacietības un tā lieta tiešām interesēs tad arī sanāks. Darbojies tikai, ja tiec pie kāda nopietna jautājuma, te ir sadaļa "mūzikas veidotāju forums iesācējiem", protams rekomendējam ka:
Quote:
Lai uzdotu jautājumu ir jāzin puse atbildes
tad arī atbilde būs normāla forumā.

Ja vēl domā ar kādu programmu sākt - palasi diskusijas šai sakarā te forumā, ir daudzas programmas apspriestas laiku pa laikam. Lai veicas.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 22-Dec-2006 12:29:50 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 01-Feb-2006 18:47:37
Posts: 273
Tas vienmeer buus standarts - knapi ko saak, jau saak likt internetaa un spiideet kaa toposhaa zvaigzniite pie horizonta...

Izveelies kaadu stilu, peec kura gribi orienteeties, dabuu kaadu kaudzi ar taa stila muzonu un klausies, iedziljinies katraa niansiitee, centies iedomaaties kaa pats ko monteetu kopaa un kaadu ritmu bliezt augshaa, un tad jau buus labs (varbuut)... :D

_________________
http://www.findsounds.com - ja vajadzīgi sempli - kliedzieni, sirēnas utt... ;) http://www.moviesoundscentral.com/ - vienmēr noderīga tēlu muldēšana no filmām...


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 8 posts ] 

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited