Mikseris.LV [mūzikas portāls]
http://www.mikseris.lv/forum/

Balss pārveidošana?
http://www.mikseris.lv/forum/viewtopic.php?f=42&t=4596
Page 1 of 1

Author:  Asphyxiated [ 22-Feb-2008 15:52:08 ]
Post subject:  Balss pārveidošana?

Tātad, nekliedziet un nebļaustieties - par šo doma tik šogad blāvi iestājās un uzdūros šim forumam.

Tātad, ir doma taisīt kaut kādu noise/power noise/industrial projektu un ir vajadzība pēc balss pārveidotāja. Distort, echo un visādas tamlīdzīgas lietas. Interesē vairāk hardware varianti, bet varbūt no softa arī kas labs ir? Visus "robota balss" pārveidotājus lūdzu nepiedāvāt. Tie ir mēģināti un nervi sačakarēti ne pa jokam. :D

Paldies jau iepriekš)

Author:  overflow [ 23-Feb-2008 19:52:32 ]
Post subject: 

Da jebkuram h/w efektu procesoram ir tevis nosauktie efekti - distortion, delay u.t.t., kaut vai korg kaoss pad u.tml., u.t.t., u.tjpr.

Author:  NeckaSypash [ 23-Feb-2008 20:17:27 ]
Post subject:  Re: Balss pārveidošana?

Dzelži - http://www.thomann.de/gb/effects_and_si ... ssors.html - izvēlies. Kaut ko ieteikt ....., esmu lietojis dzelžus šajā lauciņā pagaidām diezgan maz, nav vajadzīgi nekādiem dzīvajiem pasākumiem, atturēšos no ieteikumiem.
Quote:
Interesē vairāk hardware varianti, bet varbūt no softa arī kas labs ir? Visus "robota balss" pārveidotājus lūdzu nepiedāvāt. Tie ir mēģināti un nervi sačakarēti ne pa jokam. :D
Jautājums, ko tu īsti esi mēģinājis, domājot ar tiem "robota balss" pārveidotājiem, īsti netop skaidrs, vai tie ir kaut kādi standalone softi? Vai kaut viens VST plugins ir bijis lietošanā (līdz ar to būtu jābūt zināmam tādam vārdam kā Waves, kas ir izveidojuši čupu ar labiem VST plugiem)? Varbūt var ko ieteikt, ja būs saprotams ar ko esi strādājis.

Author:  kabinets [ 23-Feb-2008 20:34:32 ]
Post subject: 

Quote:
Da jebkuram h/w efektu procesoram ir tevis nosauktie efekti
Nav gan. Varētu jau ieteikt piemēram TC Electronic M350 (man pašām tāds ir un skan labi), vai LEXICON MX200 (no lētākajiem universālajiem procesoriem laikam šie divi ir labākie, kontrolējami arī no PC caur VST), taču tiem nav distortion; bet industrial/noise gadījumā bez distortion neiztiks..

Iespējams, varētu derēt TC-Helicon create:
http://www.tc-helicon.com/Default.asp?Id=10410
http://www.thomann.de/gb/tc_electronic_ ... create.htm

vai DIGITECH VX 400
http://www.thomann.de/gb/digitech_vx400 ... effekt.htm

Author:  Asphyxiated [ 24-Feb-2008 18:10:06 ]
Post subject: 

kabinets, paldies par linkiem. Tagad apmēram ir nojausma. Protams, skanēs stulbi, bet viņi drošvien ir pieslēdzami kaut kādam laptopam (ar iebūvēto skaņas karti vai tikai ārējo) un kontrolējami ar kaut kādu softu? Kāds ir šis/šie softi? Thanks again.

Author:  tokarev [ 26-Feb-2008 1:11:04 ]
Post subject: 

Quote:
kabinets, paldies par linkiem. Tagad apmēram ir nojausma. Protams, skanēs stulbi, bet viņi drošvien ir pieslēdzami kaut kādam laptopam (ar iebūvēto skaņas karti vai tikai ārējo) un kontrolējami ar kaut kādu softu? Kāds ir šis/šie softi? Thanks again.

nee vinjus var vadiit tikai no mobila tel kam iebuvets IrDa :P

palasi tos linkus mazliet kartigak! sapratisi! :)

nekaa personiga, vnk gribas kadu pavilkt uz zoba! :)

Author:  kabinets [ 26-Feb-2008 2:48:46 ]
Post subject: 

Quote:
Tagad apmēram ir nojausma. Protams, skanēs stulbi, bet viņi drošvien ir pieslēdzami kaut kādam laptopam (ar iebūvēto skaņas karti vai tikai ārējo) un kontrolējami ar kaut kādu softu? Kāds ir šis/šie softi? Thanks again.
Pieslēgt var pie visa kā, bet ar FX bloku vai pedālī vien muzikas projektu neuztaisīsi... konkretizē savas vajadzības (pirmkārt no kautkurienes jāskan/vai jātiek spēlētam pavadījumam, kam paredzēts likt klāt vokālu), nav tak iespējams aprakstīt visus iespējamos variantus, kā ko kam kur un kāpēc var pieslēgt un kontrolēt.

Author:  Asphyxiated [ 26-Feb-2008 20:34:15 ]
Post subject: 

Quote:
"nekaa personiga, vnk gribas kadu pavilkt uz zoba! Smile"
Nu tas ir skaidrs, pats arī tā mēdzu darīt. XD

kabinets, nu vienkārši vēlos pamazām sākt radīt troksnīti. Apmēram nojaušu, ka vajag kompi, skaņas karti, midi klavu, audiotumbas, balss pārveidotāju un laikam jau vēl kaut ko.

Iesākumā plānoju strādāt ar FL. Reason man intuitīvi nekā nesanāca izdarīt. Varbūt tāpēc, ka no pamatskolas mūzikas stundām atceros tik kori. ;D

Author:  NeckaSypash [ 26-Feb-2008 23:09:52 ]
Post subject: 

IMHO hardware efektu procis nav tev primārā vajadzība šai lietai. Visus tev nepieciešamos efektus var labi saskrūvēt arī uz softa, ja nav vajadzība pēc kādām baigām niansēm un nemētājas apkārt čemodāns ar $. Priekš kārtīga PC, skaņas kartes, monitoriem sanāks arī patērēties. Bet tad vismaz procesā sāk kristalizēties vajadzību liste pamazām. Tas tik mans viedoklis šai sakarā.

Author:  Reny [ 29-Feb-2008 1:15:46 ]
Post subject: 

būtībā ņem Orange Vocoder. ;)
vismaz mani tas apmierina ļoti,ja vēlos balsi kādreiz pārveidot. :)

Page 1 of 1 All times are UTC+02:00
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
https://www.phpbb.com/