Mikseris.LV [mūzikas portāls]

Mikseris.LV Forums
It is currently 19-Mar-2024 10:39:31

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 25 posts ]  Go to page 1 2 Next
Author Message
PostPosted: 28-Jun-2006 14:21:33 
Lūdzu pasakiet ar kuru programmu labāk sākt veidot mūziku? Esmu pilnīgs noobs šajā leitā (iesācējs), nekad neesmu redzējis kā to dara, un kas jādara, un ko kas nozīmē! Iesakiet man labāko programmu mūzikas izveidošanai (pilnīgam iesācējam). Būtu labi ja šai progai būtu daudz tutoriāļi!

Veidošu DNB, Trance, Dance, un citus šāda tipa muzonus!

Jau iepriekš Paldies par palīdzību!


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 28-Jun-2006 14:39:24 
Offline
2 līmenī - Mikseris.LV forumā
2 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 01-Dec-2005 17:41:35
Posts: 76
Location: Latvia, Riga <-> Pavilosta
Es pats arii esmu iesaaceejs shai lietaa, tapeec nezinu vai manu viedokli ir veerts nemt veeraa, bet pats es saaku ar visa veida e-jay produkciju, tur visa muuzikas taisiishana pamataa ir tikai no sampliem, kas savaa starpaa jaakombinee => muuzika nebuus tava, jo pats nebuusi taisiijis ne melodijas, ne arii ko citu, bet man shiis progas paliidzeeja saprast, kaa dziesma jaaveido vispaar (kompoziicija utt.), veelaak pasham saaks gribeeties, kautko savu un savaadaaku kaa speej taas progas piedaavaat un tad jau aizies visaadi fruity loopi, orioni, cubase, reason utt.
Nu taa man vismaz bija....


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 28-Jun-2006 14:43:20 
nu ejay esmu mēģinājis! gribētos pašam savu mūziku izveidot! ar ejay viegli darboties


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 28-Jun-2006 14:54:40 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 20-Sep-2005 9:52:44
Posts: 1006
pasarg dievs no ejay

_________________
MANA MUZIKA

http://www.draugiem.lv/music/musician.php?mid=365

http://www.soundclick.com/bands/default ... dID=599940


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 28-Jun-2006 14:59:19 
nu es izlēmu ka laikam ņemšu fruity loops :)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 28-Jun-2006 15:02:19 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 01-Feb-2006 18:47:37
Posts: 273
Var jau saakt ar da jebko... Vieniigais, kam noder e-jay ir, lai tu iemaaciitos aranzjeet atseviskjas daljas (respektiivi - sabaazt taas kopaa)...

Pats es saaku jau kaadu 90to gadu beigaas - taisiiju visaadus murgojumus vienkaarshaa sound editoraa, peec tam kaadu laiku njeemos gar Cacewalk - tur vareeja visai interesanti rakstiit notis un palaist caur kaut kaadiem visai primitiiviem sintinjiem... Peec tam saaku ar Fruity Loops (nu jau tas saucas FL Studio), tajaa jau ljoti labaa liimenii daudzko paarzinu... Meegjinu tagad iedabuut datoraa Reason, Nuendu, utt, kaut gan skjiet, ka saglabaashu lielu lojalitaati pret FL... :)

_________________
http://www.findsounds.com - ja vajadzīgi sempli - kliedzieni, sirēnas utt... ;) http://www.moviesoundscentral.com/ - vienmēr noderīga tēlu muldēšana no filmām...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 28-Jun-2006 15:02:20 
Offline
2 līmenī - Mikseris.LV forumā
2 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 01-Dec-2005 17:41:35
Posts: 76
Location: Latvia, Riga <-> Pavilosta
Nu tad vari nem tagad visas progas peec kaartas un skaties kura tev labaak patiik, par tutoriaalu daudzumu un manualjiem neko tev pateikt nevaru, jo nepatik man vinus lasiit un daru to tikai galeejas nepiecieshamiibas gadiijumaa... Pasham tiiri labi patiik reason, kaut gan es izmantoju labi ja kaadus 10% no programmas piedaavaatajaam iespeejaam, loti patiik arii tas, ka tur ir baigi lielaa sound banka, jo nemaaku veel es uz sintiniem dabuut sev tiikamas skanas aaaraa, tad tu manem kaadu loopu un paartaisi kaa tev vajag, manupraat iesaaceejam loti parociigi...
Nu viss jau iisteniibaa ir atkariigs no tavas uzciitiibas un anglu valodas zinaashanaam lasot manuaalus, taa jau visas progas ir kautcik liidzveertiigas...


Top
   
PostPosted: 28-Jun-2006 15:18:57 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 25-Nov-2004 21:38:33
Posts: 280
Location: Rīga
Quote:
Lūdzu pasakiet ar kuru programmu labāk sākt veidot mūziku?
Varbūt no te rakstītā kaut kas noder: viewtopic.php?t=2696

_________________
P u b l i c C o n t r o l - http://www.myspace.com/publiccontrol

http://www.draugiem.lv domubiedru grupa sadaļā "Māksla & Kultūra" - 'Mikseris.lv foruma dalībniekiem'


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 10-Jul-2006 12:16:29 
Offline
1 līmenī - Mikseris.LV forumā
1 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 07-Jun-2006 12:02:50
Posts: 56
Daudzi slavē Cubase/VST/Nuendo, saka, esot profesionāla līmeņa. Tad nu no manas pieredzes (esmu mēģinājis baigi daudz ko, nu jā - arī pēc principa - ja pirmajās minūtēs nepielec, tad metu malā). Ar to Cubase tā arī bija. Sākumā aktīvi lietoju SONAR, patīk, ka tas, pieslēdzot pie kāda DXi semplera, uzreiz spēj uzrādīt visus instrumentu nosaukumus tieši tā, kā tie ielādēti semplerī ar SoundFont vai DLS utml. Pamēģināju to pat sempleri ieslēgt kā VST Cubasē - nefiga! Man tikai General MIDI standarta komplekts pie treka stāv. Cik sapratu, jāveido speciāla instrumentu Mappinga karte, vai? Tas viens + SONAR labā. Otrs - SONAR redz manas SB Live! kanālus atsevišķi - pa pāriem, un ļauj rūtēt audio uz izvēlēto pāri. Cubase neredz (pačakarējos ar settingiem - nekā). Bet visādu gļuku ziņā gan Cubase stabilāk iet - SONARam nācās ilgi piemeklēt vēlamo audio bufera izmēru - kaut kāda lēkāšana citādi notikās. Nesen ķēros pie Fruity Studio. Te nu patīk, ka ir daudz iebūvētu sintiņu, efektu utt. Un sekvenseram daudz fīču. Kaut gan Copy/Paste sekvenserī gļuko, snap-to-grid arī gļuko, toties notis var vilkt pāri kur gribi - ja tā dara SONARā, tad tas uzdod dumjus jautājumus par Replace/Merge un tik un tā daļu nošu izdzēš. Un playlists FL Studio ir laba lieta - man patīk ar sekvenseru ņemties, tad nu varu cilāt gatavos gabalus un atkārtot cik vajag. SONARā tas ir pagrūtāk, tur visa dziesma ir kā viens gabals un ķēpa, ja sāc ar klipiem darboties. Vēl FL Studio Undo komanda jocīgi darbojas - ar Ctrl-Z var tikai vienu pakāpi atlekt atpakaļ, ja grib vairāk - jāiet uz Undo history. Ja kāds zina, vai var arī Cubasē dabūt līdzīgu darbības principu kā FL - taisīt klipus sekvenserā un likt vajadzīgā secībā un laist caur instrumentiem (vai Cubases instrumentu klāsts ir vismaz tikpat bagāts kā FL jeb pašam jāmeklē visi VSTi?), tad būs laikam Cubase jāpapēta nopietnāk.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 10-Jul-2006 15:15:55 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 25-Nov-2004 21:38:33
Posts: 280
Location: Rīga
Ar kuru progu labāk sākt? ... filosofisks jautājums :shock:

_________________
P u b l i c C o n t r o l - http://www.myspace.com/publiccontrol

http://www.draugiem.lv domubiedru grupa sadaļā "Māksla & Kultūra" - 'Mikseris.lv foruma dalībniekiem'


Last edited by Indicative on 02-Oct-2008 10:00:32, edited 1 time in total.

Top
   
 Post subject:
PostPosted: 10-Jul-2006 15:28:29 
Offline
Moderators
Moderators
User avatar

Joined: 30-Dec-2004 16:49:53
Posts: 883
Location: Liepāja, Latvija
Quote:
Secinājums: smagi jāstrādā; jāpelna nauda dzelžiem un ... un jāpērk DigiDesign Pro Tools aparāti un softi :idea:

Laikam viss sākas "in live", nevis "in virtual world".

TIE TĀDI NĀKOTNES PAREĢOJUMI ...

varbūt kādam ir citas versijas :?:
Ja jau aiziet par nākotni un ''live'', tad varbūt der pamēģināt arī šito verķi:
http://www.museresearch.com/


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 10-Jul-2006 15:46:37 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 02-Nov-2005 4:28:33
Posts: 1107
Location: Latvija
Quote:
Daudzi slavē Cubase/VST/Nuendo, saka, esot profesionāla līmeņa. Tad nu no manas pieredzes (esmu mēģinājis baigi daudz ko, nu jā - arī pēc principa - ja pirmajās minūtēs nepielec, tad metu malā). Ar to Cubase tā arī bija. Sākumā aktīvi lietoju SONAR, patīk, ka tas, pieslēdzot pie kāda DXi semplera, uzreiz spēj uzrādīt visus instrumentu nosaukumus tieši tā, kā tie ielādēti semplerī ar SoundFont vai DLS utml. Pamēģināju to pat sempleri ieslēgt kā VST Cubasē - nefiga! Man tikai General MIDI standarta komplekts pie treka stāv. Cik sapratu, jāveido speciāla instrumentu Mappinga karte, vai? Tas viens + SONAR labā. Otrs - SONAR redz manas SB Live! kanālus atsevišķi - pa pāriem, un ļauj rūtēt audio uz izvēlēto pāri. Cubase neredz (pačakarējos ar settingiem - nekā). Bet visādu gļuku ziņā gan Cubase stabilāk iet - SONARam nācās ilgi piemeklēt vēlamo audio bufera izmēru - kaut kāda lēkāšana citādi notikās. Nesen ķēros pie Fruity Studio. Te nu patīk, ka ir daudz iebūvētu sintiņu, efektu utt. Un sekvenseram daudz fīču. Kaut gan Copy/Paste sekvenserī gļuko, snap-to-grid arī gļuko, toties notis var vilkt pāri kur gribi - ja tā dara SONARā, tad tas uzdod dumjus jautājumus par Replace/Merge un tik un tā daļu nošu izdzēš. Un playlists FL Studio ir laba lieta - man patīk ar sekvenseru ņemties, tad nu varu cilāt gatavos gabalus un atkārtot cik vajag. SONARā tas ir pagrūtāk, tur visa dziesma ir kā viens gabals un ķēpa, ja sāc ar klipiem darboties. Vēl FL Studio Undo komanda jocīgi darbojas - ar Ctrl-Z var tikai vienu pakāpi atlekt atpakaļ, ja grib vairāk - jāiet uz Undo history. Ja kāds zina, vai var arī Cubasē dabūt līdzīgu darbības principu kā FL - taisīt klipus sekvenserā un likt vajadzīgā secībā un laist caur instrumentiem (vai Cubases instrumentu klāsts ir vismaz tikpat bagāts kā FL jeb pašam jāmeklē visi VSTi?), tad būs laikam Cubase jāpapēta nopietnāk.

Ja pats nejeedz nekaa no dzelzhiem kas kompi stav, un no softa ko izmanto neraksti mulkibas. :twisted:


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 11-Jul-2006 10:36:45 
Offline
1 līmenī - Mikseris.LV forumā
1 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 07-Jun-2006 12:02:50
Posts: 56
Hm. Kas tieši tev nepatika? Varu runāt konkrēti - vSampler 3 ar SF2 un DLS atbalstu. Ja pamēģina to SONARā kā DXi, tad pie track properties MIDI trekiem uzrāda instrumentu nosaukumus no vSampler ielādētās SF2 bankas. Ja to vSampler ieslēdzu Cubasē, tad nekā, skanēt jau tas vSampler skan, bet instrumenti saucas pēc General MIDI standarta. Piekrītu, vajadzēja Cubasi vairāk pamocīt, būtu varbūt atradis, kā piesaistīt pareizu instrumentu mappingu. Cik skatījos, tur ir komplektā kaudze ar .ins failiem - alesis.ins, yamaha.ins, tie tad arī laikam ir tās MIDI instrumentu definīcijas. Es jau tikai secināju, ka SONARAm tas pielec uzreiz, Cubasē nē. Bet varbūt tā vispār ir vSampler vaina vai arī DXi un VSTi interfeisu atšķirība, kas to zina.
Un tas pats ar veco labo SB Live! 5.1 - SONAR uzreiz redz tai kanālus SB Live! 0/1; SB Live! 4/5 utt. un var atsevišķi uz tiem novadīt audio trekus vai MIDI sintiņu izejas, bet Cubasei ne Multimedia tipa, ne ASIO draiveri neredz tā atsevišķi - varbūt atkal jāpamokās, bet atkal secināju, ka tas nav automātiski. Nu labi, gana spemot. Topiks bišķi ne par to laikam.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 12-Jul-2006 1:24:43 
IMHO jasak no FL. Kad varesi uztaisit kaut ko daudz maz sakarigu parejos softus jau zinasi :wink:


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 12-Jul-2006 14:17:35 
ja nezini ar ko saakt tad labaak nesaakt vispaarr

ato shito wanabee prodjuuseru ir ar kaudzi ;o


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 25 posts ]  Go to page 1 2 Next

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited