Mikseris.LV [mūzikas portāls]

Mikseris.LV Forums
It is currently 28-Mar-2024 23:27:40

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 18 posts ]  Go to page 1 2 Next
Author Message
 Post subject: Mikrofons
PostPosted: 26-Jun-2007 15:54:11 
Offline
1 līmenī - Mikseris.LV forumā
1 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 04-Jan-2007 14:58:39
Posts: 50
Ir doma iegaadaaties mikrofonu dziedaashanai, dziedaat maaku, kaa nekaa 5 gadi korii, 6 muzikas skolaa :P

http://www.discomania.lv/7911, tas pa 35 LS ir normaals?? vnk esmu ljoti taupiigs, nelecu ar daargu preci :P

_________________
Laimiigs???


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 28-Jun-2007 1:31:53 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 09-Jul-2006 13:12:10
Posts: 194
Location: Latvia
no mikjiem neko nesaprotu bet mosh labaak to kas pa 39 tai pashaa linkaa ko iemeti! shure - vismaz firma kutcik ne cik uzticama! http://www.discomania.lv/7911


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 28-Jun-2007 2:28:48 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 05-Oct-2004 7:34:47
Posts: 1284
Location: Rīga
Nu AKG jau kā firma arī nebūtu nekas vājš.

Jautājums vai gribi to dziedāšanu arī rakstīt vai tikai trennēt balsi? Ja ierakstam paredzēts, tad es tēmētu uz kādu budžeta kondensatoru, ja ir kur pieslēgt protams. Budžeta kondiķi pēdējā laikā paliek bešenna lēti, Behringer un Samson ražojumi daži jau tuvojas tavai cenas kategorijai, nav gan gadījies pagaidām dzirdēt kā pašī USB pieslēguma miķi, netā atsauksmes ir pretrunīgas, bet nu kopumā izskatās ka velk uz diezgan adekvātu rezultātu iztērētajai naudai. Droši ka tev sanāk savs risks, bet kamēr nav lielas naudas uz ruletes, neapmierināts jau nu diez vai paliksi, īpaši ja tiek iegādāts pirmais miķis ever.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 29-Jun-2007 1:48:57 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 28-Feb-2005 1:05:24
Posts: 463
Location: Seda & Pitalova
Quote:
nav gan gadījies pagaidām dzirdēt kā pašī USB pieslēguma miķi, netā atsauksmes ir pretrunīgas,
Nekas labs nevarētu būt, jo būtībā jau tajā mikrofonā viernkārši ir iestūķēts kāds no lētākajiem USB interfeisiem. Tātad, ja ir pieejams daudzmaz ciešams audio interfeiss/skaņas karte ar preampiem, rezultāts ar parastu mikrofonu noteikti būs labāks.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 29-Jun-2007 13:16:20 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 05-Oct-2004 7:34:47
Posts: 1284
Location: Rīga
Tā jau loģiski domājot tam vajadzētu būt. Šie jau USB verķi arī tēmēti uz auditoriju, kas pa min. ciparu grib dabūt visu vajadzīgo, vai vismaz palēkāt ap lielgabarīta kapsulu lai iepozēt sanāk labāk. Bet nu ja skatās tad piemēram t.bone SC440 USB (40 Ls kategorija pērkot netā), nekas sakarīgs jau man šķiet nav gaidāms, bet ja parēķina tad pa to summu nesanāk īsti pat lēta skaņas karte ar primitīvu dinamisko miķi un kabeli tam. Ieteikt gan atturēšos šeit, palasu tik atsauksmes netā un puse ir par šiem starā, otra puse sūdzas ka nešancē draiveri galīgi, problēma tā, ka tie kuri lieto nopietnus miķus šos te nekad nav rokā turējuši vairumā gadījumu tādēļ arī viedokļu kompetence no tiem pircējiem ......., ej nu sazini kas tur kā ir. + vēl pie šādas cenas 2 vienādi strādājošus eksemplārus diez vai atrast ņemot vērā kas tur iekšā sabāzts.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 29-Jun-2007 14:35:10 
Offline
1 līmenī - Mikseris.LV forumā
1 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 04-Jan-2007 14:58:39
Posts: 50
Behringer, Samson kur kaadu infu var redzeet par vinjiem ?? :P

un kur vareetu nopirkt Behringer (dzirdeeju, ka labs :P)??

Sprauzhas ar parasto Jack tipa 'uzgali'??

_________________
Laimiigs???


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 29-Jun-2007 14:49:21 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 05-Oct-2004 7:34:47
Posts: 1284
Location: Rīga
Quote:
Behringer, Samson kur kaadu infu var redzeet par vinjiem ?? :P; un kur vareetu nopirkt Behringer (dzirdeeju, ka labs :P)??
Pieejami šie ir Yamahas veikalā Rīgā uz Tērbatas ielas. Kaut kas arī bija uz vietas pa acu galam manīju kad viesojos tur pēdējo reiz (mēnesi back).
Vari paskatīties e shopā www.thomann.de . Tur šitie un t.bone tirgojas čupām un šipo arī pie mums.
Ja jāsaka tad Behringer B1 esmu padarbinājis kādu mirkli, patiesībā ja ir kur piespraust klāt (phantoms 48V) tad par skaņu šim verķim, šajā cenā, ņemot vērā ka tiek iegādāts pirmais miķis nesūdzēsies, man te pazīstami ļaudis pirka šos un neraud.
Quote:
Sprauzhas ar parasto Jack tipa 'uzgali'??
Ja runa ir par kondensatora miķiem (bez USB), tad šiem vairumam būs nepieciešams "phantom power" jeb zināms barošanas spriegums (praksē bieži 48V), kuru ir jānodrošina tavai skaņas kartei, pultij vai preampam, pieslēgsies ar XLR konektoru - karoče ja būs phantom power kartei, jābūt arī šiem.

Tiem kam ir USB ir USB un caur to visam itkā vajadzētu šancēt bez liekiem pribambasiem, vismaz tā solās ražotāji.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 29-Jun-2007 19:44:18 
Offline
1 līmenī - Mikseris.LV forumā
1 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 04-Jan-2007 14:58:39
Posts: 50
paldies par info

_________________
Laimiigs???


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 10-Jul-2007 9:21:43 
Kāda jēga tērēt 40 Ls par visiem tiem mēsliem. Pērc uzreiz vismaz Shure SM58, vai nepērc neko. Viss, kas mazāks par šo mikrofonu ir naudas izmešana.

Pēc tam, kad būsi ticis pie kautcik jēdzīgas skaņas kartes, pults utt. visi pārējie mikrofoni vienkārši neskanēs :)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 12-Jul-2007 0:57:44 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 28-Feb-2005 1:05:24
Posts: 463
Location: Seda & Pitalova
Quote:
Pērc uzreiz vismaz Shure SM58, vai nepērc neko.
Balss ierakstam tas noteikti nebūs labākais variants;
man ir šaubas, vai esi maz to praksē kādreiz salīdzinājis ar (dajebkādiem) kondesatora mikrofoniem.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 18-Jul-2007 18:10:26 
Quote:
Quote:
Pērc uzreiz vismaz Shure SM58, vai nepērc neko.
Balss ierakstam tas noteikti nebūs labākais variants;
man ir šaubas, vai esi maz to praksē kādreiz salīdzinājis ar (dajebkādiem) kondesatora mikrofoniem.
Es par to naudas summu runāju...
Man pašam ir Shure Beta 87A un skan ļoti labi... un maksā arī.

Ja kādam ir pieredze ar lielas diafragmas lētiem kondensatoriem, tipa tavā skaņā ir tāds ķīniešu pa 90 latiem, apgaismojiet lūdzu, vai tas ir labāks vokālam nekā mana tā pati šure, vai tas ir tikai studijas mikrofons pēc nosaukuma..... ļoti ceru uz atbildi, jo paziņa gatavojas pirkt miķi, bet budžets ir 100 ls, tāpēc jautājums, vai Shure Beta(vai SM) 58, vai tie ķīniešu kondensatori - mucas. Vai pataupīties tam pašam manam A87 rokas kondensatoram???????????????


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 18-Jul-2007 21:38:20 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 10-Sep-2004 14:13:42
Posts: 1247
Tikko pabeidzu testus ar AKG Perception 200 pudeli- kapsula ljoti laba, par elektroniku var disktuteet, bet starp sho un Neumann bija ap 6 dB starpiiba SNR. Maksaa vinjsh Ls 100 ar mazu asti- nu es teiktu viens jauks lielaas membraanas condenser par to naudu. Paariiti panjemshu jazz darbiniem. Sliktaa zinja- parametri mainaas peec katra kritiena. Ja nometi zemee, mieriigi tur arii atstaaj.
Shure lielaakais pluss ir mehaaniskaa izturiiba- padziedi, iesit paaris naglas un turpini dziedaat, uz skatuves nenoveerteejams parametrs. Studijaa lietojami vokaalam paarsvaraa KSM32 un KSM44. Bet arii tie no audio viedokla nav nekas varens. Tas pats AKG 414 ir dabiigaaks.

ddff, saak ticeet nedaargiem condenseriem


[quote="dave_anders"]Ja kādam ir pieredze ar lielas diafragmas lētiem kondensatoriem, tipa tavā skaņā ir tāds ķīniešu pa 90 latiem, apgaismojiet lūdzu, vai tas ir labāks vokālam nekā mana tā pati šure, vai tas ir tikai studijas mikrofons pēc nosaukuma..... ļoti ceru uz atbildi, jo paziņa gatavojas pirkt miķi, bet budžets ir 100 ls, tāpēc jautājums/quote]


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 19-Jul-2007 9:15:16 
Quote:
Tikko pabeidzu testus ar AKG Perception 200 pudeli- kapsula ljoti laba, par elektroniku var disktuteet, bet starp sho un Neumann bija ap 6 dB starpiiba SNR. Maksaa vinjsh Ls 100 ar mazu asti- nu es teiktu viens jauks lielaas membraanas condenser par to naudu. Paariiti panjemshu jazz darbiniem. Sliktaa zinja- parametri mainaas peec katra kritiena. Ja nometi zemee, mieriigi tur arii atstaaj.
Shure lielaakais pluss ir mehaaniskaa izturiiba- padziedi, iesit paaris naglas un turpini dziedaat, uz skatuves nenoveerteejams parametrs. Studijaa lietojami vokaalam paarsvaraa KSM32 un KSM44. Bet arii tie no audio viedokla nav nekas varens. Tas pats AKG 414 ir dabiigaaks.

ddff, saak ticeet nedaargiem condenseriem
Skaidra bilde. Tad jau jāsaika, lai mans paziņa provē Neumann un SM58 un izvēlas, kas šim svarīgāks. Uz skatuves tāpat ar savu mic nekāps, tādēļ jāņem best price/quality priekš mājas ierakstiem.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 19-Jul-2007 13:28:44 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 05-Oct-2004 7:34:47
Posts: 1284
Location: Rīga
Quote:
Skaidra bilde. Tad jau jāsaika, lai mans paziņa provē Neumann un SM58 un izvēlas, kas šim svarīgāks. Uz skatuves tāpat ar savu mic nekāps, tādēļ jāņem best price/quality priekš mājas ierakstiem.
Tu šim nesaki lai iet bodē un braši prasa Neumann, ja budžets ap 100. Neumann pat shockmountu tur nesanāk sagādāt īsti.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 19-Jul-2007 18:47:55 
Quote:
Quote:
Skaidra bilde. Tad jau jāsaika, lai mans paziņa provē Neumann un SM58 un izvēlas, kas šim svarīgāks. Uz skatuves tāpat ar savu mic nekāps, tādēļ jāņem best price/quality priekš mājas ierakstiem.
Tu šim nesaki lai iet bodē un braši prasa Neumann, ja budžets ap 100. Neumann pat shockmountu tur nesanāk sagādāt īsti.
Kāds brand varētu būt šādā cenā?


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 18 posts ]  Go to page 1 2 Next

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited