Mikseris.LV [mūzikas portāls]

Mikseris.LV Forums
It is currently 28-Mar-2024 20:01:17

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 192 posts ]  Go to page Previous 18 9 10 11 12 13 Next
Author Message
PostPosted: 05-Mar-2009 15:17:05 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 07-May-2007 9:49:03
Posts: 353
bet ar kompi nekad taadu skanju kaa ar hardveru nedabuusi ..

_________________
Image

http://MOAdeXanDtHeciTy.draugiem.lv [trashHop , breaks , darth wader ]

http://quadratinsh.draugiem.lv [8 bit electronics , circuit bent toys ]

http://ohmtek.draugiem.lv [ol skuul elektro breaks ]


Top
   
PostPosted: 05-Mar-2009 19:51:48 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 25-Feb-2005 12:53:43
Posts: 642
Quote:
Quote:
... TE var novilkt vienu saundu uzprogrammeetu 100% "from scratch", kura saakuma ir kaa parasts PWM pads un vietaam transformeejas par FM padu, tad veel filtra staavoklis un taa modulaacija pamainaas. ... p.s. ak jaa, skan ikai viena nots visulaiku un paraleeli tiek krukjiits mod wheel.
Tiem, kam varetu but interese - man ari ir ienakusies divi pasprogrammetu patchu piemeri, ta teikt - Nord vs Virus:). tapat ka o. gadijuma, vienlaikus skan tikai viena nots (kaut gan manos piemeros nosu kopuma ir mazliet vairak ka viena) parejais pamata tiek panakts ar joystick attiecigi saprogrammejot mod matrix.
PS kas mums vel te par aparatiem ir pieejami? kadi vel skanu demo gaidami? :roll: ;)

Neko. Labs gruuviigs patchs. Mja...skan jau labi tas Virus :)
Kaut kad ieposteeshu 3aa Norda arppegiator fiichu. 3ajam arps ir vnk. fantastisks. Nav tur vienkaarshi ap down un skan ceturtdaljnots vai astodaljnots u.t.t. Bik sarezhgjiitaaks, bet nav paarmudriits.

p.s. plasmatronu noskipoju. shis reaali labs!!!


Top
   
PostPosted: 06-Mar-2009 8:38:14 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 08-Aug-2008 11:45:25
Posts: 388
Hm arpeggiators? isteniba sajos piemeros tas nav izmantos. Ritmiskaas strukturas ir panaktas ar lfo modulacijam. Bet ta arp tehnologija, ko piedava Nord 3 tiesam izklausas interesanti (palasiju ari manuali) looti labprat ievertetu darbiba. Lidz sim joprojam labakais arp risinajums, kas ir bijis manos nagos ir korg TR, vienigi tur ir baiga laza ar arhitekturu, proti visi arp setingi glabajas atseviska registra un, ja taja kaut kas tiek mainits, tad tas maina visu patchu skanejumu, kas lieto attiecigos arpus. Jaunaja M3 tas ir mazliet labak atrisinats, jo arp setingus var saglabat lidz ar kombi, vienigi ta karma pati par sevi ir parmudrits arpeggiators - baigi sarezgiti lietojams, jo ipasi, ja ir velesanas imitet kaut ko vienkarsu no TR bibliotekas.


Top
   
PostPosted: 06-Mar-2009 12:44:05 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 25-Feb-2005 12:53:43
Posts: 642
Es sapratu. Es to rakstīju par Nord 3 arpu :)


Top
   
PostPosted: 13-Feb-2010 19:48:37 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 25-Feb-2005 12:53:43
Posts: 642
\oo/, aptuveni 2 gadi mediiju Ensoniq FIZMO. Neticu veel tagad, bet esmu kljuvis par vienu no ~ 550 laimigajiem, kam ir shis verkjis. Bija viens trakais, kas to paardeva :shock:
Keyboard versijas pasaulee ir ap 500, reka ~50.
P.S. Fizmo ir ENSONIQ firmas peedeejais produkts pirms to aprija EMU un tuuliit peec tam fukkin Creative Labs. P.P.S. Starp citu, Ensoniq viens no dibinaataajiem bija tas pats chalis, kas Amigaas iebuuveeja SID.
P.P.P.S Iisteniibaa, ja runaajam par digitaalajiem sintezatoriem, tad Ensoniq ir mans favoriits. Un ne velti- vinji ir bijushi innovatiivi visu laiku. Kaadreiz, ja buus vieta :), tad ASR-10 buus mans. Iespeejams, veel shis tas no agriinajiem, ar digitaalajaam waveformaam un analogo filtru.

Image


Top
   
PostPosted: 15-Feb-2010 8:26:44 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 08-Aug-2008 11:45:25
Posts: 388
Paskatiju youtuba un palasiju vintagesynth - izskatas interesants verkis - kaut kas no wavesequencing, kaut kas no FM, bet es ta saprotu, ka skanejums ir diezgan specifisks - sarezgitam motion skanam vairak piemerots? Tadam tik labu groove apaksa +nelielu lead melodijam un laivam i neko vairak nevajag :)


Top
   
PostPosted: 15-Feb-2010 13:24:26 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 25-Feb-2005 12:53:43
Posts: 642
Precīzi! Ar šo verķi ir grūti (bet ne neiespējami) dabūt ārā lead un bass skaņas. Tas ir paredzēts tekstūrām un tml. "evolvējošām" skaņām, pie tam, šis ir viens no nedaudzajiem gadījumiem, kad manuālis ir jāizlasa, citādi var sanākt aplauziens.
Ensoniq ar Fizmo netrāpīja īstajā laikā. Tas iznāca tad, kad pilnās burās gāja vaļā analog revival. Users šopā piegāja pie Fizmo, paprovēja to, un, nespēdams atrast pachus no sērijas "PHAAAT Moog Bass" vai "ACIIID 303", nodomāja - wtf - par ko gan Ensoniq domāja izlaižot šo verķi?


Top
   
PostPosted: 15-Feb-2010 16:33:27 
Offline
Mikseris.LV power user

Joined: 07-Nov-2005 11:48:20
Posts: 680
Man liekas, overflow, ka tev istabā tik piebāzts ar verķiem, ka tur tikai roku var iebāzt pa durvīm un pāris taustiņus nospiest. :P Moogs, nord, virus (laikam vairs nav), noteikti arī kāds ar oglēm darbināms analogais... Kurā veikalā meklēt to ūberdisku ko ar šo "armiju" saražosi?

_________________
Million watts of music power, in a speed of light from Astra, ehh...


Top
   
PostPosted: 15-Feb-2010 18:10:46 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 25-Feb-2005 12:53:43
Posts: 642
http://www.myspace.com/starringtwo :). Lasiit textu zem pleijera.
vai
http://muzika.draugiem.lv/music/artist/?id=23149

Disks buus. Pietam, dubultnieks. Iisteniibaa man bija reala problema. Mana miiljaakaa blice bija (ir) Camouflage. Tad veel DM ~ liidz 1993 patiika u.t.t. Tad luuk, viss ko es taisiiju, man sanaaca liidziigs DM :). Un visu sho laiku nebija nekaadas veeleeshanaas atkaartot jau iepriekshmineetos veikumus. Tachu peedejos gadus pastiprinaati klausos ambient, glitch, filmu muuziku (CLiff Martinez), patiik arii viens hiphop novirziens (aizmirsu kaa to sauc) ar paarstaavjiem Kid Cudi, Kanye West, kaa arii esmu saacis saprast un iemiiljot teicienu "less is more" (to gan nevaru attiecinaat uz sintinjiem :D). Tad luuk. Nu zinu, ka man var sanaakt kaut kas eksperimentaali citaads, bet ar sintiipopa sakneem, ko vareetu buut veerts paraadiit arii citiem. Pirms meenesha vienojaamies ar Edgaru, ka mees TO izdariisim.

p.s. Ir veel Future Retro XS, Studio Electronics SE-1 ar Moog, ARP 2600, Oberheim un Roland filtriem...kas veel..Waldorf Q. Ir veel shis tas. Virus ir, jaa :). Kaut kaads E-MU samplers u.t.t :)
p.p.s. sintinji ir kaa pastmarkas. Dazhreiz silda vienkaarsha apzinja, ka man tie pieder :)
p.p.p.s. nesen STandARTAM remikseeju vinju jauno singlu. Animals Of Our Kind (Space Traveller Mix) var chujiit manas jaunaas aizraushanaas (ambient u.t.t.)

pats peedeejais p.s. ja reiz saakaam par sintinjiem, tad man veel ir celsh ejams. Veel gribu pashu pirmo Nord un vienu no Roland Jupiter saimes - Jupiter 6, 8 vai MKS-80.


Top
   
PostPosted: 15-Feb-2010 19:38:50 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 26-Feb-2005 19:30:36
Posts: 171
Iedvesmai paklausies vēl Legowelt un Orgue Electronique..... eh, principā no Hāgas, Roterdamas mafijas puses nāk daudz lielisku skaņdarbu, vajag tikai rakt.... :D

_________________
.......So fire a warning shot first. If that does not work..... Well that is what the rest of the clip is for.


Top
   
PostPosted: 16-Feb-2010 9:31:39 
Offline
Mikseris.LV power user

Joined: 07-Nov-2005 11:48:20
Posts: 680
Quote:
http://www.myspace.com/starringtwo :). Lasiit textu zem pleijera.
Vai esmu savās domās vienīgais, ka Myspace ir ļoti laba ideja ar katastrofālu vizuālo un ergonomisko izpildījumu? Ko vien vērti ir megalieli palagi komentos ar "thank you for add to friendlist". Sorry, bet tas jau offtopiks. Veiksmi, un gaidīsim.

_________________
Million watts of music power, in a speed of light from Astra, ehh...


Top
   
PostPosted: 16-Feb-2010 9:39:03 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 02-Nov-2005 4:28:33
Posts: 1107
Location: Latvija
FunFan uzliec kadas stereoskopiskas brilles, lai pasaule rozainaka izskatas, savadak tev vis ir peleks un ...ains

_________________
http://www.aheadx.lv

http://www.soundclick.com/spacesinvader
http://www.soundclick.com/aheadx
http://dj-kramars.draugiem.lv
http://spacesinvader.draugiem.lv


Top
   
PostPosted: 16-Feb-2010 10:04:17 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 08-Aug-2008 11:45:25
Posts: 388
Quote:
.....Disks buus. Pietam, dubultnieks. ....kaa arii esmu saacis saprast un iemiiljot teicienu "less is more" (to gan nevaru attiecinaat uz sintinjiem :D). ....p.p.s. sintinji ir kaa pastmarkas. Dazhreiz silda vienkaarsha apzinja, ka man tie pieder :)
.....
Nu baigie malaci, lai veicas! Gaidisim rezultatus, citadi iznemot Standarta diskus pedeja laika neka cita isti no lv razojumiem nav tada par ko es butu ar mieru naudu maksat.
===
Less is more - nu ja, tas ir apmeram tikpat divains teiciens ka "never say never" :D Man ari briziem skiet, ka labak mazak, bet tad atkal tas pariet un gribas masivu orkestralu skanejumu pa visam frekvencem - viss ir atkarigs no noskanojuma un vajadzibas. Pedejo divu menesu laika, vispar pat nav bijusi iespeja isti kompi ieslegt, kur nu vel kaut ko pie taustiniem pagrabinat - tas ir ta kaa turet bada un pec tam loti gribas - the more is more :roll:
===
Par to sintinu kolekcionesanu ir sapigs jautajums (viens no vel paris hardware minusiem) - vajag vietu, kur tos novietot. Funkciju zina es domaju, ka varetu atrast kadus 7-10 modelus, kas noklaj 99% vajadzibas. Ta ka ar kadam 10 'pastmarkam' man pilnigi pietiktu - galu gala jaunakie modeli tiri labi spej emulet vecako skanas, ka tas atskiribas ir tikai sikas nianses, kas man ir tikpat maznozimigas ka atskiribas vadu tesos. Paslaik mani divi reali lietojamie hardwari noklaj kadus 50-70% vajadzibu un nekas ipasi daudz vairs nav nepieciesams, ja nu vienigi kaut kas ritmiem, ka ari kas salidzinosi eksotisks ka Tavs Fizmo vai kaut kas no modularajiem varetu but interesants. Pats interesantakais, ka darbojoties ar hardware tiri labi funkcione sis teiciens less is more un skiet, ka viss ir baigi feini, bet ko lidz tu piesedies pie kompja sekvencera, kas tev lauj slanos kramet nezin ko, ta tas 'less' atri aizvietojas ar 'more' :)
No otras puses realu rezultatu ar hardwari panakt ir grutak, jo stradajot ar softu, tu katru reizi precizi ielade visus settingus un vari turpinat no tas vietas, kur esi apstajies, bet stradajot ar hardwari ir ta ka, ja vienaa putienaa tas viss kopskats nav bijis uzbuvets, tad pec tam otrreiz to reproducet un nokert sajutu vairs nav tik vienkarsi - tas ir vel viens iemesls kapec es veidojot savu setupu loti pardomaju ka pec iespejas minimizet hardware resursus, jo kad to ir daudz, tad atcereties, kur kas ka bija saslegts ir stipri pagruti (vismaz man) :)


Top
   
PostPosted: 16-Feb-2010 10:20:01 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 08-Aug-2008 11:45:25
Posts: 388
Quote:
Quote:
http://www.myspace.com/starringtwo :). Lasiit textu zem pleijera.
Vai esmu savās domās vienīgais, ka Myspace ir ļoti laba ideja ar katastrofālu vizuālo un ergonomisko izpildījumu? Ko vien vērti ir megalieli palagi komentos ar "thank you for add to friendlist". Sorry, bet tas jau offtopiks. Veiksmi, un gaidīsim.
Nu ne gluzi vienigais - man patiesiba ari myspace noformejums nesiet nekads izcilais (es vienkarsi to nenjemu piere) - ka windows - patik vai nepatik, bet lieto (jeb der visam un nekam) :roll: :)


Top
   
PostPosted: 16-Feb-2010 11:31:07 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 25-Feb-2005 12:53:43
Posts: 642
Quote:
Quote:
http://www.myspace.com/starringtwo :). Lasiit textu zem pleijera.
Vai esmu savās domās vienīgais, ka Myspace ir ļoti laba ideja ar katastrofālu vizuālo un ergonomisko izpildījumu? Ko vien vērti ir megalieli palagi komentos ar "thank you for add to friendlist". Sorry, bet tas jau offtopiks. Veiksmi, un gaidīsim.
Neesi vienīgais...maispeiss tas ir vnk. kaut kas infantils. Es ar uzaicinaajumiem "draudzeeties" neaizraujos. Savas miiljaakaas blices esmu uzaicinaajis un tas arii viss. Tie "thanks for add" ir tieshaam kas briesmiigs.


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 192 posts ]  Go to page Previous 18 9 10 11 12 13 Next

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited