Mikseris.LV [mūzikas portāls]

Mikseris.LV Forums
It is currently 28-Mar-2024 17:33:17

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 192 posts ]  Go to page Previous 13 4 5 6 713 Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 09-Feb-2007 21:57:21 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 25-Feb-2005 12:53:43
Posts: 642
:)

Par Pro One iemineejos tikai taapeec, ka tas ir viens no nedaudzamajiem analogajiem, kuri:
* maksaa saliidzinooshi maz (zem 1k usd)
* ir mazi/viegli - viegli (leeti) var atransporteet
* ir sastopami ljoti labaa kondiicijaa UK, kas atkal atvieglina atveshanas procesu.

Ja saliidzinaam ar Oberheim, tad cipars stirpi leetaaks. No Oberheim patiik tabletops Xpander, bet daargs :(

Par analogo filtru kontroleejamu no kompja...taa bija lieta, deelj kuras Waldorfs izbeidzaas, cik zinu. Pirms gadi 3-4 shie uztaisiija AFB16, maksaaja suuro kaapostu...nu koroche tagad ir atpakalj ar Strombergu.

Andromeda. Jaa. Ir dzirdeets ka to nerazho, jo nevienaa DE online shopaa tas vairs nav atrodams. Tajaa pashaa UK var atrast A6 par 1k maarcinju. Redzees, ja nokrukjiisies viena lieta, varbuut peec 2 meeneshi tikshu pie taa.
Par ION nepiekriitu. Tas savaa zinjaa ir uuber sintinsh - cik tur padsmit filtru modelji, ljoti laba "analogaa" skanja, turklaat liels pluss ir t.s. endless pochi, ka paarsleedzot presetus un krukjiijot poci, sounds saakas no taas vietas, no kuras tam jaasaakas,...ceru ka saprataat...Ion cik zinu, jau nevar nopirkt gadu - divus, un nerazho to deelj taa, ka nav renatabli...cik esmu lasiijis.

Un arii par aftersales veertiibu...skaidrs ka korgi, rolandi un jamahas vienmeer maksaas mazaak kaa mazo kompaaniju produkti.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 09-Feb-2007 22:17:18 
es sapratu ka galvenaa problema ar ProOne bija tas ka nav midi (kontrolejams ar kompi), bet ok... ... :)

ION protams par savu cenu ir lielisks, bet ja pat taads nav rentabls, kur tad nu vel andromeda.

Kur tieshi UK ir taa zelta bedre ar andromedu par 1K?


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 10-Feb-2007 11:36:53 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 25-Feb-2005 12:53:43
Posts: 642
Visus savus sintinjus un daudz ko citu esmu pircis soundonsound.com Tagad pat tur paardodas 3 gab. A6. Viens pat par 999 paundiem.

o.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 10-Feb-2007 23:52:09 
Offline
Moderators
Moderators
User avatar

Joined: 30-Dec-2004 16:49:53
Posts: 883
Location: Liepāja, Latvija
Paldies 0Hz par dotajiem linkiem! Man nesen nogrāvās HDD, pagaidām taisni pie saviem sakrātiem favorītu linkiem netieku, bet nu ir labāk, iečekoju vēl man nezināmus. :)
Gribu pievienot vēl vienu, par cik nebaidos no lodāmura, un esmu ieinteresējies par Midibox SID un Midibox FM sintiņiem:
http://www.ucapps.de/

Par Andromedu, taisni vakar izrunājos (gan minimāli, bet zināmu punktu uz i uzlika) ar kādu A6 īpašnieku, kurš vienā vārdā izteicās ka ir pilnīgs ''sū...'' . Vairāk jau tur ir domāts ka grūts interfeiss, ilgi programmējams, vienv.sakot, ilgāk sanāk nosēdēt pie tā, kamēr ko ''izgrozi''. Un, ja ION un Micron ir Andromedas ''kļūdas'' labojums, tad jau labāk ņemt šos. Atklāti sakot gribu kādu no šiem variantiem, tik vēl nēesmu izlēmis - ION tomēr 5 oktāvas, daudz realtime poču, Micron ir jaunāks produkts, līdz ar to funkcionālā ziņā pārāks par priekšteci (vairāk balsu, vairāk joslu vokoderim, sekvenceris, utt.), bet mīmuss tas ka 3 oktāvas, maz (teiktu ka gandrīz nav) realtime poču!

Par Stromberg, jāpagaida kādu laiku, jāpavēro kāds tas vēzītis dzīvē būs, un ... droši vien būs jāpagaida otra relīze, jo kā pieredze rāda, ''bērnības kaka'' piemīt visiem pirmdzimtajiem.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 11-Feb-2007 1:19:23 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 28-Feb-2005 1:05:24
Posts: 463
Location: Seda & Pitalova
neliels offtopic nenāks par sliktu Image


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 19-Feb-2007 22:25:38 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 25-Feb-2005 12:53:43
Posts: 642
Saliidzinaajumam ljoti labi dereetu auto. Paardevu savu "gudro" citronu (ja var ticeet reklaamaam) un nopirku...ford mustang '62 ar karburatoru, trumulju bremzeem un ... AM raadzhinju uubermega audiosisteemas vietaa :)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 31-Mar-2007 3:08:15 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 28-Feb-2005 1:05:24
Posts: 463
Location: Seda & Pitalova
daži labumi no Musikmesse:

solaris
Image

wave
Image


origin
Image

sk.
http://www.sequencer.de/blog/index.php
kā arī citur.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 31-Mar-2007 13:09:50 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 25-Feb-2005 12:53:43
Posts: 642
Jaa, visi interesanti...kaut gan Origin, cik saprotu, buus parasts pc, tikai citaa "kuliitee". Iespeejams, ka kljuudios. Varbuut buus baazeets uz Sharc prochiem. Arturia's "miikstie" man ne visai, iznjemot peedeejo - Jupiter 8 klonu. Nekad neesmu dzirdeejis origjinaalo, bet klona skanja ljoti "silta".
Clavia. Cik uzodu, strokjis agriinaa beta versijaa. Kaa lielaakais pluss iespeeja izmantot savus sampljus kaa kaa....kaa bija latviskais tulkojums vaardam "oscillator" :) ?
"Solaris". Cik salasiijos, tad pie taa izstraades ir piedaliijies Sequential Circuits Prophet 5 teevs (arii Wavestation, kas saakumaa bija Sequential izgudrojums, kuru peec tam paarpirka Korg). Tas vien jau pie cenas pieliek 1k usd :). Nez kaads tam sounds. Prophet 5 mani iipashi neaizrauj. Ou, lasos arii buus baazeets uz Sharc... :( domaaju, ka koncepts buus liidziigs kaa Andromedai - OSC un filtrs iisti analogie.
Karoch, man veel kaadam laicinjam pietiks ar hardware Virus + gaidu atnaakam TC Powercore ar "miiksto" Virus. Bet Andromedu veel joprojaam gribu :)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 04-Apr-2007 11:43:23 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 10-Sep-2004 14:13:42
Posts: 1247
. Image

Image

Es pavadiiju zinaamu laiku pie shiem skapiishiem. Jaateic, ka ljoti saprotami un uzskataami uzbuuveetas iekaartas. Laikam to sameeraa lielie gabariiti un lielais patch cordu daudzums ir tas, kas ierobezho plashaakas tautas masas izmantot sho tehniku.

ddff


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 02-May-2007 9:34:21 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 25-Feb-2005 12:53:43
Posts: 642
Reku ir viens labs ebay jūzoto hardware sintiņu šops http://stores.ebay.co.uk/Synth-Gear .Džeks no Japānas. Laika gaitā esmu novērojis, ka visi sintiņi ir pa ļoti labām cenām, turklāt, ja tie netiek notirgoti nedēļas divu laikā, tad džeks tiem kabina klāt "free worldwide shipping". Kas to būtu domājis, ka kādreiz JV-1080 maksās 170 LVL :). Tagad tur tirgojas JP-8000 pa ļoti labu praisu...

o.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 02-May-2007 9:41:26 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 25-Feb-2005 12:53:43
Posts: 642
Quote:
.
Es pavadiiju zinaamu laiku pie shiem skapiishiem. Jaateic, ka ljoti saprotami un uzskataami uzbuuveetas iekaartas. Laikam to sameeraa lielie gabariiti un lielais patch cordu daudzums ir tas, kas ierobezho plashaakas tautas masas izmantot sho tehniku.

ddff
ddff, Tu aptuveni gadu pusotru atpakaļ nenēsāji īsus matus un nebiji bez bārdas? Čo to pazīstama seja... :)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 02-May-2007 18:59:45 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 10-Sep-2004 14:13:42
Posts: 1247
Saliidzinot ar shobriidi es pirms pusotra gada vispaar biju plikpauris :]

ddff

Quote:
ddff, Tu aptuveni gadu pusotru atpakaļ nenēsāji īsus matus un nebiji bez bārdas? Čo to pazīstama seja... :)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 02-May-2007 19:52:30 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 25-Feb-2005 12:53:43
Posts: 642
Quote:
Saliidzinot ar shobriidi es pirms pusotra gada vispaar biju plikpauris :]

ddff

Quote:
ddff, Tu aptuveni gadu pusotru atpakaļ nenēsāji īsus matus un nebiji bez bārdas? Čo to pazīstama seja... :)
SKaidrs. Znachit tavs dubultnieks tas bija :)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 10-May-2007 10:05:39 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 25-Feb-2005 12:53:43
Posts: 642
Nenoturējos...starp citu, ļoti patīkama sajūta izpakot pilnīgi jaunu sintezatoru no kastes :)
Skan vienkārši "mindblowing".

Image


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 10-May-2007 10:38:24 
Offline
Mikseris.LV power user

Joined: 07-Nov-2005 11:48:20
Posts: 680
Fui! Kā man riebjas tie daudzie kloķīši un podziņas. Neviena valša paterna (preseta), elegantas plastmasas vietā plebejisks koks...
Īsāk sakot, uz pārdod sadaļu un ar steigu :lol:

P.S. Iemet kādu semplu lai varam paviebties :)
P.P.S. Atradu semplus viņu lapā, jau saviebos :) :D

_________________
Million watts of music power, in a speed of light from Astra, ehh...


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 192 posts ]  Go to page Previous 13 4 5 6 713 Next

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited