Mikseris.LV [mūzikas portāls]

Mikseris.LV Forums
It is currently 28-Mar-2024 22:54:15

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 6 posts ] 
Author Message
 Post subject: Herr Korg Monopoly
PostPosted: 13-Sep-2008 11:43:45 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 25-Feb-2005 12:53:43
Posts: 642
Hello,

Kaadriez vienaa topikaa apsoliijos iemest kaadus sound fragmentus no paaris analogajiem kas peedeejaa laikaa ienaacaas.

Monopoly triangles. Visi gjeneratori triangles. Taads ambients mazliet. Klaatpielikts bik delay.

Monopoly. Shajaa piemeeraa viss ir realtime. Tb. visi pochi krukjiiti skanot sekvencei. Uzmaniibu ap 50. sek. Var izbliezt juusu monitorus. Uz beigaam var dzirdeet kaa filtrs pashrezoneejaas. Kaut kur no vidus atkal mazliet delay pielikts.

o.


Top
   
 Post subject: Re: Herr Korg Monopoly
PostPosted: 13-Sep-2008 15:47:50 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 08-Aug-2008 11:45:25
Posts: 388
paldies, patikamas skanas.


Top
   
 Post subject: Re: Herr Korg Monopoly
PostPosted: 15-Sep-2008 18:34:23 
Offline
Moderators
Moderators
User avatar

Joined: 30-Dec-2004 16:49:53
Posts: 883
Location: Liepāja, Latvija
Ņam, tāds kārtīgs analogais frīks!
Kā viņam ar MIDI vadību? Vai sanāca ar to Doepher caur CV/Gate kaut ko jēdzīgu panākt?

G.

_________________
http://www.draugiem.lv/wavefrontmotion/
http://www.rabar.lv/


Top
   
 Post subject: Re: Herr Korg Monopoly
PostPosted: 15-Sep-2008 20:03:42 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 25-Feb-2005 12:53:43
Posts: 642
Dopferi jau nopaardevu. Cho ta negribeeja straadaat normaali ne ar Moog, ne Korg. Diemzheel :(. Tagad gaidu atnaakam Kenton Pro Solo MKII. To visi slavee ka nevajadzeetu probleemaam buut. Bet nu...varbuut tas ir taapeec, ka viens aparaats paredzeets 100 voltiem (Japaanai), otrs 110 (USA) attieciigi hertzi arii atshkjiras, bet es abus baroju ar standarta 220-110 paarveidotaaju. Varbuut attieciigi iekshienee arii tur spriegumi citi un taa...tomeer jau - aparaatiem 20 un cik tur gadu...Dopfers veel Korgu pusliidz darbinaaja, bet Moog iisti negribeeja. Tad veel caur maniem nagiem izskreeja MFB STEP64 analogais hardware sekvencers, tas vispaar nespeeja atmodinaat ne vienu ne otru.

o.


Top
   
 Post subject: Re: Herr Korg Monopoly
PostPosted: 16-Sep-2008 8:43:44 
Offline
Moderators
Moderators
User avatar

Joined: 30-Dec-2004 16:49:53
Posts: 883
Location: Liepāja, Latvija
Nu jā, par šo štelli esmu lasījies forumos, ka ir problēma ar MIDI iedzīvināšanu vecajos analogos. Var jau mēģināt čakarēties ar visādiem CV/Gate verķiem, bet pats jau esi saskāries ar gemoru (... mācība arī man, no svešas pieredzes). Lai iedzīvinātu MIDI pašā vecajā analogā, ir vajadzīgs attiecīgs kits, un spečuks, kas visu to korekti ieintegrē. Manas domas, ... nu nez, vai man vairs gribas kādā izsolē dzīties pēc kāda leģendāra analoga, kurš ir sazin kādā stāvoklī, pēc tam domāt un maksāt bezbožnās naudas par MIDI.
Mans verikts - ja ir jau uz rokām kāds analogais, tad tikai live rec, vai mazliet saspringt ar finansēm, un paņemt uzreiz kaut ko no jaunās paaudzes, piem. DAVE SMITH INSTRUMENTS PROPHET 08, MOOG LITTLE PHATTY STAGE II, MOOG VOYAGER OS OLD SCHOOL, WALDORF Q+ PHOENIX EDITION, utt.
... nu kaut kā tā ...

P.S. Par MIDI ieintegrēšanu analogajos - man te Haris no STandART, kādā tusiņā lielijās, ka viņam ir zināms viens frīks, kas nodarbojas ar tādām lietām.

G.

_________________
http://www.draugiem.lv/wavefrontmotion/
http://www.rabar.lv/


Top
   
 Post subject: Re: Herr Korg Monopoly
PostPosted: 16-Sep-2008 10:17:39 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 25-Feb-2005 12:53:43
Posts: 642
Nu jaa, ir chakars ar cv-midi. Bet nu atkal - nav jau tik traki, var arii ar roku iespeeleet ko vajag. Ja kaut kur sanaak netraapiit, pagraizam, pabiidam sekvencerii un viss chiki. No jaunaas paaudzes var njemt, jaa, bet atkal, skaneet jau tie skan, bet ir paaraak "nopuleeti".
Esmu tagad iemaaciijies seilot caur ebaju, liidz ar to var sameeraa briivi sho to nopirkt, un, ja nepatiik, fiksi nogruuzt :). Atnaaks shonedeelj kentons, redzees kaa tas uzvediisies.
P.S. Nopaardevu te paaris iestaaveejushaas lietas, kuras gadiem netiku izmantojis, kaa rezultaataa uzradaas briivs pikjis un iepasuutiiju Future Retro XS.

o.


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 6 posts ] 

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 17 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited