Mikseris.LV [mūzikas portāls]

Mikseris.LV Forums
It is currently 28-Mar-2024 16:01:56

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 10 posts ] 
Author Message
 Post subject: Parādi cik Tev liels!
PostPosted: 22-Apr-2011 13:31:35 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 25-Feb-2005 12:53:43
Posts: 642
Diskusijas ap un par sintinjiem, protams, ir kuul, bet, diemzheel, esmu tam jau sen izgaajis cauri un mani tas vairs "necepii". Respektiivi,- esmu tik daudz dazhaadaas vietaas staastiijis ap un par dzelzhiem, ka burtiski pirksti neceljas virs klavieres veelreiz to visu rakstiit.
Bet kas, manupraat, ir superforshi un uuberinteresanti, ir dziesmas/biiti/paaris skichu taktis (iisaak sakot, kaut kaads motiivs, nevis vienkaarshi viens pachs), kur galveno lomu speelee tikai un vieniigi viens aktieris - viens sintezators! Saprotams, ka visaam skanjaam jaabuut 100% origjinaalaam un pashprogrammeetaam, jo nav nekaa skumjaaka, kaa klausiities "factory" pachus.
Tad luuk, zem shii posta posteejam dzhinglus, biitus, uzmetumus un dajebko, bet kas ir veikti tikai un vieniigi uz viena sintezatora un, pietam, netiek izmantoti "factory" pachi. Maza apstraade ir atljauta, nu tur eq, kompresija, reverbi (gan pasha sintinja, gan sekvencera) un dileji. Vairaak NEKAS! Ne tur flendzheri, harmoniskie gjeneratori, korusi, weivsheiperi u.tml.! Jo tas viss padara gruuti saprotamu - kur beidzas sintinsh un kur saakas efektu bloks.
Skaidrs, ka te nebuus pa 5 posti dienaa, bet, ja buus kaut viens nedeelja, arii tad tas ir 8)

o.


Top
   
PostPosted: 22-Apr-2011 14:48:02 
Offline
1 līmenī - Mikseris.LV forumā
1 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 26-Feb-2011 16:51:38
Posts: 58
Location: LV: Ozolnieki - Rīga / esmu pārziemojis! :)
Quote:
...
Bet kas, manupraat, ir superforshi un uuberinteresanti, ir dziesmas/biiti/paaris skichu taktis (iisaak sakot, kaut kaads motiivs, nevis vienkaarshi viens pachs), kur galveno lomu speelee tikai un vieniigi viens aktieris - viens sintezators! Saprotams, ka visaam skanjaam jaabuut 100% origjinaalaam un pashprogrammeetaam, jo nav nekaa skumjaaka, kaa klausiities "factory" pachus.
Tad luuk, zem shii posta posteejam dzhinglus, biitus, uzmetumus un dajebko, bet kas ir veikti tikai un vieniigi uz viena sintezatora un, pietam, netiek izmantoti "factory" pachi. Maza apstraade ir atljauta, nu tur eq, kompresija, reverbi (gan pasha sintinja, gan sekvencera) un dileji. Vairaak NEKAS! Ne tur flendzheri, harmoniskie gjeneratori, korusi, weivsheiperi u.tml.! Jo tas viss padara gruuti saprotamu - kur beidzas sintinsh un kur saakas efektu bloks.
Skaidrs, ka te nebuus pa 5 posti dienaa, bet, ja buus kaut viens nedeelja, arii tad tas ir 8)
o.

Nesapratu, kādā formātā tiek gaidīts šis veikums? – vai Audio (mp3), vai – konkrētā sinta SysEx dati (MIDI kodi vai dati tabulas veidā) un sekvencera dati sinta vadībai, ar ko izspēlēt šo džinglu.. + komentāri par šo veikumi ?..

Arī viens pats pačs var būt interesants, ar nosacījumu – to spēlēt.., jo katram sintam ir savi knifi..
overflow, iemet pats šeit ko piemēra pēc, lai zinām, kas tiek gaidīts.. :)
Var būt, ka tam būtu jābūt 'Mūzikas veidotāju sadaļā'..
Krupis :?:

_________________
Krupis ir derīgs!


Top
   
PostPosted: 22-Apr-2011 14:55:24 
Offline
1 līmenī - Mikseris.LV forumā
1 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 26-Feb-2011 16:51:38
Posts: 58
Location: LV: Ozolnieki - Rīga / esmu pārziemojis! :)
Šis priekšlikums varētu labi noderēt kā ilustrējošs (audio) materiāls konkrēto sintu topikos – lai parādītu šī sinta iespējas un paša izdomu tā pielietošanā.. :D
Krupis :!:

_________________
Krupis ir derīgs!


Top
   
PostPosted: 22-Apr-2011 18:49:56 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 25-Feb-2005 12:53:43
Posts: 642
Nu nafigam man Tavs sysex, ja manaa iipashumaa nav attieciigaa verkja??? :shock: :)
Skaidrs, ka tiek gaidiits mp3/wma/flac/wav/aiff u.t.t. Doma ir - paraadiit sintezatoru no a-z (bass, bungas u.t.t.). Ceru, ka ir skaidrs. No taa, ka cilvis raksta "fiichaa taada, fiicha shaada" nevienam vieglaak nepaliek :). Paliek, ja dzird attieciigo kasti peec iespeejas plashaak pielietotu. Ja uzskati, ka Tevis radiitais viens patchs ir taa veerts, ka man tas buutu jaadzird - go ahead! :)

P.S. Pārlasu topiku un vēlos piebilst, ka šis posts nebūt nav bijis domāts agresīvs un uzbraucošs, kā to, iespējams, var lasīt starp augšminētajām rindām :)


Last edited by overflow on 26-Apr-2011 9:09:22, edited 1 time in total.

Top
   
PostPosted: 24-Apr-2011 21:46:25 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 08-Aug-2008 11:45:25
Posts: 388
Nu tad man ka reizi te pa rokai bija viena mana EXB Radias programma. Nav nekas zinatniski pareizi programmets - tapat vien eksperimenti :)
- polifoniska, 6 unison balsis ar detune ~40% (?)
- OSC1 ~15% Saw ar Unison modulaciju (Unison pitch detune)
- OSC2 100% Sine ar Ring Sync modulaciju (tiek generetas frekvences summejot un atnemot Saw un Sine, ka ari veicot fazu sinhronizaciju - tads viedums no Reference guide :roll: )
- Noise komponente ar CC modulaciju (mod wheel)
- ar CC tiek kontroleta gan fazu nobide, gan detune, gan Drive-PreAmp (X-Y pad / ribbon), ~30. sekunde var dzirdet, ka izklausas bez fazu nobides, detune un drive modulacijas (cc=0)
- divi paraleli dazadi statiski LPF, katrs ar nedaudz citu klaviaturas modulaciju (keyboard tracking)
- beigas ari tiek ieslegts neliels delay+chorus+reverb
PS Pagaidam var ievertet uz soundcloud, bet nevaru solit, ka tas tur paliks muzigi. Butu labi, ja jaunajaa foruma versijaa varetu attacot gan bildes, gan nelielus skanu failus. Pasreizeja man pat bildes vairs nestrada.


Last edited by gjvti on 25-Apr-2011 8:10:27, edited 1 time in total.

Top
   
PostPosted: 24-Apr-2011 21:58:20 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 08-Aug-2008 11:45:25
Posts: 388
Vispar jau man domat, ka bus labi, ja saja sadala paradisies kas jauns kaut 1x ceturksni :) un vel man domat, ka si sadala laikam vairak orientejas uz analogajiejm, virtuali analogajiem aparatiem utml, jo sampleriem un jo ipasi rompleriem skanas pamats tomer ir no kaut kurienes ieguts/aizlienets, turklat, ka jau es te demonstreju episkaja sintezatoru diskusija ar labu sampleri var praktiski no dajebkada sampla izkasit ara dajebkuru svarstvilni (oscilator) un uztaisit dajebkuru analogo simulaciju. Manuprat tas ari butu pielaujams saja sadala, ja vien tiek iepostets ari originalais sampls piemeram:
Ableton Live Simpler demo
originalie sempli


Top
   
PostPosted: 26-Apr-2011 9:05:30 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 25-Feb-2005 12:53:43
Posts: 642
Quote:
Vispar jau man domat, ka bus labi, ja saja sadala paradisies kas jauns kaut 1x ceturksni :) un vel man domat, ka si sadala laikam vairak orientejas uz analogajiejm, virtuali analogajiem aparatiem utml, jo sampleriem un jo ipasi rompleriem skanas pamats tomer ir no kaut kurienes ieguts/aizlienets, turklat, ka jau es te demonstreju episkaja sintezatoru diskusija ar labu sampleri var praktiski no dajebkada sampla izkasit ara dajebkuru svarstvilni (oscilator) un uztaisit dajebkuru analogo simulaciju. Manuprat tas ari butu pielaujams saja sadala, ja vien tiek iepostets ari originalais sampls piemeram:
Ableton Live Simpler demo
originalie sempli
Nu kā būs - tā būs :). Nezinu..., man labāk patīk klausīties sintiņu skaņās, nekā lasīt aprakstus. Apraksti, saprotams, ka precīzi parāda parametrus (90/60/90), bet ko ar tiem iesākt - ne vienmēr iztēle uzbur ainu :)
Šāds topiks figurēja kaut kādā forumā, kur notika tāda kā "olimpiāde" par tēmu, kurš uztaisīs krutāku gabalu tikai un vienīgi uz JD-990 vai JD-800, kas abi ir radniecīgi verķi. Pāris gabali bija tādi, kur es biju uz pakaļas,- ko var izdarīt ar vienu 80/90o. gadu rompleri.

p.s. piemērus iečekošu vēlāk.


Top
   
PostPosted: 26-Apr-2011 11:10:09 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 08-Aug-2008 11:45:25
Posts: 388
Quote:
Šāds topiks figurēja kaut kādā forumā, kur notika tāda kā "olimpiāde" par tēmu, kurš uztaisīs krutāku gabalu tikai un vienīgi uz JD-990 vai JD-800, kas abi ir radniecīgi verķi. Pāris gabali bija tādi, kur es biju uz pakaļas,- ko var izdarīt ar vienu 80/90o. gadu rompleri.....
Kā piemēru Tu doma apmeram sadi - Kebu - Roland D50 demo?
Izskatas iespaidigi, tikai tad ta vairs nav viena atseviska programma, bet gan programmu kombinacija jeb multi - laikam japrecize vai mes seit saprotam tikai atsevisku programmu jeb ari programmu kombinaciju un ierakstitu vs live?


Top
   
PostPosted: 05-May-2011 8:49:48 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 08-Aug-2008 11:45:25
Posts: 388
mega - :lol:
Vel skiet Korgs nav laidis pardosana savu nesen izsludinato hardware Monotribe analogo sintezatoru, bet talanti jau ir sapostejusi interneta online emulaciju webotribe. Jautri - tie, kam nav Java, pagaidam uz atro virtualaa Monotribe skanejumu var ievertet uz soundcloud. Tiesa, pats izstradatajs Angry Octopus atzist, ka skanejums ari ir virtuals un ta ir tikai vispariga Monotribe ilustracija.
Quote:
Korg is again conspiring to use up all my free time by creating an updated version of the Monotron with a built in sequencer/drum machine. There was no way I was going to be able to resist attempting a web version of this and so here it is: The graphics took longer than I thought so the synth is pretty un-optimised and doesn’t sound any better than my Webotron. The drums are way off and it’s probably missing a lot of functionality but there should be enough to give you an idea of what the real thing is capable of. So, give it a try – but don’t expect the Webotribe to sound too much like the Korg Monotribe!
PS/offtop te vel paris online rotaljlietinas :)
Seaquence - generativs virtualais sintezators (ieteicams ar FireFox, bet skiet darbojas ari ar IE)
Otomata - generativais sekvenceris
...ja tauta zin vel citus online sintus, drosi vien butu verts ieviest atsevisku diskusiju


Top
   
PostPosted: 27-Jun-2011 9:31:40 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 08-Aug-2008 11:45:25
Posts: 388
Izmantojot "brivaas" liigo dienas, pareizak sakot naktis izkartoju divas Virus TI programmu demonstracijas
1) Basa programma - veidota no nulles, ierakstits dzivaja (lead = piekorigets EXB-Radias, bungas = M3)
2) Wavesequencing imitacija (update - take 2 - labotais ieraksts) - veidota no nulles un nav lietots neviens efekts (viss balstas tikai uz modulacijam un filtriem), ierakstits dzivaja (perkusijas = Stylus RMX)


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 10 posts ] 

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited