Lasi mani vispirms!

Ja kas neskaidrs, kā darboties ar forumu, palasi visbiežāk uzdotos jautājumus
Message
Author
User avatar
Maris Mezroze
ADMIN
ADMIN
Posts: 161
Joined: 01-Nov-2002 22:57:19
Contact:

Lasi mani vispirms!

#1 Postby Maris Mezroze » 03-Nov-2002 22:46:01

Reģistrēšanās
Var reģistrēties un var arī nereģistrēties. Nereģistrēts lasītājs (pagaidām) arī var piedalīties diskusijās, bet var būt arī tādi forumi, kuri nav redzami šādam anonīmam lasītājam, piemēram, darba grupu forumi u.c.

Struktūra
Forumi sadalīti pa kategorijām:
... Mikseris.LV - forumi ziņojumiem un jaunumiem, kas saistīti ar mūzikas portālu Mikseris.LV, kā arī darba grupas forumi.

Katrā kategorijā var būt vairāki forumi un katrā forumā var būt vairākas diskusijas, bet katrai diskusijai var būt neskaitāmas piebildes gan citu, gan paša autora rakstītas.

Forumu tips ...

Sistēmas - šādos forumos var ierakstīt tikai administrācija (piemēram, šis forums), bet lasīt var vai nu visi, vai arī tikai reģistrētie lasītāji, atkarībā no tā, kā administrators ir sakonfigurējis.
... Publiskie - šādā forumā var ierakstīt arī anonīms lasītājs, kurš nav reģistrējies.
... Reģistrētie - forumi, kurus lasīt var visi, bet ierakstīt tikai reģistrētie lasītāji.
... Darba grupas - šādā forumā var ierakstīt tikai reģistrētie lasītāji/rakstītāji, kuri pievienoti konkrētajā darba grupā (lietotāju grupā). Ne anonīmam, ne arī vienkāršam reģistrētam lasītājam šie forumi nav redzami. Darba grupas ir izveidotas, lai to biedri var diskutēt par, piemēram, portālu papildināšanas jautājumiem u.tml.
- Ir vēl daži varianti, kā var tikt organizētas forumu pieejas tiesības.
- Termins "darba grupas' ir izveidojies šajā sistēmā, bet patiesībā tas ir tas pats, kas "lietotāju grupas" ("usergroups").
Maris Mezroze
----------------------
http://www.mikseris.lv/

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest