Mikseris.LV [mūzikas portāls]

Mikseris.LV Forums
It is currently 29-Mar-2024 0:35:39

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 19 posts ]  Go to page 1 2 Next
Author Message
PostPosted: 07-Feb-2006 20:27:11 
Offline
2 līmenī - Mikseris.LV forumā
2 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 01-Dec-2005 17:41:35
Posts: 76
Location: Latvia, Riga <-> Pavilosta
Jaa! Gribu uztaisiit reamaiku dziesmai, bet nezinu kur dabuut vokaalu, kaads var ieteikt kautko? Varbuut kaadu softu ar kura paliidziibu var to vokaalu atdaliit no paareejaa, vai saitu kur var tos vokaalus dabuut? Es gan, par softu runaajot, esmu dzirdeejis tikai par vocal remover....

Ir kaads zinoshaaks par mani? :roll:


Top
   
PostPosted: 07-Feb-2006 20:42:10 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 02-Nov-2005 4:28:33
Posts: 1107
Location: Latvija
Quote:
Jaa! Gribu uztaisiit reamaiku dziesmai, bet nezinu kur dabuut vokaalu, kaads var ieteikt kautko? Varbuut kaadu softu ar kura paliidziibu var to vokaalu atdaliit no paareejaa, vai saitu kur var tos vokaalus dabuut? Es gan, par softu runaajot, esmu dzirdeejis tikai par vocal remover....

Ir kaads zinoshaaks par mani? :roll:
vokaalu :D iedziedi un buus :D


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 07-Feb-2006 20:59:12 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 28-Feb-2005 1:05:24
Posts: 463
Location: Seda & Pitalova
Quote:
arbuut kaadu softu ar kura paliidziibu var to vokaalu atdaliit no paareejaa
atkal šis jautājums jau kuro reizi ... tas NAV iespējams.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 08-Feb-2006 13:21:41 
Offline
2 līmenī - Mikseris.LV forumā
2 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 01-Dec-2005 17:41:35
Posts: 76
Location: Latvia, Riga <-> Pavilosta
gribi teikt, ka mums parastajiem mirstiigajiem nav taadas iespeejas? :shock:
A kaa ta profi taisa remixus? Nu kas ir labaakais, ko es varu dabuut ar ekvalaizeru paliidziibu? Ir vispaar veerts meeginaat, vai arii es te runaaju mulkiibas? Noteikti ir jabuut taadam softam, kas man ar shito lietu var paliidzeet...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 08-Feb-2006 13:23:46 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 20-Sep-2005 9:52:44
Posts: 1006
profi parspelee pavadijumu pashi !

_________________
MANA MUZIKA

http://www.draugiem.lv/music/musician.php?mid=365

http://www.soundclick.com/bands/default ... dID=599940


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 08-Feb-2006 13:30:47 
Offline
2 līmenī - Mikseris.LV forumā
2 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 01-Dec-2005 17:41:35
Posts: 76
Location: Latvia, Riga <-> Pavilosta
nu par to jau es arii runaaju.... pavadiijumu es ar varu uztaisiit citu, bet man nav balss kas pie taa dziedaatu, kas ta vini iedzied ar pa jaunu? Kad raksta dziesmu vokaalam tak pasham savs kanaals ir un to noteikti saglabaa, jabuut tak iespeejai kautkur nokachaat, piem. man te ir paaris cd "jaffa vairs nav modee" un tur ir vokaali paaris dziesmaam, bet tas nav tas kas man vajadziigs.... es netaa mekleeju un nevaru nifiga atrast...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 08-Feb-2006 13:49:23 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 20-Sep-2005 9:52:44
Posts: 1006
netaa tadas lietas nemetajas parasti

_________________
MANA MUZIKA

http://www.draugiem.lv/music/musician.php?mid=365

http://www.soundclick.com/bands/default ... dID=599940


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 08-Feb-2006 14:19:12 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 05-Oct-2004 7:34:47
Posts: 1284
Location: Rīga
Piedod, bet ja domā ka netā atradīsi akapellas (vokāls bez pavadījuma) vēsā mierā tad acīm redzot turi kādu mūziķi/dziedātāju/leiblu par muļķiem. Interesanti būtu izlikt pelnošu produktu publiskai izvarošanai. Netā nevari atrast tāpēc ka akapellu mājās klausīties ierindas pilsonim nepatīk, tātad pirāti nezog šitos un tu nevari dabūt. Ko nu? Vienīgais kur var sarakt ir no kādiem CDrippiem vai līdzīgi, man ir pāris Vinyl ar akapellām, pāris CD ir redzēti. Ja vajag tieši konkrētu gabalu, kontaktējies ar izdevējiem.

Galu galā uz vokālu arī attiecas autortiesības, kā uz jebkuru mākslasdarbu.

Par visādiem vocal remover utt pasaku programmām nerunāsim, šitais slimā suņa murgs jau ir gana trallināts.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 08-Feb-2006 14:43:12 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 27-Jul-2005 12:33:41
Posts: 405
Location: underground
o4en haroshaja tema....ja tozhe hatelbi uzna gde mozna dastat akapella versiji....


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 08-Feb-2006 14:57:12 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 20-Sep-2005 9:52:44
Posts: 1006
panjem piezvani maxsliniekam un uzprasi lai iedod :D

_________________
MANA MUZIKA

http://www.draugiem.lv/music/musician.php?mid=365

http://www.soundclick.com/bands/default ... dID=599940


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 08-Feb-2006 16:33:43 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 02-Nov-2005 4:28:33
Posts: 1107
Location: Latvija
vai arii aizej uz kaadu studiju, tur tev ierakstiis balsi (par attieciigu samaksu)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 08-Feb-2006 18:09:52 
iisti nepiekritishu tev Neckas ka nav tieshi akapellu. pa pilnam singlos/12niekos jamo. ari riperi saripojushi pietiekoshi no taa visa. vienigais tie ir ka likums mp3 ar visu iezrietosho. bet jaamak tik atrast.. pie kam ja artists ir pietiekoshi "down to earth" (aka underground), tad biezhi vien arii pats ljauj shadu izdariibu izveikt ar savu akapellu. kultuuras labad protams prasiitos vinjam pec tam arii iedaliit garadarba kopiju ;)

bet tas protams viss tikai sportam un pasha priekam. ja grib lietai pieet nopietni, tad kontaktee attiecigo artistu/izdeveeju/etc un runaa, vai vispar var, un uz kadiem notiekumiem ir iespeeja tos trackus ieguut.

cik es noprotu parasti taa sheema ir itin vienkarsha, tu ieguusti publicitaati, vinji ieguust kaadu relativi alternatiivu remiksu. un visiem labi. protams viiriem/sievaam ar vaardu jau ir visas iespeejas shajaa laucinjaa darboties ari uz komerciaaliem pamatiem.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 08-Feb-2006 18:19:22 
Offline
2 līmenī - Mikseris.LV forumā
2 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 01-Dec-2005 17:41:35
Posts: 76
Location: Latvia, Riga <-> Pavilosta
Nu tik labs es nejuutos shai lietaa lai vareetu prasiit izdeveejam kaadu vokaalu, nav jau teikts ka man kautkas sanaaks, bet gribas pameeginaat, taapat muzoonnu es maajaas cepu, slikts jau nav, bet uzlieku tur kautkaada nezinaama dzeka remixu un peec tam noklausos savu garadarbu un peec 30sec. sleedzu aaraa, tak shto nesanaaks man ar tiem vechiem simbioze man traks, bet viniem remix labs....
Bez tam es piem. gribu remixeet linkin park-in the end, nu ar ko man tagad kontakteeties, kas ta mani nems pa pilnu, kautkaads idinsh no LV kam peekshni sagribeejies paspeeleeties ar audioprogaam...
Izeju redzu tikai piraatismaa, kaut vai mp3, bet kautko tai netaa noteikti var atrast (kaut gan man pagaidaam nekaadu iipasho panaakumu shajaa zinaa nav)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 08-Feb-2006 19:19:23 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 05-Oct-2004 7:34:47
Posts: 1284
Location: Rīga
Es jau teicu ka ir ripi. Bet kur ņemt ripus cilvēkam pašam jāzin. Ja vajag.

Kad teicu par to ka nevar dabūt tad tieši arī minēju jau ripus kā faktiski vienīgo akapellu dabūšanas vietu, bet nu nav tā ka singlos pa pilnam akapellas iekšā, tādēļ visam arī netā neuzraks tos vokālus. Cik man ir albūmu un akapellu tad -> apm 350 izdotos CD un Vinyl ir ja atmiņa neviļ 6 akapellas (neskaitot atsevišķus gabalus bez instrumentālā pavadījuma jau oriģinālā). Ir arī pirkts speciāli Vinyls dēļ akapellas kas ir iekšā. Nu nav daudz, tādēļ arī grūti uzrakt.

Jebkura remiksa veidotājam ir loģiski jāinformē oriģināla izpildītājs (ja domā to likt arī lietā publiski). Un tālāk atkarīgs no oriģināla autora. Principā lai arī cik reāli domājošs ir izpildītājs bet runa ir arī par izpildījumu kā tādu, un ne visi mākslinieki atbalstīs ideju ka viņu gabali tiks remiksēti. Daļai mūzika ir bik dziļāka nekā lēkājamais pavadījums.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 08-Feb-2006 19:28:14 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 02-Nov-2005 4:28:33
Posts: 1107
Location: Latvija
Ar tiem remixiem, toreiz kad aizsuutiiju uz MicRec vinji man atbildeeja sekojoshi: Ja es gribu kautko remixeet sava prieka peec (macities un tt) tad nav vajadziigas nekaadas atljaujas, bet ja es taisos remixeet komerciaaliem nodokliem un to remixu registreet taja AKK/... tad man jaazinjo vinjiem un vinji izveertees dot zalo gaismu vai nee (bet paarsvaraa veiksmiigiem remixiem vinji celju negriezhot nost) taaka, viss atkariigs no pasha remixeetaaja, maajaas mees varam mixeet remixeet ko gribam, :) bet par multitrakiem vinja man nemaaceeja pateikt vai ir iespeejams vinjus dabuut. tobish tas jau ir jaarunaa cik sapratu nevis ar izdevnieciibu, bet ar ierakstu kompaaniju (to kur tika veikts ieraksts, nevis kas izplata) ;)

P.S. visas ierakstu kompaanijas visiem ierakstiem veic arhivaaciju uz DVD vai liidzveertiiga apjoma neseejiem. kur tiek saglabaati gan midi gan visi kontrolieri, atseviski sempli un multitraki un viss kas saqistiits ar konkreeto sessiju!

arhiveetaa sesija peec klientu veelmes tiek liidz peedeejam ierakstam atdota klientam, taa tad sanaak, primaarais avots kur mekleet tas ir pie Autora. Bet atgriezhoties pie temas, Acapellas starpcitu arii Latvijaa taisa un ljoti veiksmiigi. Uz sitienu neatceros kura apvieniiba taa bij, bet vinji no visaadiem populaariem gabaliem taisa acapellas un tie ir tie , ko var dabuut gan saucamajos (eJey) un visos citos sempleros (neprofesionaalos)

Vaicaasi, kamdeelj latvijai jaataisa prieksh kautkaadiem aarzemniekiem (leetak)


Last edited by aheadx on 08-Feb-2006 19:34:13, edited 3 times in total.

Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 19 posts ]  Go to page 1 2 Next

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited